Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Feb. 2013 12:52

Raziskave so pokazale, da tak način zbijanja jeze iz sebe ne pomaga ampak celo deluje nasprotno. Raje najdi drug način. :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 05. Feb. 2013 14:38

... nekaj se me prijemlja. f***** knjižnice oz. folk, ko bolan hodi tja in potem širi svoje bakterije in viruse :mad: če si bolan, ostani doma!
... ^^ zakaj se nisem sposobna učit doma?
... namesto, da bi se učila, sem se spravla guglat za erasmus prakse. res, bravo jst, ful se kmal spomnim.
... čakam, da mi mentorica odpiše. v bistvu se kar malo bojim mejla. ker je članek skropucalo, da večji ne bi mogu bit.
... ah, grem malo za knjige :roll:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Feb. 2013 15:22

Priznam da:

- komaj cakam jutri, da greva na krajsi dopust. Smucat! :D
- sem vesela in hkrati presenecena, kako hitro se nekatere stvari odvijajo
- ^^ si nisem mislila, da bova v tako kratkem casu tako veliko uredila. Bravo midva :D
- se mi je vceraj cisto zmesalo, ko sem ga videla. Kot takrat. Na zacetku. Ah ja :hearts:
- cakam na njen mail. Full me zanima in matra, da vidim, kaj bo scoprala
Uporabniški avatar
TajaTanita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 4. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a TajaTanita » 06. Feb. 2013 16:41

Dioniz napisal/-a:Raziskave so pokazale, da tak način zbijanja jeze iz sebe ne pomaga ampak celo deluje nasprotno. Raje najdi drug način. :)

Ja, ker po raziskavah sodeč lahko posplošimo kar vse ljudi in ni potem takem za nikogar primerno, da se izživlja nad boksersko vrečo. :gruebel:

Priznam, da se počutim za 10 kil lažja, ker sem iz fb spucala nekaj folka, ki so poosebitev hinavščine - v živo se pozdravimo in kakšno rečemo, skratka, se poznamo bolj površno, potem pa izveš, da širijo neresnične govorice o tebi. Mršš! Če bi se jaz toliko ukvarjala z drugimi, ne bi v življenju prišla nikamor. :P
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 06. Feb. 2013 17:45

... da ne vem, kam je šel ves zagon, ki sem ga imela še danes zjutraj (za diplomo) ... :roll:
... da sem prej zalegnila za 15 min, ker sem bila kot 'rožica' zaradi včerajšnega čveka do enih zjutraj :)
... da so prišli aranžmaji za Beyoncin koncert in ga že imam v žepu ... Zagreb, here I come ! [totally happy] :D
... da zaradi enega včerajšnega pogovora nisem imela miru in mi je dans kolega pojasnil in dokazal (!), da imajo nekateri moški le nekaj ''v glavi''!
... da se po eni strani veselim vikenda (pustovanja), po drugi strani pa si želim, da nebi nikoli prišel ...
... in ja, sovražim sneg! :?
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 06. Feb. 2013 20:02

- da mi je že zdaj slabo zaradi jutrišnjega izpita :?
- da bi človek mislil, da me bo v vseh teh letih izučilo, da se ne začnemo učit dva dni pred izpitom....čeprav je malo snovi...baba blesava
- da ne vem kaj si naj mislim glede ene zadeve
- da je danes že...18. dan :D wiii vsaj ene svoje obljube se držim
- da bi šla žurat, ker nisem bla že sto let, pa ker ko se je treba učit bi itak delala vse sam to ne
- da še vedno po vsem tem času pogrešam druženje z eno osebo...ah well, his loss :D
- da mi gre na živce vreme...naj se odloči a bo sneg, al ga ne bo...ne pa da en dan zapade, drug dan se tali, tretji dan je sonce...in pol se to ponavlja v nedogled...
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Feb. 2013 23:48

* do zdaj so šli izpiti SUPER! res lepe lepe ocene. tri sem že nardila, še dva... mal težja, sam ok! bo šlo ja!
* našla sem super ponudbo za irsko. en teden, z letalsko karto, prevozom do letališča, hostlom, dvema celodnevnima ogledoma, busom ZA 270evrov! super poceni...
* ZAKAJ ME JE ZDAJ STRAH IT SAMIIIII :(((( vedno sem se veselila, da bom enkrat šla sama na neko krajše potovanje, da pridem v stik s svojim jazom, LALALA. in ka zdej? na jok mi gre, ko pomislim, da bi šla sama, da mi bo grozno pa nevem kaj.
* sem zelo razočarana nad sabo. nisem mislila, da sem taka prpica, jokica. pa sem vedno mislila, da sem jaz res neodvisna, mene take stvari ne omujejujo. pah.
* rabim par spodbudnih beseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed!!!!!!!!!!!!!!! prosiiiim prosim! oz. karkoli si mislite, RABIM NEKO OBJEKTIVNO MNENJE
* jutri naj bi to rezervirala vse. dobim štipendije.
* po eni strani vem, da če ne bi šla, bi bila razočarana nad sabo.
* mislim, da se vidi, da sem tehtnica v podznamenju. nikoli se ne morem 100% za nekaj odločit, vedno cincam.
* eh.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Feb. 2013 23:50

Nočem te razočarat ampak ne obstaja niti en znanstveni dokaz, da bi bla astrologija resnična in točna in je tud to z določeno osebnostjo za nek astrološki znak en larifari. :) just sayin'
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Feb. 2013 23:51

joj totalno BEDNA REPLIKA NA MOJ STATUS! :D
mnenja za irsko PROSIM? :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Feb. 2013 23:56

vem ja. :D nisem spremljal za irsko tak, da žal nimam mnenja.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Feb. 2013 23:57

ne gre se za spremljavo, gre se za pogled na to, kak bi šla sama, a je to ok...ah
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Feb. 2013 23:58

^^ GO FOR IT!
En teden ni veliko bit sama po svetu. Spoznala boš kako novo osebo. Irci so super prijazni. Ne bo ti žal, obljubim ;)
Poglej eno našo uporabnico, ki že pol sveta dala sama čez in to za precej časa. (poglej par strani nazaj, preberi njen blog, navdušena boš).
Rezerviraj, res :) Irska je prelepa :hearts:
Sama sem bla od doma, prvič ko kam dejansko šla, 3 tedni, London in to pri 16 letih. Sicer preko agencije (jezikovni tečaj), ampak tam sem bila razen par ur pouka na dan dopoldne prepuščena čist sama sebi. Ena najboljših izkušenj v življenju.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Feb. 2013 0:13

mislim, da bo res treba stisnat pa pač it :D sej dokler ne izkusim tega sama, ne bom vedla, če je to za mene ali ni. sicer me res malo stiska pri srcu, ampak mislim, da je to normalna reakcija :) bom jutri rezervirala po vsej verjetnosti ja... pa ko bom še prespala to...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Feb. 2013 0:43

aja tak misliš? obvezno idi sama ja itak. jaz sanjam o enem izletu nekam čist sam. na tvojem mestu bi takoj šel.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Feb. 2013 1:13

*sem čist pado not v Aventuro po naključju. noro lepi komadi.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov