Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Dec. 2014 10:49

Update: bila prav cas na letaliscu :)

- Da hvala Novo Air, da se po novem bojim letenja.
- Da smo dvakrat poskusali vzleteti in obakrat tik preden bi se moralo letalo odlepiti od tal, lepo upocasnili in nazaj.
- Da pri poskusu st 2 je se guma pocila.
- Baje nekaj s pospesevanjem...
- In vse kar sem hotela, je tri dni dopusta v obmorskem resortu! A res zahtevam prevec?!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Dec. 2014 11:50

- sem celo dopoldne pacal polnjene kalamare, so lepo nafilani in je to to :D

- je bilo leto 2014 polno vzponov in padcev, končno sem neke stvari zaključil v sebi, jetra in hormone moram še malo uštimati, šel sem na zakon potovanje, sklenil sem mnogo prijateljstev.

- se veselim leta 2015, vem da se mi bo zgodilo veliko dobrih stvari.

Želim vsakemu srečno in zdravo leto 2015....vsakemu želim da gre na kakšno dobro potovanje, se nauči kakšno novo stvar, reši kakšnega demona in je predvsem srečen
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2015 14:18

Vsem želim srečno in zdravo novo leto 2015 :) naj bo to leto čim bolj resno, odgovorno in varno, brez nepotrebnih dram in nesreč, a vseeno zabavno in polno užitkov :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jan. 2015 16:08

-* sem pil Zubrowko ki mi jo dala moj summer crush, and now my tummy feels funny.

-* nimam nobenih novoletnih obljub, želim si imeti le manj vsega...manj stvari, manj lastnine za katero moraš skrbeti...želim furati čedalje večji minimalizem, zrihtal bom to svojo hišo do konca...ko bo trg spet malo zdrav lepo prodam, se popokam po svetu.
Letos bom naredil licenco za turističnega vodiča, sestra me bo začela učiti špansko, če se naslednje leto spokam narediti še licenco za joga učitelja bo vse dobro in lepo.

-* imam naslednji teden en krajši prispevek za en radio, in sem žalosten...zmenil sem se z eno mlado, rdečelaso, visoko in bujno novinarko ki je backpackerca, zdaj ima pa en tip to čez. FY universe.

-* bom za prvomajske probal eno zadevo, na CS bom naredil event... 1 avto, 4 prosti zici, vsak da za gorivo in se gre na enotedenski trip po Sloveniji.

-* si bom končno ustvaril blog

-* uživajte v neproduktivnemu dnevu, in v produktivnemu letu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jan. 2015 9:17

-* mislim da je bila novoletna zaobljuba večine ljudi iz tega foruma, da ne sodelujejo več.

-* I claim this forum as mine :) .

-* grem jutri gledat Interstellar, končno.

-* sem jezen ker sem zamudil Beatles tribute 1ga, sem vedel da sem nekaj pozabil...

-* sem se sekiral ker sem zamudil xTed Talks Ljubljana, potem pa sem pogledal in ugotovil da je so v glavnem nastopali ljudje ki so se le hvalili kako so neverjetni in posebni...

-* sem z bivšo fwb postal zelo dober prijatelj,je bilo kot da bi potekla naročnina in se ne bi noben sekiral...sicer sva si popolnoma drugačna, ampak je kul oseba in nekdo ki mu lahko dejansko zaupaš.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Jan. 2015 13:41

- smo preživeli krasno novo leto
- razen neurja prva dna dni, je bilo vreme odlično. prava zimska idila.
- da sem prvič v lajfu kidala sneg, da sem izpilila kurjenje ognja in celo nasekala eno drvo :D
- da smo se posledično pol manj udesili, kot bi se ga v ljubljani, kjer bi nam bilo pač dolgčas
- da želim vsem forumašicam in forumašem prijetno in veselja ter ljubezni polno 2015!
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 03. Jan. 2015 19:49

*moja fanta že 4 ure spita na postli poleg mene, jaz pa se morm učit :D
*se je leto začelo slabo in sicer z vročino, ampak sem že ok
*res moram preverit kaj je narobe s tem zdravjem
*kak ne prenesem napačne uporabe predlogov v podnapisih, slajdih, ipd.
*ali besed ALAREM (alarm), SPOVNIL (spomnil), prepisav (prepisal) v podnapisih!!
*sem res ponosna kak se mi je telo razvilo zadnjih par mesecev :)
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 03. Jan. 2015 22:27

Najprej srečno novo leto vsem :D Naj bo to najboljše leto do sedaj.

-prelomno leto bo letos, očitno. Scary a bit.
-^saj se veselim, pa vem, da je čas in vse, ampak me vseeno stisne.
-še vedno zasuta z delom za faks. :alright:
Zadnjič spremenil schjora, dne 01. Feb. 2016 21:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Jan. 2015 9:26

- Če citiram eno izmed novoletnih voščil, ki sem jih letos dobila, vsem kozmoforumašicam želim enega krepkega, dolgega, aktivnega in vsaj tako dobrega kot prejšnjega! :tanz: :tanz:
Seveda tudi kozmoforumašem želim srečno, predvsem pa zdravo novo leto :)

- Je danes čudovit sončen dan.. in jaz si ne želim nič bolj kot to, da bi se lahko zavila v kroglico in šla nazaj v posteljo.
- Je bilo novoleto čisto po pričakovanjih. Rada jih mam :hearts:
- Upam, da bo prva polovica leta posekala lansko. Ker je bilo od maja naprej moje leto supernajboljše, prej pa res en tak drek, da si želim da ga ne bi blo.
- Da sem hvaležna za vse okoli mene, da mam rada kolegice, starše, stare starše, cimre (s katerimi res ni nikoli dolgčas :D ). Da mi je res kul, ker vem da so vedno tu zame :hearts:. Najbolj sem hvaležna za njega :hearts:
- Da mi gre zadnje dni noro na čustva.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 04. Jan. 2015 20:55

- tud če se sliši klišejsko...začenjam novo leto na novo :) Kar je bilo, je preteklost, lahko gre samo še navzgor in letos bo moje leto ;)
- moram letos zaključiti študij, napisati magistrsko in se poskušat tud brez papirja zaposlit
- mam cilj, da letos dobim prvo pravo plačo za opravljanje dela za katerega sem usposobljena
- bom tale teden pisala poročila, ki bi jih morala spisati do konca med prazniki, pa nekak nisem uspela
- potem pa stisnem še 3 tedne učenja na max in spanja na minimumm, da opravim teh nekaj izpitov
- letos jih je res malo...če si jih navajen imeti 10 na leto, so 3 pisni in 2 ustna mala malca :)
- me resno matra "dunajski deček" :P Zdaj smo se še vsako nedeljo od izleta naprej dobili, danes pa pač ne, in ga kar pogrešam :/ že dolgo nisem spoznala tako drugačnega in zanimivega fanta ... mogoče bi ga pa le kontaktirala, da se srečava med tednom v Lj, hmmmm :gruebel:
- resno, čutim, da so spremembe pred vrati...neki se bo spremenilo, na boljše, itak :P
- misel dneva: luna bleda, milo gleda, gor z neba, sem dol na tla :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Jan. 2015 21:03

- Da sem spet cela skljucena pred racunalnikom... spet je tooona stvari za nardit, moj komp pa nikakor noce sodelovat.. Bogec, sej vem, da ga martram :(
- Upam, da ta projektic sploh koncam nekako. Pol pa ze kr izpiti?
- Da sem bila vceraj na enem izmed boljsih koncertov zadnjih nekaj mesecev
- Vecer se je po nakljucju koncal tako, da sem z doticnim glasbenikom spila pivo ali 3.. potem pa so me se do studenca zategnili :D fangirl heaven
- Da sem ocitno res sparckala kolegico z znancem... huhu, nihce ne uide moji puscici :cool: res ji privoscim.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jan. 2015 21:06

-* je moj brat dobil tisto službo :cool:

-* mislim da ljudje ne razumejo koncepta prostovoljne pomoči...nisem jaz tukaj zato da bom zastonj delal, ti pa služil. Idiot.

-* me je ženski spol razočaral, reče da gre na Dunaj....pride pa čez dva dni s polnim avtomobilom cot....jedla je pa v Ikeini restavraciji :nein: . Če sem vsaj malo pravičen so tisti hot dogi v Ikei res delicious :D. Ampak vseeno no, ne moreš biti dva dni v trgovinah.

-* bo čez dva tedna en izmed najbolj žalostnih dni od zadnjih časov. Zakaj obstajajo pravila za dolžino brad?
Izgledam tako dobro. Plus, greje mi obraz v mrazu. Ravno sem zapustil level Ragnaroka in vstopil v level Nicka Offermana, in mi uničijo sanje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 06. Jan. 2015 23:12

...da bi ze zdavni mogla narest zakljucno nalogo, ampak si zmeri recem da bom jutri pa res intenzivno zacela delat
...bi mogla ze kake pou leta nazaj poklicat zobarja, sam mi tut to nekak ne rata :lach:
...da sem tok lena da ubistvu nc produktivnega nisem pocela ta teden :mad:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 07. Jan. 2015 15:16

- da sem včeraj skoraj zmrznil na polnočnici + tega so me še nervirali majmuni, ki so metali petarde.
- da mi je mentor končno po dveh mescih le uspel odpisati
- da je letošnje silvestrovanje bilo najboljše do sedaj!
- želim vsem pravoslavnim vernikom vesel božič. :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Jan. 2015 11:25

-* sem našel popoln plac zame v Ljubljani :D

-* gostim eno Poljakinjo, ki je tekmovalka v latino plesih. Noge do ušes.
In enega Avstralca ki je friendzonan. Smo jedli že žgance, čokolino, onadva gresta na kremšnito, potem gremo pa na čevape, pico, kranjsko klobaso in burek. Zdrava degustacija pa to :D .

-* bom imel naslednji mesec najbrž potopis v enem lokalu, moram malo povaditi da ne bo spet 3 ure :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov