Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Maj. 2014 8:39

^^ ne ne moreš. Vedno bo nekdo prizadet,, hote ali nehote. Če se pa izogibaš temu, da bi prizadela druge, pa lahko prizadaneš sebe...

Da so bili prazniki čisto v redu, četudi ni šlo vse po planih. Sovražim to bedno bedno slabo vreme. Kako se naj sončim če je tako bedno...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 04. Maj. 2014 14:13

očitno res, ampak si je težko priznat.

*najraje bi nekomu plačala da mi naredi seminarsko.
*včeraj sem bla na fitnesu ob 23h in je blo res carsko, morm večkrat tak, prav posebn čar je :D
*tak se mi zdi, kot da obstajam samo še zarad fitnesa in psa, spet sem se čist zgubla
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 04. Maj. 2014 21:51

* da sem brez hujših posledic preživela teden praktično brez interneta
* da bi frajer zdaj rad bil moj kolega ("uau")
* da po svoje to ne bi blo slabo, ampak ne vem, kakšne bi bile moje reakcije na nove punce
* da za faks nisem naredila nič nič nič!!!
* da ne vem, kako naj se spravim zraven... motivacija čisto na nuli
* da sem se (hvala bogu) spet spravila telovadit... jutri se mi obeta morilski muskelfiber
* da se je začela sezona navala mrčesa na luč v moji sobi... i so hate it
* da ne vem, kaj naj sama s sabo
Prairie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Prairie » 05. Maj. 2014 12:16

* sem preživela prve letošnje morske počitnice :D sicer v družbi dežja, ampak je prav pasalo (tudi opazovati kako dežuje) :)
* imava s fantom manjšo krizo, za katero upam, da se bo kmalu končala ..
* sem boljše volje, ker imam ponovno nekaj energije za obveznosti na faksu :razz:
* premišljujem o krajši frizuri
* se sprašujem: A je sploh važno, če letos hkrati zaključim 3. letnik in diplomiram? :arrow: prepričana sem, da imam premalo časa, še manj energije in živcev za izpeljavo tega :roll:
* vam vsem pošiljam en mega sončen pozdrav :lach:
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Maj. 2014 13:28

Priznam da:

- sem katastrofalno butnila v realnost po superdupermegašponzakon mini prvomajskem potovanju :eek:

- saj ni da mam like čez dva dni - 1. izpit kjer ni dileme da ga moram odpisat briljantno (še niti odprla), 2. predstavitev jebene faking seminarske s področja, ki mi je strašno tuje (kar je kao namen - še niti črke), 3. oddat pojudnoznanstveni članek (napisan en odstavek). waa. do 9.5. bravo jaz. :rolleyes:

- glede na vso časovno krizo sem včeraj vrgla vse iz rok po sporočilu "rabim pogovor", sedla v avto in oddirkala 3 ure držat ramo, poslušat, kadit in kavo pit. v momentu smo ble vse tam. ko v filmu. do polnoči. da sem se vjutro za šiht komaj vstala. na tem mestu paše samo uvodla špica friendsov. :alright:

- mam abnormalno dolge in fantastično poštrihane nohte! moja gelish girl razturava. :flower:

- se mi od 12-ih vleče ful. baaa.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Maj. 2014 16:23

- da več kot očitno noben noče nič priznat. :D

- 20 strani moje express seminarske - spisano danes - obkljukano.

- 6 strani jebenega članka - spisano včeraj - obkljukano.

- učenje in PP za seminarsko - prazen kvadratek.

- da sem pogruntala da mam več kot dovolj časa za temeljito piflanje. ok, no. nekako kao dovolj.

- se ful tolažim da bom jutri tak cajt že vriskala in se podila zunaj nekje...

- aaa, splet ne morem jutri na plesne... groza, to prekrivanje vsega...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 08. Maj. 2014 21:52

- po 8 mesecih še vedno ne morem it na pijačo z njim ne z nobenim drugim, katasrofa
- komaj čakam počitnice konec faksa
- malo morja malo miru, da razmislim, kako ga dokončno izbit iz glave.
Priznaaam, da nujno rabim počitek ....
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Maj. 2014 0:43

Da me preseneca, kak halo dela folk okoli zmagovalca Evrosonga.. In za vse, ki pravijo 'nej se vsaj obrije'.. kdo bi ga pa mel za mar? Mocno dvomim, da je njemu osebno estetsko, kako izgleda ( Lady Gaga v prostem casu najbrz tudi ne henga v mesni obleki), ampak show je show.. Tip dobro ve, da povprecen gledalec Evrovizije se v lajfu ni stopu izpod kamna in ga bo sokiralo neki tako banalnega, kot je bradat moski v zenskem kostumu (sej ne da za pusta vidimo miljon istih). Super je izkoristil priloznost za svojih 5 minut slave medtem ko smo ostali luzercki soboto zvecer preziveli na kavcu pred TV-jem :) Upam, da bo neki casa uspesen, js mu cist prvoscim. Pesem pa tudi ni tako grozno napacna.

- Da se mi ne daaaaaaa delat tega. Spet bo allnighter. Mah mrs, maj bo mesec allnighterjev
- Da res res res upam, da mi bo uspelo it v Srbijo konec tedna.. Zaradi ene take malenkosti bi blo naravnost smesno odpovedati potovanje
- Verjamem, da bo use kul :) :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 11. Maj. 2014 16:45

- da je Berlin kul :)
- da sem bila 2 dni cel čas na nogah in okoli, danes pa sem se okoli kosila privlekla nazaj, zaradi jebenih M krčev :rolleyes:
- da so sestanki odpovedani (oziroma jih še moram, hehe), ker je šef v Dhaki obtičal, tako da več časa zame!
- da se staram. danes zjutraj sem pri zajtrku opazovala folk, ki se je cel zmačkan vlekel iz sob in sem si mislila, ha, pa imate žuranje! meni je henganje ob na easy pivu in dobri glasbi čisto kul pa še dovolj pri sebi sem, da grem sedaj na eno fajn turo po mestu. ah ja.
- da še ne vem, če bi šla v živalski vrt pogledat al ne. sem prebrala, da jim je panda že pred časom umrla, to je pa bil nekako glavni razlog, da bi šla...
- da so tiste zastonj vodene ture zakon, sploh če hočeš nekako nahitro predelat glavne znamenitosti. Sicer na koncu niso zastonj, ker valjda nisi tist kreten, ki ne da napitnine, ker so vodiči res super! Pa drugače ne maram preveč vodenih zadev.
- da sem ful na hitro spakirala in šla proti Nemčiji, kar je ful bedno, če se moraš res v roku par ur posloviti za XY časa :/
- da dobim neki malega denarja za ene fotke, ki sem jih posodila nekomu za en članek. ne vem še koliko, ampak upam, da bo dovolj, da grem na eno fajn večerjo v Dhaki.
- da še 6 dni :hearts:
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 11. Maj. 2014 19:36

*da je končno konec toče
*mi je res dolgčas in sem prišel sem :D
*me je včeraj zavrnila ena punca in sem presenetljivo dobro vse skupaj sprejel, razlog je pa ta da je okoli mene preveč ljubosumnih punc in ona noče prenašat tega, da jo bodo vse grdo gledale :/
*še mal par tednov pa na prakso wii
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 12. Maj. 2014 6:14

* zadavla bi samo sebe, ker vednoo pustim vse za zadnji momet. predstavitev imam ob 09:40, js še urejam seminarsko. uvoda, zaključka ŠE NI. pa ppt-ja tudi ne. bravo. res bravo. vedno isto. pa spala sem tri ure. pa petek in sobota žurka. waahh.
* komi čakam lampiončke :D sam ne vem, če so jutri al danes. naaj vreme zdrži!!
* baterija mi crkuje... polnim ga petkrat na dan (ne pretiravam) in ga bom danes končno nesla na popravilo. ampak me kr stisne, ko pomislim, da ne bom mogla vseh svojih aplikacij uporablat. čist sn odvisna postala, groza. k spisku aplikacij, ki so me zasvojile, se zdaj uvršča še instagram. katastrofa. upam, da dobim dost dober nadomestni telefon, da bom lahk čekirala vse :o
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Axl » 12. Maj. 2014 21:59

- Da včas delam kako montažo kot dans (pa sploh nism nek fizikalc), itd prek študenta ter dobim kakšnega drugega študenta zraven, ki nič ne more dvignit, nima izkušenj kak kj prjet ter mi ni všeč. Ampak nč nerečem, sj se more kj naučit pa ljudje tud rabjo dnar,.. Včas mal spustim tempo, da še on kj dela, pa tud na konc če jz delam 30-40% več se ne sekiram. Jz ne morem gledat kak neki leži, jz vzamem v roke ter zadevo nardim in to je to.


- Da sm prv mislu it z eno vn, zdj pa tuhtam, da kaj pa vem, da to niti ni dobra ideja ter nima smisla, neki bi se mela za pogovarjat, sam mi ni karakterno dovolj všeč, ma nč spat grem, ne da se mi dans o tem naprej.
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 13. Maj. 2014 17:55

- da bi se res rada naučila ignoriranja, kot ga to fantastično obvladajo nekateri tipi
- da nevem kak sploh dovolim nekomu, ki ni vredn da sonce po njem sije, da me iz tira vrže :nein:
- da se počasi "učim" moškigh fint in ko dam kontra, nastane panika...
- da hočem stran, stran od tu... daleč! sama!
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Keira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Keira » 14. Maj. 2014 14:40

- se mi danes čist nič ne da
- bom kmalu izgubila živce zaradi moje preljube taščice
- bi trenutno šla nekam za mesec dni, na konec sveta, da bi se mal zrelaxirala in spočila moje živce :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 14. Maj. 2014 19:32

* da se pridružujem tvoji želji-tudi sama bi z največjim veseljem skočila nekam, najraje na kakšno last minute varjanto, ki se počasi pojavljajo na spletu...
* da že cel teden razmišljam, kako bi za kar najmanj denarja preživela 1 teden v Londonu. niam 300eur, kolikor bi poleg karte znesla oysterca, hrana, da o hostlih niti ne govorimo....
* da sem spet zaman šla gledat za nove kopalke. v 2 letih ne najdem neki rimernega zaradi D košarce. najbolj me razjezi, ker po novem ponujajo nek "super push up D cup", pa je dejansko big ass modrc, pol od tega je podloženga in na koncu zadostuje za neko B košarco! da me vse mine...drugod pa modrci brez podpore za babice, ko jim itak že vse visi...a res ni za dobit enga normalnega, majčken podložnga D cup modrčka več al kaj??
* da sem sicer vstala z optimističnim namenom naredit kosilo, pa je potem zaradi neke stvari vse padlo v vodo
* da se nisem razveselila obiska babice.ker vedno samo nerga.in se pritožuje. kako mamo mi stvari narejene. kako jih ima ona. bla bla bla.moji mami je bolj tašča kot pa mama v tem smislu.
* da sem zgrožena nad ceno kina v domačem mestu :nein:
* da sem 2x sčekirala mlade zajčke danes. soooo cute :kuss:
* da sem skoraj povozila eno mamko, ki je šla čez cesto 5metrov bk od prehoda pa v nepreglednem ovinku. in ji povedala, da ma srečo pa da naj drugič pogleda, kje je prehod in gre tam čez :club:
I am not an enigma, just a contradiction!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]