Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Avg. 2020 8:00

- Pijem kavico na balkonu, tak lep dan je. Mali pa chilira zraven in se sploh ne pritozuje :lach:
- Sem skoraj tocno 1 leto nazaj izvedela, da sem noseca in boy oh boy, kako je zivljenje drugacno. Poleg najbolj ocitnega, otroka, je moz zacel s cisto svojim biznisom in ga uspesno gradi, svet je pa sredi pandemije neke cudne gripe.
- Eh, nimam kaj zanimivega napisat, pac navada, da kaj napisem med kavo :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Avg. 2020 20:13

- sem prišla še malo zanalizirat stvari, spraznit glavo na forum :D

- ravno sem odprla eno novo steklenico piva, neka vrsta, ki ga še nisem pila prej in je kar dobro, malo sem se navadla od I to pivo pit, ker sva ga kar nekaj skupaj popila zadnji čas :D

- sva se spet dobila s tem iz poroke. On bo začel nazaj hoditi na zmenke na tinderju in zdaj še mene sprašuje za neke nasvete povezane z zmenki. :rolleyes: :rolleyes: Skoraj me je premamilo, da bi šla še jaz na tinder. :D :D :lach: Mogoče mi je pa on všeč, ker sem se dobivala samo z njim in bi mi sicer bil kdo drug všeč, če bi se z večimi..
- pomoje folk takooo zablefira na teh zmenkih, da se predstavijo vsi v ful boljši luči kot so v resnici..
- sem se hotela dobit z I bolj na hitro, ma potem sva se pogovarjala skoraj 2 ure, bi mogoče se še več, če ne bi mogla laufat, ker sem imela na avtu listek samo za 1h parkiranja ..
- se počutim z njim tako prijetno, da tudi če je tišina, mi je udobno in nimam potrebe, da nekdo začne govorit

- ne vem al sem malo smotana, ma sem mu predlagala, da lahko ohraniva stik in greva kdaj na prijatljsko pijačo ali na kak špil al standupe zvečer. Prvotni namen srečanja je pa bil, da se posloviva. :? Če bom ugotovila, da mi je preveč všeč in da mi je preveč hudo, bi pač to prenehala in si prepovedala mučenje same sebe ( če bo sploh kdaj prišlo do zgorjih stvari) On se je sicer zdaj strinjal z zgornjim predlogom.
- to bi tako al tako šla na kakšne te špile/ manjše koncerte pa nimam s kom tle v Lj, sem samo z bivšim( in njegovo) družbo hodila na tako, moje prijateljice po večini tudi niso toliko za te stvari/ stil muzike ali so pa vezane oz sploh v Lj ni nobena..
- je on mnenja, da moraš čutiti 'tisto' že na začetku, da je to to oz da si (skoraj) zaljubljen. Jaz imam pa ful odprt pogled na te stvari, da je lahko 1000 različnih načinov, kako začneš zvezo/ najdeš the one.. in ni nujno, da si si takoj všeč.. sej mogoče se jaz motim.
- do 3. zmenka pa on meni ni bil kaj posebno všeč, prijateljice so me še prepričevale, naj le grem še na kak zmenek in bom vidla, če bom spremenila mnenje, ne vem a mi je zdaj ratal toliko bolj, ker me je kao zavrnil ali kaj se dogaja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Avg. 2020 17:04

- mi gre še vedno po glavi tisti iz poroke
- ekstremno čudna situacija vse skupaj, na začetku mi skoraj bolj ni bil všeč kot ja in zdaj mi je kar ratal zelo, wtf

- grem sicer danes ven z enim drugim, tako da, malo si bom spočila glavo od njega
- nikoli se mi tudi še ni zgodilo, da bi me tako presenetilo, da hoče nekdo prekinit dobivanje, vedno so bili znaki, ki so jih tipi dajali, k osmo se dobivali skladni s tem, kar so mislili, tukaj pa ne..
- mi je tak mindfuck, da na 4. dejtu sem bila še tisto, da nisem vedela ali bi se še dobivalla z njim ali ne, samo seksualno me je zelo privlačil/ kemija in potem pri 5., ko sva spala skupaj ,mi je pa postal precej všeč in hkrati mi je deloval seks bolj intimen, čustven kot pri zadnjih par drugih osebah, kjer je bil bolj 'just sex' stil.. Res čudno, mogoče je to samo stil neke osebe in nima povezave s tem, koliko si tej osebi všeč...
- za vse stvari je dajal pobude on, za 4. dejt, pol pri 5. se je sam povabil, da pride na moj konec, sam hotel it do mojega stanovanja, pobuda za seks, sam hotel prespat pri meni in sam me je vabil v nedeljo k njemu, nič mi ni jasno, ma ok bom nehala o tem razmišljat, sem itak že idrija z vsem tem..
- ful me firbec, kako mu bo šlo to tinder dejtanje in če bo dobil kašno, ki mu bo všeč in kakšna bo :D
- sicer se mi pa nič ne dogaja posebnega, dela in zaposlitev še pa še, ful sem utrujena..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Avg. 2020 21:19

-* sem dobil odobren neplačan dopust, tako da bom frei skupaj 7 tednov
-* sem hvaležen, ker sem deloval že na hlape, mentalno in fizično sem skurjen
-* nisem obremenjen od dela, ampak od vsega tega notranjega boja ki ga bijem že zadnje leto, in dodam na to prodajo hiše, prenovo hiše, in vseh mentalnih premikov.Enostavno sem začutil da se vrtim v krogu, ker sem čedalje bolj izčrpan, obenem pa hočem naredit neki, za kar nimam energije.
-* bom dokončal vso gradnjo na hiši, opravil izpit za motor, začel iskat drugo službo in šel ne ene 3 tedensko potovanje.
-* je terasa skoraj dokončana, 6x3 m, zalijem v torek...je bil kar projekt zaradi temeljev, kozolec zapiram za motor, nasul sem ene 20t zemlje in uredil okolico...naslednji teden zmonitramo eno pohištvo. Čaka me še kopalnica,podaljšek vhoda, zbetonirana potka, gradnja rampe za motor...ampak ko se to zrihta, imam realno 10 let miru do menjave strehe. Zrihtano bo vse v nulo, čim lažje za vzdrževanje in pragmatično.
-* mi je obnova prodane hiše vzela leto in pol intenzivnega dela, tam so bile inštalacije in notranjst, tukaj je pa zunanje stvari in predelava vikenda v bivalno hišo. Delal sem že čisto vse, razen strehe še nisem, ampak naslednji mesec prekrivam kurilnico, tako da je check list dokončan.
-* sem gledal če bi šel na Portugalsko, rdeč seznam, sem mislil iti v Sarajevo, rumen seznam, rečem, hm, kaj pa Ferski otoki, ob 5ih zjutraj na val 202, Ferski na rdečem :D
-* mislim da mi bo uspelo sestavit eno kombinacijo, Rima, Krete in Cipra...vse imajo dobro sliko, urejen turizem in dobro prognozo.
-* se veselim izpita za motor in potem premik na potovanje z motorjem, ruzal bo še prišel v upoštev, ampak motor mi bo omogočal več svobode in flexibilnosti.
-* sem ivestiral v nekaj nove opreme za hribe, kampiranje...je drago, ampak to kupiš, in imaš, plus uproabljam.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Avg. 2020 15:14

- da, nekako se mi zdi, da gre vse slabo zadnji čas in sem utrujena od vsega in bi rabila vsaj nekaj malega pozitivnega, da dobim malo več motivacije in energije za naprej..
- saj so tudi, stvari za katere sem hvaležna, ampak še vedno.. hvalabogu, sem zdrava, imam prijateljice, s katerimi se lahko pogovrim, s starši imamo v redu odnos, imam fajn cimre, s sodelvci se dobro razumemo, nimam več tistih prehrambenih motenj iz študentskih let in sem s telesom in težo v glavnem zadovoljna..
- to poletje je intenzivno, tako v službi, kot na splošno..
- če ne bi mogla zdaj enih stvari delat, bi šla samo v posteljo in spat

- sem govorila s parimi ljudmi glede tega tipa iz poroke, tudi z mamo ja (brez delov o seksu) in mi je bilo rečeno iz nekaj strani, da naj pozabim, da se je sploh to zgodilo in da ima lahko on kakšne probleme sam s sabo ter, da je poseben.. in da njegovi prijatelji niti niso vedeli, da je tak na tem področju, zato so mi ga predlagali na začetku.. Prav iz pogovora z njim jaz ne bi takoj pripisala kakršnihkoli problemov, možno pa je..

- ena prijateljica mi govori, da je boljše tako, da sem končala zdaj, kot da bi se neki njegovi problemi pokazali kasneje in bi končala čez 1 leto zter kao zgubila eno leto, kar je res, mi je malo lažje ob tej misli..
- fak skoraj bi si že želela imeti covid, da bi končno lahko malo počivala doma
- da resnično ne razumem, zakaj mi je ta zgoraj omenjeni tako privlačen in všeč in zakaj mi je bilo res hudo po koncu. Celotne situacije sploh ne razumem..
- ne morem nikakor kar pozabiti vsega skupaj, kot mi svetujejo ostali, po tistem, ko sva se še 1x dobila, se mi je spet malo vrnilo vse
- se mi zdaj poraja veliko vprašanj povezanih z zaljubljenost jo, ali človek sploh rabi bit zaljubljen na začetku odnosa ali ne. Jaz se spomnim se iz srednje šole, neke debate pri psihologiji, kjer je bilo rečeno, da je celo bolj ugodno za razmerje, če zaljubljenosti na začetku ni :?: :?:

- ne vem ali mi je samo seks spremenil občutke do tega iz poroke, v resnici vse kar čutim je, da ni bil pravi čas za prekinitev dobivanja (in prvic sem jaz v tisti situaciji malo iz jeze predlagala, da prekinemo, kar nisem mislila resno..) , sem pa sicer čutila metuljcke/ mravljinčenje, ki sem jih pripisala privlačnosti, že na poroki, na1. In 4. Dejtu in. Mogoče se kje vmes pa sem že pozabila.. (torej pred seksom in ni vse samo posledica seksa..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Avg. 2020 8:41

- da je počutje še vedno bolj slabo danes in imam občutek, da delam vse narobe, mogoče si bom celo vzela kakšen dan dopusta ta teden (sicer ne bi bil resnično dopust,samo s službo se ne bi ukvarjala..), ker imam res motivacijo in energijo na nuli
- da po drugi strani vem, da vlagam veliko energije in truda v stvari, ki jih počnem in tudi v vse odnose, vsaj poskušam
- da mogoče moram samo stisnit zobe do konca tega meseca in poskušat spat 7,5 ur ali 8 ur na noč, sicer sem premalo motivirana, skoncentrirana in produktivna..

- da sem nekaj brala ta teden o razmerjih, o tem, da moraš za vse končane zveze predelati, zakaj so se končale in kaj je bilo narobe blabla.. da se ti potem ne pojavljajo iste stvari v novem razmerju. Tukaj imam v mislih 2 moji zvezi, kakšnega nekajmesečnega dobivanja pod to rubriko ne štejem.. V glavnem vem, kaj je bilo narobe, si bom pa še enkrat vzela čas, da bom to še dodatno malo premislila in zanalizirala..
- prisežem, da za mojo zadnjo zvezo sem sigurno morala ljudem na vprašanje zakaj sva končala razlagati situacije in vzroke ene 10+ krat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Avg. 2020 19:58

Priznam, da:
-sem zadnje čase super mama in gospodinja, a shitty partnerka. Zdi se mi, da nekako ne najdem energije in volje, zvečer si kradem čas zase, ko tamali zaspita. Bo že bolje.
-smo ravno iz mini dopusta. Nekako smo se uspeli izogniti gužvi na priljubljenih točkah. Vsaj to :) .
-sem zadnjič urejala slike, spokala skupaj mape in ugotavljam, da nisem na veliko njih. Vedno sem za objektivom. Tako da moram več delati na tem, da bosta imeli tamali fotke tudi od mami, no.
-smo bili kak teden nazaj na dopustu s celo družbo, družinskimi kolegi, veliko nas je bilo v glavnem. Tako, za enkrat je pasalo, kot glavni dopust pa mi ne bi bilo kul. Sem pa videla nekaj novih stvari na dolenjskem, ki jih sama verjetno ne bi šla gledat.
-ravno gledam vmes zadnji del Star Warsa. Še vedno sem mnenja, da bi lahko bil boljši.
-sem z make upom ostala res nekje odzadaj, v Michelle Phan cajtih. Nikak mi ne potegnejo ti novi looki. Se mi zdi, da je hitro preveč, ali pa se staram al nekaj. Na koncu mi je črni tuš še vedno the look zame.
-si greva s sestro delat isti tattoo na jesen. Tole bo moj tretji. Za rd pa še Sally (in mogoče Jacka). Plus, da si moram tega že obstoječega dopolniti. Za to pa si nisem prestara :)
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Avg. 2020 19:59

- Saj bo hayley :alright:
- Sem si tudi jaz privoščila zdajle ob branju eno res švoh kavo, po 100 letih...Me zanima učinek. Nizek pritisk še kar vztraja in mislim, da bo tako do konca... :/ sem utrujena in neke čudne volje...
- Se mala zadnje dni ne počuti dobro in mi je kar malo hudo, ker je jaz trenutno ne smem dvigovat, ko bi bila še posebej rada ves čas "gor". Ne vem katera je bolj sitna, jaz ali mala... :D Ko se slabo počutim sem tečna kot hudič.
- Da vikendi grejo res prehitro mimo... včeraj sta se pri nas za par uric (na poti do morja) ustavila kolega, zagrizena motorista in sem bila res vesela videt to prijateljico po daljšem času, čeprav se počutim nekam nedružabno zadnje čase...
- Mi je naštrikala/nakvačkala :?: najbolj kjutiš copatke za dojenčka, medtem, ko mi je ena druga kolegica prinesla najbolj kjutiš skodelice (izdeluje sama, peče, poslikava, koplje glino, ni da ni). In potem sem tu jaz, ki nimam nekega smisla/talenta za razne take DIY. Sem enkrat poskusila sledit tutorialu Boba Rossa in nehala že pri ozadju, ki sem ga zafušala. Imam pa od takrat njegove videe včasih za background noise, kadar sem pod stresom, me nekako pomirja,... "no mistakes, just happy little accidents" and "happy little trees". :flower:
- Sem s puppy eyes gledala kako so srkali mrzlo pivo...pa sploh nisem nek pivec ampak, če pa kaj paše poleti v vročini, je pa to kozarec mrzlega piva.. :ja:
- Sem po ovinkih izvedela, da se je eni kolegici in par sorodnikom malo povesil nos, ker sva dala novičko o pričakovanju v svojo okolico ven "šele" po 4. mesecu, ker sem imela pri tej nosečnosti od začetka toliko skrbi in lažnih alarmov... Enostavno je to najbolj petty zadeva...mislim halo? :? kdo zameri kaj takega? No, očitno...svašta. Če pa pogledaš iz druge strani, si mi očitno dovolj pomembna oseba v življenju, da bi bil že pričakovan update v primeru, če kaj ne bi šlo dobro. In ravno tega se človek želi izognit...mar ne. V glavnem res ne razumem nekaterih ljudi. :rolleyes: Pa teptam to zemljo že dobrih 30 let.
- Smo v službi speljali veliko bolje od skrbi in sem prav zadovoljna, da so bili naši predlogi in delo tako pozitivno sprejeti (sicer žal ne vse, ampak že popravljamo..). Seveda ni šlo brez low blow opazk s strani enega sodelujočih, ampak kaj drugega od človeka, ki zase trdi, da ne pozna sramu, niti ne pričakujem. Prisrčno. :top:
- Še ta teden bo malo bolj na obrate in se moram zdaj zvečer spravit pripravit vse zadeve za naslednje dni. Mi je moj priskočil na pomoč pri določenih neznankah v obravnavanem primeru, čeprav ima svojega čez glavo in sem mu res hvaležna... upam, da bom imela kdaj tako v malem mezincu to področje, kot ga ima on.
- Upam, da nam(a?) avgusta le uspe še kam pobegnit za bližajočo 3. obletnico poroke, res ne bi se branila kakšnega vikend paketa nekje na samem ali pa večera v dvoje.
-Hvala nevemkomu :respekt: , da se je tistega dne pred leti pojavil pred našo pisarno.
- Mi je sestra popoldne pripeljala 3 zvrhane škatle starih stvari, da pogledam malo kakšne knjigice za malo, pa če je kaj pametnega za kolegico, ki zbira razne zadeve. Ko je mala le zaspala, sem se kar zamudila ob krami in tudi spominih...spotoma prelistala družinske albume, vmes enega še s črno-belimi fotografijami in me je kar malo stisnilo ob gledanju. :/
- Vmes sem se še poskusila izognit določenim spominom, ampak ne...direkt pred mene padla uokvirjena slika mami iz pogreba, ki jo nisem mogla pogledat par let. Oh mami.
- So mi pa fascinantne stare slike, starih staršev v mlajših letih, okolice, takratna "moda", čisto v nek drug čas in spomine me je vrglo ob gledanju in sem se zalotila, da sedim po turško na tleh in oddajam neke zvoke smehljanja, ooo-jev in smrkanja. Sorodnikov iz Ukr. nisem videla že par let. :( Na trenutke se počutim čudno in imam nekako slabo vest, ker je moje življenje tu tako lepše...sploh po vsem. Vem, da so te misli in občutki vsaj do neke mere iracionalni,
- Kot tudi to, da se včasih počutim na nek način manjvredno, ker po moji strani moja otroka nimata babice in dedka. Vem, da je zelo čudna misel oz. občutek in nima veze/teže v vsakdanjosti. Včasih se pač prikrade...kaj češ...
- Samo te krame in stvari je res preveč, če bi kdo mel vintage sovjetski fotoaparat naj mi piše :mrgreen: Vmes sem našla še zlato žlico, ki mi jo je dala v otroštvu mama od prijateljice, ko smo pri njej jedle torto z "zlatimi" žlicami in sem se drla "zLaTe žLiCe imajo, kakšna bogatija!" Se ji je očitno zdelo tako posrečeno, da mi je dala tisto bogo žlico. :lol:
- Mi je včeraj tako zapasal hotdog za večerjo, da sem si po dolgem času šla kuhat hrenovke...pojedla bolj malo, kar je ostalo sem narezala mački in še mačka ni hotela jest...naša mačka, ki je dejansko hišna roomba, ni hotela hrenovke pojest...mislim, da to nekaj pove, yikes. :D
- Sem po naključju izvedela, da je bila ena sestra v peteklosti članica foruma hah...sicer zelo kratek čas.
- Nič, "veselo" na delo... (čeprav mi še tla trenutno zgledajo dovolj vabljiva za spanje)
ps1- ok, nisem pričakovala, da bo tak chunk teksta vrglo :eek:
ps2- creepy, da sva z emanuelo istočasno razmišljali/pisali o slikah in spominih
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Avg. 2020 20:52

- imam nek tak malo neprijeten, živčen filing za jutri, upam, da bo vse ok :)
- da jaz si pa ne predstavljam nobene od frendic pisat al brat ta forum (sestr itak nimam), ena vem edino, da je še v osnovni šoli imela blog na Smrklji. Eni tretji pa sem enkrat omenjala mimogrede, kje sem koga spoznala, moškega spola, in ji za približno ena 2 osebka nisem znala pojasnit.. da je bilo preko neta, ampak nobena aplikacija/ stran namenjena spoznavanju in sem potem ovinkarila gor in dol, kaj bi to bilo, ker nisem hotela direkt povedat za to :lach:
- ma me prav mika, da bi pisala temu tipu iz poroke spet kaj/ jutri, ampak vem, da bo verjetno bedno izpadlo, ker bi že sam, če bi kaj mislil. :/ Bom pa čez čas malo pošnofala, kako mu bodo šli tinder zmenki, ker to me pa res ful firbec, kaj bo on začaral s to zaljubljenostjo ali karkoli že pričakuje, da bi moral čutit :/
- fak vsaj poljubljat sem ga naučila malo boljše
- fak spet mam idejo za nek parfum nabavit, tokrat bi prvič šla na nekaj bolj sladkega, mislim, da imam tako razpoloženje, da rabim nekaj sladkega, da me malo dvigne :gruebel:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Avg. 2020 23:39

Eh, to že dolgo ni več forum v pravem pomenu... bolj online dnevnik in nostalgija. :D

Mislim, da je nasplošno forume malo povozil čas...

- če želiš povohat res najbolj sladek parfum ever, "zaskeli v zobeh" sladek (za zanimivost, vem, da ti ne bi bil všeč) poskusi Elie Saab Girl of now, ne vem, če sem kdaj povohala bolj sladek parfum... Girl of now Forever je pa sprejemljiv, bolj blaga sestra originala.


- bogi ljudje v Bejrutu :(
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Avg. 2020 4:48

- tnx za predloge, mislim, da sem že poskusila, sicer na tak način, da sem jih že toliko povohala, da nisem kaj dosti več čutila in do zdaj sem se bolj izogibala prvotno sladkih.. Se mi zdi, da vem, kateri je girl Of now, tisti z modrimi krogci na vrhu, vonja se ne spomnim, ampak mislim, da mi je bolj zanimiv bil od ta najbolj klasičnega Elle Saab, ki se mi je zdel bolj dolgočasen.. :D
- ze Imam malo v planu JPG - La Belle ali Dior Poison girl, bom pa še enkrat šla poskusit (ful dobro mi diši Dior Addict tudi, ma bom najbrž ta prvo enga bolj sladkega..).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 10. Avg. 2020 15:27

naša mačka, ki je dejansko hišna roomba, ni hotela hrenovke pojest...mislim, da to nekaj pove, yikes


hahaha, na glas sem se zasmejala

* dobra prijateljica me je zelo razočarala. do te mere, da najin odnos ne bo nikoli več tak kot je bil. sux. ob koncu prijateljstva človek čuti res neko specifično bolečino.. skratka.. ni prijetno, ampak bo minilo
* imam prvič po xx letih lepo rjavo polt.
* sem na morju samo ležala, spala, malo odbojkica, prebrala 4 knjige. tooooolk je blo lušno.
* sem KONČNO prišla do tega, da ne pritiskam, da se zgodijo določene stvari oz. da pustim, da se stvari odvijajo po nekem normalnem ritmu, da ne skušam "izzvat" nekih zaključkov. in je tolk refreshing. predvsem manj živčnosti.
* sem ugotovila, da me najbolj znervirajo stvari takrat, ko nimam nobene kontrole nad njimi. takoj panika. ampak se je zvrstilo več stvari v zelo kratkem času, ki so mi pokazale, da dodatno nerviranje sploh ne pomaga, in da je bolje, da sprejmam stvari točno take kot so, da jih NE analiziram. chill.
* tudi, ko se začnem sekirat glede nekih stvarih, prov čutim, da se mi več ne da. nimam več energije za sekiranje. nula.
* se mi denar že lepo kupčka <3
* shujašala sem 5-6 kil.
* danes sem šla po daljšem času malo v shopping.
* imam na repeat skos nov album od taylor swift. je eden izmed producentov član skupine The National, tako da me sploh ne preseneča, da mi je tako zelo všeč.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Avg. 2020 18:04

Ananhas napisal/-a:
- če želiš povohat res najbolj sladek parfum ever, "zaskeli v zobeh" sladek (za zanimivost, vem, da ti ne bi bil všeč) poskusi Elie Saab Girl of now, ne vem, če sem kdaj povohala bolj sladek parfum... Girl of now Forever je pa sprejemljiv, bolj blaga sestra originala.
(


- Ananhas ta Girl of now meni božansko diši :love: Najlepše od vseh, ki sem jih poskusila. Mi pa ne diši tipično sladko ampak izrazito po pistaciji in rahlo orientalsko, prefinjeno, takoj po špricanju, potem, ko se poleže, mi pa diši še lepše kot na začetku in tudi steklenička mi je ena najlepših. ( nisem pa prav 100% ali mi zdaj res diši samo Girl of now ali mogoče tudi to, da sem imela na drugi roki Coco EDT od Chanela - bolj oster,močan, in mi je slučajno dišal mix bolj kremastega Elie Saaba in kanček neke ostrine od Coco..) Tisti Forever mi pa ne diši lepo. Tardeč Si mi tudi nič posebnega, ne, si ga enkrat omenila, mi boljše originalna verzija. Zdaj mi je nazaj začel dišat.

- sem pa vseeno vzela La belle - JPG (ki je tudi jumi), mogoče kdaj v prihodnosti nabavim še tega Girl of now
- so mi tej parfumi kar zasvoljivi, ampak mi je še vedno boljše dati za parfum, ki mi je všeč, kot za neke cunje, ki jih potem ne oblečem več in so samo v omari, tako da sem pri oblekah se bolj vzdrževala kupovanja stvari, ki niso nujne..

- danes je hvalabogu bil malo boljši dan od celega prejšnjega tedna
- Jaz se pa očitno glede na tega zadnjega tipa ne ujamem s pravniki :D
- me tasamski sodelavec zdaj že vabi nekaj na kopanje na obalo in na pijače.. mi je na nek način privlačen, ma bolj samo v službi, sva sicer v realnosti malo preveč starostne razlike, pa tudi s tem zadnjim iz poroke mislim, da bi vseeno se karakterno bolj ujela in tudi glede na interese, hobije/ preživljanje prostega časa, samo kaj ko sem očitno to bolj samo jaz opazila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 10. Avg. 2020 19:41

Ohh, ok... :biggthumpup:
Sem bila prepričana, da bi ti bil too much. Mislim, da je to do sedaj za moj okus najbolj sladek parfum, sem si morala umit zapestje po testiranju, ker mi je bil prav moteče sladek. Mogoče bi ga morala probat v zimskem času. Imam pa miniaturko Forever verzije in mi je všeč, čeprav tudi preveč močen sedaj za poletje. Dior Addict je dober, ampak zame žal migrena v steklenički... :?
V glavnem pod črto - imava čisto drugačen okus/nos za parfume.
Se pa ob prebiranju spomnim sebe, ko sem začela bolj odkrivat parfume in se navduševat nad to "umetnostjo dišav" (po tem, ko sem skoraj celo srednjo šolo, ali še dlje, furala Naomi Sunset :D ).
Samo sčasoma res začneš odkrivat posamezne note v parfumih, kasneje jih že sam prepoznavaš, ceniš kakšne bolj specifične kombinacije, ki jih kot neizkušen "nos" ne bi, sploh kakšne bolj nišne.

Iskreno, zame so parfumi skoraj kot neka aromaterapija. Tudi veliko spominov čez leta vežejo, prikličejo.
Prisežem pa, da okoli mene ni ves čas oblak parfuma. :D
*Če še ne poznaš, fragrantica je ena taka fajn stran za ljubitelje parfumov, s piramido not, mnenji itd.



- mi je odleglo, ker se hčerka danes že dobro počuti, moja "smejka" je nazaj :hearts:
- občutek nemoči občasno res dobi nov podton v materinstvu
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Avg. 2020 19:57

- mislim, da so meni po novem glede na stil parfumov najbolj všeč neki klasični - chanel (lih kontra, kar sem nekje nedavno napisala, glede Chloe si pa nisem premislila), vsaj nekateri, ta Coco mi je ful dober (po par min, ko se razdiši) ter hkrati sladki, ampak še vedno malo prefinjeni, ne smejo mi delovat umetni preveč..
- js pri Girl of now na začetku voham skoraj samo pistacijo, ne sladkobe (mogoče je bolj neka orientalska sladkoba tipa praženi oreščki z medom in ne sintetična ali sadna sladkoba.., jaz ne maram preveč sadnih vonjev) , ko se malo razdiši je lep, da ne dišiš direkt po pistaciji, jaz imam asociacijo na nek Egipt in neke sobane od Kleopatre. :)
- za moje pojme je sladek La vie est Belle in hkrati annoying, dolgočasen..
- ADdict mi meni tudi takoj, ko sem ga prvič povohala ni dišal, mi začne dišat pozneje, k ose usede - najverjetneje mi je najbolj sexy parfum od vseh. Mi diši boljše kot vsi tisti poison..Poison girl sem ugotovila, da mi ni dober.
- mi zdaj od teh, ki jih imam najmanj všeč Flora - Gucci, ker je res samo kot da bi vrt/ cvetje vohal in nič drugega..
- hkrati naj bi veljalo, da lahko vsak parfum malo drugače diši na vsakem posamezniku, odvisno od kemije kože..

-ok malo sem preveč navdušena nad to temo :/

- malo pogrešam dobivanje s tistim iz poroke, nekaj takšnega nepredvidljivega je bilo vsakič, ko sem se odpravila.. :/ in zdaj mi pa ne diši se videvati z nobenim drugim. :/
- sem 1x izjavila, da so mi po navadi bolj všeč intovertirani moški in mi je zabil nazaj, če to samo zato, da potem lahko jaz večino časa govorim.. :rolleyes: :rolleyes: :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]