Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 01. Feb. 2016 22:40

Jaz sem v redu, vse ok!
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 01. Feb. 2016 23:39

-da zelim lep pozdrav vsem starim sabljam :D
-da grem cez dober mesec dni sluzbeno v tujino in se tega veselim :ja:
-sem bil v istem podjetju ze pred novim letom in sem konstantno sreceval eno bejbo, ki je prav ocitno zjala vame :oops:
-da sem jo redno cekiral nazaj :lach:
-da mi same neumnosti rojio po glavi in zaradi tega ne morem spati, jutri bom pa na sihtu spet kot sova oka :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Feb. 2016 23:48

^^ Kako hrtki? :)

- Da me je nekdo nahecal, da si nalozim Tinder na telefon.. Kriza :)
- Da imam prevec addictive personality za taksne stvari, ne mi dajat tega v roke.. In dovolj hitre prstke, da sem prisla do konca. Do konca vseh uporabnikov v radiju 100km. Zmanjkalo!
- Da mi ta online spoznavanja nikoli niso sla od rok. Niti sem se jih pretirano posluzevala, se tista pescica izkusenj je bilo vec ali manj katastrofalnih :)
- Da razmisljam o ustanovitvi mini drustva.. Ali pa vsaj fb pagea.. Ker moram najt par ljudi, ki nas druzijo ene stvari. Nujno!
- Da imam razgovor za se eno delo v cetrtek, upaaam, da bo kul. Tale siht je zgledal top, ampak mi prinese tako malo ur, da me ne bo prezivel. Zal.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Feb. 2016 8:11

-da si^^ me pomoje z nekom zamesala :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Feb. 2016 11:47

Sej sem dala dva. Letelo na johija ;)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Feb. 2016 12:08

-da zgleda res nisem bil dolgo na forunu, ker ne poznam teh novi fint :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Feb. 2016 13:56

priznam,
- da sem mel res depresivne sanje danes. zadnje par dni čutim tesnobo, pa še vreme je tako..
- da saarijarvi je 23 stara? :D sem mislil da si starejša.
- da si moram eno trenirko nabavit za laufat.
- da si moram pospravit flet..
- da moram še seminarsko in dispozicijo pisat
- da moram več trenirat
- da moram več telovadit
- da moram manj na kompu viset
- da si moram najti šiht
- da bi se še kej našlo sam tole je že dost :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 02. Feb. 2016 17:11

- sta izkupiček dneva dva napisana maila, ki sem ju pisala od jutra

- mi je bilo ta dva maila poslat in zdaj čakat na odgovor hujš, kot če bi mogla enga hudga tipa na pjaco povabit :D

- držite pesti, da bo odgovor tak, kot mora bit :) Hvala!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 02. Feb. 2016 17:54

*omojbog, še tukaj haha vsepovsod videvam 23-ke. okej, i get it, rojstni dan se bliža
*nimam nobene motivacije za učenje pa imam še en težji izpit in enga lažjega in se nikak ne spravim zraven, ampak vem, da mi bo žal, če si jih šparam za poletje
*sem naročena za tatu 1.marca, ne zgleda daleč, AMPAK JEEEE
*me zanima kak dolgo ga bom uspešno skrivala pred starši hahah otrok :rolleyes:
*sem včeraj spet bla na fitnesu in lahko samo rečem, da se pozna če se treniram sama al me trenira fant xD
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 02. Feb. 2016 19:20

- 11 ur dela za mano..jao
- da me je doma pričakal listek, da me na pošti čaka paket in sem bila takoj boljše volje. River Island, komaj čakam jutri, da grem na pošto :)
- da sem ponoči zelo živo sanjala, da se spuščam po ziplinu, po enem takem ornk divjem, da sem na kosilu s sodelavci že začela stavek z Jaz sem bila... no pol sm se pa še pravočasno vstavila ha ha
- me zanima kje bo kaj dogajalo za tale pustni vikend, v smislu večernega dogajanja :)
- da sem uspešno (vsaj zaenkrat tako kaže, 2 months and counting) opustila grdo navado, ki sem jo vlekla s seboj 10-15 let
Pozdravčki vsem tle gor!
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 02. Feb. 2016 19:32

- ah ja, izpitno obdobje je v zraku... :) A sem edina, ki je vedno vse izpite delala samo septembra? :D
- po eni strani pogrešam študenstsko življenje, po drugi strani mi je pa kar kul, upam na kakšno boljšo službo
- sem zadnje čase ves čas zaspana in čudna...
- sem v letih, ko se družim samo še z ljudmi, ki mi ustrezajo, nobene nepotrebne drame
- malo pogrešam en dober seks :D
- sem jezna na sodelavko, ki me je več kot očitno hotela zafrknit...vse sva se dogovorili, da mi bo poslala potrebne podatke (še sama se je ponudila, da ji sploh ni problem), ne dobim nič, nobenega mejla, vprašam in prosim še 1x pa niti odpiše ne :x In zdaj moram celo noč prebedet in se znajt sama, ker se očitno ne da na nikogar zanest.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 02. Feb. 2016 19:53

- da me je doma pričakal listek, da me na pošti čaka paket in sem bila takoj boljše volje. River Island, komaj čakam jutri, da grem na pošto :)


River Island <3

* 8/13 delovnih dni za mano. Bring it on! :D
* zadnje dni spim tko 9+ ur na noč, pa se ne morem nikakor naspat. Pretoplo jeee. komi čakam na jutri, ko pride končno ohladitev in s tem SNEEEEEEG :D
* se je danes odprl Mango v Celju. Oh <3 sem ga res kr pogrešala (grozno se počutim, ker to pišem. tist... resno? pogrešala si trgovino z oblačili? wow.). pa sem si rekla Treat yo self, in si privoščila torbico. I deserve it, i really really do.
* najdla sem že prevoz za Dunaj, great.
* res si želim tko bol drastično spremembo videza pa mi NIČ ne pade na pamet. Pred enim mescem se šla k frizerki pa čist spremenila frizuro. tko da res ne vem kaj bi. Any suggestions?
* sem se odločila, da jutri začnem telovadit. upam, da mi uspe. taak sem se polenla glede tega... uh.
* grem v soboto v lj, pustovanje wuuhuu. ne bom se pa nič maskirala, ker mi res ni to neki.
* sicer se boljše počutim, ampak me vmes ta moj strah začne prov dušit. skos mam neke strahove, kaj bi lahko bilo, kako bi me lahko prizadelo. sam dejansko je to čista potrata časa, ker ne morem vplivat na potek dogodkov. čist izven moje kontrole. f* f*.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Feb. 2016 20:33

priznam,
- da sem malo pospravil. mizo (na kateri je bilo pol cele sobe)
- da sem tudi telovadil. slovenc79, če bereš tole jutri popoldne/zvečer, POJDI telovadit, tudi če se ti ne da. filing je božanski. lena rit prekleta zmigaj se!
- da si grem jutri trenirko nabavit pa še pred kosilom laufat, preden se sneg usuje.
- da upam da bo čimveč snega, da bo kej za kidat :P
- da se grem zdaj nažret beljakovin :) pol pa tuš, pol pa malo za faks delat. tako uizi se da vse porihtat, sam začet je treba nekje :D pa je bil dan beden na začetku..
hej norci :)
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 02. Feb. 2016 20:44

- da nimam pojma, kako bom naredila vse te izpite z učenjem en dan prej

- da sem že par tednov skupaj pod stresom in se počutim popolnoma nesposobno
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 02. Feb. 2016 21:03

Ananhas napisal/-a:A sem edina, ki je vedno vse izpite delala samo septembra? :D


-da sem si v študentskih začetkih tudi jaz puščal izpite za september
-da sem si po dveh uničenih poletjih in enem letu vrženem stran rekel "zdaj je pa dovolj :evil: " in sem od takrat naprej vse opravil že junija :D
-da sem potem spoznal kaka mona sem bil in da so trije meseci počitnic poleti enostavno zakon :D
-da sem ob vsej tej "drami" okoli izpitov, ki jo tule lahko beremo prav vzel iz predala indeks in ugotovil, da se za čisto vsakega od 52ih izpitov spomnem, kako sem ga naredil :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]