Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7557
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Nov. 2015 9:15

- sem se danes božansko naspala
- ljubim samoto in mir v stanovanju. uživancija.
- je v meni precej samotarja, sploh po tako izčrpajočem in neprespanem tednu daje vsak preživet trenutek same s seboj občutek orgazma
- on tega ne razume in mi je malo zameril
- da sploh nočem bit vezana na nikogar in biti odgovorna, da se kdo slabo počuti zaradi mene, ko se želim malo izklopiti. Sem raje sama.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Nov. 2015 14:43

-* Fočkam se!
-* vidim da je lovelajf vseh turbolenten, na dobro in slabo.
-* s simpatijo ni bilo nič, in s tem je vse ok. Poskusil sem, in doživel obnašanje ki ga jaz ne sprejemam več.
-* priznam da mi manjka opore v življenju, stvar v katero se spuščam, me straši in imam še veliko bremen, preden lahko grem. Ampak, jebiga izbral sem svoje, in glede na to da bom samski še do 30. leta, je boljše da se navadim na to situacijo.
-* končno Liffe,šel bom gledat, Fistfull of dollars, Aferim, Wolfpack, Youth sem že gledal...kak dober dokumentarec bi rad našel. Priporočila?
-* sem včeraj pomagal kolegu pri obnovi njegovega skvota v Rogu, in se ne morem odločiti kdo mi gre bolj na živce, neki kvazi anarhisti ali đankiji. Mi je povedal da je pobarval okna, pa so mu đankiji zažgali okna za kurjavo. HAHAHA :D. Ni smešno, ampak je smešno.
-* mi je zoprno ko gledam svoje bivše sovojake, sploh ker bi bil z veseljem tam. So me pa povabili v rezervo, in sem seveda sprejel povabilo.
-* sem izbral kamero, ki jo hočem vzeti na trip. Panasonic GX8 micro 4/3, z 17mm 1.7 in 14-150 3.5-5.6. Its a beast, in ima točno vse kar rabim. Upam da bom uspel nažicati kak popust.
-* se je moja generacija počasi že začela poročati, in delati otroke. In to je kul, jaz bom trenutno naredil tole svojo stvar, potem bom pa tudi jaz imel to, sicer ko bom star 33-35, ampak bom že :) .
-* sem totalno padel v bench press, dejansko uživam v njemu. Nehal sem jesti sladkor, sicer sem se počutil kot da se odvajam od heroina kak teden, spomladi bom začel spet teči, tako da...kul :D.
-* spoštujem ženske, ker se morajo tako ubadati z lasmi. Jaz imam mogoče 10cm dolge na vrhu, pa se mi zdi da imam 5x več dela kot takrat ko sem imel 2cm :D.
-* čedalje bolj ugotavljam da je problem naše generacije, sindrom takojšnje potrditve. Vsi bi vse imeli, noben pa ne bi šel čez proces tega da dobiš to. Izberi kar hočeš biti, potem pa trpi da dosežeš to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 14. Nov. 2015 17:48

^^ Ni treba glih trpet ko Kristus zraven, ampak definitivno se bolj ceni, če/ko je pridobljeno lastnoročno.

* mi gre na živce čakanje na rezultate
* me fant nonstop sprašuje, če sem noseča, ker pojem več kot on :D
* kmaj čakam naslednji teden, ko se končno spet dobim z BFF
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Nov. 2015 18:48

^ Jup :ja:

- Da je grozno, kar se je zacelo dogajati po svetu.. Priznam, da me je dodobra pretreslo vcerajsnje dogajanje, sploh ker smo bili na istem koncertu se par mesecev nazaj. Vem, da je 'hinavsko' od nas, da nam oci odprejo sele tragedije, s katerimi se lahko kakorkoli poistovetimo.. po drugi strani pa je to popolnoma clovesko. Ce bi se iz dneva v dan grizli za vsakega umrlega, trpecega na svetu - a bi sonce sploh kdaj posijalo.. Ne vem, cuden je ta nas planet.
- Skoda, da bodo zdaj to nasi vestni domoljubi izkoristili sebi v prid. Sovrastvo bo rodilo vec sovrastva.. Đabe si stavit pisane profilne na fb in pod njo pisat 'zginte domov'. That's not the point of it..
__________

- Da sem po dveh mesecih in treh tednih prvic na obisku doma. :) Z mamo sva imeli velecistko, spekli jabolka in cela hisa disi. Vsake toliko pa res zapase priti domov.
- Da se fintes ze zelo obrestuje, tako da bom lahko se nekaj srednjesolskih krpic odnesla s sabo v ljubljano :grinsevil:
- Da se mi nekam gre, zura, whatever. Tako malo mi se v zivljenju ni dogajalo, kljub temu (oz zaradi tega?) da imam pretty much urejen lajf ta trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7557
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Nov. 2015 20:01

-meni grejo ubistvu že na živce vsi ti pisani profili po fbju,sej ok če sočustvuješ,samo kaj boš doprinesel s to farbasto profilko? mi deluje da se dosti folka samo neki afna s tem..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Nov. 2015 20:32

- Meni je tudi smesno, da jo imajo po vecini frfice, ki se v zivljenju niso prebrale novic. Vazno, da padajo lajki.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Nov. 2015 21:52

-* Danes je ena na FB vtaknila LGBT probleme v problematiko terorizma.

How the fuck does that work!?

Dejstvo je da se bo Evropa obrnila v desno, in ne tisto desno ki ti reče da moraš iti v nedeljo Marijo obiskati.
Multi kulti koncept je mrtev.

-* sem si mariniral svinjsko ribico, ki sem jo zavil v slanino in popekel na svinjski masti.

Torej sem tehnično jedel, prašiča, s prašičem, na prašiču.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Nov. 2015 20:19

...jap se strinjam. Jaz sem vedno bia leva, ampak me močno obrača v desno po zadnjih dogodkih in se prav slabo počutim glede tega, ampak tako pač je. Prvo naša varnost potem pa njihova.

... da sem se s tipom s katerim se že nekaj časa 'ovohavama' skregala na to temo. Ker je njemu ta tema zelo pomembna in verjame v dobro in humanost (sanjač pač...) mi je precej zameril.

... se ne čutim krivo če sebe postavljam na prvo mesto. Prv jaz in potem ostali.

... da mi gre na živce, kako te vsi napadejo, če rečeš kaj proti beguncem. Dejstvo je da pač ne razumem Islama in ga ne podpiram in ne maram da povsod vlačijo to svojo kulturo s seboj. Če sem jaz pri njih se jim prilagodim oni pa ni šans da bi se vsaj malo prilagodili. Še fak... vozniško bi imeli z burko in svoje šeriatsko pravo (ki si ga lahko nekam vtaknejo :rolleyes: )

- kot je rekel putin: naj se prilagodijo ali pa gredo tja, kjer so te pravice in zakoni že uveljavljeni.

- ps. zakaj folk ne razume, da svet bolj sočustvuje s Francijo. To je napad izven standardnih vojnih/nestabilnih območij in napad na Evropo. In ja - to je drugače...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7557
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2015 8:04

-ostajam leva, ampak ja, ISIS je štala,psihopati prfuknjeni. Večina beguncev itak samo nastrada pri vsem tem dogajanju. Norišnica. Kaj šele bo. No, upam da ne..oz. na čim več miru in ohranjenih življenj.
-prav čutim neko čudno energijo v zraku,najraje bi kar posedovala en časovni stroj in z mojimi najdražjimi odpotovala dobrih 20 let nazaj na sredo enega dobrega koncerta s samimi good vibei in pozabila vse slabo..
-da moji neprespani dnevi se očitno ponovno začenjajo,kar ni mi šlo za it v posteljo,ker ni bilo njega v njej in potem sva se pa pogovarjala po telefonu večji del noči kar je zneslo skoraj štir ure in pol :) :hearts:
- po drugi strani pa ugotavljam,da so mi veliko bolj intelektualno in karakterno privlačni tipi, ki so vsaj okrog 10 let starejši od mene :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Nov. 2015 11:35

- pričakovala bi, da Slovenci, glede na procent visoko izobraženih, berejo še kak drug medij kot 24.ur. Ne bi škodilo, glede na to, da je razumevanje kdo ogroža čigavo varnost in kdo je začel delat štalo na Bližnjem vzhodu, precej na psu.
Vaše sovraštvo je samo voda na mlin tistim, ki je še večja štala v korist.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Nov. 2015 13:36

saarijarvi napisal/-a:- Da brez nic ni nic - al mal sodelujte na forumu al pa nehajte jokat, kako noben ne sodeluje. Ker nima smisla.

-res ne vem, od kdaj moram random nepoznane ljudi (na internetu) spraševati, ali lahko povem svoje mnenje zakaj ne sodelujem več isto in zakaj ni več istega vzdušja. Veš, tisti del o uporabnicah-sama ne morem pisati namesto njih in razglabljati sama s sabo.

-claire, če nimaš predsodkov, poglej na bolho. Vozički so dejansko uporabljeni recimo 9-10 mesecev, potem pa so že vsi na marelah. In ker si bolj aktivne narave, preveri vozičke z napihljivimi gumami... :top:
-jap. :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 16. Nov. 2015 13:46

floribunda napisal/-a:- pričakovala bi, da Slovenci, glede na procent visoko izobraženih, berejo še kak drug medij kot 24.ur. Ne bi škodilo, glede na to, da je razumevanje kdo ogroža čigavo varnost in kdo je začel delat štalo na Bližnjem vzhodu, precej na psu.
Vaše sovraštvo je samo voda na mlin tistim, ki je še večja štala v korist.


:ja: :!: :!:

-Da ljudje ne moremo pričakovat, da bomo sami živeli v izobilju, rožicah in mavricah, hkrati pa leta in leta delali konstantno štalo, dramo in pokole drugje po svetu brez določenih posledic. Potem pa se povrh vsega še čudili, kako to, da imamo begunce.

-Na svetu se v zadnjih letih izpostavlja nujen balans in prej al slej se bomo morali zavedat, da smo na nek način med sabo vsi povezani- in ja, to vključuje tudi tiste države, ki ne bodo nikoli deležne #prayfor in menjave profilne na FBju, ker so tudi tam ljudje, isti kot mi in njihova življenja ravno tako dragocena kot življenja Francozov al pa Slovencev. Pizdarija, ki jo narediš sočloveku na drugem koncu sveta, se ti bo prej ali slej vrnila na tvoj konec, lekcija, ki se je na žalost še nismo naučili.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 16. Nov. 2015 14:03

floribunda napisal/-a:- pričakovala bi, da Slovenci, glede na procent visoko izobraženih, berejo še kak drug medij kot 24.ur.

In kdo so ti visoko izobraženi? Diplomanti česa?

- priznam da sem pred pol leta spoznal, da izobrazba še ne naredi človeka. Predlani sem navezal stik z nekom, ki se mi je predstavil kot magister farmacije. Izkazalo se je, da večjega idiota še nisem srečal. In poznam vrstnico iz ene bivših YU republik, ima končano le OŠ, pa je tako krasna oseba.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Nov. 2015 15:13

emanuela napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:- Da brez nic ni nic - al mal sodelujte na forumu al pa nehajte jokat, kako noben ne sodeluje. Ker nima smisla.

-res ne vem, od kdaj moram random nepoznane ljudi (na internetu) spraševati, ali lahko povem svoje mnenje zakaj ne sodelujem več isto in zakaj ni več istega vzdušja. Veš, tisti del o uporabnicah-sama ne morem pisati namesto njih in razglabljati sama s sabo.


- Ma bog vam pozegnaj, ce boste zaradi tega laze spali. :wink: A sama res ne vidim koristi v tem, da nekateri stari uporabniki pridejo vsak mesec/dva gnjavit, kako ni vzdusja in da so vsi zginli. Vemo. Let's move on.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 16. Nov. 2015 16:42

- Love it, kako v ''priznam da'' rubriko pišete kao offtopice, ampak date spredaj alinejo, tako da paše v rubriko :D

- Priznam da mi grejo bolj od pisanih facebook profilov skoraj bolj na živce ljudje, ki zdaj na veliko pametujejo, da je treba žalovat s celim svetom, ne samo s Parizom... A prej se pa nihče ni spomnil na to? Samo zato, da lahko poudarjamo svojo zavednost ''o kako sem humanitaren in empatičen ...in svetobolen'' :roll:

- Da so vse te aktualne begunci-teroristi-referendum teme lepo rešile problem ''če ne gre drugače, se bomo pa o vremenu pogovarjali'', zdaj nikoli ne zmanjka tem za random pogovore z ljudmi, s katerimi si itak nimaš ničesar drugega za povedat :roll:
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]