Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2020 0:30

- sem danes bila samo v postelji in lezala ali spala odkar sem prisla iz sluzbe, upam, da bom jutri ok

- jooj cisto imam slabo vest, ker mi je malo vsec tisti iz poroke..oz ker mi je zdaj vec kot eden vsec recimo, jaooo
- joj, ne maram se dobivat z ljudmi ki jih ne poznam, sem ze zdaj kar zivcna, ko pomislim na to, omg. Sigurno bom rekla al naredila kaj neumnega in si pokvarila vtis iz sobote..

- nisem v vezi ampak nekaj imam se z enim od prej in se videvava tako obcasnooo, manj kot 1x na teden kdaj/ najveckrat in nisem bila sigurna ali bo kaj ratalo spet ven ali ne.. zato bi bilo bolj moralno ce se ne bi dobila z nekim 'novim' ?... jezus ne vem kaj narediti, se pocutim krivo
- sem grozna
- joj ful stvari imam v sluzbi, ne vem realno sploh ocenit kateri dan bi lahko imela cas pred vikendom, po drugi pa ne bi cakala do vikenda..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2020 21:14

- ehja jokavi/ custveni torki no. 2 in poslusanje oddaje s sekologi na poti domov.. sej bo
- ta teden se nisem imela bolj slabega dneva v sluzbi :top:
- nic, bomo se vidli kaj bo ta teden prinesel..
- sem dala ven vcerajsnje skrbi, kolikor je bilo mozno..
- za krepat, sef na dopustu in bo imel se iz tam sluzbeni video sestanek z nami..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jul. 2020 16:23

- ehja.. nekaj je bolj divje, v neg smislu, in v sluzbi in privat..
- tip st 1 mi je zdaj zameril po dolocnem pogovoru, ampak sva se skregala ze prejsnji teden oz pred 2mi tedni, na poroko da bi sel zraven je odklonil vsaj ene 2x.. in zdaj kot da bi vedel da imam namen it ven z enim drugim, je ratal ta teden cel prijazen in se ven me je vabil, dokaj nasprotno s prej.. dokler nisva mela bolj dolgega pogovora in sem v glavnem bolj povedala vse, kako je..

- sem zdaj zaradi teh zamer od taprvega in kreganja in nekih slabih energij sploh zgubila voljo za se dobit s komerkoli, ma sem pac ze zmenjena.. pa se ta nov znanec je res izredno prijszen in fajn in mi je ful zal, da je tako kot je vse skupaj...
- se zdaj nisem sigurna ali bi kar odpovedala to pijaco ali bi pac vseeno sla in tam bolj povedala, da je iz moje strani bolj na prijateljski ravni ( ce bi bilo sploh potrebno, lahko bi on ze prej ugotovil, da mu nisem vsec ali se ko bi bila sama ne bi ujela..)... jooj kako se to slisi bedno oboje, ko napisem se toliko bolj..

- eni samski kolegici sem ze na zacetku tedna povedala, da grem ven z nekom in danes spet celotno situacijo, da se ne bo izslo in po tem, ko sem ji povedala par stvari o njem, bi zdaj ze kar ona sla ven z njim lol... ne da ji ne bi privoscila, ampak tak karakterno mi deluje bolj moj tip kot njen, sicer pa kako bi to sploh naredila, ..sori js ne morem, lahko te povezem s kolegico... lol, ne ne gre tko..

- frendica/ tanevesta mi bo zamerila ce se bom karkoli igrala ali zavajala tega s poroke, nekaj takega je recimo da tudi namignila, tako da zdaj si niti ne upam kaj prevec z njim karkoli, da ne bom zasla v kaksne probleme.. Ga raje pustim pri miru. To je po eni strani malo tako tako podrocje, kot da bi s sodelavci kaj imel, ce imas skupne prijatelje.. pa se ta prijateljica je kar hitro zamerljiva..
- bom zdaj vseeno za tipa 1 oz. bivšega malo pobrskala po kompu za mojimi starimi spremnimi pismi in mu jih poslala.. Konec koncev mi ne bi bil problem tudi napisat jih namesto njega.. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2020 22:51

- je ocitno pri meni ljubezensko podrocje najbolj tako, da se ne morem odlocit

- bila na eni pijaci, ma res ne vem, se bom po moje dobila se enkrat, pa bom vidla ce mi bo pol kaj bolj jasno
- sem bila prav sokirana, ko sem izvedla da je na tinderju, ker ful mi ni deloval tak tip za na tinder, bolj nek tak priden in zadrzan, vsaj na poroki, zdaj ne vec tolk..
- baje se je se en drugi par na poroki tudi spoznal na tinderju in da on isce bolj za resno zvezo na tinderju, ne kaj drugega..
- ima ocitno ful majhn starostni razpon na tinderju, od 5 let manj od njega do njegove starosti (lol ocitno starejse mu tudi niso vsec :D ), js sm ocitno lih spodnja meja pr njemu ( ce je sploh povedal po resnici seveda).
- je po horoskopu oven in to je znamenje s katerim se najmanj razumem in tud se nikoli nisem bla z ovnom od tipov..
- on niti ne ve, kater mesec je katero znamenje
- ma nimam tolk filinga da bi neki za resno zvezo se vidla zdaj, me je pa zacel proti koncu fuuul nekaj privlacit in sem na koncu ful nepricakovano tud en bacio dobila, ampak samo tko na hitro.. :<
- najbrz se bom lih se 1x dobila z njim, ker po moje sva bolj razlicna sicer..
- mam hormone kot en adolescent fak, me nekaj ful privlaci pri njem in bi se dala kar dol, tud ce nic ne bi imela pol vec :twisted: (mogoce mi malo prevec ti hormoni delajo pa vse to niti nima nobenega pomena.., kdaj me tud vec ljudi na enkrat privlaci, ampak sej mam to vse pod kontrolo..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jul. 2020 21:27

- samo bog vee, kaj si un tip iz včerajšnje pijače misli o meni in o vsem skupaj, kako je bilo..
- se mi ni sploh nič oglasil od takrat (čeprav za lokacijo in cajt tadrugega srečanja sva že kao zmenjena), res da vmes se mi je pokvaril mobi, ki je
že prej neki štekal skos, in sem bila 1 ali dve ure nedosegljiva, dokler nisem dala kartice v službeni mobi in mam zdej 2 v enem in mi ne kaže starih smsov, sam dvomim da bi pisal lih tisto uro, če do takrat ni..

- po možnosti je lih zdaj že na kakšnem drugem tinder dejtu :lach:
- ful nimam filinga, dokler sva bila v lokalu sem imela filing, da sem mu dolgočasna, pol na koncu v avtu je pa bilo malo bolj sproščeno
- frendici zdaj pisala naj reče možu, da ga praša, kaj si misli, kako je blo, in pol on pove njej in ona meni.. samo vprašanje če mi bo tela povedat, pa še prej kot ona ta sporočila vidi.. jaoooo :tot:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jul. 2020 12:38

- sem dopoldan nesla mobi na popravilo in bila malo po šopingu spotoma, zdaj pa bi mogla za službo delat ma se mi takooooo ne da in skos mi je nekaj po malo slabo, glava me boli in neki sem utrujena, ne vem sploh zakaj..
- hvalabogu res za sodelavca, mi je neke svari poslal danes, ki so mi bile ful težke oz. vsaj eno od teh stvari.. :hail: :hail: . Mu morem kašno pecivo spečt al neki.. :)

- mož od prijateljice je res poklical tega tipa iz pijače, da ga vpraša v zvezi z mano, ma kao ne sme niti povedat svoji ženi oz nobenemu kaj sta se menila :rolleyes: :rolleyes: . Baje bi mogu met nek zmenek ta vikend, za katerega bil zmenjen že pred poroko, ma kao potem ni šel zaradi mene oz. se ne bi dobival z 2 že iz principa.. :gruebel: Če je to sploh res, ta frendica vedno malo po svoje oz pretirano pove zgodbo..

- sploh ne vem kaj naredit zdaj s temi tipi, joj. Moji mami sta kao všeč/ zdita v redu tako moj bivši kot ta sodelavec, ta sodelavec še posebej...
- me prav tako firbec res, kaj si ta iz poroke misli o meni, ker res nimam filinga kaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Jul. 2020 21:56

- sem se dobila do zdaj 2x s tistim iz poroke, ma mislim, da se ne vidim prav za bit skupi, mi je ful prijeten za pogovor, ma mogoče vizualno lih malo manj kot kakšen drugi, najbolj moteče od vsega se mi pa zdi, da zdaj po tem drugem srečanju ful nekaj preveč pričakuje ali si celo že kar misli, da nekaj imamo ali bomo imeli.. :?:
- se prav malo sekiram zdaj zaradi te celotne situacije.. mogoče tudi zato, ker sem jaz mislila da se bomo bolj ujeli zdaj pa ..
- mal boljše se počutim zdaj tudi po pogovoru s frendico in nasvetih, se ne bom kaj preveč obremenjevala s celotno situacijo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Jul. 2020 22:58

- evo zdaj, ko nekaj komentiram, da ne hodim nikoli ven jest.. sem bila danes prvič na poslovni večerji in je bilo čist fajn. Sva sva se dobila s sodelavcem z dvema nemcoma, eden od njiju direktor, ma sta bila čisto taka sproščena, prijazna, kul.. :D Nisem prvo sploh vedla, koliko formalno bo to, ma je bilo na koncu precej sproščeno, najprej šli na pivo ob Ljubljanici in potem sva ju peljala v eno kao tipično Slovensko restavracijo, sem jedla žlikrofe in ribo in je bilo ful dobro.. :D

- mogoče me vzame sodelavec še v četrtek na večerjo z enim drugim poslovnim partnerjem - Italijanom
- Bi skorajda rabila še kakšne nove čevlje in obleke..
- je to res ful v redu del službe :D
- drugače pa itak bi imela toliko stvari za delat, da bi lahko bila samo za kompom do večera, moram nadoknadit jutri, pa speljat svari do konca tedna, čene bo kriza.. že tako imam dvome, če bom dovolj dobra..
- hvaležna, tistemu 3. sodelavcu, ki je malo spodbudil oz dal predlog naj se danes še jaz pridružim, malo za vajo..

- kdo bi si mislil, da kdaj dobiš kakšno info še iz nekih xy yt videov, ki ti potem celo še kdaj prav pride, sem si očitno iz tam zapolnila mesto Bonn, pa da so iz tam tudi Haribo bomboni. Pol sem pa se dodatno izvedela, da imajo en ogromen napis Haribo kot Hollywood.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jul. 2020 23:48

Ena je omenjala utrujenost oz. manjko energije, kljub večim kavam na dan... Ko sem še pila kavo, mi je bilo vedno čudno, ker sem imela občutek, da sem po kavah še bolj zaspana in je bil učinek kontra, kot bi želela... Nisem pa vedela, da na nekatere tako vpliva. Sicer manj verjetno, da je le to razlog, je pa možnost...na katero mnogi ne pomislijo, ker se jim ne zdi logično.


- je bil dopust super, le prekratek...Nadiža je :top:
- enostavno po vseh dogodkih zadnjih let ne morem verjet, da imam po mamini strani takega nacionalista v družini. Bi bilo morda žalostno, če ne bi bilo tako B-U-T-A-S-T-O. Politika, ne ljudje, remember?
- imam težave s spanjem zadnje čase, nedolgo nazaj sem bila nekako napol budna in je proti jutru (bila je še tema) celo sobo razsvetlila modra utripajoča luč in sem v polsnu na hitro pogledala skozi okno in videla stoječ tovornjak, ljudi, modre utripajoče luči in se ulegla nazaj v posteljo z nekim zaspanim zaporedjem misli, da je čudno, da še nikoli do sedaj nisem opazila, da imajo smetarji modre luči in da so nekam zgodnji... :mrgreen: No, močna luč je še kar vztrajala in sem že malo bolj budna še enkrat pogledala in ugotovila, da sta v ulici v resnici 2 velika gasilska tovornjaka :/ Na srečo ni bilo hujšega..."le" materialna škoda.
- imam malo težave tudi z nizkim pritiskom (utrujenost) in imam posledično ves čas občutek, da me čas prehiteva, dnevi se mi zdijo dolgi, ampak prekratki za vse, heh... :)
- samo še tri mesece in bomo 4 :hearts:
- še toliko malo kot sem hodila okoli zadnje obdobje, se mi more zgodit kaj čudnega...pred dnevi sem zapuščala službeno stavbo in se ustavila zunaj na stopnišču in od nikoder proti meni steče neka zelo majhna ženska, se z glavo skoraj zaleti v mojo dojko in me čvrsto prime za podlaht...da je menda mislila, da bom padla skupaj, ker sem tako bleda...malo nelagodno vse skupaj, čeprav je mislila dobro. Verjetno sem morala izgledat res švoh (črna obleka in črni lasje v kombinaciji z bledico), čeprav sem se zunaj ustavila in zmajevala z glavo zaradi službenih zadev... Sem bila po začetnem presenečenju prav tisto...ok...denarnica je še v torbici, ura na roki tudi... :lach:
- je sestra dobila recimo temu...zanimivo službo in je prav zabavno poslušat stvari in dogajanje. če se hihitam po telefonu je mojemu takoj jasno s kom se pogovarjam... :D sva zreli za sežig na grmadi
- sem se popoldan, kljub ne preveč dobremu počutju, spravila preuredit en kotiček v stanovanju, kar se je spreobrnilo v tri ure gor, dol, na kolena, sopihanje, velikost trebuščka me že kar ovira v določenih položajih...na eni točki sem čepe nekaj potegnila iz stene in se posledično zazibala na hrbet kot želva...
- po sprobavanju raznih vrst vadb do sedaj, sem ugotovila, da mojim dolgim udom, noseči ali nenoseči, še najbolj ustreza pilates
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jul. 2020 2:12

- da sem na hrvaskem in mi je strasno lepo po karanteni it malo okoli :)
- familija, stari prijatelji, nonina morska hrana.. yes please
- da je moj prvic spoznal zgoraj omenjene in se je res potrudil, da je z njimi komuniciral in se probal cim bolj vklopiti. Pri prijateljih je to 100% uspelo (so me kasneje vsi trepljali, kaksnega fajn deca sem si nasla :D ), pri familiji je bilo pa pricakovano nerodno zaradi jezikovne bariere :lach: nasi ne znajo niti malo anglesko (samo malo nemsko), on zna samo anglesko (z mocnim ameriskim naglasom), nekateri so znali samo hrvasko in niti slovensko.. smo za mizo samo mahali z rokami in nogami :lol:
- mi je bilo cudovito gledati, kako je uzival v sloveniji in na hrvaskem. Je namrec 'Florida man' in ni se videl pravih gozdnatih hribov, ga je cisto ganilo :D Pokazali smo mu Ljubljano, Vipavsko dolino, Otlisko okno, Postojsnko jamo in predjamski grad.. Rijeko in Rab. Tudi zvezd menda se ni videl tako jasnih, kot tukaj.
- Sem vesela, da si je vzel malo pavze, ker dela 24/7. Se zraven pocutim kot nemotivirana mokra krpa.
- da sem zafrknila nekaj z nemsko birokracijo in me najbrz caka kazen, bomo videli :nein:
- da grem po dveh letih tudi 'domov' za en dan in se tega nic kaj ne veselim, ta del zivljenja sem nekako pustila za sabo, a imam se vedno moralne dolznosti obiska na vsake toliko.. meh.
- da mi ravno to da misliti kako dalec sem prisla in da sem res res srecna :blume:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jul. 2020 2:13

p.s. da sem ze 13 let na forumu :lach: :lach: good god..
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jul. 2020 5:48

- eh ful imam za pospravit in dat prat ta vikend
- sem imela več dni tako nabitih, da sem izpustila tudi jutranjo telovadbo, da bi čimprej začela delat (vstajala sem malo čez 5 cel teden) , zvečer se pa ne morem spravit, da zdaj posledično se komaj komaj spravim k vadbi
- bil glede službe kar ok teden, sef mi je za eno stvar/malenkost se iz dopusta čestital :)
- sef je drugače non stop na mail na dopustu, sploh si ne predstavljam kako je to možno, mogoče se je fizično premaknil do morja samo zaradi otrok sicer pa sam bolj dela?

-najverjetneje grem do morja šele septembra Oz čist konec avgusta :/ Bi lahko šla tud naslednji teden za ene 3 dni, samo najbrž ne bom, ker sicer bo premalo časa za se ene stvari učit..
- Se odpravljam na primorsko k mojim, ko za silo malo pospravim in spakiram in spet izpustim telovadbo..
- ne smem pozabit vzet s sabo še darila za mamo ( sem najprej ji mislila kupit kakšen nakit iz zlatarne, potem sem nekaj manj od tega ampak mislim da bo še vedno ok...)
- imam glede enih stvari rok v torek, tako da se morem kmalu lotiti dela za službo, nazaj..

- sem si od parfumov po tem taklasičnem Armanijevem Si nabavila še Gucci Flora in Light blue in se mi zdaj zdi, da mi ta dva lepše dišita in mi Si sploh ne diši več dobro.. :?: Mogoče ni toliko za poletje oz. se mi zdi malo premalo mladosten, čisto malček že skoraj na mejo za 'old lady' vonj :D . Mi je pa prcej všeč tudi Narciso Rouge, verjetno si bom naslednjega nabavila oz. morem še preverit če mi slučajno un bel Narciso diši boljše od tardečega..
- ta Narciso Rodrigez firma mi je že pred več leti bila ena redkih od bolj znanih firm/hiš od katere so mi parfumi lepo dišali.. Kak Chanel ali Chloe, kar imam v spominu, mi sploh nobeden ni všeč..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jul. 2020 16:41

- sem tako utrujena in bi komot delala nič oz bila dva dneva samo v postelji
- je fajn bit doma, samo kaj ko moram jutri že nazaj
- sva bila včeraj s sodelavcem zmenjena za pivo bolj v večernem času, ma sva bila na koncu oba tako utrujena, da se nam nikamor ven ni dalo it :lach:
- bivši je pojava, je odkar sem js šla prvič na pijačo z unim iz poroke, ene 10 dni nazaj, in odkar sva se nekaj skregala že eno novo uhvatil oz. tel. št. dobil , kar nekje zunaj po Lj, ko se je šel dvigat na štango in je neka študentka trebušnjake delalal tam zraven.. jao :lach: :lach:
- ne vem, če bi se še kaj dobila z unim iz poroke, zdaj je on nekaj predlagal jutri, ampak se mi malo ne da od doma prej štartat samo zaradi tega, len človek sem :D . V bistvu mi deluje fajn v prijateljskem smislu, drugače pa bolj ne vem (tudi se mi zdi malo premalo izkušen zame mogoče..).. samo kaj ko večinoma noben ne bi bil samo prijatelj.. ok za tega sicer ne vem, mogoče celo bi, ker je bolj tak resen, miren..?
- me vsaj ena dva privlačita, tako da bi me mikal samo seks, ampak se ne vidim za zvezo, kolikor imam zdaj občuek, sta pa oba ravno taka tipa, da ju ne zanima samo seks oz. ne iščeta samo tega..

- me malo firbec, če moj šef sploh kaj časa preživi z ženo in otroci, meni se zdi, da je skoraj skos na mailu prisoten :D . Mogoče tudi samo tako deluje in ni tako hudo?
- se mi tako ne da zdaj še za službo delat..
- da ena stvar, ki mi tudi ni všeč pri unemu iz poroke je, da išče bolj zvezo, nima pa posebne želje po družini ali otrocih, kljub temu, dea je že v začetku 30ih (25 letnika bi še razumela), kolikor sem jaz dobila občutek, še celo izjavil je nekaj v smislu, da je starost bolj pri ženskah problem in je za moške vseeno :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..,bi kao rad prvo dobro spoznal eno osebo, sam ja, sej po eni strani se sliši logično, po drugi pač imam tudi občutek, da si ne želi posebno otrok.. Pač neki je zelo seksi na tem, če moški reče, da bi imel otroke in te stvari.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Jul. 2020 3:06

^ Si poskusila Si Passione (rdeč)? Meni je eden izmed najljubših za zimo, boljši od klasičnega Si.
Narciso Rouge tudi mene ful mika, imam samo Poudree verzijo... Narciso nasploh je super. Me je pa v zadnjem času pozitivno presenetil Ferragamo, Signorina linija.
Ah, sama jih imam že res preveč, ampak vedno rada odkrivam nove vonje... Light blue je pa, če se ne motim, eden izmed najbolj prodajanih ženskih parfumov vseh časov. Mi je še dokaj všeč na drugih, na sebi pa ne.

- bi se najraje zabubila ob misli na prihodnji teden in upam, da bo nedelja trajala čimdlje
- nas službeno čaka ena obsežna zadeva z zunanjimi sodelavci in ne vem kako bo, zaradi narave dela težko predvidet... lahko gre zelo dobro ali pa zelo slabo
- če bo slednje, bo kar grenak zalogaj za pogoltnit, bom pa vesela, ker se bo vsaj razjasnilo, lahko se bomo usmerili k rešitvam (če jih bo situacija zahtevala) in prevzeli odgovornost za slabe odločitve (če bi bile vse dobre, trenutno ne bi bilo toliko negotovosti, realno), dovolj je že, če bo ostalo v zavest nam "za šolo", tudi če bo šlo sicer vse skupaj uspešno skozi
- mi dete že pridno in vztrajno z brcikami sporoča, če mu kakšen moj položaj ne ustreza, ravno, ko mi je udobno... :P ali če se mala kdaj malo preveč nasloni na trebušček.. :fluffy:
- si res želim le miren in cartljiv preostanek vikenda... in srečo ter močne živce (čim manj čustvenosti) za čez teden
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Jul. 2020 7:48

^ Ne, nisem, po moje ni bilo toliko založeno tam, kjer sem poskušala, ker je bilo bolj na poti domov/ pri službi, se morem spravit do Milerja na čopovi, samo kaj, ko tam ni kje parkirat in na trole se mi bolj ne da hodit oz. nimam nobene poti sploh tja.. :D
Bom poskusila tudi rdeč Si, sem nekje slišala, da je bolj saden, čeprav ne bi imela dveh iz iste linije..
Ok pudree je takvadraten svetlo roza se mi zdi?
- zdaj imam te 3, ki so vsi precej office prijazni + Naomi Campbell Naomi tanajbolj klasičen/ star( za moje pojme najlepši od slavnih oseb parfumov) in me mika naslednji lih malček bolj 'pikanten', zdaj ne vem, kaj sem vse poskusila od N. Rodriges, vem samo da rouge mi boljše diši kot tisti tavisok svetlo roza, mislim, da eni hvalijo tudi tabelega kvadratnega, moram probat..
- ugl. res morem v neko večjo prodajalno parfumov, bi pa vzela Rouge mogoče že tako ali tako, brez da bi prej več različnih poskusila..
- Light blue mislim da je popularen, ker naj bi bil hkrati svež,citrusen in hkrati malo 'seksi vonj', ne vem točno zakaj, neki bolj topel vonj je pod citrusi - lesni?/ + malo kot po moški kolonjski, meni je ko sem ga poskusila prvič ful dobro dišal, nisem čisto sigurna ali samo zaradi Light blue ali zato, ker se je tudi malo pomešal s kakšnim drugim bolj sladkim/pikantnim.., ker sem jih imela več gor.. je pa ful različen od večine ostalih, tako da se ga takoj prepoznaš čez čas (če jih več poskusiš) med ostalimi, ki so bolj podobni za moje pojme..

- je Light blue že skoraj malo nostalgičen, prišel ven že skoraj 20 let nazaj in jaz imam neko idejo, da me spominja na serijo Seks v mestu in na rave, techno žure konec 90ih in začetek 00' . :D Tak lahkoten, breezy, brezskrben, 'kul'.. :cool:

- šef mi že pošilja neke naloge danes navsezgodaj ob 7i zjutraj :/
- založila sem planer in ga ne najdem :( , sicer samo bolj za osebno uporabo bil, hotela preverit kdaj bi morala dobit fešto, ker ne vem več točno.., očitno bom mogla novega nabavit..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov