Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 24. Dec. 2014 19:07

* v bistvu nimam občutka, da je božič (no, sosedje, ki že cel dan vrtijo božične pesmi in fb-zapisi me vztrajno spominjajo na to).
* da sem bila dve leti nazaj na podobnem kot Exit. Za vzpodbudo: meni se je življenje popolnoma obrnilo, ko sem najmanj pričakovala. Imej upanje :wink:
* in če nadaljujem: kljub temu, da sem v zvezi, sem za božič sama. je pač v službi. in za silvestrovo lahko samo upam, da se ne bo kaj zapletlo. Pa mislim, da še nekaj praznikov ne bova mogla biti skupaj. Pa se ne sekiram, pač ne spadam v večino populacije. Kdo pa pravi, da je ravno božič tisti dan, ko se moramo družiti, obdarovati? zakaj pa ne 18. april? in zakaj si ne moremo kupiti darila kot je čas zase, čas za dobro knjigo in čas za patetičen film?
* priznam, da bom jutri cel dan delala za faks. Najbrž nekaj še danes zvečer. Pa me briga, kako bogokletno je to in kako se ne spodobi. Prej enostavno nisem zmogla...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Dec. 2014 9:57

- Da sem ob pucanju omare našla svojo staro analizo stanja. Takrat sem bila porazna na 3 glavnih področjih razvoja (no ne porazna ampak definitivno slabše razvita kot bi si želela). V 2 letih sem skoraj nezavedno napredovala v eni, letos pa intenzivno delam na drugi (in sem kar ponosna sama nase kako dobro mi gre :ja: ). En me še čaka, ampak bom zrihtala tudi tistega :). Res bom!
- Se bom probala vključit še v program mepi, res zgleda kul in bolj strukturirano, kot če sam s sabo delaš.
- Do sedaj se prazniki odvijajo kar preveč idilično - po pravici povedano samo čakam kdaj bo počilo. Smo taka familija da brez enega krega niti navaden vikend ne gre skozi, kaj šele prazniki :D.
- Da me včasih resnično jezi, da mam v življenju en sam (pomembnejši) hobi, in še zaradi tega mi starši težijo. Js ne razumem kako bi se počutili če bi npr pela v enih 3 pevskih zborih ali pa trenirala tekmovalno kak šport. Ti ljudje šele nimajo časa, ne pa jaz. Jao starši.
- Da imamo letos najlepšo smrekico ever! Mati so kupili slamnate okraske, in smo se odločile da pač bunkice ne pašejo zraven, zato sem spekla navadne cimetove piškote in naredila pomarančne rezine za gor. In zdej je res najlepša <3
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Dec. 2014 12:27

buubbika napisal/-a: - da te ljudje drugace obravnavajo s Chanel in LV vreckami


Žal res, ja. En najbolj butastih in primitivnih elementov človeštva. Mene so enkrat celo nagovorili v tujem jeziku... ojoj, zgolj predmet je, ne cepivo proti malariji :? :rolleyes: Je pa vseeno zabavno opazovat.
In ja, jaz tudi raje furam klošarski izgled, kot si rekla.. pavje šopirjenje z logotipi se mi zdi mešanica smešno-žalostnega, sploh zadnja leta, ko se pol Ljubljane oveša z LV, MK, Celine itd. Je veliko pomembnejših stvari na svetu.


- da me zanima, ce majo Cheerios v Slo


Seveda, jaz sem jih že od OŠ skos kupovala povsod, zihr jih imajo še (no, če niso kot Golden Grahams, ki so pred leti izpadli iz EU ponudbe zaradi previsoke vsebnosti cukra in soli :/ )


- da grem izkoristit prekrasen sonček, preden pride napovedan mraz & sneg :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Dec. 2014 12:41

-* da se moja familija pa ne krega. Kar je dolgočasno, ker smo vsi takšni individualisti :D .

-* se mi zdi, da bolj kot razmišljam, manj bi si želel svoje biološke otroke...zdi se mi, da če si res želiš otroka, zakaj potem ne bi rešil otroka iz krajev kjer je možnost da živi dobro življenje, ničelna.
Itak pa vem, da so procesi dragi in dolgi, ampak ljudje ki živimo dobro, kvalitetno in mirno življenje, imamo odgovornost do tistih ki tega nimajo.

-* sem si končno uredil celotno zbirko filmov, serij in dokumentarcev na svojemu disku, sem si naredil top 500 svojih filmov, top svojih serij in različne zbirke dokumentarcev...sicer je trajalo, ampak vredno vsake minute. 3 TB :D .

-* da je letos res dobra sezona koncertov, Def Leppard, AC/DC , Ennio Morricone.... Ennio je že kupljen, za druga bom pa še videl :) .

-* ima moj kolega brazilko, ki prisežem izgleda popolna kopija Zoe Saldana, celo isto visoka.
Je tudi super punca, mu privoščim.

-* mi je zadnjič prijatelj pokazal slike iz Kolumbije, in sicer se ne rad slinim...sam na slikah so bile ene izmed najlepših žensk kar sem jih kdaj videl: obline, visoke, debeli črni lasje do riti, lepa polt...
Kul :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 26. Dec. 2014 19:55

Exit napisal/-a:* me že rahlo grize, da sem samska. dve leti.

Hehe 5 let, get on my level. Pomojem sem najvecji ekspert za predpripravljene obroke v Sloveniji. :)
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Dec. 2014 7:49

vsem cosmoforumašicam in cosmoforumašem želim prijeten vstop v novo leto in čim več izpolnjenih želja v letu 2015!

:smilingplanet: :tannenbaum: :snowman: :bia:

(malček prej, ker grem tja, kjer net ne dela :) )
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Dec. 2014 8:53

Mahagonij napisal/-a:
Exit napisal/-a:* me že rahlo grize, da sem samska. dve leti.

Hehe 5 let, get on my level. Pomojem sem najvecji ekspert za predpripravljene obroke v Sloveniji. :)


kaj ti še obstajaš? :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Dec. 2014 10:31

Mahagonij napisal/-a:
Exit napisal/-a:* me že rahlo grize, da sem samska. dve leti.

Hehe 5 let, get on my level. Pomojem sem najvecji ekspert za predpripravljene obroke v Sloveniji. :)



Mogoče si pa samski zato ker punci nimaš kaj dosti ponudit? Honestly, tip ki živi od predpripravljenih obrokov in mamine kuhe ne bi bil ravno visoko na moji lestvici :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Dec. 2014 11:03

-sem mela en svoj rant na določeno uporabnico tu, pa sem si premislila, ne da se mi s tem sranjem ubadat. Že nekaj let me ti "internet" fajti ne zabavajo več. Če si pa že vidla pa tudi prav, lahko odpišeš, jaz pa ne bom nazaj, prav imaš, kakorkoli že.
-smo prejšnji teden izgubili našega kosmatinca, ponoči je umrl, zjutri mi je oči sporočil, da je negiben..cel dan sem jokala, še v službi se nism mogla umirit, zdj pa bi moj šel na sprehod in mi kr ni, ker vem, da ne morem psa vzet sabo..
-sm potem dva dni za tem še kr crazy zbolela, bruhanje, glavobol, celo telo se je nekako uprlo..
-drugače je pa vse ful dobro, stanovanje napreduje, vesela <3
- ne morem verjet, da sva za božička dobila ponev za palačinke vredno 80eur. WHO DOES THAT :D vsakič, ko bova palačinke pekla bova imela v mislih teh 80eur.
-upam, da punca mojega brata hmalu zanosi..ne vem zakaj jima tako traja, upam, da je vse ok..
-me jezi, da je Kolosej šel v *, ker, če le ne bi prodajali kart po skor 7eur in enako kokic, bi jim biznis čisto vredu tekel
-magistrska, where art thou magistrska?
-mi ni všeč, ko mi kdo kupi dražje in boljše darilo...Sheldon ima popolnoma prav.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Dec. 2014 12:33

Ja pa evy, upam da ne nad mano no :D. Js sm pa ja prisrčna :D

- Mešana čustva do snega, hmm. Po eni strani sem ga čakala, po drugi pa vem da bo kmalu plundra in se je ne veseli tako zelo :)
- Smo včeraj imeli žlahto na obisku - tako dobro smo se poštekali da ni za verjet. Prav super mi je blo hengat z njimi :)
- Joooj še kar v pričakovanju novega letaaaaa :hearts:. Pomojem si bom tako ful zelo dvignila pričakovanja da jih niti izlet z raketo na luno ne bi mogel izpolnit :D
- Sem se totalno vrgla v diy zadeve - letos sem kupila ful malo daril :). Naslednji projekt - lončki za začimbe s servietno tehniko.
- Če bi bilo po moje, bi bilo najprej novo leto, nato teden "počitnic" in šle nato božič. Toliko awesome idej za darila dobivam in toliko (relativno) prostega časa!
- Sem se lotila branja nove trilogije - The First Law. Kul.
- Bi ene ljudi s stolom v glavo, majkemi.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Dec. 2014 18:33

- Doma z mini pocitnic pri babici, uh. Prezivela. Vem, da Exit najbrz ne bo v veliko tolazbo, ampak ima verjetno le kak % druzin doma res idilicna kokakola praznovanja. Pri nas ni praznikov brez kreganja, nepotrebnih nesporazumov, manjsih nesrec, itd.. :) Ce se omejim samo na bozicno vecerjo: Prvi sika drugemu, naj ne sreba juhe, drugi zmerja tretjega, ces da si je spet prevec nalozil na kroznik, tretji zacne moralizirat cetrti, da bi kot zenska morala vse prinest in odnest z mize, peti se vpici v sovinisticno obnasanje tretjega, itd itd.. Ko si gres po kozarec vode in se usedes nazaj za mizo, pa so nekako ze vsi pri politiki in komunajzarjih in bogve, kako so do tega prisli. Ho ho ho.
- Vsaj vecerja je bla dobra :wink:
- Kljub vsemu prerekanju me stisne pri srcu, ko vidim, da se starejsi clani nase zlahte ze nekako 'poslavljajo' od nas.. Grozno zamerijo, ce se ne druzimo vsako mozno sekundo z njimi, stalno sprasujejo po moznih zarokah/porokah/podmladku, dajejo 'zadnje' zivljenjske lekcije, itd.. :nein: Priznam, da takrat postanem kar malo anksiozna in si ne morem kaj, da se ne bi postavila v nek mehurcek zanikanja.. Bleh.
- Aaaaanyway. Nazaj v svoji sobi, radiator prizgan, debeli zokni na nogah, cajcek skuhan. Se eno delo dokoncam, pol pa spat spat spat.
- Da moram s podstresja izbrskat gramofon, s fotrom nasla skatlo z njegovimi starimi ploscami, wuhu. Beatli, Queeni, Abba, (Mišo Kovač), Floydi, ni da ni.. :D
- Jutri koncert in potem party bis der arzt kommt :flower:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Dec. 2014 22:20

-* po pravici povedano, imate ženske del krivde pri temu da mi ne znamo kuhati.
Takoj ko moški prime kuhalnico v roke, sledi cela maša pokroviteljskega govorjenja, ki ponavadi pride do tega: "daj, bom jaz".

Če vprašaš za nasvet, ali prosiš da ti ženska pokaže nekaj, se ti vzame kuhalnica iz roke in je konec tvojega kuhanja.

-* da sem že v peti sezoni Sopranovih, in si neprestano želim jesti italijansko hrano, in je jutri nekaj novega na seznamu :) .

-* sem zadovoljen s tem da sem se v zadnjemu letu naučil toliko novega, da sem poskusil veliko novih stvari in da sem dosegel veliko osebnih uspehov.

-* se bom naslednje leto naučil šivati, plesati rokenrol, narediti vsaj eno sladico, štopal bom do Nordkappa, preselil se bom na svoje, naredil licenco za vodiča in spet naredil odlično žurko na našem vikendu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Dec. 2014 13:10

* eni res mislijo, da so boga za jajca prjel.
* da je bila sobota perfektna, točno to, kar sem potrebovala.
* plani za novo leto so... lepo v stanovanju, ker ven hodit... napovedanih strupenih -17 :s ni mi po takem za ven hodit.
* preveč jem, že kak teden konstantno neki jem. hvala bogu sem vmes tudi telovadila... zdej pa nehat, drgač se bom spet zredila -.-'
* sem videla bivše cimre. tak smo se fino mel. joj. kak sem se nasmejala :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Dec. 2014 6:34

Da moram na avion cez pol ure in sem se v postelji. Ceprav se ful veselim. Sam iz postelje se mi ne da.
Da zelim vsem srecno 2015!

Da bom ocitno morala vzeti taksi na letalisce. Every. Fucking. Time. :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 31. Dec. 2014 10:42

- Da sem po miljon letih prezivela cel teden doma... cisti dolgcas, komaj cakam nazaj v Lj
- Ce ne drugega, sem si cudovito uredila bioritem, zbujam se ob 6ih in ob 22ih padem mrtva v posteljo... Pomoje sem to nazadnje prakticirala v otrostvu :) se dobro, da je dans silvestrovo in si bom spet vse unicila
- Da sem imela spet f*cked up sanje. Najprej to, da je bil moj mlajsi brat kr nekako moj sin in da je v bolnisnici zaradi x razloga umrl, jaz pa zaradi guzve v cakalni sobi nisem mogla do njega.. No, temu so sledile hoooot sanje z enim kolegom. Srsly brain... ?!
- Da dans frendico peljem na Predjamski grad, ker ga se ni videla.. Jaz ga pa v snegu tudi se nisem, mora bit lepo :) pol pa via novoletni zurrrr


:snowman: :tannenbaum: :bia: Da vam vsem zelim srecno, veselo in uspesno 2015 :bia: :tannenbaum: :snowman:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]