Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Okt. 2020 18:23

- sem si pustila obe mobi kartici v službenem mobiju, ker se mi ne da dajati osebne v privat telefon, odkar je prišel iz popravila in se zdaj vsakič, ko kaj napišem bivšemu ustrašim, da nisem slučajno sodelavcu poslala, ker imata malo podobno ime.. :D Tudi zato, ker sem enkrat med faxom imela že en incident, ko sem hotela nekaj poslati fantu, temu, zadnjemu bivšemu, in je šlo drugam.
- že sto let nisem nobenih parfumov v (večji) trgovini vohala, mislim da dejansko septembra nisem nič, tako da možno, da sem na zadnje bila v kakšnem večjem milerju še avgusta.. Me prav mika to it delat, čeprav niti časa v bistvu ne bi prav imela med tednom, ma vseeno.. Najbrž so zdaj tudi milerji zaprti? Ne vem čisto točno vseh ukrepov glede trgovin, pa v centru in na Čopovi zna bit, da ravno tako nisem bia od avgusta..
- sodelavec je bil malo siten zjutraj, res, da sem ga poklicala že pred osmo za en nasvet.. ampak mi je bilo potem kar simpatično, ker me je še 2x kasneje v tistem dnevu klical in se poleg ostalih tem še 2x opravičil.. čeprav recimo, da res mi ni čisto dolžen pomagati ali svetovati pri delu.. se ni imel kaj opravičevati..
- sem vidla 'doma' eno uno šalco z znanimi osebami in me zdaj mika, da bi si še sama eno nabavila.. samo cena je pa res veliko pretirana za eno šalco.. bi vzela Frido ali Einsteina ali Amy, čeprav nje zdaj nisem vidla več ,ko sem bila nazadnje v tisti trgovini..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Okt. 2020 8:03

hayley napisal/-a:
- sem vidla 'doma' eno uno šalco z znanimi osebami in me zdaj mika, da bi si še sama eno nabavila.. samo cena je pa res veliko pretirana za eno šalco.. bi vzela Frido ali Einsteina ali Amy, čeprav nje zdaj nisem vidla več ,ko sem bila nazadnje v tisti trgovini..


- tole skodelico z Amy od Polonapolona sem zasledila na spletni strani zlatapticka.

- cifre še kar naraščajo in naraščajo, kaj bo šele po počitnicah :rolleyes:

- imam počasi vrh glave vsega. Rada bi spet normalno šla na bus, v center mesta in s tamalo vozičkala še kje drugje kot samo v našem okolišu. Pa na kavico v lokal ;D . Hehehe, lepe sanje... še sigurno za nekaj časa

- mi je lepo videti ta njun odnos

- me je precej strah situacije, ki se bo očitno zgodila še prej, kot si želim... :mad:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Okt. 2020 4:57

-ugotavljam, da bom sigurno mogla domov v svojo regijo it, ker nimam sploh zimskih oblek s sabo, zdaj bundo imam tanjšo bolj prehodno in nogavice tudi samo poletne do gležnjev, sem zmrzljiva in nosim za pozimi drugačne.. :/ Mogoče boljše čimprej, kar je ta vikend, kot potem, ko bo lahko še težje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Okt. 2020 17:25

- sem že precej bolj sita virusa ta 2. val kot 1., 1. val sem bla dokaj zaposlena z webinarji čez cel dan, zdaj je pa bolj delo še vedno, pa še sama sem bila v stanovanju 1. val in sem bil zato na nek način bolj sproščena..
- jutri grem končno v pisarno/ službo po treh dneh doma, zaradi obveznosti in se lahko uredim kot človek, hvalabogu, komaj čakam. Sem bolj neki živčna/z anxiety, ko sem doma.. Tri dni je že res vrh, za bit doma v kosu..
Ko delam od doma praktično cel dan sedim in se ne premikma kaj dosti, kar ni dobro.. Skorajda pogrešam tudi kuhanje kave za sodelavce, lol.
- pivo in alkohol je kul, čisto paše zdej, dobro da ni tudi to prepovedano..

- mi je bedno, da ne bom šla domov ta vikend. :( Pa še mojega mačka ne bom mogla videt in psa od strica. Doma se bolj sprostim, pa že tista enourna vožnja mi je všeč, sproščujoča, ko se malo načilaš in muziko poslušaš..
- da je toliko lažje, tudi na neki psihični ravni, biti v zvezi in doma z nekom, s komer si skupaj, kot pa sam cel teden, se zelo dobro spomnim razlike, ko sem bila še v prvi zvezi in tudi drugi, sem kar fouš frendicam, ki živijo s partnerji doma..
- očitno jaz prav znam vedno najti najbolj zajebane načine, kako iti skozi stvari
- je kar zajebano leto, ta korona, 1 leto službe in še sama sem celo leto. Imam pa vsaj sodelavce veliko bolj fajn kot pri kakšnih študentskih delih ( tuditistih še pred faxom), kjer je bilo kar grozno..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 22. Okt. 2020 20:07

-noro naporen teden, še jutri petek in naslednji teden bo gotovo še huje, jupi. Resnično mi je začela presedati ta korona zadeva. Odkar so danes objavili, da se drug teden vse zapira zvoni telefon. Ena ne more delati, ker bo čuvala vnučke, ok ne morem reči ne. Druga ne more delati, ker ima otroke doma, tretji ne more priti že jutri, ker je punca pozitivna…Nova dela od doma, ker sta starša rizična…
-Spet nekdo ni opravil svojega dela in itak dobim pod nos, da se od moje funkcije pričakuje, da sem na razpolago 24ur/dan in da bi naj pa jaz naredila. Adijo pamet. Tišina od ponedeljka.
-V torek med delom dobim mms z napisom oprosti in zraven sliko mojega razbitega avta. Jej, sploh nisem opazila, da je šel z njim ven. Se mi sploh ni več zdelo vredno komentirati, le ključe njegovega avta sem vzela.
-Ugotavljam, da to res ne bo šlo več dolgo in upam, da čim prej spokam od tu, ker se res nonstop nekaj dajeva.
-Tista nova simpatija, mislim, da bi si ga marsikatera želela, a enostavno ni pravi čas za vezo pri meni. Si zasluži eno, ki bo bolj pri stvari.
-nujno potrebujem nov računalnik za delo.
-Perfekten teden skoraj mimo, le kakšno presenečenje me čaka za jutri. :lol:
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Okt. 2020 21:57

- da malo me je razpizdu danes en sodelavec, ki misli, da bi mogla reševat probleme, ki sploh niso del mojega delovnega mesta, že tako kdaj opravljam ene stvari, ki bi jih mogla ena druga naša zaposlena kdaj naredit, zdaj očitno bi morala delat obcasno stvari vse skupaj za še 2 druga delovna mesta. Imam zdaj v glavi, da on preveč komplicira in me res ne mika, da bom med tednom opravljala se kakšne nal drugih delovnih mest, potem pa cele večere in vikend se svoje, kot dela on, ne bi rada končala pri nekaj čez 40 brez familje in vsega kot on, ker dela toliko časa za službo, da očitno ni dovolj za oseben lajf.. Lol, ma valda sem se ugriznila v jezik, neki sem rekla nazaj, ma ne v take detajle.. Imam predsodke pred nekaterimi njegovimi idejami in nasveti v glavnem in jim ne bi slepo zaupala/sledila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Okt. 2020 5:02

- Da koooooncno malo jesenskega vremena. Naslednji teden bo baje spet cez 30, ampak vsaj za vikend pase.
- Mi gre na zivce, ko me kdo vprasa, zakaj otrok joce in povem da zato, ker vsi naenkrat silijo v njega, ampak ne sprejmejo odgovora in me se cel obisk sprasujejo, a joce ker je zaspan? A joce, ker je lacen? A joce, ker mu je vroce? Mislim, ce bi bilo karkoli od zgoraj nastetega, bi poskrbela za to, ker kot njegova mama vecinoma vem, zakaj joce :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
- Mogoce sem malo preobcutljiva na komentarje druzine od mojega, ker gotovo ne mislijo nic slabega in marsikaj se izgubi s prevodom. Ampak sem imela tudi zaradi njih precej tezav po porodu (spet, vem, da niso mislili nic slabega) in bo trajalo nekaj casa, da se sprostim s tamalim okoli njih.
- Ce bom se kdaj zanosila, bom veliko bolj asertivna in bojo stvari bolj po moje. Se je tezko zase postavit v taki ranljivi situaciji kot je porod
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 23. Okt. 2020 11:10

_patchouli_ napisal/-a:- Mi gre na zivce, ko me kdo vprasa, zakaj otrok joce in povem da zato, ker vsi naenkrat silijo v njega, ampak ne sprejmejo odgovora in me se cel obisk sprasujejo, a joce ker je zaspan? A joce, ker je lacen? A joce, ker mu je vroce? Mislim, ce bi bilo karkoli od zgoraj nastetega, bi poskrbela za to, ker kot njegova mama vecinoma vem, zakaj joce :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
- Mogoce sem malo preobcutljiva na komentarje druzine od mojega, ker gotovo ne mislijo nic slabega...


- tole berem in se spominjam sebe pri prvi mali štručki. Kot da bi sebe brala...

- te noben živ bog ne pripravi na to, kako odreagirat na vse dobronamerne komentarje in nasvete. Ki pa so nažalost res nepotrebni! Vsaj pri meni je bilo tako...

- sedaj, v drugo, priznam da se tudi lovim. Še vedno. In verjetno se bom še nekaj časa... Je pa tudi res, da bolj uživam. Ker imam nekaj prakse od prej, ne kompliciram tako močno in veš kaj te čaka. Vsaj približno... zato toliko bolj ceniš in izkoristiš vsak moment... :razz: :love: :kuss:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Okt. 2020 17:22

- je božansko, da je petek
- hvalabogu, sem šla domov domov, policajev nobenih nikjer za zdaj, mogoče bodo od drugega tedna naprej strožji ukrepi, omejitve na občine.. in bo potem še več komplikacij z vožnjo gor in dol.. dobro, da sem šla zdaj dokler je še malo lažje
- da ugotavljam, da mi ni čudno leto samo zaradi korone, ampak je prvo leto, da sem tako malo prosta, s tako mal dopusta, še tisto kar je bil, sem ga za ene obvznosti/ izobraževnje rabila... tako, da čakam na 1. jan. da dobim nazaj dopust.. pa upam, da tudi novo pogodbo.. :/ .
Čeprav mislim, da je šef bolj mnenja, da bo kriza bolj udarila/ posledice kovida šele čez dve leti ali 2022, za naslednje leto naj bi se določena financiranja še povečala..
- morem začet malo več telovadit, čez teden kar ni časa za nič, samo planke zjutraj takoj ko vstanem delam in enkrat v tem tednu sem celo malo pilatesa zjutraj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Okt. 2020 9:49

* predavanja so ok, edino enim vajam zelo težko sledim, ker so snov in razne info podane na takooo dolgočasen način. ne morem. res. ne. morem. sicer imam slabo vest, ker si to plačujem, ampak je res muka.
* se bo po mojem mnenju, to korona stanje še kr vleklo. do konca leta se ne bomo premaknal.
* še vedno se držim teka - ravno včeraj pretekla 8km.
* sem obupno nedisciplinirana glede hrane.
* imam rahlo krizo. stara 29let. kje sem, kaj sem dosegla, zakaj ni bolje, konstantno primerjanje z drugimi (to je res samo slabo).
* se vidi, da imam pms.
* moram po vajah, pri katerih očitno zelo aktivno sodelujem, nujno na kak hrib, pa tudi če pada dež...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Okt. 2020 11:16

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Okt. 2020 12:28

- ^sem tudi js na hitro vidla, da maš ful nekih stvari o koroni objavljenih.. Družbena omrežja so kar javna, ne na pol javna..
- razen tebe pri meni na fbju v glavnem proti koroni objavljajo tisti, ki niso bili na faxu..(še vedno v manjši meri od tebe) kolikor mi je znano..

- js nisem ne vem kaj s kuhajem, sem še vedno nekje pol pol služba, od doma..
- ena cimra deluje drgače ful v redu, ampak, mi je pa za zdaj malo moteče, da je s prenosnikom čez vikend po cel čas v kuhinji, namesto v sobi.. in mi je blo malo boljše kuhat prej, ko sem bila sicer sama še v prejšnjem stanovanju (1. val in vikende)..
- mi je zdaj malo popustil adrenalin, ko mi ni treba več po terenu hodit(večinoma) zarad covida in nimam več sestankov s šefom vsak teden o mojem delu za pretekli teden in zagovarjanja gledee vsega.. in posledično verjetno ne bom mogla tako brezskrbno jesti kot prej, ker mi je adrenalin takoj vse pokuril.. že zdaj, ko imam pms sem/ se počutim, kar napihnjena v trebuh in joške, kar prej ena 2 meseca nisem bila..
- sem bila 1. val malo presrana glede korone, kar vse artikle iz trgovine sem še obrisala z razkužilom/alkoholnimi robčki, preden so šli v hladilnik/ predale, ful nek resen protokol/ ritual kaj vse naredit, ko sem iz trgovine prišla.. zdaj pa nimam nobenega strahu sploh več..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Okt. 2020 12:52

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Okt. 2020 6:10

- verjetno so kakšne izjave presegale zgolj pritoževanje čez ukrepe.. se pa res ne bi spuščala v debato o tem.. Bi se verjetno bolj zdrznila, če bi to bil nekdo, ki ga dejansko bolje poznam, mi je bližje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 25. Okt. 2020 10:47

- sem vesela, ker se mi je po dolgem času vrnil maček domov. Bila sem prepričana, da ga ne bo več.

-hudo mi je, ker sem oddala za kak teden psa k staršem, očitno se me je lotil nek prehlad in nisem v stanju, da bi ga sprehajala. No, mislim, da ji ne bo hudega, se ju je tako razveselila, da se je kar polulala.

- za vsak slučaj sem se naročila na bris, mislim, da vseeno moramo ravnati toliko odgovorno do drugih, da se prepričamo, da ni to korona. Tudi bivši jamra, da ni ok, le da pri njemu zveni nekoliko huje.

- res mi je všeč to vreme zunaj, se kar bolje počutiš. Vliva nek pozitivizem :)

- danes si moram izbrati nov računalnik in ga čimprej naročiti. Informatik mi jih je par poslal in predlagal naj izbiram med tistimi, precej olajšal delo, kajti nimam pojma o teh zadevah.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov