Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Feb. 2016 23:44

On pa reče, da naj samo resetira router, kabel not in ven, in pogleda če je geslo pravilno. Potem pa mi je s ponosom rekel da jo je objel in se ji zahvalil za lep večer. In nikoli ni razumel, zakaj ni več govorila z njim.


Evo ruka :D :D

- Daaa... sem lazy lazy.
- Da sem si prej koncno vzela cas za ultragej kolega in ga sla pogledat na nov siht, kjer si je res 'markiral' teritorij, haha :lol: evrosong party playlista, plesni mood, vse in vsi ga ze poznajo, nice.
- Da sem res vesela, ker me je poslusal, ko sem ga spodbudno brcala v rit, naj koncno spoka od doma, kjer ni bil delezen niti lepe besede. Vsi novi zacetki so scary, ampak fantic je po mesecu dni vec kot dobro zaplaval tu. In pravi, da se nikoli ni pocutil bolje. Ponosna nanj :cool:
- Da mi je en osebek na tinderju dejansko postal zanimiv :oops: nizko, nizko se spuscam, lol.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Feb. 2016 9:02

^^ if it gets you laid or happy, who the f. cares.

-* je moj kolega ujel ladjo iz Indonezije v Peru...sem vesel za njega, bo prišparal za dva meseca JA. Pacifik je res ogromen.
Včasih razmišljam, kako svet postane ogromen po Evropi...Evropa je nagnetena in gosto poseljena, zunaj so pa države velike kot cela Evropa, ter čas in razdalja dobita novo dimenzijo.
-* sem totalno izmozgan od tega vremena, low energy že nekaj časa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 25. Feb. 2016 12:21

- sem se tako polenila, da se mi niti cunj ne da več likat. Ko jih potrebujem, grem na stojalo in preverim, če lahko oblečem ne da bi zlikala. Kdor me pozna, ve, da je to višek lenobe!

- imam časa na pretek, ampak ga ne izkoristim. Kar tavam po spletu in klikam, berem nepomembne stvari samo da prođe vreme

- mam totalno zmešan dnevni ritem ... spat hodim ob 3 zjutraj, vstajam ob 11. In to jaz, ki sem vedno hodila spat ob isti uri, če je le šlo. Strange things happen.

- vsaj hrano in gibanje sem uredila, tud to je neki :)

- sem ujeta v dnevno rutino in bi kar šla, samo da se kaj spremeni. Pa moram še malo počakat!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Feb. 2016 15:18

- Da je suho sadje moj heroin: "Ja ja, pojedla bom par brusnic in malo ananasa..."
*2 prazni vrečki kasneje* Slika
- Da bi morala že zdavnaj samo shranit kar sem naredila in odjadrat domov. Dosti je blo.
- Se hočem samo stisnit pod perutničko in se cartat.
- Jutri bo naporen dan. Wish me luck!
- Je bil totalno produktiven in preveč nabasan teden.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Feb. 2016 17:50

*se morem jutri stehtat/zmerit, ker sem danes oblekla kavbojke pa so mi bile prevelike (načeloma so mi prav) pa še kolegica me je vprašala, če sem shujšala. hmmm, zaj me pa res zanima :D
*obseeedena sem z eno pesmijo, joj, skoz je na replayu
*mam ob ponedeljkih pouk od 8h do 21h, vmes pa eno uro pavze. bom si kr prinesla nek jogi zraven :lach:
*^no, lahko bi imela samo od 13h do 21h, ampak še grem na predavanja za stare grehe, ah :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 26. Feb. 2016 7:01

- Da ce te ze vrzejo iz drzave, najbrz to, da moras v najbolj carsko mesto na svetu po novo vizo, ni najhujsa stvar na svetu.
- Da so leti urnikov za povrh se tako neugodni, da imam vsaj 2 dni viska. Se odlocam med izletom do starih templjev in lezanjem na plazi.
- Da razen tega, imam te birokracije poln kufer in bi najraje sla nekam razbijat stvari. Saj je vsak izgovor, da grem v Bangkok, dober, ampak p.m., enkrat bo fajn, ko bom tja sla samo na dopust :roll:
- Da imam cez en mesec rojstni dan. Nagibam se med hudo zurko in odjebite vsi, jaz grem za vikend na osamljen otok.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Feb. 2016 9:23

-imam zdaj ta nov semester ful več zagona kot prejšnji in obožujem to, miljon idej, načrtov.. morem se samo naučit res dobro zorganizirat čas
-berem novo verzijo scenarija v katerem je navedeno ime igralca,ki je bil v izbiri za vlogo,vaje so se pa začele z drugim in sm zdej cela radovedna al je pršlo do kakšnih sprememb al se je samo scenaristka zatipkala..
-imam idejo za sliko dveh miki mišk v pop art stilu..so zdaj prav 'my babies waiting to be born' in komej čakam,da se vržem v to ustvarjanje..
-mi je ful fajn,da moje cimre vedno ali je ni ali pa spi pri fantu in potem lahko v miru telovadim in delam raztezne zjutraj
-bla ta tedn prvič na koseškem bajerju, res kul placič,še posebi poleti najbrž
-..uf uf,se meni tudi lušta kak slo. glasbenik :hearts:
-moram pogosteje hodit na takšne gige,ker so mi res zakon in uživam do konca
- zdej sm malo bolj dojela scenarij,rekonstrukcijo lika in sem prav razočarana, da moj ljubezenski/strastni prizorček ne bo več s 'tastarim' igralcem :nein: ..ker mi je totalno prirasel k srcu,kakšno simpatično bitje!!..kljub temu, da sem na začetku navijala za drugega,ki je pa čisti model po videzu
- se mi obeta trip v Rim in komi čakam :)
- se mi plešeee..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Feb. 2016 9:37

Patchouli, osamljen otok FTW

-* petki so vedno kul, sploh z mojima prijateljema.
-* čedalje manj uporabljam dvojino, več kot govorim angleško, več težav mi povzroča slovenščina.
-* nekoč se bom pojavil v skupini Skropucalo, in moja grammar nazi mati se mi bo odpovedala.
-* čedalje bolj sem impresioniran koliko malo je treba narediti da se te nekdo zapomni ali da pustiš dober vtis.
-* sem si šel ogledati novo razstavo v mestni hiši , in priznam..jaz moderne umetnosti, inštalacij, ne razumem...gledam in cenim delo da se je to naredilo, ampak ne čutim popolnoma nič. Edino v čimer res uživam, so fotografije.
-* si bom danes dokončal nov načrt za trening...imam premalo variacije, in premalo aerobne aktivnosti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Feb. 2016 18:58

- Da tudi meni vreme jemlje energijo in samo osvezujem teh par zavihkov..
- Da je blo vceraj kr kul, ampak sem spet malo pregloboko pogledala v flaso in ja. I shouldn't do that.
- Da cakam report od Exit :D
- Da se poskusam sprijaznit z dejstvom, da so eni ljudje enostavno k**ci in konec. To je njihova odlocitev in jo moram spostovati. Moving on.
- Hvala bogu imam okoli sebe krasne ljudi, ob katerih na zgoraj omenjene pozabim. :hearts: ;)
- Da sem na tinderju iz firbca swajpnila kolegico, ki je lezbijka in glej ga zlomka, it's a match :D We shared a giggle. Hm, kaj pa zdaj?
- Lustna je :oops:
- Danes na meniju: razstava od kolega in koncert, na katerega bom verjetno morala sama. Kvaliteten me-time! :) *

*lol itak, jaz sem samo luzer.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Feb. 2016 5:59

- Da pride moj dragi danes domov :freude: :luff:
- Da bom jutri zvecer ze jedla pravi tajski curry za vecerjo.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Feb. 2016 18:50

* odličn party, perfect sobota. party hard res :) v soboto gremo naprej ;)
* sem končno našla party družbo!
* sem mislila, da bom imela po enem mescu le fraj dan, nope, sem se zmotla :D
* je bil mesec februar reeeees naporen, ampak sem vesela, ker bom res kr lepo zaslužla, pa si lahko poravnam par stvari, pa si kupim (upam), še zadnje ure za izpit
* nimam pojma kako bom praznovala bday, ker imam tako družbo, da ni šanse, da jih spravim vse skupaj. hm :/ tko dva po dva lahko praznujemo. slaba.
* ta teden začnem iskati literaturo za magistrsko. uh.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Feb. 2016 19:37

-sm čisto ubita,zato še ne vem, če se mi bo dalo it vn danes, kot je blo načrtovano in še fax začnem zgodaj zjutraj
-je bla super super nedelja s skupinskim masiranjem in impro sessioni
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Feb. 2016 20:17

-* sem napizdil prijatelja, da naj pritisne na sprožilec, in je to storil, tarčo je zadel in ta je padla. Zdaj sta oba srečna, in to je to. Ljudje mi zamerijo, ker jih včasih brcnem v rit, ampak po pravici, to delam zato da mi bodo vrnili uslugo ko jo bom jaz potreboval.
-* sem včeraj naročil pico pri Katri, in me pokliče en voznik, in ga nisem razumel niti ene besede, Kitajca bi prej razumel. Mislim da je bil Albanec s prehladom, jaz sem umiral.
-* sem včeraj spet streljal z lokom, in priznam da pogrešam streljanje. Streljanje je tista ultimativna moška sprostitev, dihanje, koncentracija in tisto ko te preseneti izstrelek, ko se vse v tebi sprosti.
Si moram letos kupiti svoj lok, ker res rabim to v svojemu življenju.
-* sem prebral dve zabavni knjigi o ljubezni, Love factually in Modern romance: An investigation, in sem se res zabaval, ravno toliko da sem nekaj izvedel in začel razmišljati o določenih temah. Ne berem veliko, lahko bi bral več, ampak poslušam pa ogromno podcastom, vsaj 2 uri na dan, lepo grem hoditi ali dvigovati uteži, in samo srkam informacije.
-* so bili letos Oskarji predvidljivi, razen za Slya mi je škoda, čeprav je bil tisti model odličen. Ampak sem hotel da zmaga, in se zadere: YOOOOO AYDRYJHAN WE DID IT!
-* rihtam v naši hiši zbirko maminih mineralov, še iz časov ko je bila študentka geologije, in je brat rekel kaj delam s temi kamni, in sem lahko rekel: They are not rocks, they are minerals. Hvala Jezus, vsaj enkrat v življenju sem želel reči ta citat.
-* mi je bila ena prodajalka iz trgovine zelo znana, in razmišljam iz kje, grem skozi svojo bazo podatkov, potem pa ugotovim da je bila Playboy dekle meseca. Sem bil prav ponosen da sem se spomnil, ker je bila ene 10 let nazaj v Playboyu :D.
-* grem marca z kolegi malo na morje, lepo idilična hiša v Slovenski Istri, dobro bom jedel, vrgel se bom v morje, šli bomo na Nanos (prvič brez puške in ruzaka :D), in to bo to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 29. Feb. 2016 22:28

- občudujem ljudi, ki vedo kaj jih veseli v povezavi s tem želijo doseči nek cilj. Na poti vztrajajo kljub vsem oviram in se ne vdajo. Sprašujem se, kako so lahko tako pozitivno naravnani in vedno dobre volje ... Ja, občudujem jih (in jim malo tudi zavidam!)

- ^se počutim nepomembno, ko vidim, kaj je nekdo, ki je toliko star kot jaz, že vse dosegel. Vem, da je takih ljudi malo in da imam tudi jaz že nekaj za seboj ... pa vendar ... vau, nekateri so res zagrizeni in delajo iz dneva v dan, ker imajo cilj, za katerega si prizadevajo!

- sama še iščem svoje poslanstvo, zaenkrat neuspešno

- sem se veselila današnjega večera, zdaj sem pa razočarana. Niti približno ni bilo tako, kot so govorili, da bo. Če bi to vedela, ne bi šla ...

- me prijetni ljudje vedno znova razočarajo, ko ugotovim, da sploh niso tako prijetni, kot sem mislila, da so. Super družba, zanimivi, dobri za pogovor ... ko se pa znajdejo v situaciji, kjer bi morali pokazati svojo empatijo in čustveno inteligenco, raje posežejo po bildanju ega. Čao Miško!

- je danes one more day for volleyball, moj praznik :D Turnir je za nami, en sam uspeh :)

- bi rada šla že jutri stran od vsega, kar me obdaja. Prav rabim odmik, da se sprostim in prevetrim glavo. Še maloooooo ....! :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Mar. 2016 18:50

* hm... sem izgubila en šiht prek študenta. mi je kr bad, ampak po eni strani kul, ker bi tko delala 3-4krat na teden po tri ure. lol. tko d sn v roku dveh ur, odkar sem brez enga šihta, klicala za dve službi, in poslala dve prošnji. neki se bo pa najdl ;)
* mi je pa res ta odnos do študentov, preko k*. nespoštljivo do amena. študenti res nismo ama nč zaščiteni, vredni pol drekca. gabi se mi vse to. pa muka me hvata od tistega pošiljanja prslinjenih mailov pa prslinjenih razgovorov, pa prslinjenega obnašanja, ko bi jim najraj vsem fakiča stisnala. e živote prazna flašo.
* končno sem se začela učit, pa še profesorju poslala email za magistrsko. gospod nič ne odpišejo. upam sam, da ne zarad tega, ker se mu zdi tema magistrske totalno debilna :/
* sem imela včeraj perfect dan. imela sem vožnjo do lj, ful sem uživala. imela sem great hair day, great make up day... šla s kolegom na ful dobro kosilo, imela super dan s tečajniki, našla par super knjig za magistrsko, končno prebila led z učenjem. woah. še več takih dnevov. pa jooj še toplo je blo pa sončeeek. pa še karto sem si kupila za sobotni party. pč res... perfect dan. perfect. pa še en bedarija, k me je rahlo obremenjevala je magično izpuhtela, oz se rešla sama od sebe.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov