Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Nov. 2015 21:57

FOLK, a ste resni ;) dejmo se umirit, no. Tema spominja na poln klas pubertetnikov. Tudi na netu lahko pokazemo malo kulture, ni potrebe po taksnem izrazanju. Hvala.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 19. Nov. 2015 21:59

(oftopik prestavljen v klepetalnico)

-da je v ljubljani premalo dobrih oštarij katere dostavijo celo dobro hrano, ker razen pice in eksotične hrane je vse zanič ko je dostava, ne vem v čem je fora. Greš v gostilno na dunajca pa krompir 10/10 naročiš na dom pa komaj da lahko poješ tako je vse zanič. Kot da imajo ločeno kuhno za dostavo in za tam pa vse gostilne so takšne ... Če kakšna ve kje dostavljajo to "evropsko" hrano pa da je celo okusna se priporočam da napiše :) Ker je tema na vsake toliko zapaše brez kuhanja, naročiš pa dobiš direktno od od zadaj na suho pa ob 10 evrov ... Da ne govorimo drugje koper, celje še večja žalost glede tega.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Nov. 2015 22:04

(oftopik prestavljen v klepetalnico)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Nov. 2015 23:41

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 20. Nov. 2015 8:30

- priznam, da sem pogrešala sirovo štručko :D :rofl:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 20. Nov. 2015 13:26

- da nism na tekočem z ljubezenskim življenjem forumašev in se mi še sanja ne s katerom forumašico naj bi LZ razšel
- da pa je nivo debate ne glede na to zelo nizek in na podnu, tudi jz sm se znala tako razburjat, celo hujše, potem odrasteš in vidiš da ni vredno, da mnenje ljudi na forumu ne šteje...
- da je vse super, si bom naredila izlet in družila prijetno z koristnim :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 20. Nov. 2015 19:31

čuftika napisal/-a:vidiš da ni vredno, da mnenje ljudi na forumu ne šteje...

Čisto nasplošno: če 90% ali več ljudi na forumu nekomu nekaj napiše enako, potem bo nekaj na tem, se ti ne zdi?

- da je zanimivo videt nekaj živžava na forumu
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 20. Nov. 2015 19:41

cauliflower napisal/-a:že gledam pomladanska potovanja. Izbiram med Indijo in Indonezijo, vse je med 15 in 20 dni, tako da me to malo vleče naprej.

Indonezija! :hearts:

* je bil ta teden grozen, sem vesela, da ga je konec, čeprav bo vikend bolj meh ---> učenje

* je plan menjava službe ALI potovanje in menjava službe drugo leto
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 20. Nov. 2015 20:43

Temptress napisal/-a:- priznam, da sem pogrešala sirovo štručko :D :rofl:

enako.

Priznam da me veseli da se tudi stari spet oglašajo... :D Očitno smo vsi v istem bioritmu in po pavzi kapljamo nazaj.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 21. Nov. 2015 17:00

katy. napisal/-a:...
- me zanima kako naj bi to zgledalo, da človek nima lajfa...mislim ne vem, a ni nekak nemogoče to. če že bi rekla, da je meni ne kdo, ki cele dneve samo dela in to še nekaj kar ga ne veseli tak. ampak si velikokrat niso sami ljudje krivi, jim pač ne znese drugače, žal..
...


Tudi Mavis Gary je mislila, da ima lajf. ;)


...sem razočaran nad mlačnim (bolje nikakršnim) odzivom slovenske javnosti na Charlijevo razkritje. :( Očitno je (bil) njegov življenjski slog (pijančevanje in lahke ženske) preveč podoben tipično slovenskemu. :/ Dejstvo, da ima takšen življenjski slog svojo ceno, pa ni nekaj, kar bi tipični Slovenci radi slišali.
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2015 17:20

-* škoda da se tale sneg ne bo obdržal.
-* upam da danes Barcelona zmaga.
-* sem pogledal novo serijo V dvoje, in je odlična. Že zaradi scene z Mandičem je vredno gledati :lol: .
-* sem zraven treningov začel poslušati audio knjige in podcaste, in mi res sede...ker me glasba nič ni dvigovala, tukaj se vsaj kaj naučim :D.
-* je nekaj mesecev nazaj umrl moj kolega, zadela ga je kap. Sedaj so neki znanki našli MS, in takšne stvari te postavijo na obe nogi. Tvoji problemi so nični proti temu.
-* bi morala sestra iti naslednji teden v Valencio, zdaj se pa boji leteti. Jo po svoje razumem, po svoje si pa mislim...da ne moreš tem drkačem pustiti da vplivajo na tvoje življenje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Nov. 2015 17:40

^^ Hm, kaksen odziv bi bil pa bolj primeren? Miljon objav na fb o tem? Hja, ni si ravno pravega timinga za to razkritje izbral, ce lahko tako recemo. Koga boli patak za se en 'stranski efekt' holivuda.

- Priznam, da sem tudi sama pogresala strucko ;)
- Da klicem Exit, nej se javi! :)
- Da mamo dans party za obletnico drustva, wop wop. Edino hoja po plundri do tam mi niti malo ne disi.
- Da sem bla danes zmenjena za ogled enega fleta oz sobe, ki je sicer par eur nad mojim rangom, ampak sem rekla je*es.. In se ze prakticno odpravim iz hise, ko se odlocim it se enkrat cez oglas. In mja, gre za dvoposteljno sobo :D iz slik to sicer ni bilo razvidno. Svasta, kolk eni nabijajo cene za deljene sobe..
- Se 4 dni do Dunaja. :hearts:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 21. Nov. 2015 18:20

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Royštilj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 13. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Royštilj » 21. Nov. 2015 21:52

punce ne se naokol dol dajat brez zaščite, če ne bo charlie sheen
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2015 12:55

- jes! sonce! končno! ..danes grem laufat po sto letih!
- kako je bolano met v kopalnici banjo/tuš pa potem nasproti eno veliko ogledalo..js bom tud tko mela
-perfektn večer..hrana v postelji,gledanje serij,smeh,potem pa med izbiranjem kater film bi pogledal pade še en hud sex
-da zdej sta dva in nism zihr, če ne bo treba kaj zreducirat..kmalu…samo s tanovim mi sex sploh ni tolk zlo dobr..škoda
-ma ja..V dvoje je res kar hud
-mene je tudi strah ob misli,da bi bila z enim in istim do konca življenja. Nevem,a je to normalno al je znak, da potem tisti fant ob katerem imaš ta občutja pač ni pravi..
- je zanimivo spoznavat tujce,samo potem oni kdaj preveč zamešajo zanimanje za druge kulture,države..za njih same. Tako se je en indijec na indija partiju prelevil v totalnega creepyja, ki je še cel žur samo stalkal in buljil..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov