Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Jan. 2016 9:50

- Da sem zaradi učenja (predvsem zaradi svoje neuspešnosti pri le-temu) totalno frustrirana. Težim vsem ljudem naokoli in čudež je, da me ljudje ne pošljejo kam, kamor sonce ne posije. Resno, pred pol ure sem napizdila cimre, ki so v miru jedla zajtrk. Tako, out of nowhere. Moj bi pa itak moral dobit najmanj Nobelova nagrado za mir, ker če ne bi imela njega, da je v takih momentih moj glas razuma, bi verjetno slej ko prej prišlo do tega, da bi S Koreja razglasila vojno zahodnemu svetu.
- Zdaj se ko klošar stiskam v mali zakotni sobici, kjer me ne bo noben iskal, in stiskam k sebi računalnik in hkrati jem. Jaz sem preveč dramatična.
- On the bright side - best comfort food for breakfast: prosena kaša z javorjevim sirupom. Naj živijo OH!
- Grem nazaj za knjige. Če se nad Ljubljano začnejo zbirat bombniki, sem verjetno jaz kriva.
- Bi rekel Tadej Toš: "ALAH SAM MAU?"
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 27. Jan. 2016 11:17

- je zanimivo gledat, kako drugi jamrajo in trpijo zaradi izpitov, jaz sem pa frej kot ptiček na veji :D iščem družbo za smučat, hribe, izlet ... pa se majo vsi za učit :( saj se mi smilijo, zato dobivajo spodbudne sms-e :D

- so mi všeč počasna jutra, ko se zbudiš sam od sebe, se počasi spraviš pokonci, imaš čas za dolgo kavo ob časopisu, v miru pregledaš pošto in novice ... potem je pa že čas za kosilo. Me like it :)

- še kar nimam teme in mentorja za magistrsko :/ ker ni nobenega roka, kar odlašam in odlašam. Zdaj sem si sama postavila rok, da moram pred odhodom imet mentorja, temo in teorijo napisano, pa se že 2 dni spravljam zraven in vedno najdem na internetu kaj bolj zanimivega kot prebiranje člankov.

- imam od nekdaj zelo rada zimo in sneg, ampak letos mi je čisto vseeno, če kar preskočimo v pomlad, ker je res lepo zunaj :)

- in ja.. včeraj sem šla spet mimo njegove hiše in - ga končno srečala! :D Vztrajnost, vztrajnost, vztrajnost ... :lach:
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 27. Jan. 2016 20:52

* mi gredo na živce večni jamrači, za katere ni nikoli nobena stvar dovolj dobra. Življenje ni pravljica, na žalost. Zato je treba kdaj kakšno stvar tudi požret pa bit tiho.
*sem ta teden očitno padla v tako zmešnjavo obveznosti, da se ven ne vidim. Prej pa par mesecev čist lagano. Mi vsaj dolgčas ne bo :P
*zadnje čase sem nenormalno lačna ... :rolleyes:
*študentsko življenje brez izpitov je zakon :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Jan. 2016 23:04

- me je visja polovica spodila izza pisalne mize, ker rabi komp, celo pisalno mizo in se moj stol. In moj prostor. Ker malo bolj levo za pisalno mizo kao ful bolj zebe.
- mi je dolgcas, frend je zahinavil danasnje vecerno druzenje, ker dela. Vsi pisejo diplome in nikomur ni do druzenja. Itak mam cuden bioritem in sem sele ob 10h zvecer fraj, ko grejo vsi nefreelancerski kolegi ze pocasi spat. Nardila sem vse, kar sem imela v planu. Skratka, nic za pocet. Knjigo bi lahko brala, ampak mi teorija zdej ne disi prevec. Zaloge lahkotnejsega leposlovja sem pa ze porabila.
- precej nezanimiv januar je. Pretty much samo delam.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 27. Jan. 2016 23:21

- bi se morala učit za te izpite in tudi dejstvo da se vsaj do petka nimam nobeni obveznosti počnem vse drugo da bi se izognila skriptam, ki visijo v kotu mize
- bom verjetno izgubila šiht in se moram še s tem ubadat ta mesec :mad:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jan. 2016 0:37

- Da je bil koncert na Dunaju awesome, kljub parim neljubim dogodkom.. Znanka se je napila kot krava in poskusala biti moj wingman, kljub temu, da sem ji 10x nakazala, naj se umiri.. Pojma nimam, kaj je mojemu ' :twisted: ' dunajcanu nonstop govorila v uho, a sem bila prepricana, da sem po tem dogodku izpadla najmanj morilski stalker in bo zahteval prepoved priblizevanja.. Ampak ok, zgleda se je znal nasmejat situaciji, me je prej ze kontaktiral in vprasal, ce smo varno prisli domov. :D Lahko torej mirno spim.
- Ne maram taksnih scen.
- Da sem si upala v moshpit in se imela noro fajn, a jo zal odnesla s polomljenim stopalom. Zjutraj moram na urgenco, ker se ni nehalo bolet, pa tudi lepo oteceno je ze. Molim boga, da ni nic resnejsega, ker bo naslednje tedne cisto prevec dogajalo, da bi zdela v sobi :(
- On the bright side, ce bom ze morala fitnes dat na stran.. vsaj do hladilnika ne bom mogla hodit.
- Da se klanjam freelancerjem za organiziranost in motivacijo, katere sama (se) ne premorem. Vse zadnji moment in po liniji najmanjsega odpora, meh. Obstaja kaksna Dr. Phil-style knjiga na to temo?
- Da rabim keees.. Poseg, tatu, monitor, selitev.. Majkemi, da bom zacela igrat poker za kes. V pokru sem kao dobra. Vseh 4x, ko sem se ga sla, sem zmagala. Znak?
- In pol preberes, da je Oprah zasluzila 12mio z enim tweetom. Prasi*a.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Jan. 2016 0:59

Vaja, draga. Vaja :D in kes. Ce ves, da bos pokasiral minimalno placo, ce se malo pretegnes in spustis kak drink ali dva, prekleto hitro dobis disciplino za delo od doma.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jan. 2016 1:06

-* v ponedeljek začnem z novo službo, sem res napumpan in vesel.
Tole je resnično velika priložnost zame, in trdo se bom zakopal v delo in učenje. Sem imel manjše strahove, ker do sedaj sem delal le fizično, in v vojski.
Ampak vedno ko sem ležal nekje v gozdu s puško, sem si rekel da bom storil vse da bom nekoč dobro zaslužil, in uporabljal svojo briljantno glavo da bom dosegel uspehe.
Lakota je dobra stvar.
-* v vsakemu primeru, hočem pridobiti novo znanje. Vojska me je naučila kontrolirati mojo visoko agresijo in jo pretvoriti v odločnost in suverenost. Od tu želim pa pobrati sposobnost organiziranje in reševanje kompleksnih situacij, in dela s petičnimi strankami.
-* si bom najprej stabiliziral finančno stanje, zadnje pol leta sem res dihal na škrge, ampak še vedno dosegel in doživel vse kar sem hotel. Je pa bila lekcija.
-* sem zadnje leto precej dejtal, se imel fajn okoli, letos se bom pa bolj fokusiral na delo. Treba je doseči cilje, končati nekaj odprtih zadev, urediti finance.
-* starejši kot sem, bolj ugotavljam da gledam na vse na dolgi rok: "aha, hočem snemati videe ko bom potoval", in potem sprejmem da bo učenje in vaja trajala ogromno časa. Ampak je zabavno, ker me žene vsak korak ki ga dosežem, in isto bo ko bom želel zgraditi nekaj svojega, ali pri odnosih.
-* se veselim svojih 30ih, sedaj sem šele 26 in šele tipam po temu kar bom imel, kar mi pripada, kar bom dosegel, in žensko ki me bo podpirala. Vse me čaka, samo priti moram do tja.
-* imamo spet moški vikend, jaz bom spet kuhal odlično hrano, šli bomo chillat v terme, igrali Rocket league, hodili in streljali z lokom, in imeli dobre debate.
-* sem fasciniran nad ženskami, kako lahko prenašate dolge lase, jaz imam mogoče 12cm dolge lase na vrhu, pa se mi včasih nabijejo po obrazu da skoraj popizdim :D.
-* bo z Exit vse vredu, punca je močna kot jeklo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 28. Jan. 2016 1:37

priznam,
- da mi je super zadnje dni :) zadnji izpit je bil kot pomemben boss v igrici, po katerem se imaš veliko časa pripravit na naslednjega. in priprave grejo dobro.
- da uživam v delu v naravi. super se je razgibat na svežem zraku.
- da se vedno manj obremenjujem s tem kaj drugi mislijo. mislim, da ubiram prave poti in vrednote v življenju, in če se kdo ne strinja, je to samo mnenje. univerzalne resnice, kaj je prav in kaj ne, ni, če pa slučajno je, je pa ne pozna noben človek na svetu.
- da je poker zelo hudičeva igra :P saarijarvi, igraj ogromno, s profiji, preden greš za velike vsote. poker je cela znanost :D zanimivo, sam kot vir zaslužka.. risky :P zame že ne.
- da pogrešam cajte ene 5 let nazaj, ko smo na veliko igral texas hold'em..
- da razmišljam da bi si nov telefon zrihtal.. mam stari cegel ki še v redu dela, ampak počasi že peša.. pametnim telefonom pa ne zaupam, vse se neki kvari pa občutljivi so vsi. konec koncev ga tudi ne rabim zares. ampak fajn bi pa bilo met nekaj iz aktualnega desetletja, pa še kakšne praktične stvari so gor.. se zgodi da kolegica pošlje kakšen sms, pa mi ga ne odpre, verjetno ker da not kakšnega smajlija ki ga moj fon ne prepozna.
- da si mi brezvezna ta ogromna izbira smajlijev.. na fb se jih je že tok razpasli, zdaj so še animacije. karakterji so pa tok neizvirni in eni tako grozni, 5let star slep otrok z downovim sindromom in brez rok bi znal boljšega narisat.
- da bi si tudi nov komp nabavil.. ampak spet, te bedarije ki jih zdaj izdelujejo.. prejšnji komp letnik 2006 še danes brezhibno deluje, s tem laptopom, ki ga imam zdaj pa je po 3h letih že marsikaj narobe.. da ne govorim o vseh neuporabnih smeteh, ki so naložene na komp ob nakupu..
- da vidim da priznanje pišem tok časa da sta vmes dve novi prišli :D
- da tudi jaz ne maram imeti dolgih las. in sicer zato ker vse pokonci stoji ker imam tako goste. mogoče čez 20 let, če se mislijo kej razredčit.
- da ko grem ponoči spat, težko zaspim. ko pa je sredi dneva, me pa lahko kar zmanjka. zadnjič enkrat sem se malo s psom igral in obležal na tepihu na hodniku. zbudil sem se uro pa pol kasneje :P mogoče bi moral začet na tleh spati, ker je blo neverjetno udobno.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Jan. 2016 18:47

*danes pristopi ena ženska (ni zgledala revno sodeč po izgledu), začne bluzit, kak sem zamišljena in da mi bo brala s kart al povedla prihodnost al kaj te jaz vem pa če imam kaj denarja za ''malo bebu za actimel'' pa se me kr začne dotikat (?!?!) pa čist poleg je že stala pa sem ji rekla, da ji dam en euro, če mi ne bere pa če gre vstran pa je rekla, da bi mela 5 eur :S sem rekla da niti nimam tolko, še ta eur je bil med zadnjimi kar sem mela pa ji dam, vzeme, niti pogledla ni, kaj šele da bi se zahvalila. ma tak bi jo mahnila, babo :rolleyes: no, vglavnem da je šla vstran, ne morš kr tak vdret v človekom osebni prostor, kaj za vraga?! aja evo, priznavam, da me je zarad tega zagrabila panika, drugače ji dejansko ne bi nič dala, ker se je na daleč vidlo, da si zmišljuje
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 28. Jan. 2016 19:50

- drugo priznanje po več letih pavze in še to v istem tednu, skor back to the past filing tale cosmo forum.
- opazam, da te mesece ko nimam več fbja, na netu celu kaj pametnega preberem/nardim..človek se sploh ne zaveda koliko minut dnevno v bistvu porabi na fb, četudi samo malo poskrola tu pa tam
- čeprav po drugi strani glede na to, da v službi dost gledam v komp bi bilo boljše, da ga sploh ne bi prižgala ko pridem domov
- sem začela z branjem ene take netipične knjige zame, ampak je bil obetajoč nastop pisateljice v eni izmed oddaj in sem se posledično kar odločila, da ji dam priložnost..so far so good
- da kolikor mi gre na živce tečaj jezika, ki ga imamo v službi, sem kot prvič vesela da mi podjetje le to sploh ponuja, drugič dobila bom certifikat, ki bo za vedno moj in kot najbolj pomembno ponavljam in utrjujem tisto, kar odpira vrata kjerkoli.
- da ko berem o študentksem življenju, pogrešam tisti del, ko si bil študent pa nisi imel izpitov. Kavico sredi dopoldneva, žur sredi tedna. Sicer tega ni bilo veliko oziroma velikokrat, ker faks to ni dopuščal, ampak vseeno..tedni so šli neprimerno bolj počasi kot zadnji 2 leti ko sem zaposlena.
- jutri po zimskem spanju zopet začenjam s športom...tole sedenje v službi se pozna na postavi, hrbtenici, počutju. Sicer se nisem zredila niti kg odkar delam, ampak počasi postaja vse skupaj ne več tako napeto kot je bilo včasih :)
- počasi padajo že plani za prvomajske praznike. Po lanskem bolj pustolovskem tripu, letos izbiram nekaj bolj laganini
- da se že ponavljam, ampak ja, to življenje je res ena zapletena reč. Tistega I can do it in ni nobenih ovir, sem imela v srednji, začetku faksa na pretek, noben me ni mogu ustavit, vse se mi je zdelo mogoče. Sedaj pa nekaj let kasneje sem priznam da delno izgubila ta entuziazem, no ali pa je samo v globokem spanju hmmm. Bi rekla prej to, zadnje čase namreč o tem precej razmišljam, tako da upam, da pride trenutek ko se povrne.
- se mi zdi zgornje precej zanimivo namreč večina pravi, da so bili v srednji do kšnega 22, 23 kot nekako izgubljeni, zmedeni, ne tako prepričani vase in svojo podobo, dejanja, meni se pa zdi, da je pri meni tole šlo v drugo smer
- cosmopolitančki, imejte lep preostanek večera. pozdravčki
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 28. Jan. 2016 20:00

^ jaz sem se tudi "zgubila" na koncu faksa. Prej mi je bilo vse jasno, zdaj je pa kar ena megla. :/

-mam občutek, da sem malo zabluzila zadnje čase, pa ni prav nič prijetno. :cry:
-sem hotla it v fitnes, ampak me nekaj gleženj heca. Ko bi vsaj vedela, zakaj.
-nehat moram jamrat, grem že sama sebi na živce.
Uporabniški avatar
Lotte
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 11. 12. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lotte » 29. Jan. 2016 12:14

- sem ful vesela, da je naročilo prišlo predčasno, pa še poštnine mi ni blo treba plačat :tanz:
- očitno se je splačal, da sem ostala doma
- zdej pa lahko grem ven na sonce :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Jan. 2016 6:16

- Da je Cirkus taaak snoozefest, da boli. Sem se mu tako uspesno izgogibala kar nekaj casa, danes spet vrgla 5eur v smeti. Lame muzika, nikakvo ozvocenje, smesen folk z douchebag kapami, s svojimi 23imi sem se pocutila kot Steve Buscemi..never again.

Slika

- Ce mi se en rece, da 'povprecni tipi' ne vrebajo bejb, ga bom napotila naravnost tja.. Same Megan Foxice, pa vsaka prlepljena na vecjega kekca. Mislim, zarad mene.. ok :wink:
- Da je bla vsaj razstava kul in kul je blo videt par starih obrazov. Zelo prijeten petek, ki bi se moral koncati v.. well, petek :)
- Da zelo upam na cimprejsnjo placo, ceprav bo zelo mizerna. Ok, bolje kot nic.
- Da stopalo ni zlomjleno in je ze veliko bolje.. Komaj cakam nazaj v fitnes, ker se ze nekaj tednov pocutim kot kugla.. brr
- Da hocem poletje.. tople vecere, druzenje v tivoliju, poletne festivalcke, pivckanje ob Ljubljanici, mmmm.. :hearts:
- Dej no, a je se kr januar..?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 30. Jan. 2016 10:44

* v sredo sem šla na študentsko žurko v lj. še dobro, da se nič ne spomnem. tumač alkohola. še zdej nisn pršla k seb.
* tattoo se lepo celi, septembra naročena za en kr večji piece :) yaaay :)
* bo februar kr zanimiv. pust, pustni torek, dunaj, dnb party. bring it on :)
* sem šla k psihologinji, in lahko rečem, da sem zelo srečna, da sem se odločila za to, ker sva že ugotovili par stvari, in bom res morala pošteno delati na sebi. tko, da vsem vam, ki se še cincate a bi al ne bi... pojdite. mejte se radi, pa poiščite pomoč, če jo potrebujete!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov