Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Maj. 2020 10:09

- omg, to so te awkward situacije, ko si prepričan, da si sam doma in imaš bolj divji večer :D in misliš, da sta cimra šla domov čez vikend in zdaj jih kar naenkrat slišim v kuhinji, nič mi ni jasno..
- drugače sta vedno ravno toliko glasna, da ju je slišat, ko sta doma, nisem jih slišala odkar sem iz službe prišla v bistvu (tudi ko sem bila še ene 2 uri sama, brez obiskov in tudi ko sem meditirala ne)??
- ne vem.. dobro, da ni noben naletel na cimre, ko smo se včeraj nagi šetali po stanovanju (če so bili tukaj)
- upam da je iz moje sobe, do njihove, ki je na drugem koncu flata slišat čim manj.
- mogoče sta se pa iz kje vrnila okol polnoči, po polnoči, ko sem jaz že šla spat.. ?? (mislim, ni šans, da jih ene 6 al 7 ur v kosu ne bi bilo v kuhinji, ker sta sicer najmanj vsako uro.. ?)

- drugače črnolaske imajo očitno (veliko) boljši seks :D
- hvalabogu ni delovni dan, ker imam ostanke po vratu


- ponoči pa očitno namesto o seksu, o službi sanjam, sem čist doživeto danes sanjala, da sem na en mail, ki sem ga poslala včeraj, glede enga pomembnejšega projekta dobila neg. odgovor (morem sčekirat, če sem do zdaj dobila kak odgovor)

- majekmi, naslednjič bom ob določenih obiskih šla sčekirat njihovo sobo, če so tle al jih ni..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 30. Maj. 2020 23:02

"If you like war, be a nationalist. If you like peace, be a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 18:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Maj. 2020 8:15

- da imamo vsi tudi neke svoje probleme in šibkosti ter močne strani..
- sem že v pričakovanju ponedeljka in malo napeta glede vseh stvari, ki me čakajo..
- se mi bo vikend končal nekje pri poznem popoldnevu/ večeru, ko moram začet nekaj za službo pripravljat, upam, da mi bo vzelo čim manj časa..
- jah cimra sta bila le odsotna v petek kakor kaže, sta se tudi danes vrnila enkrat sredi noči in me tokrat zbudila.., sam včeraj zjutraj me je pa skor kap, ko sem ju slišala v stanovanju :lach:
- bi si želela da bi bila danes sobota oz še en dan vikenda, zavidam nemcem :(

- drugače sem se pa navadila na novo barvo in mi je bolj všeč kot prej - že zato, ker je neka sprememba, najbrž se bom naslednjič čez kakšna dva meseca barvala v isto.. (bivši je mnenja, da sem bila malo boljša s svetlo rjavo - spet razlog zato ker sem tako svetla da mi bolj pašejo svetli lsje- ampak, da je kul, da malo eksperimentiram..)
- da imam jaz drugačen okus očitno, ker meni je lep kontrast črnih las na svetlo kožo, najbrž še skoraj bolj kot temnejša koža in črn lasje, ker tisto mi tko preveč basic deluje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jun. 2020 19:27

- frendica je spet noseča. nekje 21 mesecev bosta razlike otroka, baje da spet ni načrtovala
- sem ji rekla, da bo prej ona imela cel vrtec, kot bom jaz kaj imela v tej smeri :D
- spet ne bosta povedala spola otroka do rojstva, ne vem kaj, zakaj je to takšna skrivnost
- ena druga prijateljica pa še dela na otroku oz je ravno začela bolj, ta pa načrtuje
- moj edini napredek pri teh ženskih stvareh je zaenkrat, da sem vsaj dobila fešto nazaj po 2 mesecih brez, res me je nek stres udaril takrat
- lool, ta noseča frendica mi predlaga naj imam otroka s tem samskim sodelavcem, ki meddrugim tudi ima željo imet otroke, da bova skupaj vozičkale.. :D
- ma imam prav potrebo, da bi se malo potožila temu sodelavcu, da je spet ena moja prijateljica noseča, že prejšnjič sem mu razlagala o eni naši sošolki iz gim., za katero smo po tem, ko smo zadnji čas malo izgubile stik, kar naenkrat vse zvedle, da je rodila.. ..samo najbrž bom imela preveč dela in bom iz tega razloga mogla ostat doma in od doma čim več stvari rešit ..in ga zato ne bom mogla videt. ;( :(
- morem še mal zdržat danes kaj produktivnega naredit..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jun. 2020 18:38

- sem dns prou iztrošena in depresivna
- hvalabogu to normalno traja en dan, ne več
- sem itak tolk izmuzgana, da bi mi pašalo druženje in imet prosti čas, ker itak se ne počutim več uporabno za učenje ali delo za službo
- mi je bed, ker vse bolj bližnje prijateljice ne živijo v Lj in se počutim samo :/
- lahko se samo cimrom malo prištulim, ampak damn, vedno, ko so me vabili za se jim pridružit, ko so kaj praznovali ali imeli obiske, jaz nisem imela časa, ker sem ravno imela svoje obveznosti/ delo, danes bi mi pa prav pašalo
- kakorkoli, bom le poskušala stisnit še kakšno uro in neki sfiniširat za službo
- sem v postelji, na službenem kompu in lihkar odprla jabolčno vino za vzpodbudo (se že boljše počutim odkar sem ga začela pit :cool: )
- več dni hkrati delat od doma očitno ni zame, ker mi običajno da folk v službi energijo in neko pozitivo (lol vsaj vidiš, kako je ostalim bedno, ali imajo probleme ali jim kaj ne gre :D )
- me je strah jutri, že vidim, kako se bom zjutraj zbudila z adrenalinom na višku
- ni bil dober dan danes
- sem prepričana, da mi ne bo nič uspelo, na čemer delam, samo morem še vseeno končat
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Jun. 2020 17:17

- da sem danes ene sestanke prestavila na začetek naslednjega tedna in spet delala od doma
- ugotavljam, da ni toliko, da mi ne bi bilo všeč delo od doma (sodelavca/ sodelavce pa le pogrešam), je neprijetno to, da js po cel dan delam, medtem ko cimri cel teden so že doma in razgrajajo in so fraj in obiske imajo in to glih v sosednji sobi od moje. Tko se res bedno počutiš in samo, ko si pa sam v stanovanju in delaš se niti tolk ne zavedaš, da delaš ali da si sam, kot če imaš ene ljudi zraven, ki se družijo in razgrajo in to tudi čez dan/ v službenem času..

- me prav tišči v prsih/ prsnem košu, ne vem ali od sekiranja ali ker sem malo več kadila zadnji čas, mislim vseeno je skor sigurno taprvo (danes sem se prav ponoči zbujala in razmišljla kako eno zadevo rešit..).. Preventivno vseeno nisem kupovala novih čikov, čeprav mi jih je zmanjkalo..
- pogrešam sodelavca, on je taka prijazna in pozorna oseba, ga nisem vidla že od ponedeljka :/ , sva pa ene 3x ali 4x govorila danes
- je bil tako jebeeeen dan, me je zadnji klic s sodelavcem danes ravno malo v boljšo voljo spravil ;( ;(
- cimer tako blazno na glas govori skos
- verjetno dobim končno za spremembo tudi jaz en obisk po dolgem času
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Jun. 2020 15:17

- komaj čakam prijateljičino poroko... da bo kašna dobra hrana za jest po obredu :lach: :lach: , upam, da ne samo vegeterjanska, ker sta oba vegeterjanca oz ženin nekaj na pol
- meso je zakon tako al drugače, saj vem, da bi bilo bolj moralno ga ne jest ampak pač..
- komaj čakam na kašen dan dopusta konec tedna, da bom se lahko še mal bolj osredotočila na druge obveznosti, ki niso služba
- lol, ne vem s kakšnimi najstnicami se je moj bivši ukvarjal, dobiva neke smse iz nepoznanih štvilk, zakaj je eno ghostal in pol mene sprašuje, kaj pomeni ghostal :lach:
- se bojim ponedeljka, spet bom mogla začet ene stvari delat že v nedeljo proti večeru. Čisto fajn bi bilo, če ne bi imeli sestanka v pon, ker šef ni in bi imela takrat več časa za določene priprave naredit, ampak se mora sodelavec spomnit, da bo pa on vodil sestanek, ne vem, kot da mu je dolgčas.. :D
- mater je pašalo ugasnit ta službeni komp v petek popoldan in zdaj ga ne odprem do nedelje zvečer!!!
- je dobro pecivo od cimrov
- me privlači en sodelavec (lih uni k teži s sestankom lol) in ne vem kako si to razlagat, help.. a si mogoče sam domišljam vse to, al je mogoče to nek ' normalen' pojav, ker pač tolk časa preživiš skupaj v službi (in gravitiraš skupaj) in nima toliko veze z realnostjo.. (ok če pogledam iz svetle strani, vsaj poročena in z otroci nisem pa da bi se mi začelo kaj takega dogajat..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Jun. 2020 17:37

- sem tako živčna :o
- mislim, da mi je malo padel imunski zadnja dva dneva, upam da ne zbolim, bivši me že zafrkava, da imam korono :rolleyes:
- joj mogla bi nekaj dni dopusta vzet za ene obveznosti, sam se bojim vzet preveč oz. ne vem koliko vzet
- js upam, da mi zlaufa s to službo :? vsaj, da dobim par let izkušenj, da je potem več možnosti (oz. sploh kaj), ko naprej iščeš novo/ dokler si pod 3 leta izkušenj je malo jeba, sem že tukaj imela veliko srečo, da sem sploh zraven prišla, še zdaj ne morem verjet, da mi je to uspelo, bivši oz bivši sošolec iz faxa ima čist drugega tipa službo, katera mi je pa še veliko manj všeč od moje, tako da res boljše, da se čim bolj na to svojo privadim..
- da je dal ta korona odmor očitno folku ene spešl ideje, frendica zdaj zbira pogum, da piše enemu, ki ga je, lahko bi rekli ghostala, leta 2012 :D , bivši dobiva neke xy sporočila, zakaj je eno ghostal pred dvemi leti..
- da cimra sicer delujeta fajn, kul, sploh cimer je ekstra priden za čiščenje, v par momentih je vse kot iz škatlce, ko se on loti stvari, ampak sta pa večino dni non stop v kuhinji in non stop doma, odkar sta se vrnila v flet po koroni.. :?
- se mi kar nekaj zdaj zdi, da se vsi poročajo in ima,o otroke.. :? vsaj par od mojih tabližjih prijateljic.. in saj vem, da se ni dobro zgledovat ali primerjat z drugimi, ma je zdaj kar še mene potegnilo v vse to... skoraj tolk, da bi lahko rekla, da bi si želela imet ob 30 rojstnem dnevu že enega mičkanega otroka/ dojenčka..
- ampak po drugi strani, jaz res ne vem, kako bi preživela, da ne bi spala, ko moram kak dan spat manj od običajnih ur, mi je to tako hudo, bolj od vseh možnih fizičnih naporov( skoraj) in lakote.. baje sem bila jaz najbolj tih in nezahteven dojenček možen, tako da bi bilo pravično, če bi tudi jaz imela kaj v tej smeri (ampa zdrav itak..), če/ ko bom.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Jun. 2020 18:51

- Uff, mi je takooo odleglo, da je ta dan mimo, še jutri moram sfurat
- fajn je bilo bit spet v službi po par dneh dela od doma
- se počutim ful bolj človeško, ko sem si po več dneh bivanja samo doma končno zlikala lase in dala makeup gor
- da so mi zadnja leta tako hitro šla mimo, da se mi zdi čas od nekje 2015 do 2020, kot da teh 5 let sploh ne bi bilo..
- hvalabogu za eno jutjuberko, nisem nikoli hodila na terapije, ma njeni videii in njne meditacije so mi direkt kot terapije..
- mislim, da bom ravno še eno meditacijo naredila, potem pa nazaj odprem službeni komp..
- sem prav excited, glede frendice, kaj bo tokrat dobila punčko al fantka, nazadnje, ko je imela babyshower sem imela preveč zabasano s svojimi obveznostmi in učenjem za izpite in se ga nisem mogla udeležit, upam da se ga tokrat bom..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jun. 2020 17:26

- ne morem faking verjet.. ieushufweui dopust mam! Sicer ne zares, počitnic, ampak vsaj dopust od službe.. po tem, ko danes končam ene stvari za službo delat...
- je šlo tako hitro teh 6 oz. nekaj čez 5 mesecev, kot bi bilo včeraj, ko sem bila prvi dan tam.. se prav spomnim, da mi je ta sodelavec, ki mi je še zdaj ful fajn peljal do kraja kjer sem bila zmenjena za prevoz domov.. in takoj sva se zaštekala, ko sva začela govorit :D
- grem najverjetneje jutri konec dneva domov po ene 2 in pol tednih
- so se mi ti zadnji 3je tedni delovali kot 1 dan na ne način, ful hitro šlo, kdaj ne vidim staršev in nobenega od prijeteljev oz. prijateljic po 3 tedne, ma je tako intenzivno delo skos, da sploh ne opazim, da je toliko in niti nobenega ne pogrešam..
- da ta forum je pa čisto mrtev, ma mene ne odvrne od tega da ne bi pisala xD
- zveze na nek način ne rabim, ne pogrešam, je kar pestro že brez tega, je bolj problem, da družino, otroke bi imela in se zavedam, da če ne naredim kaj na tem enkrat zdaj ali se odločim za nekaj, bo potem kind of prepozno oz. še težje nekoga najti..
- sem se zdaj bolj spomnila, da ta moja prijateljica bi mogoče rabila še dekliščino oz nisem utegnila zdaj se nič meniti okrog tega, ker sem preveč zaposlena, bom pa potem aj delala na tem, ko mi gredo ene stavri mimo.. čeprav prav tiste neke tipične crazy dekliščine vem da noče..
- paše, ker sem spet sama, ko domov pridem, ker cimra spet sta začela delat in ju ni..
- bi mogla it nekaj na pošto iskat, ma ne vem kam sem dala uni listek, sej upam da se da z osebno.. že tako odlašam skos s tem..
- sem ar zmatrana, ma se bom mogla počasi preselit na službeni komp za sosednjo mizo za še ene stvari sfiniširat

- mi je smotana una prijateljica, ki si ne upa pisat tistemu tipu, ki sva ga spoznale leta 2012. Če se ne bo spravila, bi mu najraje kar js namesto nje, mi ni noben problem, imam očitno prakso s takimi rečmi :D, ga ravno tako poznam, ker sem se nekaj mesecev dobivala z njegovim frendom, sam da je on drugač bolj tak resen od tizga frenda s katerim sem se jaz dobivala in deluje fajn dečko, bi imeli še enega naravoslovca v družbi, če bi se frendica kaj spečala z njim :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Jun. 2020 19:00

hayley napisal/-a:- da ta forum je pa čisto mrtev, ma mene ne odvrne od tega da ne bi pisala xD


čakamo da pridemo do besede :D

- da bi tudi jaz kdaj kaj napisal pa se mi po eni strani ne da, po drugi strani sem pa že ugotovil da tukaj nisem na isti valovni dolžini z drugimi za kakršnekoli debate, takoj preide v prepir in zamere.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jun. 2020 19:50

- no ja po želji, meni pač je ful sproščujoče vmes neki tle gor napisat pa malo sprostit glavo s tem.. Jbg pol pa kr pišem.. Se ne obremenjujem..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Jun. 2020 20:54

seveda, če maš kej dobrega od tega se že splača :) jaz raje hodim na en klepet, kjer je ful vse bl v izi :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jun. 2020 18:58

- super, šef misli, da bom na nekem seminarju, ko sem mislila še imet dopust in zdaj se mi 2 stvari prekrivata. Nič, se bom mogla pozanimat koliko nujna je tista zadeva, sicer bom mogla moje stvari premaknit..
Ko že misliš, da je končno vse urejeno pa še to..
- zakaj mi je bilo treba čekirat mejle vsakih par ur, bi imela vsaj mir do jutri zjutraj, če ne bi zdaj sčekirala :?

- imam malo slabo vest, ker sta mi všeč 2 in nočem zavajat nobenega. Ampak to so problemi za kasneje.. Mogoče mi je v resnici všeč samo 1 in mi je pri 2 všeč samo pozornost in ker je tak ful moški, odrasel, vse 3 stvari, ki pri 1 bolj primanjkujejo..
- res upam, da bo jutri pozitiven odgovor na mailu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Jun. 2020 11:13

- Sem imela izredno tezkih par mesecev. Na enih podrocjih se sedaj obraca na bolje, ampak drugje se pa se vedno utapljam
- Da ne bi pisala podrobnosti, je prevec in ne da se mi vec sploh razmisljat
- Da je mali danes star ze 2 meseca :eek: Kam gre cas???
- Prakticno nikoli ne grem iz stanovanja (mi smo se vedno sredi epidemije), ampak ko grem, kot recimo danes v laboratorij dat kri, me bo zagotovo vsaj eden vprasal, kdo pa cuva otroka. Ja pa kdo mislis? Njegov drugi stars, verjetno, a ne :rolleyes: Grem stavit, da mojega tega nikoli ne vprasajo.
- Bom kdaj drugic kaj vec napisala, upam da ste vsi tu vredu in zdravi
- Hayley, ti pa kar pisi, ce ne druga, jaz vsake toliko berem :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov