Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Jan. 2013 23:46

^^ to js zmeraj mislim pol pa zaspim po 20minutah filma. dej si the castle od hanekeja gor pa boš ziher zaspal :P
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 0:27

Tak sem budn, da bi verjetno še najbol tečn film prebedel :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 22. Jan. 2013 1:08

- da sem v sluzbi napredovala :)
- da mi je sefica povedala, da je bil nas regionalni direktor na zadnjih par obiskih zelo zadovoljen z mojim delom, kar je velik kompliment, ker njega je tezko zadovoljit
- da se veselim novih izzivov, obenem se pa sekiram, ce bom lahko izpolnila vsa pricakovanja
- da je razlog za strah slaba izkusnja iz prejsnje sluzbe, kjer nisem nikamor prilezla, kljub temu, da sem bila ena najbolj upesnih, sposobnih in pridnih (a pac nisem na pijacke in zurat hodila s seficami :? ), tako da sem posledicno ze malo podvomila v svoje sposobnosti
- da imamo ze od petka 26-28 stopinj - zime je ocitno konec (se sploh ne pritozujem :D )
- da je moj domov prinesel mehisko hrano in sem se cist prevec najedla
- obozujem to, da se v Kaliforniji da dobiti pristno mehisko hrano (itak) - v Evropi mehiska ni povsem mehiska, ima prevec evropski okus
- it's the tax season :) komaj cakam, da se moj dobi papir iz sluzbe, da lahko oddava dohodnino in dobiva dolarcke nazaj :D
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 5:12

- Sem, po nasvetu, izrabil nespečnost za poživitev foruma :D
- tolko glejte, da bote mi sledili
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Jan. 2013 6:35

CaliLove* napisal/-a:- da mi je sefica povedala, da je bil nas regionalni direktor na zadnjih par obiskih zelo zadovoljen z mojim delom, kar je velik kompliment, ker njega je tezko zadovoljit


lepo dvoumno si tole napisala! :respekt:
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 22. Jan. 2013 8:53

* sem komaj čakala da mine depresivni ponedeljek, ampak torek ni dosti boljši
* sem vsakič znova presenečena nad "odličnim" zdravstvenim sistemom :mad:
* že napol spakirala za podaljšan vikend, čeprav sem v dvomih da bom dejansko šla
* bi mogla resno začet delat na planiranju poroke, pa je toooolk drugih stvari prišlo vmes :?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 22. Jan. 2013 9:05

* shujšala 3 kg! na začetku se mi kg vedno "topijo" in gre zelo hitro dol. se lepo vidi, ker mam trebuh bolj raven. hihhii!
* V mariboru sneži! :D kake spremembe vremena so to.... čez vikend toplooo, sneg se je topiiil.... zdej pa spet tole - bam! upam da se bom normalno odzvala na tole, ker ponavadi imam vedno kako migreno :s
* jutri si grem kupit mesečno karto za fitness. dost je ležanja na kavču pa jamranja! migaaaat!!!!!!!
* sem vesela, da sem študentka, ker mi omogoča, da grem zjutraj v fitness - cena dopoldanske karte je 10e ceneje!!
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 22. Jan. 2013 11:06

... da sem nova na forumu (in vas vse lepo pozdravljam :D )
... da imam malo slabo vest, ker zadnje čase preveč rada počivam in premalo naredim
... da sem trenutno zelo dobre volje :D
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 22. Jan. 2013 12:35

* Da sm mela ponoč take sanje, da se mi še zdej fris razleze v nerodn nasmeh in obarva škrlatno, če se spomnm. Po en stran me to zabava, po drugi pa res upam, da so samo naključen plod domišlije in nimajo nobene veze z mojim trenutnim razpoloženjem.
* Eno priznanje v pravem pomenu besede: mislm, da pijem 2 dni staro kavo - komu pa se lub novo kuhat, če je je še neki v kafitieri. Hahaha fuj, pi*da sm lena! :D
* ^^ Da sedeee, pol pa veselo na delo.
* Da sm se učeri prisilila in uredila ene 5 stvari, ki so mi že nekaj časa visele nad glavo. In po dolgem času spet skačem lahkih nog naokrog :)
* Spet sm sprožla en čist nesmiseln prepir z dečkom - fora je, da vedno na sred kreganja ugotovim, da res še sama ne vem kaj hočm. Sam ker mi karakter ne dopušča, da to priznam, gonim svojo absurdno dramo še globje in jo utemljeljujem z vedno bolj kreativnimi argumenti. V resnici pa je vedno v ozadju minornih "a lah ne puščaš cunj v kopalnci" prepirov vedno kej velik večjega, kar me (podzavestno) mori :|
* Upam, da niso moji dark&twisted časi na obzorju, ker ne vem, če bom preživela še eno rundo. Oziroma - močno dvomm, da jo bo preživeu on, tok rad me pa spet ne more met.
* Da me zadne čase ful zabavajo floribundini posti - kok kul način pisanja :D
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Next.road
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Next.road » 22. Jan. 2013 15:04

- da me tisti "nesporazum" iz treh let še vedno mori in da se moram z njo konkretno pogovorit, razčisti, opravičit, da potem že končno pozabimo zadevo in nadaljujemo naprej :(
Life's journey is not to come at the grave in a well preserved body but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting: '' Holly shit, what a ride!
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 22. Jan. 2013 15:56

*da je zabavno pridit na forum in je tam milijon tem, ki so čudežno oživele. :D Po drugi strani mi je žal, da Dioniz ne more spat. Ker je to neki najbolj groznega, da bi rad šel spat pa ne moreš ...
*da mam zdele 5 izpitov (po dva na teden) in se še kar nism spokala učit. Kot vedno čakam, da bom čudežno vse znala, ta zadnji dan pa paniko zganjam ...
*da se moram naročit pri maksilofacialnem kirurgu zarad osmice. me je že za naprej strah tega ruvanja zoba, po drugi strani pa komaj čakam, da bom mela mir z zobom (oz. pomanjaknjem le-tega).
*komaj čakam pomlad :P
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Jan. 2013 16:10

* podpiram oživljanje starih tem! Je lepo vidt mal več komentiranih tem
* da se imam fantastično, edino učenje trpi, woman get your shit together
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 16:16

Ta forum je prava zakladnica zanimivih tem, ki so pozabljene.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Jan. 2013 17:46

- naloga za vse, ki jim je dolgčas ali ne morejo spat: odgovorit na vsaj eno temo iz zakladnice pozabljenih tem :D
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 22. Jan. 2013 18:02

^^ Ne mi dajt takih navodil, ker lah pol use teme potegnem iz naftalina in bo cela štala :D
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov