Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 29. Jan. 2013 13:47

somebody napisal/-a:
anjica: čestitam (ni važen spol, važno je, da je zdrav - tako nekako?) :D


sigurno!!! se strinjam 100 %, čisto nič drugega ni bolj pomembno, zaenkrat je vse ok :D

pa hvala za čestitke :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Jan. 2013 19:41

* da je dober občutek zbrisat par res nepomembnih oseb z FB (ki del zgodovine, bolj neprijetnega dela). Feels good!
* da sm sicer slabe volje, ZELO, volje za učenje ni, popolnoma nič; to je pa občutek, ko že prevečkrat se isto učiš in se res zdi že brez smisla vse skup, ne vem še kaj hudiča naj sploh naredim; spet se bom zapletla in bo vse en kurc! aaaaaaaaaaaaaaaaa Zakaj za hudiča si morm zmeri vse za zadnji trenutek pustit, ko pa vem, da ne bo šlo čez tak, solit se naj grem. RES!
* da še mal pa si bom rekla, FUCK IT in šla na pivo
* da imam vsaj super ljudi okoli sebe, res neprecenljivo :hearts:
* da sm zmedena :? :? :? hate it!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jan. 2013 20:07

- da sem pogledal Perks of being wallflower, in mi konec ni bil jasen...dokler nisem pogledal na internetu obnove, in zdaj mi je jasno :D

- je jutri el clasico....jej
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Jan. 2013 21:20

Dioniz napisal/-a:-Ana Kasparian mi je na komentar na youtubu odgovorila jupiiiiii (ko mali otrok :D)


Danes mi je Dwayne Johnson (The Rock) lajkal komentar. I can die in peace now :love: :D :D :D
The world is as you are.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 29. Jan. 2013 21:53

... da se smejim kot bedak zraven računalnika, ko gledam slike s petkovega ponočevanja ;)
... da resno študiram, da bi si omislila tattoo, o katerem že sanjam 4+ let.
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Jan. 2013 7:27

Led Zeppelin napisal/-a:- da sem pogledal Perks of being wallflower, in mi konec ni bil jasen...dokler nisem pogledal na internetu obnove, in zdaj mi je jasno :D


jao... men je že pred koncem blo jasno kaj se je z njegovo teto dogajalo.... c-c-c pa taki filmofil :D

emanuela it's the little things :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 30. Jan. 2013 9:07

somebody napisal/-a:
anjica: čestitam (ni važen spol, važno je, da je zdrav - tako nekako?) :D


V naši žlahti gre to nekako tako: Saj ni važno kaj bo, glavno da je fantek zdrav :D
(noseča sestrična, ki noče izdat spola otroka, je zaradi tega že čisto na robu z živci :D )

- Da sem danes bila že zelo pridna in produktivna, samo ne v študijski smeri
- Da je danes zadnji dan za odjavo od izpita in me zelooo mika da bi stisnila tisti gumb
- Da sem do sedaj naredila vse izpite (sicer ne z ocenami kot sem upala in kot sem jih bila vajena)
- Da ne vem al naj bom vesela, ali naj se sekiram? Vsi mi razlagajo da važno samo da narediš faks, niso važne ocene.... ampak me vseeno žre, ker sem sposobna več.
- Da sem letos sicer imela samo take predmete, ki niso neposredno povezani z mojim študijem.
- Da računam, da bodo drugi semester, ko se začnejo "zaresni" predmeti padale boljše ocene (vsaj tako dobre kot lani :D )
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 30. Jan. 2013 11:13

priznam, da me je nivea razočarala bb krema je neuporabna :(
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 30. Jan. 2013 11:34

* sem se pravkar zbudila. pijem kavo.
* na živce mi gre ta erasmus koordinatorka -.-' že šest dni čakam odgovor in si gospodična ni mogla vzet časa, da odgvoroi. sem jo klicala in je rekla da ma ful gužvo. kmetica. vzel bi ti mislim, da res 30 sekund. sovražim to, da se moram pri kakih bol resnih stvareh zanest na take nesposobne ljudi.
* ne da se mi v fitness :'((
* še 8 dnii pa štipendija pa iskanje karte za irsko HIHIHIHIIHIH!!!!!!!!!!!!
* eh ma kake negativne misli! blablabla. lep dan bo, živa sem, nič mi ne manjka, nimam pravice jamrat!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 30. Jan. 2013 13:27

*da sem lena c.c.c
*da me čaka še kar dela, se bo treba spravit zraven :?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 30. Jan. 2013 21:25

- da sploh ni blo grozno kot sem si predstavljala
- da vztrajam že 11. dan in sem ful ponosna nase...ko komu drugemu delim nasvete za to, se vse zdi tak simpl...dokler ne rabim sama tega naredit
- da če se ne spravim učit bom ful jezna sama nase...naj me koklja brcne, res
- da eni pa res....aaaaaa, če ti rečem da mi daj mir, mi daj mir!!
- da je drugače vse super duper awesome :D
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 31. Jan. 2013 21:11

... da ne morem verjet, da se lahko v tako kratkem času človek tako spremeni in ti včasih daje vtis, kot da si mu zadnji drek na tem svetu!!!
... da se sovražim, ker sem tako zaupljiva ... čeprav že pol leta zelo škripa vse skupaj in imam občutek, da sem edina, ki se trudi in vlaga v zvezo ... po drugi strani pa nočem nekoč obžalovat, da nisem naredila res vse, kaj je bilo v moji moči ... :(
... da sem danes spoznala nadvse zanimivo osebo, ki mi je prvi v življenju pohvalil oči ... in ker imam nekako mnenje, da so moji največji adut, sem bila čisto v nebesih ... vsaj za trenutek ;)
... da sedaj poslušam yugo muzko ... This is so not me :D
Zadnjič spremenil Beya_, dne 05. Feb. 2013 0:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 31. Jan. 2013 22:45

da je jutri petek, pa sm danes tak prijetno utrujena
tole bo res tak taprav konce tedna
da sem se 3 tedne držala, dans pa nabavla čokolado, čokolandi mus pa čokoladni puding s smetano :D
da grem zdaj poiskat, če je suits nov del že kje
da mi vsaka nadaljevanka nekje v drugi sezoni rata bedna in dolgočasna
da je petek jutri :)
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 01. Feb. 2013 8:12

* alergijo imam na svoje znanke, ki se hvalijo z izleti v nevem kake eksotične kraje, in njihova vzvišenost nad kakim potovanjem v nevem.... španija, london... ZAKAJ? jah punce so si privoščle taka potovanja že v srednji šoli! atike pa mamike plačale! ja js bi tt tak hodla okol, če mi ne bi blo treba prevzet odgovornosti za vse - vse! si plačujem sama! tudi če grem kam, moram delat res finančne izračune, računice, da vidim, če mi bo zneslo, da si lahko privoščim. ko pa rečem, da grem kam, pa ta vzvišenost. punčke so že pa ja to vse videle, njim je to že dolgočasno. kak me to razkuri. pojma nimajo o lajfu. res. pojma. nimajo. pri 21ih letih, z bogo štipendijo in študentskim delom si jaz res ne morem privoščit izleta na kitajsko. sori. nemorem.
* če vam starši omogočajo še neko finančno skrb, BODITE HVALEŽNI! cenite tiste, ki se sami preživljajo!
* sem ob takih trenutkih zelo jezna na mamo, ker ni prevzela večje odgovornosti za svoja dejanja... tako pa je res "spufana", in se na njo kar se tiče denarja ne morem nikakor zanesit. včasih jih še jaz moram posojati.
* sem pa hvaležna, ker znam res dobro z denarjem. znam si preračunati koliko lahko porabim, koliko moram "prišparati".
* res sem se tako razkurila, aaaaaaaaa. razvajene punčare. eh.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Feb. 2013 9:25

^^ Ne se obremenjevat s takim folkom. Škoda živcev!

* da mam js pa obraten problem :D ko povem da kam grem (nobene luksuzne lokacije), se večina družbe sploh ne veseli z mano, saj ne pričakujem nekega vzhičenja, ampak skor ignorirat moje besede (al pa rečt, kaj bom zamudila doma takrat :D); tak da večinoma sploh ne govorim več, da kam grem, ampak bolj last minute povem (potem pa kdo užaljen, da nisem prej povedala :D). Ne štekam! Kot da mi ne privoščijo (pa imam manj keša, kot večina; tak da to ni problem)
* da sm nestrpna glede selitve :jump: :jump:
* da se veselim konca izpitnega (upam da vsaj kej uspešno opravim!!) in upam na lepo vreme, sonček; komi čakam poležavanja v parku, piva na dekci v dobri družbi, aaaaaa :hearts: Take simpl stvari mi res ogromn pomenjo
* da sm na minimumu glede financ, ukinjene kave, večina kosil. Sedaj se pije kava in kuha doma; edino za pivo zvečer sm še pripravljena dat; ampak poceni pivo!
* da si ne maram sposojat denar, še posebno ne za potovanja, ampak tokrat nimam izbire; upam da kak kul šiht najdem za poleti, da vrnem
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron