Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Okt. 2014 9:34

-* mi je kolega dal 3 litre aperitiv pijače in 2 pladnja narezkov ki so ostali od prireditve.
In sedaj je 9 zjutraj, in pijem vino in jem obložene kruhke. mmmm
-* je po svoje žalostno da s popoldanskim šihtom zaslužim več kot z redno službo :nein:
-* sem si kupil kuhalnik riža, in vrgel notri 1 kg riža....ammm, nisem vedel da ven pride toliko riža
-* sem si naročil manjšo preprogo iz Radžastana, in prvič po enemu letu mi je carina odprla paket. :mad:
-* smo končno odmerili dodatno parcelo za zraven moji hiši, in si bom naslednje leto počasi začel urejati vrt...tako da, vrt in zelenjava...to je nekaj novega zame :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Okt. 2014 20:31

*isto, carina mi zadrzala paket. Sem jim pisala zakaj ker, kolikor vem, paketa pod 22 eur ne bi smeli zadrzat
*je dva tedna odkar nimam racunalnika
*pogresam bloganje
*sem zalostna
*pocutim se osamljeno
*utrujena sem, ne zaspana..utrujena od vsega
*prvi kolokvij za mano, presenetljivo dober zacetek
*obozujem delo z bolniki
*so se na fitinnu zlagali, da niso dobili mojega pravocasno poslanega pisma o prekinitvi pogodbe in zdaj mi pogodba se eno keto tece dalje. Ne hodit tja, res.
*bom zmznila. V lastni sobi morem sedet v plascu.
*sem ponovno podlegla cannabisu
*ne prenesem dejstva, da nimam vec casa za nic, se psa tak malo vidim, da speehodov sploh ne omenjam
*izgubljena sem
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 28. Okt. 2014 23:46

Mishela napisal/-a:isto, carina mi zadrzala paket. Sem jim pisala zakaj ker, kolikor vem, paketa pod 22 eur ne bi smeli zadrzat


Od uveljavitve novega pravilnika 1. junija so pričeli iskati vsekakršne izgovore za opravljanje dodatnih carinskih postopkov, a ti, dokler jim lahko pokažeš, da si za paket plačala manj kot 22 EUR in je obrazec CN 22 pravilno izpolnjen, ne bi smeli zadržati paketa ali zahtevati doplačila, če obrazec CN 22 ni pravilno izpolnjen, pa bi ti moral pošiljalec povrniti doplačilo, ki so ga od tebe zahtevali. Jaz sem jim enkrat morala doplačati okoli 7 EUR zaradi nepravilno izpolnjenega obrazca CN 22, a sem prosila, da mi izdajo račune, jih poslikala in jih pokazala prodajalcu, ki je bil odgovoren za pravilno izpolnitev obrazca CN 22, ki mi je zaradi tega tudi povrnil kar sem jim doplačala.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Okt. 2014 13:11

Poljska je zelo lepa, sam je bilo res takoooo zeloooo mrzlooooooo... uhhhh. krakow je božanski, prelepo mesto. auschwitz - groza. čist me je zj*, nisem mogla zadržat solz, sem se kr jokala... bah :/ grozno grozno grozno.
Wroclaw je tudi zelo lep, ampak v primerjavi s Krakowom... upam, da se še kdaj vrnem, da si res "ornk" vse pogledam, ker je bilo to potovanje alkoholno obarvano, in nisem imela toliko energije...
* no kot rezultat prevelike količine spitega alkohola, sem bolana, imam vneto uho (začuda ne boli, sam je res grozno rdeče...) - k zdravniku še ne morem, ker še nisem dobila evropske kartice. jutri naj bi dobila, upam, da res, ker nujno rabim antibiotike :(
* sem spoznala enega dobrega tipa v krakowu... ^^ upam, da res pride na obisk naslednji mesec ^^
* med free tour po krakowu se mi je zgodilo nekaj zelo čudnega - starejši moški me ni in ni mogel nehat gledati, prišel do mene, spraševal, v katerem hostlu sem (wtf), da sem ga fascinirala, da bi ostal v stiku z mano itd. creepy creepy.
* naslednji teden pa berlin. upam, da se pozdravim do takrat :/
* moram začet malo paziti na hrano. sam fast food. od zdaj samo zelenjava, juhice itd. če še kdaj vidim hamburger, mi bo obrnal.
* se veselim dneva, preživetega v postelji, gledanje serij, branje knjige (atm Divergent).
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 29. Okt. 2014 20:28

- Da, je ta forum brez clarie, štručke ter slovenca živo sranje.
- Da, že res več kot preveč dolgovlačim s to diplomo.
- Mi gre na k***c moja soseda, ki neprekidno jamra kako nima denarja, a obvezno mora pokadit najmanj dve škatlici na dan; prav tako me nervira kolegica, ki tudi neprekidno jamra kako nima denarja, razen za neka res prestižna potovanja, za katere bi moral dvignit kredit, da bi si jih lahko privoščil, skratka vsi, ki jamrajo za karkoli me nervirajo.
- Da mi učenje nemščine začuda gre, kar dobro od rok.
- Komaj čakam novo leto.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Okt. 2014 22:29

slovenc je dobro, dobro mu gre ;D

-* me je poni ugriznil v roko, je*emti dobro ugriznejo
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Okt. 2014 23:22

Malo manj ku*cenja, pa malo vec sodelovanja na forumu, DonCarleone.. :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 29. Okt. 2014 23:38

:D To saarijarvi :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Nov. 2014 19:47

-* sem danes kupil še mizo in stole :) , tako da...sam še tv, spalnico in je to to.

yes!

-* sem dobil še dodatno delo od enega drugega podjetja za popoldanski šiht...in to je zelo zelo zelo dobro.

-* sem poslal prošnjo za svojo sanjsko službo, sicer ne izpolnjujem polovico zahtev, ampak...fuck it :P , se mi bo že enkrat usralo. :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Nov. 2014 11:16

* hvala bogu za telovadbo. ko se "prešvicam", neham razmišljat o bedarijah, ki me zadnje čase mučijo (bedarije, bedarije, bedarije...)
* mi včasih res paše brat kakšno YA (yound adult) knjigo, da mal izklopim možgane, pa da se čist preveč navdušim nad kakim likom, da se hihitam, ko se končnoo poljubi s svojo simpatijo itd. pravzaprav se počutim, kot da sem kakšna 15 letna smrklja :D
* ne morem verjeti, da je že november :o kako čas leti uhh... pa november bo ubijalski :s čaka me toliko dela za faks, ampak kot po navadi, vse prelagam na zadnji trenutek. kako čudno :D
* imam v planu dva koncerta... upam, da mi bo uspelo iti na oba, ker vemo kakšno je stanje glede koncertov v sloveniji...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Nov. 2014 12:21

Priznam da:
- Nimam pojma kako je stanje s koncerti v Sloveniji.
- Da sem si prvič po cca letu in pol privoščila (dadadadam! - dramatično glasbeno ozadje) hrano v postelji. Ful je fajn :)
- Da trenutno si posteljo delim s termoforjem, šalco čaja in burekom :D
- Da se mi že 2 dni "kuhlja" ubitačen pms.
- Da je moje današnje vodilo in življenjski moto:
Somebody out there is going to push the door that says pull.
Today I'm going to be better than that guy.

- Da sem ful excited - v soboto bom prvič čisto sama krotila 20+ komadov osnovnošolskih drobižkov. Waaaaaaaa :hearts:
- Da mam res ful rada otroke (doker niso moji)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Nov. 2014 17:53

-* danes sem danes imel enega najslabših dni v mojemu življenju

-* da bo ta teden prekleto dolg

-* da bom čez vikend odšel v Bohinj, rabim trenutno Bohinj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 04. Nov. 2014 8:20

- da po vseh teh izkušnjah, še vedno uspem pobrat največje izmečke od tipov
- da zaradi tega ^^ počasi prihajam do sklepa, da je z mano nekaj resno narobe
- da je blo to ^^ 30 sekund namenjenih smiljenju sami sebi :D
- da se drugače res ne morem pritoževati...mi je letos uspelo vse kar sem si zadala
- da mam ful hude načrte za prihodnost...upam, da se jih vsaj pol uresniči :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Nov. 2014 10:11

-pošljem včeri vsa excited posnetek, cv in vse za voditeljsko mesto na radiu, samo da danes izvem, da je bila avdicija končana dan preden sem jaz poslala..why god, why :x :D
-kdo se je spomnil teh tapet v stanovanju, mu polomim prste, aaa! Veste kok je težko odstranjevat 35 let stare tapete z zidov?! Musklfibr mam v sredincu and for all the wrong reasons!!! :P
-zakaj ne pišeš magistrske Evelyn? Zakaj ne? Svet zaposlitve te čaka! Lol.
-Me zadnjič pokličejo za razgovor (neka pomoč pri prodaji) in mi ženska reče, da mi ne more povedat za katero trgovino gre in kje je ta trgovina in kaj prodajajo v tej trgovini, ker naročnik hoče ostat anonimen. Vse izvem na razgovoru. Ja pa ja. Tko se slabe grozljivke začnejo. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 04. Nov. 2014 16:58

HuDoBa napisal/-a:- da po vseh teh izkušnjah, še vedno uspem pobrat največje izmečke od tipov
- da zaradi tega ^^ počasi prihajam do sklepa, da je z mano nekaj resno narobe
- da je blo to ^^ 30 sekund namenjenih smiljenju sami sebi :D
- da se drugače res ne morem pritoževati...mi je letos uspelo vse kar sem si zadala
- da mam ful hude načrte za prihodnost...upam, da se jih vsaj pol uresniči :)


- si povzela točno vse kar bi sama napisala :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov