Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 01. Jun. 2014 20:54

da, sem zadel na jackpotu
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Jun. 2014 21:00




Če boš iskal punce v french maid oblekcah se javim :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 01. Jun. 2014 21:07

hah, še dober da se mi ni treba ukvarjat z besedo ČE bi bil :)

o jeeeaaa ponudbe že dežujejo, kaj šele bo

fak, sam je res težk bit milionar
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Jun. 2014 5:13

- Game of fuc*king throneeeeeeeessssss
- Vikend kot se sika! :)
- Tudi nedeljski vecer prezivet na Gorenjskem je bil 1A.
- Rada bi sla na en daljsi raziskovalni roadtripic po teh koncih, zal nisem se mela prilike
- Priznam, da mi gre se vedno na jetra oseba, ki se je nekako na silo vstulila v druzbo. In to, da so se ostali ocitno 'vdali' in jo dokoncno sprejeli medse.. in je zdej posledicno VEDNO prisotna. Grrrr, go find your own friends... :grrdev:
- (priznam, da vem, da to zveni zelo grdo od mene ampak damn, vsak pozna nekoga, ki ga zivega videt ne more.. pa si pol predstavljaj, da zacne velik del lastnih frendov konstantno hengat s tem clovekom.. baaah)
- No, itak zdej en cajt ne bom vec sla vn iz sobe. Knjiga odpri se. Let the games begin! ;)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 02. Jun. 2014 10:49

* da fak no, ne morem verjet, da mi je to naredila. in to oseba, ki naj bi bila tvoj mentor in ti pomagala... ne pa to. kot nož v hrbet. sej ne vem, kaj naj. najraje bi se zjokala.
* pa še učenje bo šlo po zlu... in s tem najbrž izpit.
* ah... bom že nekako. se moram zase postavit.
* priznam, da se mi čedalje bolj upira (po tem pa sploh), da bi ostala v lj in tu iskala službo. ni šans pa taki odnosi :nein:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 02. Jun. 2014 13:34

- da po eni strani razmisljam, da bi sla domov, ampak po drugi pa vem, da doma ne bo nic od sluzbe, od denarja, od priloznosti.
- da gledam za kako zanimivo priloznostjo (ne nujno fenomenalno placano), ki bi lepo zgeldala v mojem CV, kje po Evropi. V bistvu imam ze bolj ali manj izdelan plan B, ce se odlocim oditi.
- ker vcasih imam vsega skupaj res poln k***c (ja vem, k***c se tukaj cenzuiria... :rolleyes: ). Mislim, res mi ni treba prenasati nekaterih stvari, sploh ker ni videt, da bom kdaj imela kaj od tega.
- da izpeljem svoj projekt, potem pa se odlocim, kako naprej.
- da sta moja cimra imela na faksu izobrazevanje o spolnem nadlegovanju in sem se samo za glavo drzala, ko sta mi razlagala o tem. v bistvu totalno vidim, zakaj je bilo izobrazevanje potrebno.
- da komaj cakam petek :hearts:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Jun. 2014 21:37

- Da mi gre na jetra jetra jetra, da te nekdo prosi za pomoč, ti prideš domov praktično samo zaradi tega (čeprav maš tono učenja na grbi) pišeš sms takoj ko prideš domov - ni efekta. Čez eno uro ko ti je res že ful bedno, kličeš in te mirno obvesti, da so že vse končali in da ni sile da sploh hodiš, lahko pa se samo malo ustaviš mimo - ampak šele čez kake dve ure. Ja super, res. Sej se nisem vozila danes 2 ure iz Lj v tavečji gužvi in vročini samo zaradi tega, ne. :rolleyes:
- Da se NIKOLI, NIKOLI več nobenemu ne ponudim za pomoč, dokler me ne prosi na kolenih in plazi za mano. Ker pol zmirom izpade, ko da js iščem same neke koristi.
- Da zadnje čase vedno izvisim, pa kaj je to, I'm a good person dammit....
- Kljub "sanitarnemu posvetu" v sobi ni nekega vidnega izboljšanja.
- Mi gre na klinac kolegica, ki se hvali da je dobila počitniško delo v fohu. Ja RES težko, če ti oba starša delata v največjem slo podjetju...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 07. Jun. 2014 19:00

- spat sem šla ob 7h zjutraj (nisem žurala :cool: ), vstala ob 9h, šla spet spat ob 12h in vstala ob 16h. Počutim se kot en kupček drekca
- ne morem verjeti, kako so nekateri sploh dobijo vozniško. Na križišču pti filo faksu sem zavijala desno, nasproti je pripeljala ena punca in me mirno izsilila ter zavila levo. Najhuje pa je, da sploh ni pogledala v mojo smer, kar šla je. Peljem za njo in pri Zoisovi piramidi je suvereno zapeljala desno v enosmerno. :mad:
Prairie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Prairie » 09. Jun. 2014 18:56

* komaj čakam konec izpitnega obdobja, ker se že zdaj dušim :rolleyes:
* se mi lušta spečit neko pecivo, pa nimam dovolj časa :nein:
* me oči bolijo od branja skript in buljenja v računalnik :/
* mi je vroče ko psu .. najrajši bi skočila v morje :)
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 10. Jun. 2014 13:24

- sem živčna
- se mi ne da več
- mi je muka
- nej bo že konec
Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Axl » 12. Jun. 2014 12:11

- Bil sm doma na češnjah, sam jih je bilo letos zelo mal.

- Danes se začne svetovno nogometno prvenstvo, to ja!!!! :cool:
Sam škoda, k se morm učit, delat ter ne bom mel velik časa.

- En od šefov me ne mara jz pa tud njega ne. Videt ga ne morem.

- Utrujen sm, potrebujem kak dan na off.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 13. Jun. 2014 9:56

* evo zbujam se s cmokom v grlu, nočne more o učenju. groza. začel se je. naslednji teden dva izpita, jaz pa predelala 1% snovi. bravo. sicer je vsako leto tak, pa vseen nekak zguram skoz. bomo vidl.
* komi čakam, da mine. sam te izpite dam skoz, pa pade lent, pa exit, pa mal morja.. ahh <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 13. Jun. 2014 19:30

#da je bivša sodelavka res bivša, in js samevala dans prvič na šihtu..... bwwweeee, i miss her :(
# da sn se tulk že skeširala za letošnje koncerte, da si ne morem več kaj prvošič. sorry Billy
# da upam, da mi potrdijo intervju z enim bendom, ker bi blo res osom posom jih spoznat in seveda da mi določene stvari razjasnijo, plis :cool:
# moj Belgijec, jooooj, kdaj spet pride :hearts:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Jun. 2014 22:05

- Bom danes očitno spet do 2h za računalnikom. Damn. Ne vem kaj mi je blo, da sem še js pala v "slabo družbo", ko pa sem na lastnih očeh videla kako grozno je ko te nekaj kot droga posrka vase. Sploh pa jaz, ki sem nagnjena k pretiranemu navdušenju nad tovrstnimi tekmovalnimi zadevami. Svet, se slišimo čez mesec ali dva :D
- Rada ga mam.
- Komaj čakam da kolega pride domov! Zadnjaih par tednov sva vsak dan na skajpu in se slišiva preko fb glede vsake malenkosti, mi prav manjka en konkreten pogovor v živo.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Jun. 2014 22:52

-kmalu se selim v Nemčijo kjer bom obrnil novi list v mojem življenju in kjer bom tud, upam, končno lahko zaživel človeku spodobno.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov