Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 19. Jan. 2013 19:53

*da sem že zadnje pol leta razmišljala, kdaj se bo kdo spomnil odpret novo temo Priznam, da... :D škoda samo, da se one stare sproti brišejo.. 2cm las bi dala, da bi lahko šla brat svoja priznanja iz let 2006-2010 :clowm:
*da so mi ti delovni vikendi vedno manj odveč..fajn je, ko ni nobenih nadrejenih, lahko "bluziš" (beri: si bolj sproščen v delovnem okolju) pa tudi to, da imamo ful funkcionalno kuhinjo, v kateri lahko skuham skor več kot doma, odtehta :D okej, seveda samo takrat ko ni na vidiku kakšnega must go-žura ali izletovanja..
*da je teh must go-žuri iz četrtletja v četrtletje manj, ali pa sem postala preveč zahtevna oziroma naveličana..
*da nisem nikoli mislila, da je možno, da bom kdaj ^^tako čutila/mislila, ampak hej.. 9 let nazaj sem tudi živela v prepričanju, da si las nikoli nebom barvala v tako dolgočasno barvo, kot je rjava in da je obisk frizera, ki ti postriže samo konice že obstoječe frizure, brez, da ti generalno spremeni obliko in nasploh čupo, nesmiseln :lach:
*da je današnji razlog, da komaj čakam zaključek joba ta, da več ne zdržim brez enega komada, ki sem ga včeraj odkrila.. tukaj pa nimam youtuba, goddammit!!
*da sem mela enega bolj udarnih pms-ov, ampak morm rečt, da me začenjajo prav malo zabavat :D kere energije, čustva, ideje in prebliski se to izmenjujejo v človeku, neverjetno..
*da si bom za svoj brzdej naslednji teden privoščla izlet na morje.. :freude:
letnemu času bi se sicer bolj pritikal pohod po kaki gorski naravi, samo za to bi že rabla koga za zravn, jaz pa hočem met dan samo zase.. pa še lušta se mi obale za pop*izdit! tak, da ja.. komaj čakam.. frendom se bom pa itak čez vikend oddolžila z druženjem in vsem kaj spada zraven :P :loco:
*da sem za nocoj povabljena za zganjanje romantike, ampak nevem če se mi bo dalo po 12ih urah dela (od tega 6 v obupnih bolečinah) še s kom ukvarjat. razn, da se delam ful ubogo pa to in se prepustim brezpogojnemu ukvarjanju z mano. samo ne. ehhh.
*da še dobra ura in pičim.. pomoje kar šetnjo udarim peš, da si zluftam rit.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Jan. 2013 2:48

- mislim, da imam motnje spanja.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 20. Jan. 2013 5:46

^^ enako :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Jan. 2013 10:01

^^Oh come on. :D
- sem mela res pisane sanje danes
-sm iz četrtka na petek spala egzekli 0 in potem v noči na petek nadomestila z 12urnim spanjem :D ampak je blo vredno, to naše hanganje zna bit res awesome..
-čeprov je vmes kazal, da bo gospodič s svojo užaljenostjo vse zajebal, se je hvalabobru odločil, da ne bo fural safra in se je preostanek večera/noči kul odvil..
-mu ne zaupam, pa bi mu rada, ker mi deluje res vredu..samo neki me pač ovira in bojim se, da to prijateljstvo nau trajalo dolgo
-zanimivo, ob vseh "nagnusnih" rečeh k sm jih od njega slišala mi je še vedno tko..kr attractive
-vsi mal krejvamo atenšn od časa do časa..
-smvčer awesome rižoto nrdila, njim je bla pa "Preveč pikantna", mislm WAT :D
-mi je žal, da dioniz ni več v ljubljani, ga že mal pogrešam
-bedno izpitno obdobje se je uredno začelo in če kej sovražm so to seminarske naloge in ravno teh mamo ful preveč
-blah
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 20. Jan. 2013 10:38

- da mam jutri izpit...in sem se odločila, da bom razturala...because i can! :D
- da je razen tega vse super, me leto 2013 kar uboga, da mora biti awesome
- da sem ga poslala nekam...že ene špešnajstič, upam da zadnjič in da bo zdaj tut ostal tam :)
- da me je strah pregleda naslednji teden...sem skor ziher, da bi zdravnico lahko prepričala, da ni tak nujno potreben kot se njej to zdi
- da komaj čakam, da se naši vrnejo...z dobrimi novicami :D
- da še sam osem mescev :cheer:
- da je bla odločitev, da se jim pridružim, ena najboljših preteklega leta...res zakon ljudje pa vedno se mamo fajn
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 20. Jan. 2013 18:36

> lačnaaa
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Jan. 2013 19:11

...sit.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Jan. 2013 19:53

-zaspan
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 20. Jan. 2013 20:43

rada bi poletje
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 20. Jan. 2013 23:13

Priznam da:

- sem ravno zadnjič razmišljala, tako kot rachka_ da bi bilo res fajn brat stare Priznam da...sem bila prav žalostna ko sem ugotovila, da so izbrisani
- tale začetek leta mi res ni naklonjen
- bolana sem že skoraj 3 tedne (upam, da so tile antibiotiki zadnji!)
- jutri bo že drugi pogreb v roku zadnjega tedna, ki se ga bom udeležila. Pogrebi so seveda žalosten dogodek, vendar si nisem mislila, da bosta ta dva tako močno vplivala name. Sem kot zombi že od četrtka. Upam, da je konec za letos s pogrebi :(
- najbolj od vsega me mori to, da izgleda, da sva sedaj res čisto zaključila. Vem, da sem sama to hotela in sem tudi sama končala zadevo, vendar tako res ni šlo naprej. Ne morem živeti nekje vmes, mu biti na razpolago takrat ko me rabi in požreti to, da on skoraj nikoli ni bil tu zame ko sem ga potrebovala. Vseeno me trga v srcu, ker je res težko končati nekaj, kar se je vleklo 4 leta (s presledki seveda). Nekje v srcu še vedno upam na to, da se bo sedaj ko je videl, da me je izgubil čudežno spremenil in, da bom naslednjič ko mi zazvoni telefon videla njegovo ime.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Jan. 2013 23:59

^^ Druge uporabnice pa je motilo ravno to, da se teh tem ne briše.. :) ker naj bi jim ta tema veljala kot nekaj, kar pač lahko spravijo iz sebe..ne pa kot spomini.. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Jan. 2013 8:38

^^ jaz bi tudi rada brala to. ker imaš včasih kakšne slabe momente, greš brat nazaj in vidiš, zakaj vse si se nekoč sekiral. pol ugotoviš, da boš tudi to preživel, se nasmejiš samemu sebi in greš naprej.

Priznam da:
... danes sem prišla v lj. zdaj zajtrkujem in se spravljam v knjižnico. čaka me še en pester teden.
... uspel mi je shujšat za 1 kg :lol: ugotavljam, da sem se očitno res prenažirala, ker se že nekaj časa nisem zbudila in bila lačna. ful paše z užitkom pojest zajtrk, popit kavico in mal pregledat novice.
... imam rada dež. ampak jeseni, ne pozimi.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 21. Jan. 2013 19:38

*da sem lačna ko medved in komaj čakam svojo večerno šetnjo iz službe proti domu in nujnemu vmesnemu postanku za kakšen fastfood trash..
*da sem nekam praznično razpoložena, dunno why :D
*da mi morje jutri zelo verjetno odpade, kr nisem našla ustrezne kombinacije prevoza.. ne da se mi bit dol 9 ur, 2 urci pa bi vseeno postali hitro veliiiiko prekratki.
*da sem čist preveč dekoncentrirana za branje knjig in me pere kr mam par res hudih knjig sposojenih :( lahko se dam v vse možne pozicije, prižgem/ugasnem vse možne audio/video zadevščine in poskušam v vseh delih dneva.. ampak dlje kot do tretje strani ne pridem.. grrrr.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Jan. 2013 21:45

- well hello rachka_! welcome back :D


- da sem odtelovadila eno rundo in se mi še zdej noge pajtlajo. kaj bo šele jutri.
- da mam kondicije približno tolko kot ena 70 letnica. slabše ohranjena. s hojico.
- da sem danes celo neki nardila. in mam v planu še malo poklikat.
- da sem zadnje čase tako zaspana cel čas, da komaj utegnem kej nardit. spim normalnih 8-9 ur ponoči, ob 11h zeham, zjutraj sem cela zalimana, popoldan mi tako oči skupaj vleče, da stoje sanjam. bog ne daj, da si privoščim popoldanski počitek, ker zaspim ko hlod za 4 ure. zadnjič mi je mačka cela vesela tacala po faci debelo uro, se mi na koncu ulegla na faco, js pa nič. nič!
- da mam že 3 vikende 'rehab' vikend brez žuranja. bo pa zato februar toliko bolj sladek. jupi!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Jan. 2013 23:11

-sem malo prej malo zaprl oči, pa na koncu zaspal za 6 ur in zdaj verjetno celo noč ne bom mogo spat spet
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov