Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Avg. 2020 21:12

* oddelala v juliju 233 ur.
* Koncno zasluzen dopust. Zacela sem tako, da sem spala 15ur, jutri grem na mooorje.
* Bova s sodelavko pmoje samo bluzili in lezali na plazi. Awwww yiiis.
* All good.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Avg. 2020 21:55

- sem prav zatravmirana po tej zadnji izkušnji glede dobivanja/ ljubezenskega področja.. ;(

- sta mi mogoče prav samo na videz lih malo bolj všeč T in bivši, ma se mi po drugi strani zdi, da mi je karakterno, po nekih interesih, pogovorih, debatah prav najbolj od vseh s katerimi sem do zdaj kaj imela všeč ta zadnji, s katerim sem se dobivala, če odštejem ta čuden zadnji dogodek..
- ma ja se počutim malo krivo, ker lahko nisem imela prav totalno razčiščenih stvari s te bivšim in ne bi mogla takoj nei novega začet in pol sem imela neko čudno energijo.. Čeprav tudi on je malo čudno neke stvari naredil..
- ma ja zdaj je, kar je, je šlo že mimo vse... next time, alpa next life

- morem pozabit vse te stvari in se osredotočit na službo, samo je precej težko..
- upam, da so to neke kemijske reakcije v mojih možganih z omejenim časom trajanja in bo kmalu mimo, ker ti občutki in bolečina so res moteči.. sem padla ven iz ravnovesja, upam, da mi bo spanje malo nevtraliziralo vse to..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2020 6:54

- se ful počutim tko kot da je z mano nekaj narobe, da ni ni' nič zacutil' v smislu čustev, glede kemije je potrdil, da jo je čutil na 1. Zmenku..

- drugače pa sploh ne vem, na katerem zmenku naj bi nekaj začutil človek Oz se zaljubil? 1., 3...
- jaz tudi nisem čutila neke tipične zaljubljenosti pri moji zadnji zvezi, tisto tipično zaljubljenost sem čutila samo, ko je bila samo enostranska iz moje strani, za bivšega sem pa vedla, da sem mu bila že dolgo všeč, preden sva karkoli imela..
- mogoče eni ljudje rabijo več časa kot drugi, da začnejo kaj čutit? On naj pri tinder zmenkih ne bi Nikol do nobene nič začutil, nazadnje da je, je bilo pa že več let nazaj, enkrat na faxu, pa se to sam 1x na izmenjavi.. :nixweiss: - sej vem, da se s temi dejstvi samo tolažim..
- valda sem bila jezna, ko mi je začel te stvari govorit v nedeljo ravno, ko sem odhajala ( Oz se odločala ali prespat pri njemu ali it domov), pa se ravno 1 dan pred menstruacijo sem bila, tako da se bolj na obratih in sem takoj nazaj nekaj napol zabrusila, da če zdaj ne čuti, potem tudi Nikol v prihodnosti ne bo.. :/ :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Andlek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Andlek » 04. Avg. 2020 7:32

Priznam, da sem mel podobno obdobje kot @hayley
Se mi je to kar vleklo zaradi mojih napačnih pričakovanj :D
Sem si našel nove hobije in začel ogromno delati na sebi in psihologiji. Zdaj počasi prihajam do tega kaj si želim in se stvari spreminjajo na boljše. No sicer je pa še dolga pot pred mano :)
Uživam v novi službi. Je bila odločitev, da pustim prejšnjo (pa ne slabo) ena najboljših v mojem življenju.
Mi zelo ustreza trenutno vreme
Pa pozdrav vsem vsem forumašem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2020 8:12

-jaz se ne vidim, da bi imela napačna pričakovanja? Ne vem, kaj bi to lahko bilo.. Pri tem zadnjem nisem imela pričakovanj, niti ne bi bila pripravljena it v krajšem času v zvezo, vseeno je malo bedno slišat, da ti en reče kako nič ne čuti in razmišlja da bi prenehal vse skupaj druženje in to kar naenkrat.. model je nekaj začutil, da se navezujem in zdaj je zbežal kolikor daleč je lahko. Po mojem see me prav boji :lach:.
- baje se ful sekira glede situacije pravi mož od frendice, zdaj ga oba nekaj branita.. :rolleyes:
- mogoče je še vseeno normalno, da po 2 tednih (in pol) se nič ne čutiš? Ma jaz ne vem nič več in ne razumem nič glede vsega tega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Andlek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Andlek » 04. Avg. 2020 9:06

Meni deluje, da si jih imela. Ali so bila pričakovanja upravičena ali ne pa nevem. Ja iskrenost v obdobju spoznavanja je hudič. Po dveh zmenkih mora biti za moje pojme viden interes (to ne pomeni obupanosti oz. zaljubljenosti). Drugače je brezveze. Škoda izgubljati čas. Izgubljena bitka ne pomeni izgubljene vojne. :lach:
Danes bo zanimiv dan že vidim. Hahah
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2020 9:14

- amm, ja jaz ful nimam izkušenj z zmenki, ko začneš nekoga iz nule spoznavat.. :? To je bil prvi tak primer zmenka, da sem šla več kot na enega.. Ostale sem na drugačen način spoznala, ne preko zmenkov, ko si si se neznanec.. Ne vem zdaj, kaj šteješ pod interes..
- jaz sem pač mislila, da če greš naprej na 3. Zmenek, 5., 6. Da je to interes.. Pa tudi če začneš s poljubljanjem, seksom, da je tudi to interes.. :nixweiss: in na sploh je ful tak prijazen bil skos..
- sej pravim, nimam pojma, naslednjič bom uzela nekoga, da bo bral znake namesto mene, ker sem nesposobna za to.. :(
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Andlek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Andlek » 04. Avg. 2020 9:41

Odvisno kaj si hotela. Zato je pa kul to razjasnit (če ti ni problem biti direkten) ampak še vedno se ti lahko zgodi, da te druga stran zavaja. Ampak to je čar zmenkovanja (vsaj meni). :D
Priznam, da vem da tema ni namenjena pogovarjanja s hayley. Se opravičujem :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2020 9:56

- ah to je itak skor samo moja tema tako Al tako, welcome
- ja sej sem se ful skregala glede tega, da me je zavajal :mad: :mad: :evil: :evil: Po tem se me je šele ustrašil..
- pa se bil mi je predstavljen kot ful nek resen od skupnih prijateljev in vsi so nekaj mislili, da bi pasala skupaj, wtf res..
- ne, mislim, da noben od naju ni tak, da bi želel zavajat, mogoče je tud on res prej neroden, kot da bi hotel zavajat.. To mi je res tako mimo, sej zato niti ne maram zmenkov..
- In sva razjasnila, da iščeva zvezo/jaz niti nisem iskala v tistem momentu, je tako sama prišla mimo neka priložnost/nekaj me je pritegnilo - samo očitno sem jaz premalo zanimiva/ čustva vzbujajoča..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Andlek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Andlek » 04. Avg. 2020 10:10

Zakaj opravičuješ drugo stran? Ja velik imaš še za narest na sebi. Začni s kako knjigo :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Avg. 2020 11:05

hayley men se zdi da si preveč nepotrpežljiva, misli ti delajo 100 na uro, iz vsake malenkosti in znakov narediš kup teorij in zaključkov.. zgleda imaš tak temperament.
pa uvarjanje s to statistiko, kdaj more kej bit, pri katerih letih more bit resna zveza, pri katerih more bit familija itd.. probaj se mal umirit, sprostit, pusti stvari odprte, pa kar bo bo :)
pa tudi mogoče ti bo lažje, če stvari mal obdržiš zase, imaš mir za razmislit in se sama odločat, ne da o dogajanju vse vejo frendice, mama itd..
lahko me zdaj kot vedno pošleš v k, ampak če ti pa kej pomaga, se je pa splačal napisat :)

priznam,
- da ful paše tale ohladitev
- da ne manjka dela tole poletje, skos je kej
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2020 12:01

- pa meni se ne zdi tako kot to zgoraj opisuješ..(Slovenc) :(
-to mi delajo mogoče misli tako za vse stvari na splošno.., ne samo pri tej temi..
- pač meni je to normalno, da se o takih stvareh pogovarjaš s prijateljicami, sej fanti vem, da se ne toliko med sabo.. Pa to sem rabila malo tolažbe, ker mi je bil ful neprijeten ta konec..
Ma mama ne ve nič, lih toliko da ve ali se s kom dobivam in kdo je, to me najbrž sama sprašuje..
- ma pri tem zadnjem fantu se meni ne zdi, da bi delala kakršnekoli teorije in zaključke, saj to je on zdaj hotel prenehat, nisem jaz nič imela pri temu besede (je pa najbrž res bil tak nadpovprečno izbirčen, je tudi sam to priznal)
- to, kdaj more bit familja ni nobena statistika, nekatere ženske imajo preprosto notranjo željo po družini ali otrocih recimo že pred 30 in ni nobene povezave s statistiko.. Recimo, da jaz tega nimam tako močno, ampak vidim pa tudi pluse, da se ima družino malo prej, predvsem, ker sem videla pri sebi minuse, kako je, če imaš starejše starše..
- kdaj more bit resna zveza tudi ne delam statistike, jaz sem jo imela prvič že dolgo nazaj, v najstniških letih, če jo fant/ moški ni imel še, mene ne moti..
- ok, lahko sama sebe ne vidim toliko kakšna delujem navzven Oz tu gor, ampak meni se ne zdi to toliko resnično zame, kot je zgoraj opisano..

- nikoli nisem marala teh knjig za osebnostno rast( ali kako se jim že reče), menim pa, da imam sicer dober občutek/smisel za razumevanje psihologije..
- lahko pa kdo predlaga kakšno knjigo, če ima slučajno kakšno idejo, predlog..
- pa tisto, da nisem dovolj zanimiva/čustev vzbujajoče, nisem mislila zares/dobesedno, bolj cinicno.. Sem že vidla, da kdaj uporabniki, ko kaj komentirajo moje stvari vzamejo vse dobesedno/ zares, pa ni tako mišljeno.. Ampak hej, jaz se vedno pišem zato, ker mi je všeč dat ven neke občutke in misli, za sprostitev, pa ne gledam na to, kako izpadem Oz sploh ne razmišljam, da kdo to bere..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Andlek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Andlek » 04. Avg. 2020 17:21

Pravilno, da daš take stvari ven pa ni važno ali tu v dnevnik ali prijateljem. S sabo je treba biti brutalno iskren brez opravičevanja komurkoli.
In ja pri tebi vidim velik problem v egu. To, da misliš, da imaš dobr občutek za psihologijo je zelo močna trditev, ki se je mislim, da ljudje, ki se veliko ukvarjajo s tem ne upajo izreči. To je življenjski proces. In zdaj tvoj ego hitro zatre vsako kritiko. Sploh ne sprejmeš pa premisliš povedanega ampak takoj v defenzivo. Ne delaš si usluge. Teško je ego zatret. To traja zelo dolgo, ker te drži nazaj, da se vrtiš v začaranem krogu. Tudi vsako tvojo odločitev tudi če je napačna ti pomaga potem upravičevati.
Tudi mišljenje zdaj se pa z zmenkovanjem ne bom ukvarjala pol leta, ampak se boš posvetila službi, potem se bo pa čudežno samo popravilo brez, da bi naredila kaj na sebi je mimo. To je tako, kot bi košarka reku meni prosti meti ne grejo ampak se bom zdaj posvetil fakulteti čez pol leta bom pa obvladal. Ne gre tako. Trening, trening. Veliko bo zgrešenih predno bo met popoln.

-mel glih čas pa voljo pomagat @hayley. Mogoče ti bo kaj pomagalo :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2020 17:51

- pa saj sem podkrepila svoje trditve pri zadnjem postu. Lih vsaka stvar, ki jo nekdo osumi o tebi, glede na tvoje priznanje, tudi ni ravno
nujno, da je resnična.. Malo težko ovrednostim tudi od nekoga izjavo na forumu, v resničnem življenju bi bolj pogledala, kdo mi nekaj govori, koliko me pozna ta oseba, kako smo povezane, kje se nahajamo..
- drugače, jaz se sploh z zmenkovanjem nikoli nisem ukvarjala, to je tako mimogrede prišlo do zmenkovanja s tem zadnjim, ker smo bili na enem skupnem dogodku.. no zdaj pa tudi še nekaj časa res ne bom imela časa s tem ukvarjati
- ok hvala za pomoč, dober namen, se strinjam in poznam vse to s treningom (samo na drugih področjih kot so zmenkarije) in egom, vsaj v tej meri, kar si zgoraj omenil, ne bom nič daljšega pisla o tem
- sicer sem pa zgoraj malo bolj tarnala v 3 dni, ker sem bila slabe volje. V resnici nisem mnenja, da mi zmenkarije ne gredo :D , sem tudi navajena delati z ljudmi, samo meni ni cilj nekoga malo obrniti okoli, ampak, da res naravno se 'najdeš', ujameš z nekom..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Avg. 2020 16:22

- danes bilo malo bolj na izi v službi, moj naj sodelavec in oseba, k kateri se največkrat obrnem po nasvet, je pa še vedno odsoten
- sem pršla k sebi, mislim, da mi zdaj čisto dol visi za tistega tipa, sploh ne vem kaj me je prijelo lol
- po moje mi sploh všeč ne bi bil, če bi ga v nekih drugih okoliščinah spoznala, mogoče ga niti opazila ne bi
- verjetno samo tako rabim dopust, da se mi že meša
- sem imela zadnje dni bolj intenzivno v službi, z njim sem se vidla zadnji teden 4x v enem tednu od tega 3x po 5+ ur, premalo spala cel teden, imela pms, neka luna je bla zdej in sem kar padla v neko blurred reality
- malo me daje v službi, ker letni plan lovim in malo sem pod pritiskom, če bom imela podaljšano pogodbo ali ne.. ma brezveze, se moram nehat, če ne bom imela podaljšano, pač ne bom, bom pa kje drugje..
- človeku glava sploh ne deluje pravilno, ko je neprespan in pod stresom/ pritiskom
- kaj še? Mogoče se bova lih 1x na hitrco dobila, da še zaključiva v živo, ker je bilo do zdaj samo preko smsov, jaz sem bila pa v ponedeljek preveč jezna in se nisem hotela v živo videt :D
- ne vem ali se pobarvat nazaj v črno oz črno rjavo ali ne, počasi bi se mogla naročit nazaj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]