Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jan. 2016 21:32

^^ :top:

- je pravi :evil:. Sm bla nekej dni lepo pridna,v knjigah in pol mi začne pisat neke rajcajoče smse in sm bla v par min. na troli :D
-sm zadn čas obsedena s tajsko hrano
-ni v knjižnici nobenga posebej hudega, mi je pa en random kr prnesu čokoladco,ker naj bi mu par min. pazla komp
-sm vida ta tedn enga s sleeveom in to je res njamii :P
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Jan. 2016 17:00

- se zafrkavam z nekim modelom (ad 3D modelom, ne tipom) in se mi kr malo ne da več, pa šele v pritličju sem.
- dec pipe diplomo in je totalno nezanimiv, pol mi pa ne ostane drugega kot da delam. js bi se stiskala :cry: pa nič delala.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 31. Jan. 2016 17:40

- so mi doma med kosilom začeli pridigati, kaj je zdaj z mojo magistrsko, kako napreduje itd. Da ne vem, kako si predstavljam, da bom šla na potovanje, če nimam magistrske končane ... "Najprej šola, potem potovanje!"

- sem posledično zaradi slabe vesti popoldne končno poslala mail mentorici in začela brskati po literaturi *aplavz prosim*

- sem končno spoznala nova soseda (po 3 letih kar živita tu) s čimer sem dokazala, da imata moja starša tudi hči :D soseda sta bila namreč prepričana, da ne obstajam in si je to nekdo izmislil

- imam občutek, da se bo moje ljubezensko življenje kmalu spremenilo na bolje :D vsaj upaaaam tako!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Jan. 2016 19:25

-* je bil moški vikend kul, sem pa intelektualno izmozgan, ker sta moja kolega intelektualni mašini...in imamo tako kompleksne in zahtevne pogovore, da sem totalno utrujen.
-* sem kupil ene tako dobre krvavice, testo za pico je bilo odlično, biskvit sem spekel. Jaz sem uradni kuhar moje družbe :D .
-* imam neke realne strahove, da če podaljšam čas do odhoda na moje potovanje, ali se bom zaljubil, ali pa me bo moja ambicioznost pripeljala do tega da bova s prijateljem naredila podjetje. Nič od tega ni slabo :D, ampak na dolgi rok je tisto boljše zame.
-* z ljubeznijo je pa tako, dovolj imam dejtanja ker mi ni več zabavno, ker se mi ne da več igrati igric. FF so mi postale odveč, ker ko poskusim vse sexualno nimam več poželenja po več. Torej mi ostane resna zveza, ker končno čutim da sem zrel moški, in da sem dobil potrebno čustveno znanje, odvrgel prtljago, sem našel neko svojo špuro in vizijo, in sedaj rabim samo ljubezen in nekoga z katerim gradim nekaj vrednega. Ampak, nočem začeti nekaj graditi da lahko potem zapustim to čez dve leti, in to je k***c.
In ta blokada me blokira da bi spoznal nekoga posebnega, ker še vedno branim neko vizijo, obenem grem pa čedalje težje proti samemu sebi.
-* jutri obrnem nov list v lajfu, spremembe so vedno kul, dokler se odločaš si živ, zanima me kam me bo tole pripeljalo, bom pa delal na temu da poberem čimveč koristnega znanja in veščin.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 31. Jan. 2016 22:04

-da vsake toliko pridem malo na forum pogledat :D
-da opazujem študente okoli sebe in kako si vsi belijo glave z izpiti in magistrskimi nalogami in kar je še tega in....
-da sem prav vesel, da je to obdobje za mano, je bilo lepo, ampak ne bi ponovil še enkrat vsega tega :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 01. Feb. 2016 7:12

...da umiram od radovednosti kaj bo danes... v obeh primerih.
... da sem že tolikokrat nasankala, da me ne bi čudilo če bi ponovno. Ma prvič boli,drugič ni prijetno, vsakič naslednjič pa si že navajen in se samo še pobereš in greš dalje.
... da sem imela obupne sanje in upam da se ne uresničijo
... nervozna... fulll..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Feb. 2016 15:59

priznam,
- da mi je že tok trapasto gledat vse te misli, citate na fb.. in vsa politična filozofiranja, vsi furajo neko prepričanje, brez da bi karkol poznali od političnih sistemov in gledal na široko.. zraven pa še vse te medijske propagande. "rad bi velik keša in svobode in čim manj delal, če je kej narobe so vedno politiki krivi", tako jih večina razmišlja, če strnemo v osnove. kao da so vsi neki moralni presežki, filozofi, v resnici pa marsikdo ša lastnega lajfa ne zna vodit, zaradi lastnega egoizma in lenobe. ker vzeti račun in ga imeti pri sebi je groza od groze zanje, očitno :P
- da vidim da je prišel LZ do iste želje kot jaz :) mogoče me zdaj še bolje razume, kako čutim, da mi je ta rekreacijski dejting s temi igricami brezvezen, brez da ga rabil prakticirat.
- da ob študiju prav uživam, izpiti so mi izziv. dejansko ne delam faksa samo zaradi papirja, ampak ker bi rad izboljšal nekaj na tem področju, bil del spremembe, ki je potrebna v tem času in prostoru. želim se učiti in znati, in te želje v nobeni izobraževalni ustanovi prej nisem čutil.
hej norci :)
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 01. Feb. 2016 17:29

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Feb. 2016 17:38

nekogirl napisal/-a:Priznam, da
~se ne znam odpret nikomur, in sem razočarana ker ne moram nikogar sprejeti. Vsakič ko pridem na forume, ko želim oddati svoje mnenje, si želim sodelovati, me odvrne misel na vso nerazumevanje in se raje zaprem nazaj notr v svojo samotno dušo, skrito nekje globoko v mojem telesu.


priznam, da tale forum ni najboljši za izlivanje čustev in pričakovanje razumevanja od drugih. takoj so odgovori, da vsi vse razumejo in v par stavkih napišejo kao rešitev, ki je totalno nelogična in pristranska, na podlagi lastnih izkušenj, ki so navadno popolnoma drugačna.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Feb. 2016 17:59

Zakaj pa ne? Jaz bi iz napisanega rekla, naj si poišče strokovno pomoč. Pa ne govorim oz svojih izkušenj, samo nasvet.

-so pred mano taki luštni dnevi. Pust, itak :) ,
-je samo moj sposoben priti od gledanja failov do risanja sil, ki delujejo ob tem, ko se dva zadaneta s skokico (ta ogromno žogo za skakanje). Ker mi je fizika vedno bila pri srcu in vse razumem. Razen če ne.
-vem, da je komaj februar, ampak res že komaj čakam na dopust.
-še ne vem, ali bi šla na plesne ali na skupinsko vadbo. Moram malo učvrstiti guzico :D
The world is as you are.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 01. Feb. 2016 18:52

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:39, skupaj popravljeno 1 krat.
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 01. Feb. 2016 18:54

Priznam da:

- uh sem se našvicala, forma will be back, to sem si pa obljubila. Še zdj mi odzvanja v glavi Ajdi še malo 5,4,3 :) meni pa švic iz obrvi direkt v usta :D

- je zanimivo brati o izpitih in študentskem življenju, takrat se ti res zdi big deal se odločit kaj boš delal za diplomo, pa ali boš diplomiral pol leta prej ali kasneje...v resnici je malo verjetno, da te bo ravno izbrana tema diplome ali dejstvo da si diplomiral marca 2016 namesto septembra 2016, pripeljalo kam dlje v tem življenju. No vsaj po moji izkušnji in izkušnji ljudi okoli mene

- se strinjam z enim od prejšnjih postov, pripravljena na zvezo, resno, končno, resno in končno, no kakorkoli ajdi vesolje bring it (him) on :)

Imejte lep dan!
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 01. Feb. 2016 19:45

- sem nazaj v tekaški formi. Letos prvič, da že januarja lahko tečem dolge proge s takim tempom, kot ga imam po navadi maja :D Je pa res, da je letošnja smučarska sezona bolj švoh in so idealne razmere za tek.

- sem se čisto preveč oblekla, moram najt pomladanske cunje. Ni zime, dobrodošla pomlad!

- si nisem mislila, da bom že letos izbirala poročne obleke, res ne ... pa me je prijateljica čisto presenetila z novico. Lepo, sem vesela zanjo!

- ^ edino, kar me moti, je to, da zmanjkuje prijateljic brez otrok in se ne bomo znale pogovarjati o drugem kot otrocih :/

- misija pomlad 2016: magistrska + najti spremljevalca za na vse poroke :D Hey ho let's go!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 01. Feb. 2016 22:17

Da me zanima, kako je sirova strucka!
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Feb. 2016 22:33

zdravo johi!!! :D se bo sigurno pojavila, če boš hangal tu gor :)

priznam,
- da me zanima, kako je kej z johijem.
- da še delusional manjka, pa bojo isti norci tu kot takrat, ko sem prišel.
- da zgleda da nihče nikoli zares ne odide s tega foruma :D preveč radi se mamo. najbrž ker se tok kregamo.
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov