Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 25. Feb. 2020 19:42

-mam res extra stresen teden, sploh ne vem, kje se me glava drži
-sem opazila napako v pogodbi, se celo noč sekirala in posledično nič spala; zjutraj takoj, ko je bilo možno, klicala. na srečo še ni šlo v sistem, drugače bi bilo čisto sranje. v glavnem, sem totalno izžeta, pa je šele jutri načeloma moj najbolj naporen dan v tednu
-po spletu naključij in nenavadnih dogodkov sem pristala v hotelski sobi Intercontinentala. Zmer sem bila firbčna, kako zgleda znotraj. was not disappointed. še nikoli nisem bila v tako lepem hotelu; zame je luksuz če vzamem dorms, ki ima SAMO 8 postelj, namesto 16 :lach:
-kakorkoli, stvari so kul trenutno
-več ali manj
-sedaj bomo pa videli, a bo steklo
-mi gre pa ful na živce, ko se s folkom zmeniš stvari kao za ziher že en mesec nazaj in potem ti piše en dan prej: "a morm it na to?" pa če ti ni blo že v štartu, zakaj prej ne rečeš? noben te ne bi silil, ampak zj last minute se pa res težko drugače menim. ampak ne, ni ti treba, saj znam tudi sama it ;)
Zadnjič spremenil Firestorm, dne 09. Mar. 2020 12:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Feb. 2020 19:57

- Še vedno mi je bedno, da sva s T nehala oz. da je on prekinil stike z mano :( Dejansko čist nič o njem ne vem zdaj, firbec pa me, kaj dela, kaj se mu dogaja..
- z Venezuelcem sva sicer v prijateljskem odnosu bolj
- bila danes pri bivšem/ M na večerji in človek res zakon kuha
- komaaaj čakam vikend!!! (čeprav ne bom fraj, ampak vsaj od službe bom fraj)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 27. Feb. 2020 22:33

-waaah kakšni ubitačni dnevi. ma dobro je, važno, da se zadeve premikajo
-eh, samokontrola je šla danes skozi okno. že 2 meseca sem imela tak lepe dolge nohte, potem se mi je pa en zlomil in sem vse ostale potem pogrizla na isto dolžino. nič novega. zj spet lah iz nule začnem. se mi pa res vidi, da je to moj coping mehanizem, ko sem pod pritiskom. res ogabna navada.
-sem si spet uspela pobarvati lase, ne vem kako vedno, ko slikam, 3/4 pristane ali v laseh ali na puloverju. pa nekaj na steni. vedno.
-sem tako sita mulcev, včas se mi res ne da več z inštrukcijami ubadati. pa skos eni in isti izgovori zakaj ni naloga narejena. i've heard it all before.
-bi šla nekam ven, malo se sprehodit na zrak, ampak je že tako pozno, da mi ni prijetno kar nekaj lazit po ulicah
-včeraj me je tolko namrazilo. sem šla z dela in ugotovila, da ko uspem prit do trole, bom že na pol poti do doma. tako da sem raje kar pešačila, ampak je bilo pa res sredi tistega "snežnega meteža".
-roka mi je kar malo primrznila na dežnik, ker nisem imela rokavic
-ta vikend morm pa res skočit starše pogledat. pa kužo tudi noro pogrešam. najboljši antistresor na svetu.
-sem danes razstavljala neko pohištvo in zamenjala kljuko na vratih, še vedno pa nisem ugotovila, kako menjat varovalko. :D pa niti ne vem, če bom dosegla, ker je res nekje visoko gor.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Feb. 2020 18:24

- upam, da jutri cimra delata al vsaj eden od njiju, da bom imela stanovanje zase :P
- sem vesela, da je vikend, čeprav se mi ne bo nič dogajalo, se morem samo prilimat na stol
- sem danes ful malo spala, delala za službo do 3:30, morem dns malo nadoknadit
- komaj čakam malo šopinga, ko bo un datum mimo in bo več časa..
- mam slabo vest, ker med tednom ne telovadim popolnoma nič več, če že kaj, samo za vikend
- se je ful fajn/ komot vozit v službo in domov z avtom, čisto ena druga zgodba od tistih študentskih let, ko si mogu vse peš al pa s trolami okol..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Feb. 2020 10:08

- dobro sem se naspala in dobre volje sem danes
- cimer je kar preceeej lušen :D , malo mlajši sicer, samo ima punco, tadrugo cimro :D
- ga učim očitno slabe navade, ker sem omenjala, da kadim in zdaj mene žica za čike :lach: , ko punce ni doma
- škoda, ker je jutri napovedan dež in je sonce danes, ker sem jutri bolj mislila it na kašno kosilo ven, če bi šla :/
- lol sem ta teden mogla pokazat osebno, ko sem kupavala čike, smešno
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Mar. 2020 16:55

- da se mi zdi, da se mi je dosti stvari zgodilo v februarju, nasploh zlo dober mesec, zvedla sem da z enim stanovanjem kjer sem imela rezervirano 2 meseca ne bo nič in dobila v dveh dneh drugega, kjer sem zdaj zelo zadovoljna.. se mi zdi, kot da je bilo to že fuul časa nazaj in ne ta mesec + spoznala par novih ljudi, skos nove stvari v službi.., 1. začela vozit prevoze, 1. feb sva s T prekinila stike..

- da ni mi ostalo nobenih sladkarij/ sladkih prigrizkov več za ob učenju danes :cry: :cry: To je tisto, ko kupuješ premalo hrane ali preveč zdravo, tako da zdaj vse kar imam so datlji, 75% čokolada (ki je itak ne jem zdaj po več kot en kvadrat naenkrat), skuta z manj maščobe, rdeča pesa.. :nein:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Mar. 2020 20:23

- še ne vem, če bi kaj praznovala in kako, in koga bi povabila, mogoče, če bi, bi izmenično povabila po nekaj ljudi k meni domov, ena grupa vezeni, ena grupa nevezani.. xD, pol pa z enimi še posamično kakšna pijača, tako je najbolj realno, več jih težko dobiš na kup, alpa čist ne pašejo določeni ljudje skupaj.. Bom razmišljala in planirala glede tega, ko bom bolj pri času.
- mi je žal, da ne bom mogla videt ene prijateljice, ker je v tujini še vedno
- tisti T s katerim sem se dobivala bo tudi imel rojstni vsak čas, sem se ravno spomnila
- tudi un venezuelec, ki sem ga nedavno spoznala bo imel te dni, lih eno leto več kot jaz bo imel, par dni pred mano. Ne vem, očitno privlačim ljudi, ki so po horoskopu ribe in imajo rojstni dan par dni okol mojega :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Mar. 2020 19:51

- se kdaj še vedno spomnim na T in mogoče je to malo samovšečno razmišljanje, ma mi še vedno ni jasno, kaj ga je sploh zmotilo pri meni :D .
- anyway bila vseeno zelo zanimiva izkušnja vse skupaj, ne vem niti kako opisat, ampak mogoče poleg tega, da ima kakšne pomankljivosti v odnosu z ljudmi ali z ženskami oz mogoče sam malo bolj nase gleda kot kdo drug, ima zelo dober, zanimiv način razmišljanja in pristopa do stvari, je imel kar nekaj takih modrih, življenjskih izjav, poleg vsega, je zelo tak realist, grounded, kar mi je tudi bilo všeč, poleg vizualnih stvari I guess, mi ni žal za vse skupaj, me pa vseeno še vedno zelo firbec, kakšne ženske potem sploh so njemu všeč in če je zdaj s kakšno.. :D
- tako ali drugače, bil kar v redu lajf tudi odkar sva nehala, v bistvu kar precej boljši kot takrat ..mislim, da mi je tudi on dal neke iztočnice kako se določenih stvari lotit in nek pozitiven pogled na stvari, ideje..
- sploh baje js zlo rada dejtam al hodim z različnimi tipi ljudi, kar je malo res, pač je zanimivo, se od vsakega nekaj naučiš.. mi je tudi frendica že to rekla, da sem kao že dosti različnih stilov preiskusla :D
- sej mogoče zame takrat še ni bil nek čas za resno zvezo, ker je blo vse neki preveč na hitro po tisti prejšnji zvezi in na silo in sem rabila zdaj malo bit free in zadihat in bit sama..
- da se mi zdi, da je bilo zdaj pa že celo večnost od zadnjega seksa.. :D :rolleyes:
- komaj čakam jutri, da končam s službo
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Mar. 2020 11:26

* je bila Malta kjut <3
* smo morali peljati mojega muca k veterinarju, slabo je dihal, ampaaak je zdaj stabilen. hvala. bogu. obe z mamo sva se totalno napsihirali, važno da je ok <3 kamen odvalil od srca.
* mi je res grozno, ko žival zboli. človeku lahko vsaj razložiš kaj pa kako, kam ga pelješ, kaj se bo zgodilo, medtem ko pa je žival samo prestrašena.
* UHHH kamen odvalil <3
* je moja druga mačka (imam 4) postala cartljiva, kar je totaln surprise, ker se drugače res grozno obnaša, skos piha, renči.. pač res je posebna. zdaj pa spi z mano, gnete me, prede, skoči k meni, da se cartava <3
* malo še tuhtam kako pa kaj glede Portugalske :/ res ne bi rada kenslala, ampak mi je trenutna situacija yuck
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Mar. 2020 21:10

Lep dan žena vsem ženskam na forumu!

Upam da boste zdrave, da boste varne in da uresničite svoje cilje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Mar. 2020 17:16

^ Hvala Lz! :D

- so fajn ti prazniki, za valentinovo sm dobila v sluzbi, od sodelavca bomboniero in danes roze :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 10. Mar. 2020 10:42

* na živce mi gre ta moja popoldanska utrujenost. po službi bi itak samo prišla domov in vegetirala na kavču
* sem zdaj par dni popoldan in prav paše. Ravno tisto urco pa pol zjutraj dlje spim in sem super. Pa danes sem že naredila milijon drobnih stvari, ki sem jih predolgo odlašala.
* zdej pa malo chillam in jem bonbone. spet. moram nehat, ker sem se spet zredila :mad:
* na živce mi gre vse to s korono... na eni strani panika, po drugi strani pa ljudje težijo, ker so prireditve odpovedane. da kaj bodo pa ljudje sploh lohk še počeli.... aaah..
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 10. Mar. 2020 11:13

* takle mamo. nč ne bo s portugalsko. let je tudi odpovedan. bo vse to počakalo, trenutno je ključnega pomena, da se vsa situacija umiri!
* se trenutno "borim", da vsaj kaj denarja dobim nazaj od rezervacij, ampak me iskreno ne bi čudilo, če ne dobim nič nazaj (kar je po eni strani tudi razumljivo).
* imamo novo kolo. s prestavami, in VISOKO <3 sem prvi dan prevozila lepo 20km, je res lušno.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7503
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Mar. 2020 16:56

- kjra bala ta virus, kaj zdej je še v bare odsvetovano hodit? Ena prijateljice iz primorske raje ne bi hodila v lokale..
- js sm pa mela cel kup planov za ta vikend, en mini koncert(verjetno manj kot 100 ljudi, do zdaj še ni odpovedan), frizer, starše povabit nekam na večerjo/ kosilo, s frendicami na neko pijačo/ tortico, šoping in zdej nič al kaj? Kaj prevoze tud je odsvetovano vozit al kaj?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Mar. 2020 17:15

:rolleyes:

buhu, ne moremo v bare in na koncerte.

Ce s tem lahko resimo nekoga, ki je iz kriticne skupine, je ostat doma najmanj kar lahko naredimo. Malo odgovornosti bo zdej pac treba pokazat.

Ostanite zdravi :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]