Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Feb. 2020 22:16

Ma ti raje zase skrbi in za to koliko si ti blizu kakšnega resnega odnosa..

Nisem nikjer napisala, da sem poslala karkoli zasebnega/ intimnega ali resnega, ne kaj sem pošiljala.. tako, da pometaj pred svojim pragom raje. Sama vem koliko sem zrela za odnos in ne rabim nobenega da mi tle polaga račune koliko sem, sploh ne nekdo, ki sam nima nobenih izkušenj s tem.. Očitno si ti lahko samo sam tak, da ti sploh gredo takšne stvari po glavi, da sem jaz ali da je nekdo pošiljal neke zaupne stvari okol..

Mrš, kaj se sploh vtikaš v moje poste!!!
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 16. Feb. 2020 22:23

-oh ne, zgleda sem spet zamudila dramo ;)
-life is good
-sem se nehala obremenjevati z določenimi stvarmi. baje sem sedaj bolj dostopna. go figure, sem mislila, da sem to že prej bila
-sem po dolgem času spet videla eno od najbližjih prijateljic. tako lepo je bilo. z enimi ljudni enostavno človek klikne, pa lahko vmes minejo meseci, ampak ko se vidiš, je vse enako
-me itak kot vedno skrbi nekaj stvari
-končno znam rešit rubikovo kocko.
-večkrat, ko sem zunaj, razmišljam, kako lepa je Ljubljana
-kateri so vaši najljubši ljubljanski kotički?
- že dolgo nisem nikjer bila
-prejšnjo poletje sem sama harala po skandinaviji. po dolgem času, da sem potovala spet sama in morm rečt, da je bilo super in zelo eye-opening za določene stvari
-mogoče sem tudi zato uspela narediti premik naprej
-mi še vedno dobre debate, s stabilnimi, zanesljivimi ljudmi pomenijo največ. čimveč tega, pa bo vse dobro.
-se mi zdi, da odkrivam, da so ljudje, ki jih spoznavam načeloma dobri in so večinoma motivirani skozi pozitivna čustva. oziroma hočem reči, da tudi, ko se kaj slabega zgodi, je bil večkrat zadaj nek dober namen, kot pa slab. vsaj zavedno ni bilo mišljeno slabo. naše nezavedno je pa itak povsem druga stvar.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Feb. 2020 22:37

^ - ma firestorm, ni blo drame, sam bolj neki brezveze sem nakladala zato sem pobrisala..
- glede unega pač nič tazga ni blo izbrisanega, kar je quotal slovenec je blo to, nič dosti druzga zraven napisanga, pač on (t - s katerim sem se prej dobivala) mi je dajal neke komplimente in mi neke prijazne reči pisal/ me osvajal ( bolj površinske stvari, nič zaupnega/ deep) in tisto sem enkrat poslala frendici, nič tazga šokantnega.. (pa še ena druga stvar, glede ene debate, ki isto ni bla nič takega..) - sem samo v priznanju napisala, da pogrešam njegova 'sladka' sporočilca, ker sem vidla en screenshot med slikami na mobiju (kar sem poslala frendici) in slovenc je naredil dramo iz tega..

- jezus, kako ljudje radi obračajo stvari ki jih napišeš, kot sem že zgoraj napisala, najbrž to največ pove o njih samih..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Feb. 2020 22:53

hayley napisal/-a:Ma ti raje zase skrbi in za to koliko si ti blizu kakšnega resnega odnosa..

Nisem nikjer napisala, da sem poslala karkoli zasebnega/ intimnega ali resnega, ne kaj sem pošiljala.. tako, da pometaj pred svojim pragom raje. Sama vem koliko sem zrela za odnos in ne rabim nobenega da mi tle polaga račune koliko sem, sploh ne nekdo, ki sam nima nobenih izkušenj s tem.. Očitno si ti lahko samo sam tak, da ti sploh gredo tašne stvari po glavi, da sem jaz ali da je nekdo pošiljal neke zaupne stvari okol..

Mrš, kaj se sploh vtikaš v moje poste!!!


oh, PRECEJ bližje kot, ti, verjemi :) pa tudi 10 let nazaj sem bil. pa ne preusmerjaj zdaj pozornosti name, če bi jo hotel, bi napisal celo sago o sebi tukaj, pa je ne bom, pa tudi primerjanje s komerkoli o čemerkoli je popolnoma nesmiselno, še posebej ko nimaš nobenega pojma o nekom.

probleme imaš. vsi na forumu to vemo, vključno s tabo, ampak noben se ti niti ne trudi več karkoli dopovedat, ker samo trmasto vztrajaš pri teh svojih nesmislih in si dopoveduješ, da je vsaka bedarija ki jo narediš, ok. NI OK. in sama to predobro veš. zato pa tudi potreba po izlivu vsega tega po forumu. če ne bi hotela reakcije, bi pisala vse v dnevnik, ne pa na javen forum. bodi raje vesela, da kdo sploh bere in razmišlja, kako bi ti lahko pomagal.

povej mi 1 dober razlog, zakaj pošiljat zasebni pogovor tretji osebi? da se naslaja, ali da analizira osebnost iz znakov, ali kaj?

če odgovarjaš, odgovarjaj na ZS, tukaj ne bom dalje smetil.

Firestorm napisal/-a:-oh ne, zgleda sem spet zamudila dramo ;)


nč oh ne, manj k vidiš drame, boljše je :) nič ni dobrega v drami, težko je gledat človeka, ki trpi.
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 16. Feb. 2020 23:01, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Feb. 2020 22:56

Ne boš me dobil na zs. Tvoje mnenje me ne zanima. Lp
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Feb. 2020 23:04

hayley napisal/-a:Ne boš me dobil na zs. Tvoje mnenje me ne zanima. Lp


hvala bogu. lahko noč :)
hej norci :)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 16. Feb. 2020 23:10

slovenc79 napisal/-a:
Firestorm napisal/-a:-oh ne, zgleda sem spet zamudila dramo ;)


nč oh ne, manj k vidiš drame, boljše je :) nič ni dobrega v drami, težko je gledat človeka, ki trpi.


To pa sigurno :) Jaz mam še vedno upanje, da se za vse udeležene ljudi stvari dobro razpletejo. Itak pa nimam dovolj podatkov, da bi kakršnokoli sodbo nad kom vršila, tako da... Good luck vsem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Feb. 2020 12:50

slovenc79 napisal/-a:
probleme imaš. vsi na forumu to vemo, vključno s tabo, ampak noben se ti niti ne trudi več karkoli dopovedat, ker samo trmasto vztrajaš pri teh svojih nesmislih in si dopoveduješ, da je vsaka bedarija ki jo narediš, ok. NI OK. in sama to predobro veš. zato pa tudi potreba po izlivu vsega tega po forumu. če ne bi hotela reakcije, bi pisala vse v dnevnik, ne pa na javen forum. bodi raje vesela, da kdo sploh bere in razmišlja, kako bi ti lahko pomagal.


Drugace, jaz sploh ne vem o cem ti govoris (najbrz niti sam ne ves), lahko si malo bolj specificen, ce ze zacenjas s cim. Ocitno se ti malo premalo dogaja v lajfu, pa ti domisljija malo prevec dela, ko ta forum beres.

Samo toliko o tem, naprej pa ne mislim vec razglabljat nicesar..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Feb. 2020 18:42

sem ti že rekel, ZS, če te karkoli zanima. ampak samo, če se misliš na zrel način pogovarjat, teh otročjih obrambnih izpadov res ne mislim brat.

saj načeloma me ne briga, tvoj lajf je pač tvoj, sam da neke osnove zasebnosti ne spoštuješ.. to ti res ne more koristit v nobenem odnosu, takem ali drugačnem.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Feb. 2020 18:51

Ahh.. kar sem quotala ni bilo govora o nobeni zasebnosti, zato sem napisala, da ne vem sploh o čem govoriš. Kar se zasebnosti tiče, pa ne vem od kje bi ti sploh vedel, koliko spoštujem zasebnost in koliko ne.. ne bom se razlagala ali karkoli branila, ker nimam potrebe..

Mislim, saj izpade kar bolano, da tle kar neke izjave daješ o meni, ko sploh nič ne veš, od kje bi kaj vedel? Nekaj prebereš in si kar neke svoje zgodbe v glavi delaš, grave res.
Glede ZS - ne, hvala, nimam o čem razpravljat s tabo. Sploh mi deluješ zelo čuden (na lep način povedano) z vsem tem vmešavanjem in nakladanjem.

Ma saj brezveze sploh, da se ukvarjam z nekimi brezveznimi komentarji na moja priznanja.. pač zaradi mene, če nimaš boljšega dela, pa siciraj moje poste..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Feb. 2020 19:58

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 18. Feb. 2020 0:55

- ljudje so na različnih valovnih dolžinah in je velikokrat nesmiselno kakorkoli posegat v to... čedalje bolj to opažam in spoznavam skozi odnose; vsak ima svojo pot, energijo in s tem priteguje (ali si izbira) določene ljudi in situacije v svoje življenje... in kakorkoli spreminjat, pomagat ali se sekirat, je mnogokrat energija v prazno. Je pa težko, to zadnje, sploh kadar smo čustveno vpleteni oz. vezani na osebe (torej predvsem v vsakdanjem življenju).


- imam tak glavobol, eh...
- sem se prej spomnila, da smo s pačuli enkrat v preteklosti že nekaj glede različnih jezikov/večjezične družine govoril, če se prav spominjam oz. nisem kaj zamešala...
- no, midva sva se nato v praksi odločila, da bova hčerko že od začetka učila vse 3 jezike (tako jaz z njo govorim v svojem maternem, mož v svojem, ko smo vsi skupaj pa govoriva slovensko - po priporočilih naj bi bil to najboljši način - s predpostavljanjem, da je prisotna doslednost). Otrok loči in naj ne bi bilo mešanja, možno je le, da malce kasneje začne govorit, ni pa nujno.
Nama osebno je pomembno, sploh, ker imava veliko večino družine v tujini,/ če otroci prehitro ostanejo sami (jap, sem morbidna do te mere) in če se bomo v prihodnosti morda selili, bo za otroke vsaj glede jezika tranzicija precej lažja. Obema pa je tudi neka mehka točka, da so otroci seznanjeni z jezikom in kulturo iz katere kot starša prihajava. Smo dodobra mešani, mala bi načeloma morala govorit 5 jezikov. :D
- samo to sem hotela omenit, ker smo sedaj že v situaciji in kakor vem je pred vama podobno, no, vsaj do neke mere... :)
- se moram počasi prilagodit drugačnemu urniku in na novo organizirat spomladi
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2020 7:42

- priznam da, me prav firbec, katere narodnosti je moz od ananhas :D
- pri meni bili bolj slovenci oz v zadnjem casu en slovenec in en srb pa en italjan s pete od skornja pred pol leta :D
- je imel tisti, s katerim sem se nazadnje dobivala, okus za zenske tak, da so mu bile vsec balkan stil (on slovenec), ful v nulo ustimane, (bolj fine) petke.. , pa on je tudi bil tak stil bolj.. se ne vem tocno kako sva skupaj prisla oz zakaj sem mu bila sploh na zacetku vsec.. :D
- prijateljica ima sestricne in pol familje juzno z balkana in mi je, ko smo se vozili domov iz rojstnega, malo razlagala o kulturi in navadah tam, da se zenske ze samo, ce gredo na eno kavo s prijateljicami, urejajo po 2 uri..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Feb. 2020 18:58

- sem dobila danes zastonj krof in je bil ful dober :P
- lol, ravno zgoraj sem nekaj pisala o tipih tuje narodnosti, in kaj se mi zgodi danes? :D Sem bila na kosilu in eden prisede k 'moji' mizi in pol ugotovim, da je Venezuelec in doktorski študent na J. Štefanu. :D Sva prav padla v debato in mi je bil precej simpatičen in sem mu kar dala svojo službeno vizitko in mu napisala še mojo zasebno telefonsko gor. :D in on mi je v slovenščini povedal svojo telefonsko, je še malo vadu zraven naše številke. In pol ko sem mogla it me je kar hotel objet/ me je objel v pozdrav. :D (verjetno je to še bolj fora v njihovi kulturi? ) in mi je rekel nekaj da ' he will call me like in movies.. ' :lach: Sej sploh ne pričakujem, da me bo poklical, samo vseeno, mi je malo popestrilo dan. :P
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Feb. 2020 18:39

- bleeeh, ful sem utrujena danes
- un Venezuelec se ni nič oglasu :D Lahko da je pa že zgubil al kam založil tisto mojo vizitko, alpa pozabil že na vse to ali je preveč zaposlen z 'iskanjem igle v pragozdu z zavezanimi očmi aka PhD'. Lol, je takrat, ko sem mu dopisala še mojo privat številko na vizitko, sam dopisal zraven še ' ;) ' . :D :D
- zgleda, da cimri so doma in bodo tudi čez vikend tle? V bistvu razen prvi dan, ko sem se vselila, jih sploh nisem srečevala, zadnja 2 al 3 dni jih ni bilo, sicer pa odhajam od doma preden oni vstanejo in odpravljam se v postlo, ko jih slišim, da so prišli domov, v stanovanje..
- sodelavec bo v ponedeljek prinesel baje ene ful dobre krofe iz slaščičarne, iz njihovega kraja, komaj čakam. :P
- sem našla na svojem balkonu, v klopi, (zaprto/ zapakirano) srebrno radgonsko penino, lahko je to nek znak, da bom imela v prihodnosti razloge za nazdravljanje/ praznovanje al neki :D :D
- sodelavec me je spet vabil na neke dogodke za plese v dvoje danes, ma nimam časa.. Prav tako hodi na podobne dogodke tisti Venezuelec. Drugače js sploh ne znam plesat tega, nisem nikoli plesala v paru al na nobene tečaje hodila, ma ta sodelavec pravi, da ' se moreš samo prepustit moškemu, da te vodi'. Mislim, no ja, glih neke osnovne korake verjetno je že treba znat.. :D

- ok, en popravek, druga alineja ne drži več :D :cloud9:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

cron