Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 19. Jul. 2021 11:16

- Sem se včeraj naplesala in zjutraj me je bolelo celo telo. Sem mislila, da so kakšni stranski učinki cepljenja, ampak bi blo malo možno, ker je je zdaj že dva dni minilo.
- So me včeraj kolegi full naspidirali glede mojih planov. Sem rabila to.
- In en kolega (Indijec) je potrdil, da gre z mano potovat po Indiji, ker pač kdo je lahko boljši vodič kot domačin. Sem happppy.
- Še stvari s flatom naj se dokončno uredijo, prosim.
- Pa težave pri izbiri kamere imam.
- Karte za Tajsko tudi še niso rezervirane. Za Portugalsko tudi ne. Malo me bega ta situacija s korono, pa čeprav bom ob začetku avgusta cepljenja z obema dozama.
- Sem mislila, da bom full bolj zanič pri acroyogi. Vbistvu je bil kolega slabši pri dvigovanju in ima več mišic - očitno je res bolj stvar ravnotežja, ne vem.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Jul. 2021 5:41

- sem si vzela danes zjutraj čas za en pilates za spremembo
- cimra je tudi na dopustu, ugotavljam, kaj z mojima rožama, ena je ok če se je 5+ dni ne zalije, druga pa rabi malo bolj pogosto. Študiram, ali jo vseeno pustim v dnevni, da jo cimra zalije, ko bo nazaj, ali jo nesem k staršem, ali jo nesem sodelavcem v službo ali mogoče Chaskiju podturim. :D ..ok cimra bo menda nazaj že v soboto, mislim da ene 5 dni bi mogla pa tudi tadruga zdržat, tako da mogoče kar dnevna..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Jul. 2021 20:22

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Jul. 2021 23:11

- si nisem mogla pomagat, ma sem si že na letališču kupila en parfum :D Chloe Nomad edt. Je pa to šele drugi letos. Pa še nisem nobenega vzela s sabo na pot.
- sem frendu na letališču naredila kratko predavanje o Chanel no. 5 edp, ma mu ni bil všeč, mu ima vonj po nekih vcjih baje. :lach:
- trenutno spiva v enem starem meščanske stanovanju v Bukarešti pri eni punci/ženski, ki sva jo spoznala na bus stop postaji ( ponesreči sem na začetku z boso nogo stopila na enega mrtvega scurka, jih odganjajo s sodo bikarbono) Ful prijazna, nekaj čez 30 stara medicinska sestra, zadnji čas so njeni cimri odsotni in živi sama.
- je zanimivo tako krožno stanovanje, si vse sobe sledijo v krogu.. Zdaj pri vseh odprtih vratih spimo jaz v eni sobi, v sosednji frend, se v sosednji naša gostiteljica
- naju je najprej hotela dati oba na eno zakonsko posteljo, ker je mislila, da sva par. Potem jaz malo nerodno povem, če lahko spim na kavču v sosednji sobi, ker nisva skupaj. Nato mi ona se ponudi, Da lahko spim po želji tudi pri njej na zakonski postelji ali prinese še ene rjuhe za na kavč.. Sem trenutno na tej. postelji/kavču sama.. :D
- smo zvečer šli v en kul, rahlo alternativni plac, kjer je bil en koncert, pojedli en hamburger, spoznali še ene punce, ko smo se mogli priključiti eni mizi, ker je bilo vse polno..
-zaradi tistega hamburerja, ki smo ga jedli precej pozno, se vedno nisem zaspana, čeprav sem zadnjo noč spala samo 3 ure
- komaj čakam, da gremo jutri do Črnega morja, nam je naredila naša zlata gostiteljica potovalni plan, kam it v naslednjih dneh pogledat, ker sva midva praktično se samo usedla na letalo, brez posebnega plana potovanja.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 22. Jul. 2021 12:41

Led Zeppelin napisal/-a:-* jaz ne pozabljam, jaz ne odpuščam, in vse račune bom poravnal


Man of culture :cool: js tudi ne!

- komaj čakam moj ubogi dopustek :ja: kar ne pride, šel bo pa potem takoj mimo...

- sem presenečena nad slabo kvaliteto oblačil, pa ni več važno, kje kupujem, vse je neko bangladeško s****e :nein:

- je sestra zadnje čase čisto odklopljena in se nič ne javi, meni je pa tudi neumno, da bom ji zdaj 2x na dan smsala. A ni?

- si noro želim preselit v eno NOVO, MOJE in PRAZNO stanovanje, da ga opremim po svojih željah - manjka samo še par jurškov :D

- nimam pojma, kam bova šla sploh. Morje? Gore? Kmečki turizem?

- greva danes k enemu zlo dobremu kolegu po dooooolgem času na drink, pa se noro veselim, ker ga zaradi njegovih službenih obveznosti nisem videla že 3 mesece, lol!

- bi rada šla malo v Primark v Avstrijo, pa nasploh pogledat za kašno pohištvo, malo na klepet k bratranki, ki je gor zaposlena, itd.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jul. 2021 16:58

prinzessin napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a:-* jaz ne pozabljam, jaz ne odpuščam, in vse račune bom poravnal


Man of culture :cool: js tudi ne!


Sem moral uporabit iskalnik, da sem videl, da je to iz leta 2014 in na prvi strani teh priznanj :lach: .

Damn, I was in a darkplace then :ja: .

-* si grem peči čevapčiče na žaru, lepinjo sem namazal z maslom, da jo malo popečem, čebula in kajmak sta tudi pripravljena.
-* sem si po svoje odahnil, ker nisem dobil drugega delovnega mesta v moji firmi. Čas je da se poberem od tu, in čeprav prihaja strah ker grem spet korak nazaj, samo zato da naredim 5 korakov naprej, vem da je prav in da bom speljal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Jul. 2021 4:31

prinzessin napisal/-a:- sem presenečena nad slabo kvaliteto oblačil, pa ni več važno, kje kupujem, vse je neko bangladeško s****e :nein:


Eeeeeej, js si chanela lahk privoscim zarad tega bangladeskega sranja :lach:
Hecam se, ampak cisto tako mimo grede, kvaliteta nima veze s tem, kje je sesito, ampak kaj zahteva narocnik. Kvaliteta je tocno taka, kot jo narocijo, ce ne bi bila, bi narocilo odpovedali. Ce narocnik hoce, se da kvaliteto narediti v Bangladesu, na Kitajskem, v Turciji ali v Italiji. Ali pa skart robo.

- Lockdown pt 3. Ali pt 5? Pt 85? Ne vem, ne stejem vec.
- Zaspana
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 24. Jul. 2021 6:06

- včeraj naj bi šla na morje, ni se mi dalo, prestavila na danes
- morala bi spakirati in raje ležim
- vem, da bo na koncu fino in vse ampak res se mi ne da, gledala bi lepo OI
- kolegica je cela navdušena, jaz pa tisto brezvoljno :/
- naj bi šli v kamp na obalo, čez mejo se mi ne da gužvati za par dni, najbrž bom morala še na nek sestanek drug teden
- dobil idejo kako iti in služben kombi predelal za kampiranje, v tovornem delu imava pograd in mizico s stoli, omaro. Še mini hladilnik.
- očitno smatra, da sva blond z razlogom, je čez celo armaturko nalepka jazbečarja, menda, da ne pozabiva, da je xl :lach:
- dobi petko za stil, havajske rožice in zavese, čeprav ne vem čemu, ker zadaj ni oken :lol:
- vsaj za nekaj bo zgleda uporaben, ker nikoli ne smemo z njim peljati robe, da se kaj ne poškoduje in naročam zunanje dostavnike. Glavno, da ga za kampiranje ni škoda.
- kdo bi razumel moške
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Jul. 2021 6:59

Priznam da:


- srečna do neba! Vse se je odvijalo tako na hitro, da še sedaj komaj dojamem!

- hvala bogu, da smo vsaj nekaj bili že na morju, ker danes jih je sam odpeljal plavat. Za 20 dni. Good luck! :lach:

- ne morem verjeti!! Končno sem naredila premik in s tem se bo veliko stvari spremenilo. Izboljšalo. Tudi moje počutje. Ker prejšnji pritiski in nerealna pričakovanja so me ubijala! :tot:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Jul. 2021 19:05

Da nimam kaj brat, ko je hayley na dopustu :lach:

Da me boli komolec
Da je bilo doma super, en boljsih tripov do zdaj
Takoj po prihodu nazaj smo izkoristili rentan avto in sli 'kar nekam', v tej druzbi je vedno fajn :)
Da se mi ne da davkov rihtat - sem jih hotela danes, pa potem izvem, da so zaradi korone rok podaljsali do oktobra :D spet bo zadnjo minuto.
Da gledam serijo Love in mi je kul
Da mi gre letosnje poletno vreme na zivce, sploh ni nobenega sonca. :(
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Jul. 2021 10:27

* na dopustu je bilo super. prefurala celo istro, perfektna kombinacija pohajkovanja in lenarjenja na plaži :) če ne bi avto na poti do doma crknil, bi bilo že prav kičasto.
* sovražim ta avto, res ga sovražim. kupovanje rabljenih avto je res k*. najbolj je hecno to, da je bil en mesec pred odhodom na tehničnem, en teden prej pa na popravilu.
* je bila pa res pozitivna izkušnja z asistenco, avtovleko itd. čakala sva samo eno urco, vse je potekalo brez problemov. vsaj to.
* sem vesela, da se tako dobro razumeva, lepo je biti zaljubljen :)
* že delava plane za dopust za naslednje leto :D
* me je moja tečna mačka očitno zelo pogrešala, celo noč se je stiskala k meni, predla, me gnetla. in to mačka, ki je včasih renčala, ko si jo samo pogledal :D
* sem kupila nov ebralnik, ker sem na dopustu stopila na starega. fak. displej šel k vragu, kolk mi je žal :/ hvala bogu cena ni toooliko brutalna, but still.
* sem na začetku julija uradno zaključila z izobraževanjem, skor same desetke, super povprečje. zdaj pa upam, da dobim službo na željeni poziciji, it would be a dream come true res.
* chet faker je bil vmes nick murphy, zdaj je spet nazaj faker. mi njegov album sploh ne sede :/
* se mi vidi, da sem se malo polenila pri teku, zadnjo 10ko sem komaj komaj pretekla. bo treba spet delati na kondiciji, in pa predvsem redno teči, ker se takoj pozna, ko si vzameš teden, DVA ALI CELO TRI!!! pavze. bi pa res rada, da postane tek moja rutina, navada, ker so učinki pozitivni, precej boljše se počutim + vedno sem ponosna na sebe, ko odtečem zastavljeno razdaljo, ker sem si vedno mislila, da nisem sposobna za tek :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jul. 2021 11:03

^ Ooo :hearts: :) lepo in pridna za tek, i tata bi sine :D

- Da sem imela ful cudne sanje. Imela sem dojencka z dvema moskima (sedanjim fantom in enim xy hook-upom) in vem, da je bilo vsem 4im zelo vsec :lach:
- Da ljubim najin vrt - z njim je (bilo) ogromno dela, ker zanj leta ni nihce skrbel, preden sva se vselila.. se vedno je nekaj na pol, ampak se ze da. :)
- Da imajo vsi zdaj poleti rojstni dan, kes kr nekam leti za ta darila, ceprav jih rada dajem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jul. 2021 20:20

saarijarvi napisal/-a:Da nimam kaj brat, ko je hayley na dopustu :lach:


- haha, sm mela tako hiperaktivnega sopotnika, ki je skos 'visel' na meni, da nisem niti utegnila nič privatnega na netu gledat :D

- bi bila kar do konc lajfa na dopustu in se ne več vrnila v službo :D

- sem se vrnila domov danes okoli 20:30 do staršev, kjer sem avto pustila oz. ob ene 18:00 v domače mesto, kjer smo bili potem še ene dve uri na pijači ob Soči, jutri me pa čaka služba in vožnja v Lj zjutri.

- sem pa že danes vračala klic eni stranki na sredi Benetk :lach:

- sva bila en teden po Romuniji in 1 dan prespala v Italiji in potem šla še po Benetkah. Sem bila prvič v Benetkah, če ne štejem vkrcavanja na ladjo na maturantskem.

- če se voziš samo z javnim prevozom - vlaki, pobere premikanje kar dosti časa, sva želela it še v Cluj-Napoko, ma na koncu ni zneslo..
- sva bila po destinacijah Bukarešta- Črno morje - Konstanza, Mangalija, Vama - veche - nazaj v notranjost - Brasov- Segešvar - v Sibiu nazaj na letalo. Spala sva prvi dan pri eni punci, ki sva jo spoznala v mestu, 3. dan v šotoru v enem hipijevskem kampu v Vama-veche (Sandalandala), ob morju, ostale dni v hotelu.

- se že malo pogovarjava, da bi šla še kam čez kakšna dva meseca, septembra..

- sem poskušala danes Tom Ford parufme v Bentkah, mi je najbolj všeč bil Neroli portofino - tak kremast vonj, jasmin čutit noter, plus citrus na vrhu. (Je bilo pa citrusa na koži veliko manj kot na listku, ker je bilo vroče in koža najbrž zelo topla in vrhnje note hitro izhlapevajo. Nisem sigurna kakšen bi mi bil v hladnejšem vremenu, kakovost je pa sigurno čutit.. ) Niso pa imeli neki zelo veliko izbire niti tam, ter eno urban decay paletko nabavila.
- od moških Tom Fordov mi je bil najbolj všeč Oud wood, medtem ko nek leather fuul too much po usnju..

- aja, po Bukarešti oz celotni Romunije (mestih), ženske ful nosijo parfume, tudi kakšni moški, in je ful čutit, ne prepoznam vseh , kateri so, sem pa ene 2x vohala Lancome- La vie est belle in 1x nekaj mošusnega, kot Narciso Rodrigez - For her edt
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jul. 2021 15:17

- Sem kar slaba danes, počutim se bolj slabe volje + zmatrana, že ena dva dneva sem na pol s sfoh glasom/brez glasu

- me sekira, ker je bivši prekinil stike z mano

- bi bilo že preveč kičasto, če bi bilo samo potovanje po sebi super plus, da bi šla še s svojo boljšo polovico ali nekom, ki mi je všeč/bi želela kaj resnega. Se mogoce lih malo čudno počutim ker on meni ni, medtem, ko sem jaz njemu baje za past dol. Mislim, da mi je pri njem všeč, ker je tak prijazen, pozoren, na nek način bolj odrasel in se bolj potrudi kot tipi mojih let (s katerimi sem imela opravka), ima željo pohajat okrog/potovat, zna se precej pogovarjat, navezat stike z ljudmi.. (so tudi še stvari, ki mi karakterno niso všeč), vizualno pa ni toliko moj tip in mi je bivši precej bolj, čeprav se sam kam okrog ne bi spravil..
- če se prav spomnim, mi je pa bil vseeno malo privlačen karakterno, preden sva sla
- najina skupna prijateljica mi govori, da zgleda on na slikah ful starejši od mene, ok ima 40, isto kot mož od ene moje druge prijateljice med drugim, jaz niti ne opazim tega toliko, ker sem ga že itak navajena in večinoma sem tako ali tako v službi navajena starejsih..
- me čaka en kup stvari za službo

-se mi zdi, da skoraj vsi s katerimi sem v zadnjih par letih kaj imela, so bili nekaj na pol zainteresirani. Ta zdaj, s katerim sva bila okrog, je pa ful zainteresiran. Me že vabi/predlaga neke plane na dolgo, kaj bi počela/kam šla za ta vikend in za naslednji. Sem mu samo v enem stavku odpisala, da bom še videla. Samo kaj bi delala z njim, ker poleg tega, da niti mi ni toliko všeč kot kakšni drugi, je sam večkrat izjavil, da se vseh zvez naveliča nekje po 3 letih, pa se še mi zdi pri 40 malo star že za imet družino ali otroke npr.. če upoštevaš se nek čas, ko si skupaj, preden to imaš..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 30. Jul. 2021 20:16

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov