Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jan. 2013 14:41

*se moram učit, učit, učit pa ni nič kaj preveč z mano! :evil:

*si grem kupit energy drinke, kapučino... da bom dlje časa zdržala za knjigami.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 25. Jan. 2013 15:44

^^ haley, i feel you.
... že cel dan nekaj bluzim.
... še tu odpišem in dokončam eno seminarsko.
... pol pod tuš in v službo. upam, da ne bo preveč za delat, da se bom lahko vmes učila.
... zvečer pa če v ctk, da nadomestim, kar sem teh par ur izgubila zarad lenobe.
... komaj čakam ponedeljek, da bo izpit mimo. uspešno al ne, sam mal hočem zadihat. pa čeprav samo za eno popoldne.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Jan. 2013 20:24

Kakšno prostovoljno delo pa opravljaš?


Pomoč osebam s telesnimi disfunkcijami (tko na grobo očrtano).

Priznam, da:
* sem danes bila na kavi s kolegico in me je malo šokirala. Pred letom je zelo zelo shujšala - v enem mesecu in pol 20kg. In danes se tako malo pogovarjama pa mi je rekla, da ona komot zdži včasih tak, da poje sam eno frutabelo na dan. ojej???
* sem gledala zdaj malo tekmo s španijo, pa sem čist živčna, pa sem raj ugasnala televizijo. sicer pa tk ko sam sosede poslušam, vem kok je :D
* danes sem se eno uro potila v fitnessu. super.
* odločila sem se, da se ne bom več tehtala oz. hrepenela po svoji idealni teži, temveč se bom ravnala po lastnem občutku - torej kako se počutim, ali sem zadovoljna v svojem telesu. Predvsem hočem res spremeniti prehranjevalne navade in se začeti več gibati.
* včeraj se mi ni uspelo učiti. groza. bom probala danes - ob desetih začnem. nikoli se nisem mogla učiiti popoldan. sem bolj nočna ptica kar se tiče učenja :D
* malo sem žalostna.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Jan. 2013 1:52

* je to najboljši chat v zadnjih nekaj letih :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 27. Jan. 2013 2:01

Sem sita izkoriščevanja :? .
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Jan. 2013 11:50

* počutim se butasto, ker mi gre učenje tako zelo počasi...
* sem rahlo živčna, ker jutri že pišemo :(
* sovražim izpitno obdobje. mam filing, da mam življenje na pavzi zaradi tega.
* se veselim fitnesa, d bom loh izšvicala to nervozo.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Jan. 2013 14:34

-da sem na ta forum rahlo pozabila, ampak kaj ko ni časa
-da se imam super
-da sem malo utrujena, ampak zato bo počitek toliko slajši
-da razmišljam kam iz na počitnice, nekam na toplo bi odpeketala :D
-da šibam naprej delat
-da se morem več gibat, saj me ne med zadnjo aerobiko skor kap, nimam nobene kondicije
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 27. Jan. 2013 15:26

- imam jutri govorilne ure z mentorjem, tako da se moram danes še spravit vso gradivo na hitro pregledat, da ga bom imela s sabo. Samo upam, da ne bo težil s tem, da vključim empirično analizo. Ker to pomeni, da se bom najprej mogla to tematiko spravit učit skoraj od ničle, da lahko sploh karkoli naredim.
- sem zaenkrat še sama v Lj in mi prav paše malo tišine in miru.
- sem v "job hunting" procesu, ker so mi v službi povedali, da je velika verjetnost, da me ne bojo zaposlili zaradi vsesplošnega odpuščanja in naj si za vsak slučaj najdem kaj za backup. Je****, sm že pozabla na vse tiste splošne odgovore v smislu: Hvala za ponudbo/vlogo, vas bomo imeli v evidenc.... Ali pa: Ne ustrezate našim pogojem.... Ah, fuck me! Tri leta delam prek študenta čist enake naloge kot zaposleni, sam to itak zgleda nič ne pomeni. :roll:
- sem razen tega, da me zdej mori za šiht, na splošno kar super. :)
- je bla moja odločitva, da si nabavnim blazino za po tleh pa par športnih zadevčščin zelo dobra. Sicer ni enako, kot če bi šla na fitnes, se pa da fino razgibat in potelovadit.
- smo se s puncami včeraj imele odlično! Prav fajn, da se vsaj na pol leta vse zberemo. Smo pa opazile, da so pri nas zdej že aktualne teme porok, služb, stanovanj/hiš, otrok. We`re all grown up. :eek: :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Jan. 2013 17:38

-Ana Kasparian mi je na komentar na youtubu odgovorila jupiiiiii (ko mali otrok :D)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Jan. 2013 18:16

^Da sm mogla it Googlat tole zensko, silly me :D cestitam za komentar.
- Da ti nic ne polepsa nedelje bolj kot sms od poslovodkinje da mas pondelk fraj
- Da sm se fajn opekla s kodralnikom po tilniku in me pece za znoret, kljub temu da skoz mazem
- Da bo ta teden super, ze vidim :)
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 28. Jan. 2013 13:38

* da je bil izpit dans totalno kr neki. Se že bojim, kam vse to vodi, kr mam še 3 izpite zdele za narest in vsak je slabši od prejšnjega. Na koncu bom pa znorela pomoj.
* mi gre današnje vreme z dežjem/snegom/enimi padajočimi zadevami že pošteno na živce. mi je vseen, če je mraz, samo da je suho.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 28. Jan. 2013 14:04

... da si želim, da bi bili dnevi daljši :)
... da sem danes spala 12 ur v eno, to je več, kot cel vikend skupaj
... da me boli trtica od padca na ledu in drsenja enih 50 metrov po bregu navzdol (Zlata Lisica :D )
... da bi predavatelja a.k.a. mentorja pri diplomi TAAAAAAK v rit našutirala, da se teden dni nebi mogo na stol vsest (odzivnost na nuli!)
... da je fant taki mamin sinko in ko ve, da nisem nič kriva, še vseeno potegne z njegovo mamo!!! Storm's coming ... And I aint talking about the weather!
... da je moja sestra najboljši človek na tem svetu - edina zastopi vse moje pomisleke in probleme ter mi zna svetovat=> i love u sis :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jan. 2013 14:06

- sem zadnjič gledal ko sta brat in njegov frend plesala Time of my Life na Just dance 4. Sicer sem se režal in zraven seveda snemal, ampak ta podoba se je zažrla v mojo glavo in bo ostala tam še nekaj časa.

- me še vedno zgrabi pri srcu ko preberem novico da je umrl kak alpinist ali alpinistka, res ni prijetno imeti oba starša alpinista...sploh ko ti fotr skoraj umre nekaj let nazaj :? .
In bojim se da bom fotra nekoč dejansko izgubil v gorah, ker ne dvomim da bo turno smučal dokler bo stal na nogah.

- sem rekel punci, da ne sme imeti Star wars majice, dokler ne pogleda SW :D...aja pa kako kul je da bo SW episode 7., režiral jo bo J.J. Abrams. How cool is that!

- sva pogledala vse LOTR extended edition, ah saj sva porabila le 13 ur :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 28. Jan. 2013 17:37

- da se mi tako spi, da bom danes preskočila tečaj italijanščine

- da ne morem čakat še en mesec, da izvem spol najinega otročička :hearts:

- da mi gre moj pes že kar malo na živce s svojo hiperaktivnostjo

- da sem malo zapostavila svojo prijateljico (jutri jo obiščem)

- da sem to zimo že četrtič bolna/prehlajena :x
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 28. Jan. 2013 19:56

Led Zeppelin napisal/-a:- me še vedno zgrabi pri srcu ko preberem novico da je umrl kak alpinist ali alpinistka, res ni prijetno imeti oba starša alpinista...sploh ko ti fotr skoraj umre nekaj let nazaj :? .
In bojim se da bom fotra nekoč dejansko izgubil v gorah, ker ne dvomim da bo turno smučal dokler bo stal na nogah.


^^ s tem da ga itak prej gledaš ne vem kolk let, ko se njegovi prijatli stalno pobijajo. in da ga vsaka smrt bolj prizadene, ne moreš pa nič naredit.

anjica: čestitam (ni važen spol, važno je, da je zdrav - tako nekako?) :D

... sem naredila izpit. :D
... se nisem imela časa še spočit in dejansko dojet, da je en izpit manj.
... sem šele na 1/3 mojega "to do list" za danes: izpit, darila, kavica s srednješolsko prijateljico, sto milijonov klicev, članki, itd.
... ^^ saj jo imam ful rada in jo je bilo lepo vidt, ampak imava trenutno res diametralno nasprotna načina življenja in ni veliko stvari, o katerih se lahko še pogovarjava :(
... ta teden bo nor.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov