Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jan. 2020 5:41

- nene meni so vsec bolj kontra od mene, (tudi bivsi je bil glede tega kontra od mene pa sem mu bila cisto vsec taka kot sem bila, tudi na koncu mi je rekel, da sva dobro pokrila pomankljivosti drug drugega..) pa saj to analiziranje in podobno njemu sploh ne pravim(nekaj ze ma ne v toliksni meri kot tukaj).. to samo tle napisem, pa zdaj sem itak to opustila od petka naprej, zdaj samo ugotovitve za nazaj pisem..Pa tudi drugace pri bivsih nisem nic analizirala to samo tukaj ker sem verjetno zacutila da nekaj ni iz nj3gove strani..
- ma je tudi krivo, ker mislim da on vecinoma oz precej gleda videz in mu je dosti nek specificen tip vsec.. (tudi ce ne bi bila nekaj zatezena in delovala prevec zainteresirana/ da analiziram, ne vem ce bi mu bila vsec..) .. verjetno bi mogla bit malo bolj kokos v glavo, polna sebe, arogantna, pa taka ze malo napolkurbica da sekas ven med ljudmi.. :D
- ( js drugace na splosno ne maram prevec pozornosti in tudi mi ni vsec bit prevec tako nastimana, da bi kako izstopala prevec..)
- na sploh je blazno izbircen, ce bi mogla zdaj kateregakolitipa osvajati bi bil bolj zainteresiran kot onse mi zdi :D

- njemu mu je vsec tudi, da je spreminjal punce malo po videzu, ma ne samo punce tudi fante- plesalce, tekmovalce..
- pri meni bi mu bilo verjetno se bolj hudo, ce bi bila glede stila oblacenja se nekaj bolj fina, v postavo kile iste, samo malo bolj definirana od fitnesa recimo, pa crni lasje :D :D .. sej si predstavljam, kako bi se kasnim ljudem slisalo to totalno mimo.. sem mogoce ze malo prevec napisala sem gor..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 22. Jan. 2020 17:20

* me tole čakanje rahlo nervira.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jan. 2020 18:04

- sem bila danes prvič v Mariboru. Haha, malo čudna izjava, ma dejansko se ne spomnim, da bi bila kdaj v Mb, sem pa bila večkrat v Murski soboti.
- včeraj sem pa pri morju bila, v Kopru, ful je lepo blo tam, sonce na polno, Koper res možno, da mi je najlepše mesto v Slo..pa naše mi je tudi tam blizu.., oba sta mi bolj od Lj..
- sodelavec me hoče zredit, enkrat vmes sem izjavila, ko smo bili na obali, da je že tako lepo vreme prav za jest sladoled in mi potem preden štartava nazaj, po kosilu, prinese nek skor 200g sladoled kornet v avto, jezus no, sem bila sita še za večerjo :D
- sem ratala lena s telovadbo, zdaj med tednom se mi sploh ne da več spravit..
- ne vem kakšne vaje bi mogla delat, da bi dobila tisto bolj definicijo/ črto po zunanji strani stegen, al to rata res samo v fitnesu.. mi bolj počasi ratujejo mišice na nogah kot po zgornjem delu telesa običajno.. zdej sem pa sploh zgubila dosti, ker zlo redko telovadim zadnji čas..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jan. 2020 17:55

- je šel ta teden še bolj hitro kot prejšnji
- se skor nič ne veselim vikenda, ker itak prejšnji teden sem se veselila zaradi tega, ker sem mislna, da bova z njim skupaj.. sej sva še nekako na vezi, ma ne v smislu, kot da sva skupaj..

- je on malo bipolarn, dns mi je napisal nekaj, da 'konec koncev se bova lih midva poročila'. Na začetku sm kr tko vse verjela, ker pač nisem bila navajena takih tipov, ma zdaj kar vidim, da vse samo zblefira, po mojem po 5 min sploh ne ve več, kaj je komu pisal... lol. Ampak doro za malo seksa mi je še vedno interesanten, ker kaj da si tam kake 3 mesece brez seksa tudi ni lih fajn..
- sem bla včeraj ful pridna in sem se lotila prvič letos telovadit med tednom, naredila vaje za spodnji del in trebušne in imam tudi nekako plan vsakdan zdej to.. mi je v bistvu on malo dal idejo al motivacijo za telovadit, tko da je tudi neki pozitivnega očitno od njega..
- sem čist obrnla ploščo glede pristopa do njega. Zdaj me bolj boli k***c.
- mislim, da ma on neko čudno sliko o meni in to sam zato, ker sem bila tako zainterresirana in drugačna do njega kot drugače do ostalih.

- Sem ugotavljala, da ko sem bila z njim sem bila bolj taka resna, poskušala imet neke resne debate in vse to in njemu sem se mogoče zdela neka taka preveč pridna al dolgočasna se mi zdi? Ko sem s frendico, sem dosti bolj v izi, za zajebancije, ne tolk resna, isto, ko spoznavam ostale tipe zunaj.. ker mi pač dol visi za tiste, ki jih na novo spoznam..
- en, s katerim sem se zdaj parkrat peljala, ko ni blo mojega rednega prevoza in, ki se isto vozi s tem mojim rednim prevozom, deluje malo tko lušen, ma ne vem sploh al je samski al ne.. Definitivno ne deluje tako zajeban, kot ta, s katerim sem se zdaj dobivala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jan. 2020 10:17

- ma kej, si nism mislna, da imas na sluzbenem zdravniskem tudi ekg in si mores se modrc dol dat.
- spet me niso zvagali in zmerli visine, sem se pa zjutraj stehtala in imam tezo isto kot na sistemetskem pri 20 letih :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 24. Jan. 2020 10:18

- ocitno ne mislijo popravit foruma. K.
- ne maram novih sosedov. Od vseh moznih podjetji (in posameznikov) se je lastnik odlocil oddati prav nekemu multimedia podjetju. Resno?? 50% vseh stanovanj v soseseki je okupiranih s pisarnami tekstilnih podjetji, a on najde prav multimedijsko. Ne vem zakaj si ne zdizajnajo fucking napisa za na vhodna vrata za zacetek, da ne bodo ljudje kar naprej pri meni zvonili. Ker ce se enkrat odprem vrata in pred sabo zagledam wannabe influencerko/model ali part time samoizucenega graphic designerja/full time hipsterja z trapasto ironicno kapo na glavi, ki me bebavo gledajo, ker jim ni jasno, zakaj jim je vrata odprla random skustrana zenska v pizami... :mad:
Poleg tega so zadnjic razbijali in vrtali skoraj do 11-ih zvecer!*
- Se moram na ultrazvok narocit za jutri in mi ni, ceprav vem, da moram it. Zadnjic sem imela slabo izkusnjo z zdravnico, prvic v tej zdravstveni ustanovi, kjer so drugace vsi super. Ze itak je moja anksioznost zaradi vsega skupaj (hormonov ter na splosno nosecnosti) zelo utrujajoca, potem pa se zdravnica doda k vsemu.
- sem naredila torto, ampak je smetana neka cudna in noce ostati cvrsta, tako da je krema prevec tekoca in sem jezna. Mah, za pojest bo.

* Sem se vcasih dosti druzila s takim folkom in so se mi zamerili. Brez zamere, ce katera slucajno dela kaj v tej smeri :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jan. 2020 10:50

- jeii koncala z zdravniskim, sej so ful prijazni v tem btcju, pa same neke mlade ful urejene mediconske sestre so xD
- sem si mislna, da se mi je vid kaj poslabsal, ma baje imam ful dober in eno kategorijo ful nadpovprecno, nism zihr kjro ze, se mi zdi da prostorski vid
- moj izdih je baje tudi dober/ cisto normalen, kljub cikom. Ze tako sem lacna in mi kruli ze od 6e zjutrsj in ko sem mogla tisto pihat na hart se mi je prav vrtelo ze na koncu
- ful mi je dobro te izvide gledat, po mojem bi mogla imet kri in urin normalno, ce mam povisane proteine v urinu, je pa zato ker sem zdaj ze ene 17 ur tesca oz odkar sem na zadnje jedla..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jan. 2020 18:13

- ma da fak, kako more bit zajebano dat te pol litra krvi, nisem čene sama nikoli še dajala, ma mene že danes za tiste tri tubice je fuul bolelo in sem komaj, komaj čakala, da mi pobere ven iglo. Kolikor imam v spominu me je kdaj prejšnjič manj bolelo..
- da ta tip je čuden, neki sva se zmenla med tednom, da bi se lahko še kdaj dobila za (samo) seks in zdaj mi pa že piše danes če grem jutri na kavo..
- meeh, mi frendica nekaj pridiga, da se ponujam na pladnju, samo meni teh nekih iger se mi res ne da it.. mi jemljejo energijo tudi.. neki da bi se nardila, da mi je vseeno če išče druge, o čemer sem ga js prvo vprašala, če je že kaj najdu in da bi se nardila da se ne rabim dobit in da mi je vseeno, če 'grev akcijo za drugimi' in pol da bi mi sigurno sam pisal čez par dni..kaj?.. sej sploh ne dohajam vsega tega.. Fak, sej kolk sva pa midva stara, da bi se take stvari šla no!

- hmm, da ugotavljam, da v bistvu mi je boljše pri tipih, če ne kadijo.. in uni iz prevozov, ki mi je lušen, kadi, pa še neke čike, ki še posebi smrdijo.. ma najbrž sploh ni samski, ker ne vem, kaj bi čene delal v našem mestu, medtem ko je iz drugega konca Slo in se vozil v Lj na delo..
- se mi tako zelo ne da telovadit, ma se morem spravit, po meditaciji. Že včeraj sem zaspala malo pred 8 in nisem pol nič..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jan. 2020 22:18

- Smo se končno pozdravili... Potem sem se pa danes še prav prestrašila, ker mi je ena nevrloška motnja kar trajala in trajala in sem že mislila, da bo šlo navzdol. Na srečo se je normaliziralo. Fju (nič resnejšega).
- Mi grejo te našmrkanci (ki jih je, ja, ogromno) in razni "bombonarji" prav na živce... Prejšnji mesec je bivšemu kolegu skoraj srce odpovedalo, zaradi "stila življenja"... Je bilo itak vprašanje časa, me pa veseli, da se je izvlekel in upam, da bo tole tisti njegov preobrat v življenju, ker ga je res škoda. :o
- Me skrbi tudi za kolegico... svoje čase smo bile še z eno kot triperesna deteljica, potem so šle pa poti in življenje malo v različne smeri... Sem šla na njeno praznovanje, ker je rekla, da ji bi res veliko pomenilo, ampak adijo...prerasla te scene. Mi gre njen tip konkretno na živce, sploh, ko je pod vplivom in se potem primajal k nama z eno kolegico in težil, če naju lahko po*uka v rit... :tot: Sem tako zavila z očmi, da sem skoraj iz balkona padla... Še sreča, da mojega ni bilo poleg, ker bi kdo drug "padel iz balkona". :tot: Res, what a catch... :nein: Žalostno opazovat kako nerazčiščeni vzorci iz primarne družine in nizka samozavest vplivajo na izbire. Sem res upala, da si bo po zadnji zvezi vzela malo časa zase in šla na kakšno terapijo...ampak žal... Za povrhu se je sedaj še počasi umaknila od družine in veliko prijateljev in hmhm, le kdo ima prste zraven pri tem... :rolleyes:
Pravi, da je srečna in da bosta kmalu začela delat na otroku... :/ Po drugi strani ji pa govori, da je neumna, pra*ica in potem v isti sapi izjavi, da saj ve, da je neumna in jaz bi najraje zajokala. :cry:
Upam, da jo sreča pamet ali da bo vsaj bolj odprta za mnenja in nasvete drugih - preden si uniči življenje... Posluša žal nikogar in na vsak način želi verjet v prihodnost z njim. Tudi vidim, da smo se razvile v čisto druge osebe med vmesnimi leti... Nam je šlo življenje naprej...
Mi jo je res, res žal, ker je sicer dober človek, samo toliko okoliščin v življenju jo je oblikovalo. Žalostna zgodba. Ugh... Frustrira me.
- Tudi jaz čakam en mejl že čisto predolgo časa... bom si že počasi pojasnila s tem, da mi očitno ni namenjena ta zadeva...tudi, če gre samo za napako, škoda.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Jan. 2020 22:50

Jp. Nasmrkancev je ogrooooooomno. Si clovek sploh ne bi mislu, ampak konstantno poslusam kok je kdo na koki pa kdaj in kolk so zvlekl. Ne recem, da se to zgodi tu pa tam, ampak eni res pretiravajo.
Sem tako zavila z očmi, da sem skoraj iz balkona padla


Tale izjava me je ful nasmejala :D

* Se morem nehat primerjat z drugimi, ker je pa to res res pateticno.
* Berem eno res f* up knjigo, bizarna do amena. Ampak pase.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jan. 2020 23:31

- ahaa.. ta 'moj' zdajsnji mislim da je bolj pravil, da je bil pred leti bolj na koki zdaj pa ze vec casa ne? Boo.. itak ne morem 100 posto vedet kaj je resnica, kar govori..
- drugace nimam v ozji druzbi nobenega na teh receh.. na zadnje, ko sem mutila z enim italjanom, zacetek oktobra, je en iz njegove druzbe proti jutru rabil koko in so naju s frendico sprasevali, ce/ kje se da dobit v tistem klubu, midve itak nic vedle.. :lach:
- spet sem se hotla samo malo ulezt zacetek vecera in kar zaspala za ful casa in nic nisem bila produktivma glede planov za po sluzbi.. :rolleyes:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Jan. 2020 7:49

Hayley lepo te prosim, pojdi si enkrat za nazaj brat svoja priznanja o tem tvojem tipu. Mislim, res, če ti ne bo po prebranem začelo utripat z rdečim v glavi "alarm" potem pač ni pomoči.

Tako se trudiš neki shujšat, se picanit, bit ne vem kako drugačna po obanšanju in osebnosti in ne vem še čemu in za koga?

Za nekega brezveznega tipa.
hayley napisal/-a:- ahaa.. ta 'moj' zdajsnji mislim da je bolj pravil, da je bil pred leti bolj na koki zdaj pa ze vec casa ne? Boo.. itak ne morem 100 posto vedet kaj je resnica, kar govori..


hayley napisal/-a: je on malo bipolarn, dns mi je napisal nekaj, da 'konec koncev se bova lih midva poročila'. Na začetku sm kr tko vse verjela, ker pač nisem bila navajena takih tipov, ma zdaj kar vidim, da vse samo zblefira, po mojem po 5 min sploh ne ve več, kaj je komu pisal... lol. Ampak doro za malo seksa mi je še vedno interesanten, ker kaj da si tam kake 3 mesece brez seksa tudi ni lih fajn..


hayley napisal/-a:- sem čist obrnla ploščo glede pristopa do njega. Zdaj me bolj boli k***c.
- mislim, da ma on neko čudno sliko o meni in to sam zato, ker sem bila tako zainterresirana in drugačna do njega kot drugače do ostalih.


hayley napisal/-a:- Sem ugotavljala, da ko sem bila z njim sem bila bolj taka resna, poskušala imet neke resne debate in vse to in njemu sem se mogoče zdela neka taka preveč pridna al dolgočasna se mi zdi?


hayley napisal/-a:mislim da on vecinoma oz precej gleda videz in mu je dosti nek specificen tip vsec.. (tudi ce ne bi bila nekaj zatezena in delovala prevec zainteresirana/ da analiziram, ne vem ce bi mu bila vsec..) .. verjetno bi mogla bit malo bolj kokos v glavo, polna sebe, arogantna, pa taka ze malo napolkurbica da sekas ven med ljudmi..


hayley napisal/-a:- njemu mu je vsec tudi, da je spreminjal punce malo po videzu, ma ne samo punce tudi fante- plesalce, tekmovalce..


hayley napisal/-a:- js njemu mu nisem neki posebi/ ful všeč, sem to šele zdaj dojela in se posledično počutim ful bedno, ku da je neki narobe z mano ali, da nekaj nism dovolj dobra.. prej mi je dosti stvari nakladal in zdaj mi tudi govori kot, da se lahko tudi vse obrne še in da lahko kaj rata ven, ma možno, da je to isto nakladanje


hayley napisal/-a:- en, s katerim sem se zdaj parkrat peljala, ko ni blo mojega rednega prevoza in, ki se isto vozi s tem mojim rednim prevozom, deluje malo tko lušen, ma ne vem sploh al je samski al ne.. Definitivno ne deluje tako zajeban, kot ta, s katerim sem se zdaj dobivala..


In vse to v zadnjih treh dneh.

Mislim, odmisli, da se to dogaja tebi. Če bi ti ena prijateljca razlagala da se želi ustalit in imet resno zvezo s takim tipom, kot ga ti opisuješ - kaj da fak bi ji rekla?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jan. 2020 8:29

-ma lej pac nisem mislila moj zdajsnji kot moj samo ne vem, kako naj ga tukaj poimenujem, ker ga ne morem po imenu.. (lahko se spomin eno crko, ce bom se kdaj kaj o njemu pisala, npr T :D )
Kar se tice obcasnega seksa pa mislim da cisto vseeno, osebna preferenca s kom..
- trenutno se ne ravno trudim shujsat, sem od lanskega leta izgubila 10 kg ( zacela sem pa novembra lani - 2018, ne zdaj zaradi njega, drgac tudi njemu niti ni vsec zelo suho) pa se vec kot 10 kg od nekaj let nazaj in sem cisto zadovoljna s postavo, samo pac moram jest zdravo, da ohranjam tezo, tudi veliko boljse se pocutim zdaj, ni samo zaradi videza, prej je blo en kup problemov tud zdravstvenih ( nic bolj resnega)..
Med drugim so mi tudi starsi komentirali pred leti da bi mogla shujsat in tudi kaksne druge komentarje glede videza.. tako da glede tega mi je cisto ravno, sem navajena komentarjev..

Ok nisem sla brat cist vsega ker mi je prevec, ugl ni se treba sekirat zame.. :D

- (ne, to glede druzine in otrok, me je malo prevzelo ker mi je on tako pravil od tega, da bi imel z mano - drugace zdaj si ne zelim vec, vsaj ne kmalu.. )
- ma ni se mi prižgal tak rdeč alarm, mogoče sem taka, da so mi malo všeč taki tipi tudi. Edino kar vidim, da sem ful pretirava s tem, kako mi je všeč in kako sem bla neki zaljubljena vanj.. Zdaj od tega zadnjega pogovora/ pogovorov bi rekla da sem se distancirala, samo da nisem čist prekinla stika,.. so pa druge stvari zdaj prioriteta in v glavi in časovno..
- frendica je mnenja da je čuden in naj bom isto hladna js do njega in nj ga zajebavam nazaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Jan. 2020 10:00

Čak zdej ne razumem. Torej je zej že nov tip v igri? S tem ki je mel rad nabildane "polkurbice" in se je domnevno hotel poročit s tabo ampak ni imel časa si končala, in zdej maš novega ki mogoče snifa koko ampak ne veš ker ne zaupaš v to kar ti pove ?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 25. Jan. 2020 10:12

*Če imaš rad samega sebe (ne mislim v smislu samovšečnosti) do takih "prigod" s tipi, kot so opisane zgoraj, ne prihaja.
*Moj nasvet hayley bi bil, da mora imeti sebe raje kot tipe (spet ne mislim v smislu samovšečnosti) in bo potem tudi privlačila v življenje ljudi, ki ne iščejo samopotrditve na tak manipulativen način.
*Ne pametujem, ne me narobe razumet - samo poznam ljudi, ki so prišli do tega spoznanja v življenju in od takrat spoznavajo full bolj kul ljudi.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov