Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 18:06

Vsaj dogajalo se bo tak, kot se je danes :D In verjemi, da jaz sem dve uri za 20 tem porabo tak, da tak ful hitro to tud ne poteka.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 22. Jan. 2013 18:49

> da se basem z roladicami. Om om om.
> floribunda linux je kul. Ne ne ga dat dol :( poskusi sklopit indeksiranje ali dej kaksno lazjo verzijo gor.
> da sem se spravla odgovarjat sem sam zaradi floribunde :D in ubistvu nimam nic kulskega za povedat
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 22. Jan. 2013 20:37

... da sem tudi jaz nova na forumu, čeprav že zeloooooo dolgo prebiram teme, ampak zaradi svoje lazy ass sem se komaj pred časom registrirala ;)
... da sem ponosna nase, ker sem danes dejansko imela 40 min intervalni ''trening'' na sobnem kolesu (ne vprašajte rajši kaj bo jutri ... rit mi bo tak bek padla od trdega sedeža ... pa noge tud!)
... da resno razmišljam o svoji prihodnosti (faks, služba) in ugotavljam, da me je ful strah naredit korak naprej.. in se ''sovražim'' zaradi tega :)
... da pogrešam kolegico, ki je že več kot pol leta v tujini :(
... da si hočem v tem letu ogledat Evropo :)
lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 22. Jan. 2013 22:08

- da že pet dni nisem jedla čokolade
-obožujem sneg :D :D :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 22. Jan. 2013 23:08

^da že 9 dni nisem jedla čokolade :D

*da bi lahko bla na to ponosna, ker sem čokoholik in sem vedno pojedla najmanj eno čokolado na dan (manjšo, včasih tud večjo)
*da mam naporen teden :?
*da se že dolgo nisva slišala...
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 22. Jan. 2013 23:52

pozdravljeni. moje ime je somebody in sem ozdravljeni čokoholik. že 22 dni brez čokolade oz. česarkoli narejenega iz kakava :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2013 12:29

A to je kaka večja akcija čokoladnega posta?

- da sem včeraj jedla čokolado, danes jo bom mogoče tudi :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 23. Jan. 2013 23:06

^^nehaj lušte delat :P

*da bi se mogla hardcore piflat in se mi full ne da
*da bom jutri najbrž dve uri bulila v papir in praznega oddala
*da mi res ni, ker sem mela še tolk drugega dela in sem čist zmatrana
*da bi se blo treba prej podvizat, jauuu...
* ma sej bo, vem da bo.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 23. Jan. 2013 23:43

Priznam da:

- namesto da bi se učila visim tukaj
- da sem dva dni nazaj dobila prvo njegovo sporočilo po najinem končnem razhodu (no, kar se končnosti tiče bomo še videli očitno) in, da sem res jezna. Ne vem kako si predstavlja, da bova še naprej kolega in mi piše neke random stvari. Niti besedice o najinem zadnjem pogovoru...ni varjante, da ga na tak način pozabim. :mad:
-^^drug problem je še najina zeloo dobra skupna kolegica. Seveda ne pričakujem, da bi ona sedaj spremenila odnos do njega, ker vem kako dobra kolega sta, vendar bo jutri na najini kavi beseda zagotovo nanesla nanj.
-^^ včasih se mi zdi, da sama sebi ne pustim biti srečna. V teh štirih letih je že toliko super dečkov prišlo okrog pa se na koncu vedno vrnem nazaj, kljub temu, da vem kako se je že tolikokrat prej končalo.
- ^^ mislim, da je čas, da začnem iskati primerno temo za nasvete mojim problemom :D [/b]
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Jan. 2013 16:08

Prvo eno vprašanje: a še komu šteka forum?? men včasih sploh noče odpret :s nikakor.

Priznam, da:
* ta dva dneva sta bla res taka polna energije!
* včeraj sem se vpisala v fitness. sem šla že včeraj pa danes tudi. kak se je fajn pol stuširat, ko si cel bogi pa prešvican pa smrdliv haha :D
* noge se mi tresejo :D
* uspeva se mi zdravo prehranjevat!
* prostovoljno delo me je čisto navdušilo! sicer sem šele začela, ampak so osebe s katerim delam res čudovite!
* danes se bom skušala začet učit sam se mi ne da!
* obožujem svoje mačke. dans ko sem prišla domov, sem jih bila tako zelo vesela. moje puhaste princeske <3
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Jan. 2013 16:14

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 24. Jan. 2013 18:54

Exit napisal/-a:Prvo eno vprašanje: a še komu šteka forum?? men včasih sploh noče odpret :s nikakor.

Priznam, da:
* ta dva dneva sta bla res taka polna energije!
* včeraj sem se vpisala v fitness. sem šla že včeraj pa danes tudi. kak se je fajn pol stuširat, ko si cel bogi pa prešvican pa smrdliv haha :D
* noge se mi tresejo :D
* uspeva se mi zdravo prehranjevat!
* prostovoljno delo me je čisto navdušilo! sicer sem šele začela, ampak so osebe s katerim delam res čudovite!
* danes se bom skušala začet učit sam se mi ne da!
* obožujem svoje mačke. dans ko sem prišla domov, sem jih bila tako zelo vesela. moje puhaste princeske <3


Kakšno prostovoljno delo pa opravljaš?
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 24. Jan. 2013 21:34

... da sem komaj posodobila tablico in mi je nova verzija androida čist antipatična!
... čist jezna na ''kolegico'' ... Some people just need a high-five. In the face. With a chair. :evil:
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 25. Jan. 2013 10:47

- da se mi ne da las oprat
- komi čakam, da zvečer spet vidim moje babnce :)
- sem do nedelje sama in že čutim, da bom bolj ko ne na tekoči hrani, da si oddahnem od kuhanja
- lubi, saj te mam zlo rada, ampak ti bi nonstop neki papcal in jaz bi mogla nonstop neki kuhat in pečt
- kuham rada, sam peciv pa ne pečem rada...a, ko res kaj spečem, si vsi prste ližejo :P sam jaz ne, ker ne maram sladkega :roll:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Jan. 2013 14:36

* da je neverjetno kakšne količine hrane lahko pojem doma v primerjavi z Lj
* da še 2 tedna, yeah baby :hearts: neverjetno navdušena! HURA :)
* da mi ni všeč, da lih med izpitnim obdobjem
* da grem na dvojno potovanje v enem aprila in se bolj veselim parih dni po "glavni" lokaciji, weird me
* da bo zabavno si sposobit denar :D poor little me, ampak je šansa predobra, da bi jo zamudila
* da upam da se do konca marca spravim v eno št. hlač manj v Primarku, ker so mi te postale preširoke in sem k en kavbojc, če niso svežo oprane :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov