Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 23. Mar. 2014 13:33

-sem se po dobrem letu dni na to zgodnje nedeljsko, deževno popoldne spomnil na ta forum
-sem začuda že v drugem poskusu vpisal pravo geslo :D
-je tu cel kup novih forumašic in forumašev
-me je pogreb prijatelja za nekaj dni popolnoma psihično uničil
-grem zdaj malo brskat po forumu :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Mar. 2014 13:34

- da ne vem, kaj mi je. Imam super priloznost, o kateri bi se eno leto nazaj lahko samo sanjala, jaz pa se pa v svoji glavi samo nekaj pritozujem in iscem izgovore, da se ne da.
- dejansko bi bila placana (ok, ne ravno bajno, ampak zivljenjske stroske imam pokrite) za raziskovanje podrocja, ki je blazno zanimivo in aktualno in bi pomenilo, da bi lahko na tem podrocju delala tudi v prihodnosti. ampak ne, gremo raje iskat probleme namesto resitev.
- rabim nekoga, da me v rit brcne, in to posteno.
- da je moja samozavest na dnu, kar je verjetno krivo za zgornje dogajanje v moji glavi. se mi zdi, da cesarkoli se lotim, mi ne uspe. trenutno res ne delam na svojem podrocju in je res tezko in prav ne vem vcasih, kaj pricakujejo od mene. prav rabim en uspesen projektic.
- mi gre totalno na k***c jamranje enega folka. buhu, kako mi je tezko, ker moram delati v tem okolju in se ukvarjat s tukajsnim nacinom dela. buhu, pa dobim za to samo par cukov $$ place plus dodatke pa samo 2 hisni pomocnici imam in ko ni elektrike, klimatska naprava v dnevni ne dela, ker so samo klime v treh spalnicah povezane s pomoznim generatorjem pa v diplomatski trgovini je zmankalo tadobrega modrega sira, katerega kila stane vec kot mesecna placa mojih bangladeskih podloznikov, pardon sodelavcev :cry: :cry: :cry:
- first world problems in the third world country :rolleyes:
- da imam malo mesane obcutke glede njega
- sej je kul, lusno se imava, ampak ne more bit to to. z nekimi napol zadevami se mi pa ne da vec ukvarjat. in me je zadnjic kar malo nepripravljeno ujel s svojim vprasanjem. mislim, sej se ne dobivam z nobenim drugim trenutno in ce hoce, lahko tako tudi ostane, ampak to ne pomeni, da sva v zvezi, ker po pravici povedano sem ze ob beznem pogovoru o ne-videvanju drugih dobila manjsi panicni napad.
- je se prezgodaj, niti slucajno se nisem predelala preteklih mesecev plus na zacetku omenjena nizka samozavest je enako katastrofa.
- bi sla na bazen, nuuujno. ta vrocina postaja neznosna, pa kje je sele tista taprava vrocina maja in junija. mmmm, lezalnik, pivo al pa ananas za 0,30 evra :cool:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Mar. 2014 14:04

- Da je fajn videt kakega starega forumasa spet :)
- Da sem po cudnem spletu okoliscin s frendico pristala na Ceci in se dejansko mela ful dobro, kljub temu da to naceloma ni moj cup of tea :D
- Da mam po dolgem casu komplet fraj dan brez kakrsnihkoli obveznosti in mi sploh ne sede
- Meh
- Ok, mam za oprat goro cunj in mal pospravt po sobi.. pol pa neka serija al vat. Zive duse ni nikjer
- Da sem jezna, kr sem sla na razgovor za en poletni siht, katerega si ze neki casa zelim in mi je slo res dobro.. pol pa zvem za miljon enih pogojev in usposabljanj in uvajanj in pregledov in izpitov, vse skupi pa stane okoli 200eur (+ stroski prevoza).. Kar sem zvedla sele naknadno po mejlu in to v nekem drobnem tisku, bognedaj, da bi kej na razgovoru omenli :tot:
- Sem jim pisala mejl, ali sem prav prebrala.. tezko verjamem, da tega podjetje ne bi placalo. Svasta.
- A je poletje dejansko ze spet pred vrati? KAM gre cajt?
Uporabniški avatar
Captain
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 30. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Captain » 23. Mar. 2014 17:23

- da ne morem verjet, da se ljudje lahko začnejo tako iznenada obnašat kot, da so neskončno bolj pomembni od drugih ... in to brez kakršnekoli podlage?! varjanta: ničesar (še) niso dosegli, nič nimajo za pokazat, samo naenkrat so boljši BUM!
- ko malo pobrskaš, vidiš, da se ponašajo z dosežki svojih znancev, ki so dejansko nekaj dosegli, pa se niti sami ne obnašajo tako kretensko
- ali pa še najboljša varjanta: "ker se vam ni izšlo, kot ste si zastavili cilje, smo zdaj mi boljši in se bomo v skladu z novim prepričanjem tudi tako obnašali" ... jfk


- no pa priznam, da bi tole lahko napisu tut v kako drugo temo, pa sm se odloču, da bom kr tuki, ker pač že doug nism ...

- tut to, da me tale skupnost še vedno nasmeje, zato se še vsake toliko rad vrnem! še posebi zakon so tisti neskončni posti: "jst teb to, ti men uno, tra la la" in pa razni mediatorji! :D zakon! :D B-)

- we're on a roll: dela ful preveč, time meneđment pa u ku*cu

- da mam obdobje gledanja kontroverznih (znanih) stand-up komikov kot so: Bill Burr, Jim Jefferies, Louis CK etc. in nimam pojma zakaj mi tok pašejo ... hmmm

- a veš k ma usak uno eno reč, k ga osrečuje v lajfu največ ... zame je najbrž, vsaj v danih okoliščinah in trenutku, spoznavanje novih ljudi ... res na tem svetu je svega i svašta in sm veseu, da imam priložnost se seznanit s temi ljudmi ... awsum! B-)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 23. Mar. 2014 17:38

- o mklarnovc! je slovencelj dobo zanimivo družbo...

- drugač pa bom popizdila v bajti. že odkar sem prišla s šihta visim pred bukvami. baaaaa. brskam zdaj te ene izraze ko jih ne poznam. pa kakih 15 min pavze. baaa. šla bi nekam. aaaa.

- res nisem zdrava če vsak dan nekam ne lezem. šiht, fax IZVZET. :(

- včeraj je bil film fino presenečenje. se mi zdi, da je bil dedu bolj všeč kot meni - čudno glede na tematiko.

- in obisk po filmu se je zavlekel iz "za ene pol urce grema pozdravit" na "o fak, jaz moram it spat". :D

- kavica... ok, pavza bo 30 min.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 23. Mar. 2014 17:45

-sem malo brskal po forumu in vidim da se je marsikaj spremenilo
-alfe bete gor dol levo desno ubupanci in ostale vrste kretenov dobesedno povsod :lach:
-da se mi te teorije zdijo skrajno bedne, ker je lahko vsak na nekem področju alfa, na drugem ksi na tretjem pa omega
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Mar. 2014 9:32

* sej ne morem verjet :D trud se je obrestoval :D podpis sporazuma za izmenjavo je v zadnji fazi :D torej septembra grem. sej ne morem verjet :D se je res splačal težit, pa gnjavit, pa poslat na tisoče mejlov...
* čez pet dni me čaka potovanje. pet. dni. kak čas leti :D bo pa teh pet dni totalno action packed, kar mi je všeč. bo še hitrej minal :D
* ne morem verjeti koliko sem napredovala v n - aspektih svojega življenja, odkar sem ga pustila. v enem letu sem toliko dosegla, se izboljšala, "zrasla"... ah <3 :D
* v soboto je bilo super. tak simpatično mega lušn večer :D naplesali pa napeli smo se za sto let :D aprila nadaljujemo ;) party party!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Mar. 2014 16:47

-sem govoril z eno alfo, ki spravi velik procent žensk med rjuhe samo z dvema nasmehoma
-tip mi reče, da mu je slabo ratal, ko je ugotovil, da ima njegova punca v njenih dvajsetih za seboj 20 tipov in da še ne ve kaj bo naredil z njo...
-težko mu jo je pustit, ker se je zaljubil vanjo
-rekel sem mu, da naj jo pusti in se zaljubi v drugo
-tip me pogleda in reče" bemti, ej, pa sej lajf je simpl"
- preideva na debato z zimskimi gumami
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Mar. 2014 17:20

Ej, sej si mi en totaln butl, TLDR, ampak tole me je pa prav nasmejalo :lol:

- da imam ocitno fanta. uhm, caki mal, wtf? kak se je pa to zgodil? :lach:
- nah ja.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Mar. 2014 18:46

- Da obožujem skajpanje s prijateljem v tujini. Vedno se mu kaj zabavnega dogaja, in ful pozorno posluša ko kaj razlagam. On je res najboljša kombinacija značajskih lastnosti, ki si jih lahko želiš pri prijatelju.
- Da pogrešam kolega, ki je tudi v tujini, vedno bolj izgleda, kot da bo podaljšal izmenjavo še za drugo leto in verjetno sploh ne pride nazaj na faks :(
- Da bo kolegica očitno dokončno pustila tipa. In mi gre na jetra, ker od mene pričakuje, da bom njen duhovni guru in da ji bom iz magične krogle potegnila pravilni odgovorna vprašanje: ali bova še kdaj srečna skupaj? Glej, ne vem, tipa sem videla 2x, ker si ga zadnje dve leti skrivala pred kolegicami, kot da bi ti ga katera hotela prevzet, tebe pa tudi ne poznam tako zelo dobro...
- Da mi je čez vikend šla guma na kolesu. Dammit. In ne vem zakaj, ker v petek je blo še vse normalno, danes pa hočem na faks in guma na tleh :evil: .
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Mar. 2014 18:48

_patchouli_ napisal/-a:Ej, sej si mi en totaln butl, TLDR, ampak tole me je pa prav nasmejalo :lol:
.


isto mi je rekla znanka. čez 2 tedna sem jo poseksal.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Mar. 2014 19:08

^^lahko še bolj tryhardaš?

lol
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Mar. 2014 19:57

*mam 130 strani za predelat do polnoči in v roku 4 ur mi je uspelo predelat 25 strani :rolleyes:
*včeraj sem mela kolega na obisku in sma ob 2-3h ponoči stala v kleti in se pogovarjala o prividih, prisluhih, grozljivkah, nenavadnih dogodkih. ...super... :lach:
*sem vabljena v 'zasebno sobo' v rocco (nočni lokal). po eni strani ni slaba ponudba, drugač itak nemorem not, ko niam denarja, po drugi strani pa bom raje kr preskočla ponudbo, sama v družbi neznanih tipov, v nočnem lokalu, hmm.. ne bom rekla, da me ni vsaj malo strah no, sploh po tistem dogodku na lentu lani :s whatever
*lačna skoz :/
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 25. Mar. 2014 20:22

Vidim, da je en post umanjkal. Fajn.


-da sem pršla domov totalno premražena. Hočem nazaj tistih blagodejnih 24 stopinj!!
-da se veselim jutrišnjega Kulturnega bazarja :)
-bi bla ful vesela, če bi se moj dečko počas pocajtal, ne pa da se mi smili, ko smrka, kiha in težko spi.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Mar. 2014 20:37

^Ja, pa se kak bo moral zmanjkat, ker nimajo kaj iskat v tej temi.

- Da me noro boli glava
- Da je kolegica s faksa zbolela in je tudi danes vse padlo v vodo, tako da nisem NIC nardila. Zabluzila s frendico po Leclercu, kot dva nemska turista.. na, pa je slo celo popoldne :wink:
- Vsaj korekture so sle zjutri dobro skozi, wuhu.
- na InMusicu potrjen bend, katerega s frendi cakamo ze letaaaa :cheer: :cheer: za tak majhen cheap festival - kapo dol.
- Da bom skor sigurno se eno poletno sezono delala na starem delovnem mestu, ker je za dobit tisti nov siht cisto prevec enih procedur.. ain't nobody got time for that. Not now. Pa drugo leto :alright:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron