Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Okt. 2014 18:24

- Ljubljana je kul

- Preklop na "odraslo" življenje, je pa največji drek na temu svetu. Ampak se da zvoziti.


- Gostim eno mehičanko, te ljudje imajo res res črne lase, ter neverjetno debele lase. Kul :D

- Smo danes sedeli na ležalnikih na gorski koči, bila je tišina, slišalo se je samo ptičke, pihal je topel veter, razgled je bil čudovit.
In sem opazil, da sta na temu svetu očitna dva tipa ljudi....nekdo ki ne more uživati v trenutku, in nekdo ki lahko.
En mora vedno gledati v telefon, in neprestano čutiti neko potrebo da je vpleten v nekaj.
En pa se lahko zlekne na ležalnik, gleda v sonce in se smeji in enostavno uživa v vsem te soncu in dnevu.

- Grem jutri v terme in masažo. TREAT YO SELF.
Pol pa zadet ko mamba.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Okt. 2014 9:42

sarissima, glede gledalisca....nikoli ne ves....za brezposelne so narodni teatri zastojn :P

- da sem bla pred kratkim na ogledu hinkemanna v mali drami in je res odlicna predstava.
- da so pocitnice minile kot bi mignil. krakow je fantasticno lep!
- zdej pa veselo na delo!
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Okt. 2014 11:09

^ ohh krakow. jaz gremo ravno v krakow ta vikend.. komaj čakam... in vsi, ki so že bili tam, so popolnoma navdušeni... upam, da bom tudi jaz :)

* sem ugotovila, da lahko pobegneš v drugo mesto, drugo državo. žal pa ne moreš pobegniti sam od sebe. sem skušala delat na sebi, ampak se vedno znova vračam k istim problemom. hm.
* izlet je bil odličen! pa tudi zabava po izletu :D
* čez dobra dva tedna grem v berlin! KONČNO! tako dolgo si že želim videti berlin... in evo. končno se mi bo želja uresničila :)
* čakam na odgovor o dodatku že sto let.... :/
* prebrala gone girl. dobra knjiga, izjemno razočarana nad koncem. wtf.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Okt. 2014 20:12

V Krakowu nujno na ''Zapiekanko'' v zidovsko cetrt, za prste polizat :)

- Da sem ze 14 dni bolj ali manj bolna.. Dafuq, body?
- Da sem preutrujena za nocno delo, ki me (naceloma) caka. Bom zjutraj.
- Da sem preutrujena, da bi razmisljala o tem, kaj bi se natipkala.. Nope, to je to za ta gnar. :muede:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Okt. 2014 10:30

-* mi je zanimivo, kakšni so američani.
Po eni strani, so njihovi mediji polni sexa in golih teles...ko pa grejo v savno pa vidijo enega nagega človeka pa se skoraj zvrnejo na glavo :D

-* sem se vdal, in bom celo življenje Điga, Zyiga, ZZiga, Yiga in moj najljubši Zyouhuiga...v bistvu sploh nisem jezen, neverjetno je koliko je načinov da sfukaš moje ime :)

-* sem včeraj prvič v življenju jedel granatno jabolko :)

-* sem vesel, ko mi je norveški prijatelj poslal mail, , da je šel do tiste "the one who got away", s katero sta bila skupaj ko sta bila stara 20..in da sta zdaj skupaj. Smešno je, da sta 10 let živela dve ulici narazen in se nikoli srečala.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 22. Okt. 2014 14:04

Led Zeppelin napisal/-a:-* mi je zanimivo, kakšni so američani.
Po eni strani, so njihovi mediji polni sexa in golih teles...ko pa grejo v savno pa vidijo enega nagega človeka pa se skoraj zvrnejo na glavo :D


Ravno zato, ce smem bit pametna :) Skozi te reklame, filme itd je clovesko telo, predvsem zensko, tako seksualizirano, da jim je cudno, da je nam pac telo nekaj naravnega. Dosti americanov ze dol pade of zacudenja, kako normalno je soncenje zgoraj brez na nasih plazah. Ker omg, joskice! :D
- da po vec kot sestih letih pijem Beer Lao. Zadaj en tip igra live musko, hrana je bila itak dobra, vse je kul.
- da mi je tale lifstajl prav kul. Cez dan v obleki, v taksiju z engaged sestanka na drugega, zvecer pa neudobne suhe dol in gor japonke ter na pivo in ulicno hrano. Ah, Bangkok! Upam, da bo se vec priloznosti. Se bom full potrudila, da bodo! Pa se cel kup kontaktov sem nabrala, kdo ve, mogoce bo pa kar BKK moja naslednja postojanka, nekoc. Girl can dream...
- da si zelim, da bi me spell check na mojem telefonu pustil pri miru. Ne pisem v anglescini, nehi bit tak jeb** pametnjakovic!
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 22. Okt. 2014 14:26

[quote="saarijarvi"]V Krakowu nujno na ''Zapiekanko'' v zidovsko cetrt, za prste polizat :)

Pa še rajš na kakšen dober pir :)
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 22. Okt. 2014 22:37

- se sprašujem, če sem edina, ki komaj čaka, da bo konec študentskega življenja, da grem nazaj v domače mesto in si tam ustvarim življenje s partnerjem. :gruebel:
Uporabniški avatar
Black Orchid
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 22. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Orchid » 23. Okt. 2014 9:05

- sem včasih malo jezna ker s prijatelji s katerimi bi šla potovat nimajo denarja za to :/
“If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

― Martin Luther King Jr
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Okt. 2014 20:50

_* sem se danes hotel odpraviti od doma z avtom, ko se kar iz nekje v moj avto usede en pijanec ki je delal na sosednji kmetiji...in reče naj ga peljem k Milanu. Pa sem si rekel, ok..bolje kot da ga nekdo povozi. In najprej sem ga peljal v gostilno kjer je plačal dolgove, pol pa k Milanu.
In cel čas je kritiziral mojo vožnjo, potem pa še hotel mojo cifro da me pokliče ko ga bo treba nazaj peljati.
_* pa sem ga vprašal, če mu žena kaj teži ker toliko pije...pa je rekel da mu, ampak da se ga tok prej nabije da zaspi vmes.
_* je pomoje zadnji še živi kronični pijanec v moji vasi, poslednji Mohikanec...aja pardon, pijanec :D
-* sem v knjižnici poslušal skupino 13 letnikov, in sem se vprašal: " sem bil tudi jaz tako fukjen"? Ko se ti zdi kar vse smešno, in je vsak tvoj stavek vsebuje besed: fak, stari, legenda, fotr, safr. Najbrž sem bil, pa sem to potlačil nekje tam, kjer sem mislil da so puloverji z visokim ovratnikom kul. Hahaha.
-* grem čez dva tedna v Rijeko da se zriše dizajn za rokav, in edina stvar ki razmišljam je...kako bom zdržal da me ne bo scat tiščalo ko bom na stolu..
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Okt. 2014 8:57

Sem šel včeraj gledati Gone girl....odličen film, eden najboljših suspenz filmov kar sem jih kdaj gledal.

Ampak jaz sem prišel ven iz kina totalno razpizden na ženske, še nikoli me noben film ni tako razjezil...Še potem v klubu sem samo na to razmišljal, in si mislil "vsaka ženska lahko to naredi" :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Okt. 2014 9:46

- da meni zapiekanke niso bile preveč všeč. preveč kruha in kečapa. je pa zato ogromno enih drugih prehranjevalnic v krakowu, ki so vredne obiska. tripadvisor je kul zadeva :D
- da se pivo bolj na češkem pije...na poljskem pa vodka :D
- da obožujem svojo službo, malo manj ko mam ob vikendih ful za delat. pa če bi bla normalno plačana bi blo tudi fajn.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Okt. 2014 10:14

- fuj, kecap. js sm vzela eno fensi, z dimljenim lososom in nekim sirom. heavenly :hearts:
- da pa jaz ne maram svojega sihta kaj prevec.. sem pa hkrati nemotivirana za iskanje drugega, ceprav ga bo treba, ker je tu sezone ze prakticno konec za letos
- da imam rada jesenske cunje
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Okt. 2014 9:22

marjetica85 napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:V Krakowu nujno na ''Zapiekanko'' v zidovsko cetrt, za prste polizat :)

Pa še rajš na kakšen dober pir :)


Poljska nima dobrega piva. Poljaki za svoje vino pravijo, da je za berače in revne študente. Vodka je pa res dobra. Sicer če boš še na Poljskem (meni je Wroclaw lepši od Krakowa) poskusi pieroge.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Okt. 2014 13:01

Pir je ok, vina (kolikor sem jih probala) so mi bila noro presladka, vodka je pa res kul, ceprav je naceloma ne maram :) mas miljon vrst Soplice (vodke z razlicnimi okusi, npr visnja, LESNIK, itd), žubrovka (vodka z bilko trave, na kateri so se pasli bizoni, baje je rahlo rumenkaste barve zaradi bizonovega lulanja :D -> neprecenljiv izraz na obrazu vsakega cloveka, ki mu to omenis, potem, ko je ze spil nekaj shotov), itd..

- Da me na sihtu zebe ko psa, kdaj sem ratala tak zmrzljivcek?
- Turisti se pa se kr v slapah pa japonkah sprehajajo :eek:
- Da sem se dokoncno odlocila prekinit z eno navado. Big day.
- Da pogresam dvourne telefonske chate s prijateljico, ki je na izmenjavi :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov