Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 01. Feb. 2013 10:14

* waaaa..... najhujši občutek ko nevem kako in ne moreš nikakor pomagat, samo poskušat se sprijaznit z dejstvi :cry:
* to naše zdravsto... grrr... če že ne morjo pomagat bi lahko ljudem vsaj bolečino omilili :(
* in po vrh vsega še propoved obiskov(na srečo so vsaj varnostniki v ukc malo človeški)
* sem fuuuullll vesela da je moj dragi tko super in je vse skupaj pol lažje prenašat :hearts:
* naju danes čaka še en lušten plesni sestanek :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 01. Feb. 2013 19:59

*Sem jezna.
*Tega tipa ne prenesem mi mi gre na k****!
*Mi ni jasno, kako v njem vsi vidijo nekega sramežljivega (beri skrivnostnega) carja, ko ga spoznajo.
*Mi je vseeno, če je socialen krip, ker je njegovo obnašanje meni osebno ponižujoče.
* :evil:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Feb. 2013 21:24

:(
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 01. Feb. 2013 21:32

*da mi paše pogled mlajšega frajera :D
*da komaj čakam, da mi piše in da se dobiva :D
*je treba življenje zajemati z veliko žlico :D
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 02. Feb. 2013 10:55

Priznam, da:

*imam končno internet! (glede na to, da je cimra ob izselitvi odnesla splitter brez da bi kaj rekla ali pustila svojo cifro, rahlo nesramno);

*da me spet nič ne preseneča - očitno delujem tako naivna, da folk misli, da me lahko okrog prinaša z zelo podrobnimi zgodbami o izmišljeni ljubici, detajlno opisanem seksualnem razmerju med njima, njeno čustveno navezanostjo nanj, samo da bi jaz postala ljubosumna in se napalila na tega tipa, ki "ima" drugo...ahjoj :D
*me je to sicer zamorilo za kakšnih 10 min, da sem stvar predelala in precmerila (v starih časih bi rabila dan ali dva) - ni vredno....ne zaradi njega, ampak da sem se spet pustila zavesti...
*so bili včeraj zadovoljni z mojo torto, čeprav nisem ponosna nase - I can do better....ampak za prvi poskus je bilo celo užitno :D
*imam občutek, da nadrejeni nekaj hoče od mene, skoz mi mežika, prav tako sodelavec, ki me skoz spravlja v neroden položaj - to bo še zanimivo :?
*na koncu smo vsi samo ljudje, tudi ugledni ljudje spustijo zavore, ko kamere niso zraven, ampak fensi zabave niso zame - upam, da mi ne bo treba več hodit na take svinjarije;
*hočem psa.[img].

Facit meseca:

kljub nerodnemu začetku leta, telefonu, ki mi je padel v wc, nerazjaznjenemu minusu v službi, čudnemu kolegu, ki mi laže v obraz in na koncu prizna vse ter poudari - da to ni neiskrenost :lol: , dveh kilah več (ok, priznam, 51 je čist dovolj, ampak dalje ne grem), šefici, ki me ne mara in se skoz znaša nad mano....

.....imam voljo za naprej, spoznala sem, da obstajajo tudi ljudje, ki me lahko razumejo, da se moja blokada do določenih oseb manjša, da sem sposobna kaj dati od sebe in nekomu, da lahko PRIPADAM. Sem pa sita tega, da me imajo nekateri za naivno mlado čebelico :D - lahko sem še naprej prijazno-ustrežljiva, ampak zajebaval se ne bo noben z mano.

Basta.

Zdaj pa lahko grem gledat Suits in se slinit ob Gabrielu Machtu :D [/img]
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Feb. 2013 10:58

^^ :respekt: :gut:
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Feb. 2013 13:12

# da komiiiiiiiiiiiiiii čakam petek in Slasha & Mylesa & Todda na odru :hearts: še posebi Slasha. Slaaaaaaaaaaash! :hearts:
# da f*king mi zmir zgodi da ko mam ful časa ga nima noben, ko se mi pa zabaše na kup obilica dela je treba še doma ful stvari porihtat pa vsi me kličejo za druženje....
# da morem it v šoping po nove cunje, nujno, vse je že bougo pa vse zdej visi dol z mene, men se pa ne da, ker mi gre na bruhanje ob misli na pomerjanje cot in iskanje v toni grdih cunj tistih par kosov ki bi bli men všeč
# da smo tud pri nas na šihtu bli zadnje par mesecev v škripcih zato me je včerajšnji sestanek, ki sem se ga kr mal bala, razveselil, ker smo se izkopal iz največje črne luknje in zdaj grejo stvari lahk sam še navzgor
# da res velja da kdor ima delo, ga lažje najde.... ker kar naenkrat dobivam ponudbe, a ko sm iskala aktivno šiht ko sm bla na borzi sm skor v depro padla, ker je kazal da se nikjer ne bo nič ofnalo
# da upam, da bi/bom vsaj z enim lahko postransko še dodatno zaslužila ker sem žid in hočem met čimveč gnara
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 02. Feb. 2013 17:45

..sem po nevem kolikšnem času zašla sem gor, pričakovala sem, da se dogaja na polno..ampak sedaj pa bolj k čekiram, vse bolj mi jasno, da se je stanje tukaj malce umirilo :D
..ne maram hinavščine.. posledično sem alergična na takšne ljudi v moji bližini. In glede na to, kako vsi poudarjajo, da imajo radi odkritost in direktnost, nevem zakaj potem takšne zamere (sicer ne takojšnje) ko človeku podaš odkrito mnenje..Ajej, določeni ljudje-kdo bi vas razumel :roll:
..^po vsem tem še vedno ne mislim govorit, tisto, kar želijo določeni slišat, ampak tisto kar dejansko mislim! :evil:
..se zima še ne misli zaključit..in pravzaprav mi to trenutno ustreza :P
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Feb. 2013 12:01

* da mam js pa obraten problem biggrin ko povem da kam grem (nobene luksuzne lokacije), se večina družbe sploh ne veseli z mano, saj ne pričakujem nekega vzhičenja, ampak skor ignorirat moje besede (al pa rečt, kaj bom zamudila doma takrat biggrin); tak da večinoma sploh ne govorim več, da kam grem, ampak bolj last minute povem (potem pa kdo užaljen, da nisem prej povedala biggrin). Ne štekam! Kot da mi ne privoščijo (pa imam manj keša, kot večina; tak da to ni proble


no to je faušija :D jz pa pč mal pop*, ker eni mislijo, da so določene stvari samoumevnem.. da eni se pa matrajo za denar.

Priznam, da:
* sem se včerja na chatu zapletla v pogovor z enim tipom, ki ga samo na videz poznam. pogovarjala sva se 4 ure (do jutranjih ur). sem bila res presenečena.
* mal mam slabo vest :(
* sem zato danes takoooo zelo utrujena. ni se mi uspelo naspati :((
* našla sem super kombinacijo letal, hostlov itd za irsko! SAMO PREVOZ DO LETALIŠČAAAAA JOOOJ :( povratna karta za vlak 120e??? groza. iščem alternative... go opti itd. do zdaj ni uspeha.
* čaka me delo za faks :(
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Feb. 2013 12:22

- da mi gre ful na živce ker me vsi sprašujejo kje imam barvo. Faking shit sej jo imam, sm črna ne bom nikoli, ker imam pač svetlo polt, pa če sem 24 ur na soncu...

- da se počutim svobodna kot še nikoli. naučila sem se uživati v tem da sem samska in sama. Poudarek na sama, ker to nisem bila že več let.

- da očitno so tudi tipčki opazili da se dobro počutim v svoji koži, ker nenehno zaznavam poglede in možnosti za flirt.

- da mi je danes v trgovini nekaj padlo in je takoj pritekel za mano en simpatičen fant in mi to prinesel ter se zapletel z mano v pogovor. V vrsti na blagajni pa mi je še en simpatičen gospod nenehno delil komplimente. :D

- da baje se je to dogajalo že prej, ampak prijateljica pravi,da nisem bila pozorna in nisem opazila, ker sem bila preveč usmerjena v eno dotično osebo.

- da sem se naučila nekaj novih prijemov, ki kar vabijo nove stranke. Tako da služba zaenkrat tud rules...

- All in all I'm happy. Mi pa manjka mal crkljanja, ampak se bom držala tega da bom še malo sama.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 03. Feb. 2013 22:52

Nesanica napisal/-a:- da mi gre ful na živce ker me vsi sprašujejo kje imam barvo. Faking shit sej jo imam, sm črna ne bom nikoli, ker imam pač svetlo polt, pa če sem 24 ur na soncu...
- da sem se naučila nekaj novih prijemov, ki kar vabijo nove stranke. Tako da služba zaenkrat tud rules...


- Prva alineja popolnoma ista pri meni! Bolj ko jim razlagaš, da sonce kvečjemu naredi kožo rdečo ko kuhan rak in se mi pegice na obrazu podeseterijo, bolj silijo v mene z izjavami: Ja potem pa idi v solarij ... :roll: yeah, right! Samo zato, da bom ustrezala manekenkam v revijah ... kiss my arsch! :twisted:
- Kakšni novi prijemi? :D :D Jaz tudi! :D
- Spomnila sem se na dogodek med tednom ... šli smo na lepinjo in zraven naročili radler (grenivko), nakar je kelnarca rekla: "Samo radler grejpfrut mamo" :lol: neprecenljivo, res!! :D
- Priznam, da pogrešam pogovor z nekom ... in da sem vedno mislila, da kaj takega sploh ne moreš pogrešat... :rolleyes: ah well... človek pač zna pustit močan vtis :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Feb. 2013 23:45

Beya_ napisal/-a:- Kakšni novi prijemi? :D :D Jaz tudi! :D



Mal sem že ratovala arogantna in sitna, ker mi je šlo konec leta vse narobe.

Prijemom se reče prijaznist in potrpežljivost še z najbolj neumnimi ljudmi. :D
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 04. Feb. 2013 23:47

*da me jezi, ker mam taka nihanja o razmišlanju o eni osebi
*da sem enkratžlublena vanga, potem spet ne
* da bi se počasi lahko spravila spat
*da je januarska plača bol boga
*da bi morala začet šparat
*da bi mogla mal manj lutat okol pa zapravljat za nepomembne stvari
*ampak, da je prav fajn tko
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Feb. 2013 11:37

-sm se zbudla s takim bednim glavobolom grrr...
-sm mal jezna na svoj inner podzavestni jaz, ki mi ne da enih super duper sanj, jih že pogrešam počas.. zadnje dni sanjam v stilu foreign filmov, vse počasi in boring, NOTHING IS GOING ON! :D
-bo mother nredla najboljše pecivo ever..tok simpl, ampak tok delicious
-je šel en izpit relativno slabo, drug relativno dobro, bomo vidl..mi je pa res bedno, da sm tak tip osebe, da me je kr sram pr nekaterih predmetih, če pišem slabo
-mam nasledn izpit čez 10dni in upam, da ne bom spet samo tri dni delala..še posebi, ker bo nasledn tedn party pester
-upam, da si ne kupi sam teh prekletih superg, mu jih hočem jaz!!! sam da dobim dinarčke :P
-bo urnik ta semester super :D
-me včasih ta svet in ta družba tok jezita, da dejansko razumem vse psihopate, teroriste in bolnike, ki pobijajo vse okoli, včasih je res TEŽKO bit razumen v tej čredi ovac, ki hodijo po zemlji, ampak me vsakič etika povleče nazaj na svojo stran
-sm zadnjič se razcmerala ko sem brala časopisni članek o tisti punci, ki jo je vlak zbil pred očmi očeta, fak, call me a pussy, ampak ta empatija bo mene enkrat pokopala al pa spremenila v zgoraj naštete deviante
-ne vem zakaj zdj to pišem, da se mi
-že celo priznanje se na vh1 vrti komad "owner of a lonely heart" :D
-vsaj lonely nism, že skor osm let sva skupaj in ljubim ga
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Feb. 2013 12:42

* da naj se jeb* vse, res VSE!!! jebemti!!!
* da bi rabila boksarsko vrečo, da spravm tole jezo iz sebe, aaaaaaaaa
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov