Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 22. Nov. 2015 13:31

Sirova, jaz dam mojemu gamase gor :) pomaga, ceprav se mu se na trebuscka prime, tam pa bi mogoce lahko kako majcko?:)

*pri nas se ni blo snega :)
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 22. Nov. 2015 13:35

(premaknjeno v klepetalnico.)
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Royštilj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 13. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Royštilj » 22. Nov. 2015 13:37

(premaknjeno v klepetalnico. Roystilj, zadnje opozorilo.) :magic:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Nov. 2015 14:28

Se enkrat bi lepo prosila, da komentarje, opazke, debate, itd. nadaljujete v klepetalnicah, ki so bile s tem namenom odprte ze zdavnaj. Gre se samo za boljso preglednost in malo reda na forumu. ;) Zaradi mene lahko pokomentirate prejsnje poste, a zraven dodajte se kaj, kar je v zvezi s to temo.

_____________________

- Da je bilo vceraj na praznovanju obletnice vsega prevec.. vina, bucnih palacink, sampanjca, piskotov.. Pocutim se kot kanta za smeti :?
- Da so se posamezniki res grdo napili in me je presenetilo, kako drugacni so bili kar naenkrat.. Sej se vcasih komu nasmejimo, ko recemo 'haha, taksnega ga se nisem videl', ampak hja, doloceni ljudje postanejo enostavno.. cudni.
- Ampak all in all, zur uspel :)
- Da sem cisto prevec lena danes.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Nov. 2015 14:37

hayley napisal/-a:-mene je tudi strah ob misli,da bi bila z enim in istim do konca življenja. Nevem,a je to normalno al je znak, da potem tisti fant ob katerem imaš ta občutja pač ni pravi..


-* priporočam ti da prebereš knjigo od komika Aziza Ansarija: Modern romance. Je tudi audioknjiga, se boš narežala, in še nekaj naučila zraven.
-* mislim da ni človeka, ki se ne bi spraševal tega vprašanja, le da eni potem raziskujejo to, eni se pa pač vzdržijo, potlačijo...
Sam poznam kar veliko parov in posameznikov, ki se grejo različne dogovore v zvezah, in itak sem prišel do tega, da moraš najti posameznika ki se strinja in ima enake poglede na spolnost ali romantičnost v zvezi.
-* je ena moja prijateljica zadnjič rekla, da je Lindt njena najljubša čokolada, ampak da si ne predstavlja da bi jedla samo Lindt, čeprav bi bil Lindt še zmeraj njena najljubša čokolada. Potem pa je vprašala mene, kako jaz gledam na to, pa sem dejal da mi ni problem deliti svojega bureka, ali sendviča z kolegom ali nekom drugim. Ampak, če se odločim in si skuham božansko večerjo, v katero vložim svoj trud in je na koncu to kar hočem jesti, tega pa ne bom delil z nobenim na svetu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Nov. 2015 22:31

priznam..
- da zadnjih par tednov spet prihajam na forum malo brat :P
- da bi se tok razpisal v marsikeri temi ampak se bojim da se bojo spet stare juhe pogrevale in bojo živci šli.
- da sem se vseen odločil da se mal pokažem :) preden sem razglašen za mrtvega.
- da se v bistvu ni kej spremenil forum. isto kreganje o istih temah, isti uporabniki (drugi nicki), ista priznanja, isto zaljubljanje v otročje bedake in iste zaobljube k celibatu.. why not serious? :P
- da sem tudi jaz isti kot sem bil
- da mi je fajn in se manj sekiram zarad tega kar mi manjka.
- da pozdravljam vse :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2015 9:49

-ah 'dogovori' v zvezah niso zame, sem potem raje samska in imam prijatelje z bonitetami. Tudi nočem na noben način, da je zveza sama sebi namen.
- pogledala zadnji del V dvoje in mi je totalno dober, hud scenarij,ampak žalosten konec, prav boleč, če vidiš v njem tudi svojo izkušnjo. :( ..Res ne bi preživela še enega takšnega razhoda, mogoče že prvega na nek način nisem.
- LZ hvala za predlog
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 23. Nov. 2015 12:14

-da je za mano nepozaben teden. Za spremembo se mi je tokrat vse poklopilo, krivulja gre končno malenkost navzgor. Kolokvij sem pisal zelo dobro(80%), praznovanje rojstnega dneva je bilo eno izmed boljših v zadnjih letih, povabljen sem bil v kino. :cool: Ni da ni. :mrgreen:
-da sem za rojstni dan imel privatno zabavo v moji sobi. Muzika, pijača, hrana, petje, karte, družba. Glasba je bila preglasna in je motila sosedo, ki je prišla potrkat in prosit če lahko damo bolj potih. To smo tudi naredili, kasneje pa sem ji odnesel kos torte :D. Ah te medicinci so čist no life, sam učijo se skoz :D.
-da je študentsko življenje najboljše in ga ne bi zamenjal za nič. Škoda ker čas tako hitro mineva.
-da si morem kupit nove gležnarje za zimo.
-da se morem začet učit za kolokvij za drugo sredo, da bom spet dobro pisal. Zdaj sem spet pune motiviran.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Nov. 2015 13:03

-* jap, konec je žalosten, ampak odličen :)
-* je ta Marčetič talent, upam da mu da kak TV denar da naredi svojo serijo
-* je Barcelona pojebala Real, sem še vedno totalno vesel...in ko hodim po vasi, in vidim kakšnega za katerega vem da je navijač Reala, mu pokažem fakiča. Vem da je otročje, ampak takšen je zakon, jaz sem ga fasal ob la Decimi in Bayernu, zdaj so pa ti drkači na vrsti.
-* se mi včeraj ni dalo iti na potopis o Zanzibarju, danes se mi ne da na stand up, čeprav bom najbrž šel...edino kar se veselim je potopis o Kirgiziji, v katero moram totalno iti.
-* je Man in high castle totalno huda mini serija, Amazon se res trudi, Red oaks je bil tudi odličen :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 23. Nov. 2015 14:57

- Bunk a si Štajerc pa še škorpijon po horoskopu... zakon :razz:
- bom jaz tud pogledala V dvoje
- bi šla mogoče pa po sto letih na zmenek enkrat za spremembo tud v kino s kakim moškim... nazadnje sem bla s fantom pri 19. žalostno :roll:
Zadnjič spremenil katy., dne 23. Nov. 2015 20:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2015 19:13

- jaa.. Marčetič je faca!
- da običajno sploh nisem hodila na zmenke v kino, ampak pazi zdej se mi baje obeta dvojni zmenek v kinu, z njegovo družbo, no bomo vidli kako se bo to izteklo :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 23. Nov. 2015 21:14

- me zanima kje ste pogledali/potegnili dol V dvoje?
- sem najbrž edina, ki se nisem glih razveselila snega in komaj čakam, da izgine :evil:
- imam dela za faks čez glavo, in me sploh ne gane
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Nov. 2015 9:15

^^ nardiš si Voyo račun, po dveh tednih pošlješ Voyo stop na 3232, in je to to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Nov. 2015 18:16

- berem priznanja in mi ni jasno WTF is going on? :)
- da bi se mogla kaj dobit, jaaa :)
- da sm imela včeraj totalno neproduktiven dan
- da me ni strah misli da bi bla skos z enim, grozno bi mi blo da bi bla skos s prvim tipom :)
- da je neresnično resničen, preprost, inteligenten, pristen in simpatičen
- da upam, da se selim in da bom bližje njemu
- da čakam na dan D
- da sm vesela da je kolegica nehala kaditi
- da ne maram kadilcev, resno, ogaben vonj cigaret
- da je vse v zraku in odvisno od nekih zunanjih okoliščin
- da je umirjen, hkrati da navihan, obožuje adrenalin, obenem pa naravo, pravo nasprotje, tko kot jz...
- da se včasih zavem da sm egoistična
- da bi vse dala za eno masažo (hrbta)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Nov. 2015 20:00

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:11, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov