Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Mar. 2014 8:45

Anjeske napisal/-a: -da se veselim jutrišnjega Kulturnega bazarja :)


^^ da sem ti čist fouš. lih včeraj gledala in se smilila sama sebi, ker ne morem it. krivičen svet. :mad:

- da je potopis včeraj več kot zmagal. sem zvekla kolegico čist tak, da lih ne sediš samo v gostilni, ampak slišiš še kaj novega. in ja, blazno kul. :flower:

- vsaj dan nekaj dogaja in kar lopnila bi vse, ki si upajo reči "ah, bedno. nič ne dogaja". sevede, če dlje od diskokačev in "in" lokalov ne vidiš!

- ko sem najbolj na knap s kešem bi naenkrat mela vse kar vidim. nova očala, nove čevlje, hlače, prstan, kremo za obraz, nove tekaške superge, gelish nohte, lesena sončna očala, jakno, ... baaaa. ne ne. potovanje. :D

- ne vem kako naj izvedem izlet presenečenja za frendico. :S predvsem iz zgoraj izpostavljenega vzroka. dnar. joj, no. bo pač rahla zamuda. :irre:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 26. Mar. 2014 12:08

TLDR napisal/-a:
_patchouli_ napisal/-a:Ej, sej si mi en totaln butl, TLDR, ampak tole me je pa prav nasmejalo :lol:
.


isto mi je rekla znanka. čez 2 tedna sem jo poseksal.


+8801976744324 Call me sometimes! :love:
Pa kaj nisi ti beta drugač? Pa vseen dobiš za seksat?

- da vse najboljše Bangladeš! In vse najboljše _patchouli_!
- da zakaj je moral ravno danes iz mesta? Pa praznik je pa moj RD in bi dejansko imela malo več časa :(
- da me je cimer po ene 2 tednih ne-govorjenja, ko sem prišla domov, objel in mi čestital za RD. (un smeško, ko daje lupčka na lička) Sicer je pristavil, da to samo zato, ker imam RD, drugače sem še vedno grozna oseba, ampak ok, I'll take it :D Idiot :D
- da sta moja dečka šla po opravkih in sem malo sama doma in poslušam lady gaga. potem zvečer pa pica in torta (un smeško, ko pleše)
- da je bilo jutro prav luštno in dobila sem rožice in ful dobro uvoženo čokolado.
- da je internet prepočasen, da bi naložil večino smeškov, tako da so kar opisni :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 26. Mar. 2014 14:05

-da mi je smešen folk, ki stalno povsod jamra, da ni služb in so nezaposljivi, hkrati pa še kar rinejo na fakse tipa filofaks, ekonomska, uprava, fdv....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Mar. 2014 14:17

vse najboljše patchouli :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 26. Mar. 2014 17:34

-patchouli, vse najbolš. pridem peš v bangladeš in ti osebno izročim darilo
-mam epskega mačka pa sploh nism velik spiu. prespal sem praktično cel dan, doma me sprašujejo kaj mi ni jasno, očitno me je kombinacija jack danielsa pa piva zj.bala
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 26. Mar. 2014 19:16

McLarnovc napisal/-a:-da mi je smešen folk, ki stalno povsod jamra, da ni služb in so nezaposljivi, hkrati pa še kar rinejo na fakse tipa filofaks, ekonomska, uprava, fdv....


- don't even go there!!
- patchouli vse najbolše
- komaj čakam vikend ej, res, kak bo fajn! :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Mar. 2014 19:47

vse najboljše pačuli!

:birthday: :musik: :tanz:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 27. Mar. 2014 8:04

... da nevem kaj naj z njim. Po eni strani si ga še vedno ful želim po drugi sem pa že naveličana do konca... bemtiš kaj počne dober seks iz nas nezakompliciranih žensk.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 27. Mar. 2014 9:07

Priznam da:
* bo tole eno najbolj jamrajoče priznanje
* da saj mi prijatelji, družina stojijo ob strani, ampak zdele je eno tako čudno obdobje, ko imajo vsi še ene svoje težave.
* že po enem mescu in pol sem popolnoma brez energije, pa se bo vleklo vsaj še dva meseca.
* upam, da se vse izide, ker so to res stvari, ki pomembno spremenijo tok življenja. Nekako črno-beli scenarij.
* je bilo vmes še polno nekih pretresov, ki so samo "češnja na torti", ampak so se k sreči nekako uredili :)
* sem živčna zaradi ene pošte.
* in wtf, a je tako težko odgovorit na e-mail oz. si vzet 2 min časa za telefonski pogovor?
* sem pa v zadnjem času ugotovila, da je lahko svet poln prijaznih ljudi, če se do njih normalno vedeš :D

pa malo z zamudo: vse najboljše pačuli!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 31. Mar. 2014 9:07

- Da je forum kar malo prazen odkar sta šla slovenc in tldr.
- Da mi je kul, ker ni več tldrja in upam da se ne vrne.
- Da je za mano lušten vikend, poln sonca in majhnih ljudi :D
- Da upam da je pred mano lep teden, ker je v planu toliko različnih stvari, in upam da mi na vse uspe it :)
- Da si bom po katastrofi od izpita v četrtek vzela teden fraj, pol pa veselo nazaj za knjige
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Kkaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 18. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Kkaja » 31. Mar. 2014 9:46

- da sem se zbudila ob šestih in nisem mogla zaspat nazaj
- da sem s fantom pogledala celo sezono Fresh Prince of Bel Air v zadnjem tednu
- da morem napisat članek, ki ga pišem že cel mesec in nič ne napredujem. Če bi imela rok, bi bil že napisan.
- da se zadnje čase počutim crappy, crappy, crappy. In samo. Zelo samo.
- da bo Pohorje danes kar pasalo.
Those who don't believe in magic will never find it.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Mar. 2014 21:54

-me je res minilo do tega "faksa". Kupim motivacijo, če je ima mogoče kdo kaj viška?
-je za mano en izmed lepših, super in še kaj vikendov :hearts: ,
-sem si vedno mislila, da me bo strah na motorju. Očitno sem se motila :D ,
-sem čisto nepričakovano dobila najlepšejše kolo... samo košarica še, potem pa se lahko začne :supercool: ,
-imam polno omaro oblačil, pa se mi še vedno zgodi, da zjutraj zijam v predale in ne najdem nič pametnega. First world problems.
-so moji Fosterji izdali album in si jih navijam vse dni in ja...vesela sem, da so nazaj in to tako, kot se spodobi :) ,
-ah, ja .. :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Apr. 2014 8:32

- da sem po dolgem času začutla pravi strah v kosteh, ko naju je včeraj "sredi narave" napadel pes, ki ni bil na ketni. no, ko vidiš tablo "pozor hud pes" si že preblizu... fak, no. fant se je drl "postavi se za kolo, postavi se za kolo!". šit, no. če bi se pelala bi me itak dobil, tak maš pa vsaj ščit pred sabo. pol se je lastnik celo spomnil priti ven kao ukrotit ovčarja, nama pa se drl če ne vidima table. jebi se stari, a ti ne vidiš, da živiš ob reki, na koncu faking gozdne poti (brez znaka slepa privat cesta, brez ograje, brez vsega) in nimaš nobene pravice met psa spuščenega! :club:

- no vseeno bi blo fajn, če bi ble označene jebene slepe ulice! mi ne bi blo treba čez NJIVO krompirja s kolesom, čez travnike in "puščave". no, je blo pa smešno za crknit. čeprav sem cel cajt gledala, če je kje kak cucek. :lol:

- me je včeraj zadelo kot strela, ko sem dobla razgovor. in ga mam že kar jutri. super živčna. se zavedam da za tak projekt realno nimam šans, ampak ok. gremo probat. mi je čast že sam razgovor. bo treba ingliš ponovit danes. :S
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 01. Apr. 2014 10:13

- ^^ samo pogumno. včasih se 'itak ni šanse, da gre to skozi' odraža v sproščenosti in samozavesti ;)

- da sem včeraj cel dan gnila. fakin menstra me včasih čisto sesuje. če sem že tako ali tako bolj na lenobni strani, potem res ni nič iz mene.
- me daje pomladanska utrujenost. zvečer zaspim še preden si utegnem zobe umit in se posledično z muko zvlečem iz kavča in v spanju drgnem tiste zobe. zjutraj mi pa tudi ne gre dosti bolje od rok.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 01. Apr. 2014 11:23

- da bo tale forum umrckal pocasi, se meni zdi.
- da sem zadnje par dni na robu depresije. mogoce sam zarad pomanjkanja spanca, nenormalne vrocine, ki ne popusti niti ponoci, slabe diete... ampak prav opazam stvari, ki me prej nikoli niso motile oziroma jih sploh nisem videla. prav na zivce mi gre odnos ljudi do mene. da me noben ne jemlje pol tak resno, ker sem zenska. da se vsi bolj ukvarjajo s tem kako zgledam kot kaj sem naredila. da moski cisto ocitno bulijo v mene. da si ga sofer avtobusa pred mano in se tremi zenskami cez hlacnico drka in direkt v mene gleda s tistim ogabnim pogledom. da me v guzvi takoj kdo zgrabi. da me dans sred glavne ceste zasledujeta 2 mulca, deset let stara mogoce in me ne spustita naprej in me zacneta po joskah grabit. da nonstop dobivam pokroviteljske komentarje, kaj vse mi ni treba/ne zmorem, ker nimam tica. da se zalotim, da ob incidentih nadlegovanja pomislim, kaj imam obleceno in ali bi morala ruto nosit cez cel oprsni del kot lokalne zenske, ne pac malo za okras cez rame, kot ponavadi. pa depresivne kolumne v dnevnih casopisih o pogledu vere na enakopravnost spolov, ker potem pomislim, da verjetno je se vec takih mizoginisticnih prascev okoli mene. ker tega nisem navajena. nisem navajena razmisljat, kaka ogromna razlika je, ce sem v druzbi moskih kolegov al pa sama. ali pa, ce sem v druzbi moskih kolegov, me sicer nihce ne nadleguje, ampak hkrati pa preprosto izginem. kot da me ni. nihce me nic ne vprasa, vsaka interakcija poteka posredno preko mojega "vecvrednega' spremstva.
- da tole razmisljanje mogoce ni fer, ker je vecina ljudi naravnost cudovitih, ampak tradicionalni nacin razmisljanja je pac prisoten in vcasih sem taaaakooo utrujena od tega sranja.
- da sem vceraj spoznala super punco, ki se je v vsem tem strinjala z mano. ma kje so te punce, jaz nimam niti ene zenske prijateljice tu!
- da grem se trikrat spat (al pa vsaj lezat v posteljo in v strop gledat) pa se bova koncno videla! po 14 dneh! ce spet kej vmes pride, bom jezna, zelo jezna :evil:
- da naj me nekdo malo brcne, da se premaknem! caka me najbolj hud projekt, uresnicitev mojih sanj! samo moram se spravit in zacet.
- da mi je vsec, da sva razcistila in je skoraj normalno med nama. skoraj, vcasih bi ga se vedno najraje cez balkon porinila :)
- da sem vceraj sla v eno kavarno in je proti pricakovanjem delal en simpaticen american. in sem malo poflirtala z njim, kot se pac to spodobi, ce naletis na lustnega tipcka v kavarni. Sem se kljub vsemu sranju iz drugega odstavka pocutila normalno, za tistih 15 minut.

- dejte folk mal vec sodelovat na forumu, men je vcasih tak dolgcajt na sihtu pa mam sam 3 nove objave za prebrat :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]