Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 20. Feb. 2013 15:07

Led Zeppelin napisal/-a: - sva danes v Ctyparku videla neko mamico ki je imela svojega 4 letnega otroka na povodcu, imel je zanko okoli trebuha ona pa 1. 5 m dolg pas.


Uf, to sem jaz videla že ene 10 let nazaj v tujini na ulicah, ne vem, zakaj imajo to, verjetno zaradi varnosti (da kam ne zatava in/ali pade) :? Vsekakor pa tudi jaz dvomim, da to pozitivno vpliva na razvoj človeka, pomoje ga kvečjemu zavira... sploh pri teh letih bi moral bit že pravi mali dedec / babnica (razen če ima kakšne zdravstvene ali razvojne težave in je takšna opora nujna).

- sem zaspana zaradi tega sivega vremena
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Feb. 2013 15:11

delfinchek napisal/-a:* da se baje v ponedeljek začne pomlad :tanz:


pomlad se začne v petek. 1.3.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 20. Feb. 2013 16:35

Priznam, da ne vem o čem vi to govorite, ker se pomlad začne 21. marca. :D Če pa mislite koledarsko, pa nimam pojma kdaj bo vzelo še ta preostanek snega, ki še vedno prekriva travo v našem koncu. :D
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Feb. 2013 16:54

Meteorološko je bolj pomembno in natančno gledat letne čase kot koledarsko. Zima je od 1.12. do 1.3., pomlad od 1.3. do 1.6., poletje od 1.6. do 1.9., jesen pa od 1.9. do 1.12. ;)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 20. Feb. 2013 17:27

No, mislim da se jih večina še vedno ravna po koledarju, ki ponavadi hodi z roko v roki z vremenom. Trenutno mi zunaj še nič ne sliči na pomlad in še nekaj časa bo verjetno tako. :D Pomlad je za moje pojme takrat, ko zavoham njegov prihod (literally :D), četudi še ne brsti vsak grm in drevo. Pač tiste nekoliko toplejše temperature, tudi dež ni izključen, ko čutiš, da je vremensko in koledarsko že nastopila pomlad.

No, pa dovolj mojega filozofiranja. Slika
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 20. Feb. 2013 17:34

Moj post glede pomladi se je navezoval na vremensko napoved - do nedelje bo še vztrajala zima s snegom, potem pa naj bi se zgodil obrat, ki bo prinesel pomladnemu bližje vremenske razmere.

vir: ttx, tvslo1

Priznam, da sem se danes super natrenirala in se fajn počutim.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Feb. 2013 17:50

Pomlad je moj najljubši letni čas. Najraje mam prve 10+ dneve pa obilno snežni zimi, ko se vse tali pa teče, pa prve kratke rokave. Nič ni lepšega. Mam pa rojstni dan v direkt najbol idealnem delu leta, ko je vse najbol zeleno pa zacveteno in obožujem to. :D Sem res hvaležen mami pa fotru, da sta me konc avgusta naredla :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 20. Feb. 2013 18:18

delfinchek napisal/-a:Moj post glede pomladi se je navezoval na vremensko napoved - do nedelje bo še vztrajala zima s snegom, potem pa naj bi se zgodil obrat, ki bo prinesel pomladnemu bližje vremenske razmere.


-TO ja.

-Se prvič v počitnicah učim. :D Ker nevem kaj bom če nem sprejeta.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 20. Feb. 2013 21:24

* WTF je bilo pa to dans!!!?!?!? Grem v službo, kjer delam nekajkrat mesečno. Mam šefa, k je ful vredu, se razumeva, skupaj šaliva, itd... Nakar me dans povabi na kavo in mi začne govorit, kako sem mu kul, da bi me rad bolje spoznal in vse te zadeve. Jaz sem bila čist šokirana, nič mi ni blo jasno, vse je bilo čist nepričakovano in sedaj nimam pojma kak naslednjič reagirat, kaj si mislt o vsem skupaj in kaj narest.

* komaj čakam, da grem na težko pričakovano potovanje. Naj bo že mareeec čimprej :)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 20. Feb. 2013 22:09

* jutri imam izpit. učila sem se skoraj nič. kak poraz bo to. ajej.
* sem živčna zaradi jutrišnjega "zmenka"
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 22. Feb. 2013 13:54

-da mi se porajajo nenavadne misli in da sploh ne vem zakaj razmišljam o tem
-da je dejansko res, 2x potrjeno
-da dmomiv v...
-da sneži in bo treba sneg kidat
-da se zvečer dobiva s prijateljico, če bodo ceste OK :P
-da mi je neresen pri teh letih, ma misli da ne frajer in da sem nora nanj, kar je daleč od resnice, ravno obratno s svojim obnašanjem me odbija
-da ga ženske narobe razumejo in tudi on narobe razume njih
-da sem vesela da je mimo in da je slo po pricakovanjih
-da si bom zdej vzela malo časa zase :)
-da mi jo je zanimivo poslušat ko skos govori o njem
-da se za nič več ne obremenjujem
-da komi čakam poletje
-da uživam v življenju
-da preveč razmišljam
-da mu želim velik sreče, jo bo potreboval
-da mi čas prehitro mineva
-da šibam kosilo kuhat
Uporabniški avatar
Shpaget
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shpaget » 22. Feb. 2013 14:34

- prevec, prevec, preveccc razmisljam o odlocitvi glede izbire studija - upam, da se mi ne zmesa do 5. marca :?
- ne morem se spravit k ucenju
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 22. Feb. 2013 16:42

- da me vcasih res zalosti, kaj se dogaja po svetu :( Danes je cimer videl, kako so ustrelili njegovega prijatelja, ko je fotografiral proteste tu v dhaki. Upam, da bo z njim vse vredu.
- da me skrbi za cimra. vem, da je zanj pomembno, da je tam in ga zato zelo spostujem, pa vendar... tudi on je fotograf in to bi se cisto lahko zgodilo njemu. danes preden je sel, sem imela se posebej slab obcutek in evo :? upam, da vseeno pride danes domov (ceprav ga verjetno ne bo), ker bi rada vedela, da je vse ok.
- potem pa berem se o bombnih napadih cez mejo v indiji...
- da je bilo lepo pridet spet domov v dhako. v mesecu, ko me ni bilo, se je ogromno zgodilo, tukaj in meni na poti. je bilo res lepo objeti moja cimra in pocvekati z njima. komaj cakam na modern family maratone :D danes zjutraj sem pa dobila celo bangladeski zajtrk v posteljo :kuss:
- da moram v shopping, ker ne morem pol leta hoditi naokoli v istih strganih hlacah in treh majicah + rabim bangladeska oblacila. pa se par zadev moram nabavit, da bo moja soba dobila bolj osebni pecat.
- da sem vesela, da sem tu.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 22. Feb. 2013 17:41

*da me zob boli pa me strah zobarja, možno so končno začeli modrostni poganjat.. hm.
*da ga pogrešam, ker se dolgo nisva slišala
*da mogoče je pa boljše tak
*da mi nikoli ni prav
*da si morem še kak dodaten šiht najt
*da se mi ne da še ene seminarske končat, prelagam že tri tedne
*da se moram malo v rit brcnit
*da je blo na partyju kuul, je blo fajn plesat celo noč
Yada, yada, yada...
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Feb. 2013 10:31

* Če se zdaj pozdravim brez komplikacij prisegam, da vsaj tri mesece ne bom jedla sladkarij/peciv (razen kosa atove torte za rojstni dan) in kruha. O, naj mi bo bolje, prosim ...
* Sem besna nase, ker sem si pri polni zavesti uničila želodec.
* Sem počasi že presuha, pa ne morem jest. :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov