Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Dec. 2014 8:48

- me zadnji teden, dva ful tlačijo nočne more in je prav že nadležno.
- sem se prisilno zbudila super prezgodaj, da bom lahko šla ob bolj normalni uri spat. ker to bedenje do 4 in vstajanje ob 11h res ni več za nikamor.
- da je posijalo sonce! :flower:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Dec. 2014 17:21

- da mi gre ta RomanB z reklamiranjem njegove jebene knjige mocno na spolovilo.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 09. Dec. 2014 17:47

*ne morem verjet, da grem danes na Sarse. v smislu pritiska družbe, ker sem šla pogledat pesmi na youtube in so...no... ne ravno po mojem okusu, da ne bom nesramna.
*nov tatu že planiran :3
*s kolegom, ki sva se po letu dni pobotala, smo šli zadnjič ven in kot vedno se je večer končal v solzah. ah
*sem zdržala 3 dni brez kave :)
*aliexpress mi gre počasi na živce
*komaj hodim, ker sem zjutraj na tešče šla bogih 10x gor pa dol po stopnicah in očitno v meča ni prišlo dovolj kisika, zato mam največji musklfiber ever :''D haha
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Dec. 2014 20:35

- Prijetno utrrujena - pilates je bolj naporen kot zgleda.
- Danes sva imela najbolj ležeren dan na svetu :hearts:, vmes pa mi je celo uspelo narediti nekaj nujnih stvari za faks. Yay me!
- Spet bi mela celotno Essence stojalo. Eh. Nora sem na njihove LE.
- Ravnokar dobila pivo Laško - Prvak :D. Sklepam da bi bil kak fen res navdušen, jaz bom pa samo komentirala da je dobro :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Dec. 2014 18:43

*RES imam problem z ljubosumnostjo. res.
*grem marca/aprila spet na nicki minaj! :D upam, da v anglijo
*mam februarja en teden prakse na oddelku otroške kirurgije.... jaz + otroci? hm.. bomo vidli.
*odkar se je oktober začel, imam občutek, da sem več bolna kot pa zdrava in se počutim tak omejeno, eh
*vse o čemer razmišljam je spanje, spanje, spanje
*kaki lušni dečki delajo v UKCju, nooo :D
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 12. Dec. 2014 0:28

* imam filing, da me za vogalom čaka en nasty prehlad...presneto :(
* ne razumem sestre, ki na čisto izi zadevo odreagira, kot da bi bil konec sveta
* sem danes malce izrezovala papirnate snežinke in zraven poslušala Christmas at Downton Abbey...in vmes pogrešala serijo, katere nov del pride pa perfektno na božič :) komi čakam. odvisna :D
* resno razmišljam o vnovičnem začetku pisanja dnevnika. moji stari so osamljeni in rabijo novega kompanjona :ja: bo pa moralo počakati do januarja, na kakšne vseobsegajoče razprodaje, da dobim kolikor toliko lep zvežčič za malo manj denarja. razen če bi komu namignila...
* naša mačkica se spreminja v pravo pošast; naskoki iz zasede so postali njena specialnost
* sem našla eno novo serijo in moram reči, da je prav zapasala med prazničnim zatišjem tekočih delov serij
* že malce obžalujem, da sem privolila v jutrišnje zgodnje vstajanje in iskanje zimskih škornjev za doma...
* sem jezna, ker sem zamudila z naročilom enega izdelka, sedaj pa nimam pojma, kje naj najdem enakega za podobno ceno...grrr
* moram resno paziti na nakupe krem za roke. trenutno imam 4, uporabljam pa eno
+ da mi je noro všeč tale šalčka od Milke :eek: :D melaaa https://www.facebook.com/milkasi/photos ... =1&theater
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 12. Dec. 2014 17:49

- ne razumem, zakaj starši vozijo svoje dojenčke (prav dojenčke, ki še sedet ne znajo) na lutkovne predstave. In ne, ne pripeljejo starejšega otroka in nimajo varstva za dojenčka, ampak samo mama, oče in dojenček. In mali itak ne ve, zakaj se gre, začne jokat, drugi otroci nič ne slišijo, potem je seveda še lačen in ga mama sredi predstave doji. Zakaj?

- je moja psička je po 4 mesecih končno zdrava. Vsak teden pri veterinarju je bilo totalno too much.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 12. Dec. 2014 20:02

delfinchek napisal/-a:- ne razumem, zakaj starši vozijo svoje dojenčke (prav dojenčke, ki še sedet ne znajo) na lutkovne predstave. In ne, ne pripeljejo starejšega otroka in nimajo varstva za dojenčka, ampak samo mama, oče in dojenček. In mali itak ne ve, zakaj se gre, začne jokat, drugi otroci nič ne slišijo, potem je seveda še lačen in ga mama sredi predstave doji. Zakaj?


nekaj takega bi bila sposobna moja znanka naredit. Saj je bila tudi sredi oktobra na pivo&burger festu ob enajstih zvečer z enomesečnim otrokom. Čudno, da ga ni še na angleščino vpisala.

* sem malo nataknjena in sem morala napisat ta zlobni komentar.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Dec. 2014 22:09

- Nor teden, zdejle sm spala 11 ur v kosu.. Mmm, se bi..
- Spet nakopala dela za 3 karjole, ze vidim, da cez vikend ne bom zapustila sobe
- Sm si pa zato lucke v sobo prinesla :cloud9:
- Da sva se s kolegom predvcerajsnjem ob steklenici sivega pinota zadebatirala do 7ih zjutraj. Pa se vedno ne razcistila do konca.. Ehja, srednjesolske fore.. Ga mam vseeno rada. :)
- Prvi nastop z zborckom sel mimo, mela kr tremo, priznam. Ampak je blo kul in komaj cakam naslednjega.. pod smrekico in luckami, wuhu!
- Zbiram pogum, da bi povabila enega deckota ven. Se nikoli nisem povabila tipa ven. Kako se to naredi? :oops: sploh, ker se nikoli ne vidiva.. pa mi je noro zanimiv vsakic, ko ga.
- Kolegova 30ka v ponedeljek bo smashing, smo ze cel teden v planiranju :cheer:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 13. Dec. 2014 5:16

Led Zeppelin napisal/-a:ampak čakam, če me bo vesolje podprlo pri temu da si obrnem življenje na glavo :) . Bom prekleto rabil ta denar potem.


- Da upam, da me vesolje podpre in se mi zivljenje ne obrne na glavo :nein:
- Da sem vceraj po dolgem casu dala kri za preiskave in se uradno spet bojim igel.
- Da grem danes po rezultate in vlecem frenda zraven, ker me je strah, ceprav na osnovnih testih ne morejo ravno ugotovit, da umiram...
- Da v sekundi ovrednotis odnose z ljudmi v svojem zivljenju, ko obrazec v bolnici od tebe zahteva, da napises emergency contact.
- Da je moj emergency contact postal nekdo, ki ga en mesec nazaj se niti poznala nisem.
- Da se vecina niti zaveda ne, kako sreco imamo, da je zdravstvo pri nas urejeno, tako kot je. Vem, da ni popolno, ampak ko zbolis nekje, kjer imas na voljo drago zdravljenje (kjer je njihov cilj izvleci iz tebe cim vec denarja, pa ce tudi te na racun tega dajo skozi nepotrebne posege) ali pa obupne javne bolnisnice brez vseh standardov, hja, pac no...
- Da smo kljub vsemu imeli vceraj lusten dan in precej uspesen photoshoot.
- Da ga pogresam. Upam da se ima lepo na dopustu, ker si ga res zasluzi! :kuss:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Dec. 2014 13:16

-* sem končno končal GTA V, mi je vzelo skoraj en mesec...ampak, res odlična igra. Ampak Red dead redemption je še vedno najboljša :D.

-* je moja brada, res že prava brada...ampak sem dosegel službeno normo :( . Je pa lepo, da imam pri 25ih že full beard, zatorej bo samo še boljša z leti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Dec. 2014 12:17

* change of mind - obžalovanje? 0.
* šoping zelo zelo uspešen :)
* "normalen" šoping zaključen še z online šopingom :D
* šla gledat hobita - super! ne morem verjeti, da je prvi del lotr prišel ven pred 13imi leti!!
* čez 4 dni grem domov...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 14. Dec. 2014 19:08

* da ga pogrešam :(
* da bi rada, da se že enkrat odloči, kaj bi rad... po drugi strani pa nimam toliko jajc, da bi ga prisilila, da se malo zamisli nad vsem
* da upam, da bodo prazniki nedelavni
* da resno rabim par fraj dni, da pridem k sebi
* da sem si vbistvu sama kriva, da imam toliko dela... če bi se prej malo pomatrala, bi bilo zdaj malo drugače
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Dec. 2014 20:57

-* sem dobil res dobre knjige za rojstni dan , knjig sem vedno vesel.

-* me je moja draga mati danes nahrulila da:

- ne uporabljam preteklika

Jaz ne rečem: "sem šel v trgovino, in videl to in to", ampak: "sem v trgovini in gledam to in to"

- ne uporabljam dvojine

Da sem bil smartass, in rekel da se ne ukvarjam s preteklostjo.

-* je moj brat dobil fantastično službo, ki jo bo jutri izgubil ko gre na test urina :lol:. Enostavno, ne moreš vsak dan kadit travo, in pika. Lekcija naučena.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 14. Dec. 2014 21:26

^^ velike količine limonade z dodanim c vitaminon in ene 5-10 banan, pa je urin negativen na THC :)))

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov