Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 28. Apr. 2014 3:19

* da sem tko OVER teh čustevnih dram glede tipov... tko sm prerastla to, da ne morem verjet, da sem tako dozorela. vem kdo je bil pika na i. tako sem konc s tem, da vam ne morem opisat. kako se mi zdej smilijo vse te čustveno lačne punce, k se ubadajo s tem zakaj nek tip ne odpiše, zakaj ni zainteresiran, zakaj noče nč več kot sex, s katero drugo se še dobiva, kako porabijo 100 ur za analiziranje enega kurbirja na egotripu al karkol že... tko sm OVER s tem psihičnim uničevanjem, mukami, naivnostjo, psihološkimi igricami in tko realno kot zdej vidim svet ga nisem še nikol. pa ne da sem over s tem doker me spet naslednji jebač ne zainteresira, ampak sem OVER totalno OVER do groba. žal mi je, da nisem bla over že prej. zanimivo pa mi je, da ene nikoli ne padejo v to. padla mi je vsa morala in vse vrednote v lajfu, čist mam druge cilje kot 2 leti nazaj.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Apr. 2014 7:55

- Da sem ta teden v službi, tako da bo forum nekaj časa poplavljen z mojimi posti.
- Da sem lačna, pa se mi ne ljubi vstat in it pogret mleka in skuhat kofeta. Jei!
- Da sem dobre volje - imam super knjigo za dokončat, blog za prebrat, kratko seminarsko za napisat na uber zanimivo temo, danes popoldne se končno spet vidiva :hearts:
- Da upam, da imamo na forumu kakega telefonskega genija, saj grem takoj za tem postom težit v računalniške teme.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 28. Apr. 2014 13:38

- da je rjavooka zelo OVER vse.
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 28. Apr. 2014 20:01

- se strinjam z Browneyes, sem nekje v podobni fazi in gledam na vse te tipe le še zviška in sem prepričana, da bo tudi njih srečala pamet al pa bojo priletel na realna tla...
- po tihem, nekje daleč globoko v sebi upam da bo pa nekdo čez čas spremenil to moje negativno stališče glede tipov, ker so mi še vedno všeč ;) :twisted:
- da nevem zakaj se ne more enkrat vse skupaj obrnit meni v prit, neeeeee, to bi blo pač čist prevč lepo
- da bi blo fino met redno službo, pa slabo kaže
- da pogrešam žurke, druženje... odkar so vsi neki poparčkani me niti ne vleče ven z njimi, ker se počutim še slabš kot drgač..
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 29. Apr. 2014 8:16

- Da si bom morala očitno priznati, da sem v nekaterih stvareh perfekcionist. 3 minutke sem zamujala s kofetom (damn you cappuccino foam!) in se zdej že 15 min tresem ko šiba na vodi, ker me je tako obupno sram.
Sej ne rečem nič, če bilio to moje redno delo, ampak ne da pridem preko študenta delat za par dni in se sekiram zaradi največjih malenkosti...
- Da sem kar nekaj jezna na njega. Za totalno brezveze oz brez razloga.
- Da sem največje butara ever - pošljem profesorci v vpogled osnutek seminarske, brez priponke. In potem to vidim šele danes zjutraj in hitim pošiljat tisto butasto priponko :rolleyes:
- Hm, mogoče se mi približujejo "radostni dnevi praznovanja da sem ženska in nenoseča" ?
- Da se brez hormonske kontracepcije počutim dosti bolje.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 29. Apr. 2014 12:19

* Sarissima, js mam namen it na eno pavzo od tabletk za kakšen mesec, dva in že komaj čakam :D upam, da se bom tudi jaz počutila kaj boljše. četudi ne, bom pa vsaj vedela, da si neki tednov ne filam telesa z zaviralci naravnega cikla vsake ženske.
* danes grem na eno zadevšno in že komi čakaaam
* grem tut na prevoz.org po dolgem času in upam, da bo prevoz prijeten, voznik pa nek normalen
* moram še pogruntat, kaj skuhat za južno
* ne bi blo slabo da bi šla zvečer še tečt
* resno sem zaskrbljena nad (ne)kvaliteto filmov mojega Leo-ta zadne čase...I mean: Gatsby? kr neki. Wolf of wall street? whaaaat?
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Apr. 2014 15:04

* še zdej trpim zarad posledic vikenda. hardcore.
* danes taka migrena, da komaj gledam :s in morem za bv dve uri hodit pol ure do mesta delat. za dve uri. upam, da se ki ne zvrnem, kr mi prov utripa cela glava. cel dan sem ležala v temi pa molla, da bo nehal bolet.
* ne vem kam bi šla za kresovanje. mogoče bom kar doma ostala, če me bo tak še glava nabijala :/
* me je mal minal do vsega, zarad ubitačnega vikenda :s mislim, da bi blo mogoč res bolš kr doma :(
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 29. Apr. 2014 15:31

prinzessin napisal/-a:* Sarissima, js mam namen it na eno pavzo od tabletk za kakšen mesec, dva in že komaj čakam :D upam, da se bom tudi jaz počutila kaj boljše. četudi ne, bom pa vsaj vedela, da si neki tednov ne filam telesa z zaviralci naravnega cikla vsake ženske.


ne vem glih, kolk je to zdravo, za dva mesca prekinit in pol spet nazaj. men je ginekologinja rekla da se prekine za minimalno pol leta, pa še to res v redkih primerih
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 29. Apr. 2014 15:50

Problem je edino zaradi tveganja za globokovensko trombozo (mišela, a nisi ti medicinka?). Ker če prenehaš jemat KT in nato začneš na novo, imaš prve 4 mesece spet ful višjo verjetnost za trombozo. Ostalo pa načeloma ni problematično. Se pa v nasprotju z 5, 10 let nazaj ne priporočajo več premori po dveh letih jemanja (ravno zaradi tega).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 29. Apr. 2014 19:06

* da sem ful vesela:
a) dobil je službo; težko pričakovano in zelo prisluženo :D
b) je zdravljenje praktično zaključeno :D
* me pa malo skrbi ena druga zdravstvena "težava". bomo vidli..
* samo malo sem naveličana, da ne more niti en dan minit v miru. Vedno znova se pojavi neka nova težava.
* se malo smilim sebi in se nažiram s sladoledom :oops:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 30. Apr. 2014 7:17

somebody napisal/-a:... in se nažiram s sladoledom :oops:


Moj včerajšnji popoldan v enem samem stavku :D. V treh smo pojedli cel paket sorbeta + lučke :D

- Kako je možno, da trgovina nima telefona? Rabila bi priklicat eno Tedijevo poslovalnico in NIMAJO telefona (sem klicala kar na upravo ker nisem na internetu našla številke)
- Se je delovni dan začel zelo uspešno, izvedela sem, da bomo ob enih končali :D
- Mi je žal da sem danes prišla s trolo v službo - izgleda da bo vseeno ratalo lepo vreme
- FUL noro se veselim dekliščine
- Na jetra mi gre, da je včeraj pogovor s prijateljem (ki je zaseden) nekako zajadral v čudne vode. Sej mava vedno take dvoumne pogovore, ampak je vedno očitno da gre samo za zajebancijo. Včeraj pa je bilo že malo čez "dva zadesena prijatelja se malo zajebavata" mejo.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 30. Apr. 2014 10:26

* Migrena... pejd proččč! sicer stokrat bolše k učer, ampak še vedno nabija. in sem tako SPET! morala skenslat delavnice. ker s tako glavo ne morem nič... :(
* kljub temu grem danes ven. ampak uizi. obstaja možnost srečanja s tremi pripadniki nasprotnega spola - upam, da ne bo nobenega, ker bo samo awkward. že samo, ko jih vidim, me stisne. sama sem si kriva.
* čim prej nekaj pojest, da lahko tablete proti glavobolu požrem. tole je muka.
* mam že dva dni samozavest - 1000, nastopa nenehno primerjanje z drugimi (nee tooo delaaaat) - lej kak je lepša, ful bol suha, bolj pametna.... eh.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
krinoloina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 6. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a krinoloina » 02. Maj. 2014 13:53

- sem tooolk zmedena, da ne morem naredit nobene koristne stvari...samo razmišljam, kaj je bolj pametno: naj počakam in sem še naprej vsa zmedena in neproduktivna ali naj ga pokličem? Hmmmm :shrug:

- za ta teden sem imela splaniranih toliko stvari - kaj vse bom naredila za faks, kam vse bom šla...v nulo splaniran... rezultat: bila sem povsod, za faks nisem naredila ničesar, pa je že petek! :?

- jooj no, tolk bliz sem že cilju, pa še zmeri ne vidim konca...pa res bi blo škoda, da zdaj vse v vodo pade....enivej, mogoče je pa danes moj srečen dan :ja:
I'm just ... happy. I've never felt that before. I'm just exactly where I want to be.
[Eternal Sunshine of the Spotless Mind]
dreamerka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 17. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a dreamerka* » 02. Maj. 2014 17:49

pozdravljene, sem bolj kot ne nova tukaj :)

priznam,
-da že cel tedn posedam doma in hodim okoli, za faks pa ne naredim ničesar, čeprav mi že krepko voda v grlo teče
-se z bratom skoz pričkama, ampak skoz komaj čakam da preživima nekaj časa skupaj, ker se noro dobro počutim ko sem z njim, skoz me nasmeji do solz
-da sem odkar sem nehala jemat kontracepcijske tabletke dosti boljše volje, očitno res fejst vplivajo
-da sem nekaj časa samo brala poste tukaj, danes pa se končno opogumila tudi sama :D
:)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 03. Maj. 2014 16:28

*zamočila sem, zelo.
*a sploh lahko živim svoje življenje brez da bi prizadela druge?
:nein:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov