Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Eckhart
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Eckhart » 07. Feb. 2013 8:30

Zbrisano.
Zadnjič spremenil Eckhart, dne 14. Mar. 2013 21:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Feb. 2013 9:54

* bom šla sama, ampak ne še zdaj. mislim, da sem prehitro odreagirala na vse skupaj. dobim danes večji znesek denarja, ampak mislim, da bi blo totalno neodgovorno ga takoj zapravit. posebej zato, ker moram še en limit odplačat, vrnat denar, plačat dve položnici, mami posodit denar... pa glede na to, da sem trenutno v res fin. nestabilni situaciji, bi blo najbolje, da si najdem službo, pa šparam, pa ne bom več panično računala koliko denarja mi bo ostalo na koncu meseca...
* wow, odgovorna sem!
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 07. Feb. 2013 12:03

^^ exit, bravo za odgovornost :D je tudi lepše potvati (in zapravljati denar), ko veš, da si dejansko to lahko privoščiš brez slabe vesti.
sicer pa ful ful podpiram, da greš sama nekam. je super tako potovat. sploh pa se ni treba nobenemu prilagajat :D

Priznam da:
... sem opravila še eno obveznost, tako da zdaj imam pogoje za napredovanje v višji letnik opravljene :D
... se sicer počutim kot en kup dreka.
... nimam motivacije za učenje.
... sem si pa privoščila par stvari z book depositorja. v bistvu same knjige za faks. precej ceneje kot v konzorciju. pa glede na to, da bo paket prišel domov, bo skoraj zagotovo mami kaj primaknila zraven.
... besna sem na bedake v službi (pomoje sem to že enkrat "priznavala"). idioti so vzeli ful novih notri in zdaj dejansko stari nimamo za delat. in bo sranje. big time. upam, da vsaj za poleti zbrskam kaj pametnega. in plačanega. pač ne morem živet od stvari, ki sicer lepo zgledajo v cv-ju, ampak niso plačane. res vsega pa ne morem zastojn delat.
... mi gre ta sol na cestah na živce, ker mi uničuje čevlje.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Feb. 2013 12:20

Eckhart napisal/-a:- Da ne vem točno kako speljati vse skupaj, da ne bo nerodno izpadlo.


brez panike. prvi seks je skoraz zmeraj malo neroden. spij dva deci prej, da boš manj živčen in da ti ne bo v sekundi prišlo.

- da me čaka uuuuultra naporen podaljšan vikend. razstava, žur, protesti in spet žur.
- upam, da bo za vikend lepo vreme, da grem lahko neki fotknit
- upam, da mi med vsem tem zuranjem rata še kej malega nardit
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Feb. 2013 14:17

Eckhart napisal/-a:- Da imam tremo pred prvim seksom, ker vse kaže da bo do tega prišlo s punco z dosti več izkušenj, katera misli da imam tudi sam dosti kilometrine.. ampak jih nimam, zato tudi zavlačujem vse skupaj.

- Da upam da ne bo ugotovila da je bila moja prva.

- Da ne vem točno kako speljati vse skupaj, da ne bo nerodno izpadlo.


Ti bom dal nekaj nasvetov:

- Če boš uporabljal kondom, ne uporabljaj preozkih...ker ni fajn, tako da pojdi v trgovino si kupi nekaj kondomov in jih sprobaj, pa ga imej na sebi ko masturbiraš da se navadiš občutka

- če se bojiš prezgodne ejakulacije, treniraj ko masturbiraš...vedno ko se bližaš vrhuncu, prekineš in se ustaviš za nekaj sekund in to počneš znova in znova, in potem če imaš z tem problem pri seksu in se bližaš vrhuncu ga vzameš ven in greš počet druge stvari z nekaj trenutkov.
In imaš boljši dick control, in čez nekaj časa ti pride ko se ti odločiš.
Obstajajo tudi neke kreme ki jih dobiš v sex shopu, baje da zavirajo, sam princip je da malo omrtviči tiča..tko da lahko tudi v to pogledaš.

- vzemi v roke kako knjigo, v znanju je moč...sploh bi ti priporočal da se poučiš o cunnilingusu, resno preberi čimveč o tem. Resno...
Najlažji način da ženski pride, pa poglej konice nohtov če boš kaj s prsti asistiral, da je ne poškoduješ.

- ne delaj zapletenih položajev, misijonarc, doggy, ona zgoraj, iz strani, drug proti drugemu na boku pa še kakšna variacija izmed teh zgoraj (pri misijonarcu si daš njene noge na tvoje rame in se nasloniš nanjo, ali pa dvigneš noge in jih primeš pod kolenom (na spodnji strani) in jo držiš tam, tako da imaš boljši kot, pregled in vse ostalo itd.)...šala mala, ne zapletaj tam kjer ni treba komplicirati in samo uporabljaj domišljijo.

- in bodi strasten, res se ti mora videti da si to čakal in da si jo zaželiš in da si želiš pojesti vsak del njenega telesa...če boš to naredil, verjemi da se ti ne bo videlo da prvič sexaš, manj kot boš razmišljal in bolj kot se boš prepustil užitku in želji, bolj bo sex uživantski za oba.
Ženske hočejo moškega ki si jo bo vzel, in ti moraš biti ta moški ki to stori.
In fora je, da je lahko vsak moški to, gre se samo zato koliko se ti gre za to, da boš zadovoljil le sebe, ali njo in če hočeš biti res dober v sexu, si moraš vedno zapomniti da v sexu postaviš žensko na prvo mesto, tako da vsako stvar ki jo sprobaš na novo si zapomni kaj ji je všeč in kaj ji ni všeč, tako da naslednjič uporabljaš le stvari ki so ji všeč. Preprosto.

- bodi samozavesten, to čakaš že dolgo časa in pač bo prišel moment, ko se boš moral zbrati in pokazati da si taprav dec.
In verjemi da boš.

Veliko znanja in sreče kolega.

.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Feb. 2013 16:12

* tako. finance preračunane, obvezne stvari poplačane, vse tipi topi. preračunala še enkrat vse skupaj in ugotovila, da si lahko privoščim potovanje! tako, da irska here i come! se že zelo veselim (dobri trije tedni še hihihi)
* yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Feb. 2013 16:21

:gut:
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Feb. 2013 16:38

Led Zeppelin napisal/-a:
Eckhart napisal/-a:- Da imam tremo pred prvim seksom, ker vse kaže da bo do tega prišlo s punco z dosti več izkušenj, katera misli da imam tudi sam dosti kilometrine.. ampak jih nimam, zato tudi zavlačujem vse skupaj.

- Da upam da ne bo ugotovila da je bila moja prva.

- Da ne vem točno kako speljati vse skupaj, da ne bo nerodno izpadlo.


Ti bom dal nekaj nasvetov:

- Če boš uporabljal kondom, ne uporabljaj preozkih...ker ni fajn, tako da pojdi v trgovino si kupi nekaj kondomov in jih sprobaj, pa ga imej na sebi ko masturbiraš da se navadiš občutka

- če se bojiš prezgodne ejakulacije, treniraj ko masturbiraš...vedno ko se bližaš vrhuncu, prekineš in se ustaviš za nekaj sekund in to počneš znova in znova, in potem če imaš z tem problem pri seksu in se bližaš vrhuncu ga vzameš ven in greš počet druge stvari z nekaj trenutkov.
In imaš boljši dick control, in čez nekaj časa ti pride ko se ti odločiš.
Obstajajo tudi neke kreme ki jih dobiš v sex shopu, baje da zavirajo, sam princip je da malo omrtviči tiča..tko da lahko tudi v to pogledaš.

- vzemi v roke kako knjigo, v znanju je moč...sploh bi ti priporočal da se poučiš o cunnilingusu, resno preberi čimveč o tem. Resno...
Najlažji način da ženski pride, pa poglej konice nohtov če boš kaj s prsti asistiral, da je ne poškoduješ.

- ne delaj zapletenih položajev, misijonarc, doggy, ona zgoraj, iz strani, drug proti drugemu na boku pa še kakšna variacija izmed teh zgoraj (pri misijonarcu si daš njene noge na tvoje rame in se nasloniš nanjo, ali pa dvigneš noge in jih primeš pod kolenom (na spodnji strani) in jo držiš tam, tako da imaš boljši kot, pregled in vse ostalo itd.)...šala mala, ne zapletaj tam kjer ni treba komplicirati in samo uporabljaj domišljijo.

- in bodi strasten, res se ti mora videti da si to čakal in da si jo zaželiš in da si želiš pojesti vsak del njenega telesa...če boš to naredil, verjemi da se ti ne bo videlo da prvič sexaš, manj kot boš razmišljal in bolj kot se boš prepustil užitku in želji, bolj bo sex uživantski za oba.
Ženske hočejo moškega ki si jo bo vzel, in ti moraš biti ta moški ki to stori.
In fora je, da je lahko vsak moški to, gre se samo zato koliko se ti gre za to, da boš zadovoljil le sebe, ali njo in če hočeš biti res dober v sexu, si moraš vedno zapomniti da v sexu postaviš žensko na prvo mesto, tako da vsako stvar ki jo sprobaš na novo si zapomni kaj ji je všeč in kaj ji ni všeč, tako da naslednjič uporabljaš le stvari ki so ji všeč. Preprosto.

- bodi samozavesten, to čakaš že dolgo časa in pač bo prišel moment, ko se boš moral zbrati in pokazati da si taprav dec.
In verjemi da boš.

Veliko znanja in sreče kolega.

.


Ali pa če ji pove, da je za njega prvič? Pomoje bi bilo to še najlažje. Ne vem zakaj je to tako težko povedat...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Feb. 2013 16:47

Exit, imej se lepo :)

Priznam, da sem prišla samo to priznat, ker nimam časa za priznavanje, tako da šibam naprej :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Feb. 2013 17:48

*da sem lačna
*da letos najbrž ne bom šla pustovat... hm, bomo vidli.
*da upam, da bo party drug teden fajn... upam, upam.
*da še skos ni rezultatov :evil:
*da še ena seminarska in en izpit to go, samo se mi full ni za učit te snovi
*da moram obvezno še mal frendice poklicat
*^^da nvm več katera katero zanemarja, one mene al jaz njih... najbrž bo kr oboje.
Yada, yada, yada...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Feb. 2013 20:39

-da me zebe zaradi teh mini radiatorckov....
-da sva se spoznala in ugotovila, da sva na isti valovni dolzini, bomo vidli
:wink:
-da komaj cakam konec naslednjega tedna ko imam prosto :)
-da sem slisala nekaj o bivsem, govorice, vso sreco mu zelim ce je to res :D
-da jz za drobiz ne bom delala in pika!
-da razmisljam o smucanju
-da prevec zapravljam
-da je nek baby boom ocitno, vsi so ali noseci ali so rodili...
-da sem se vedno samska in nikoli mi ni bilo boljse
-da uzivam v vsaki sekundi svojega zivljenja
-da mi na vseh podrocjim stima kot sem si zamislila
-da imam rada vse pod kontrolo, kar ni dobro
-da sibam naprej urejat...
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 08. Feb. 2013 14:18

Da sem včeraj dobila denar in ga takoj zapravila in imam zdaj do marca samo še 1,40 eur :oops: :cry:
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 08. Feb. 2013 16:45

.[/quote]

Ali pa če ji pove, da je za njega prvič? Pomoje bi bilo to še najlažje. Ne vem zakaj je to tako težko povedat...[/quote]

Ne, tega ne naredi za živo silo. Enostavno zadrži zase, ker možno, da ji bo ta novica precej odbijajoča.


Priznam da:
- da grem jutri po zelo dolgem času ven (in se dobim z eno zelo luštno deklino :oops: )
- da mi je ful dobr ta nov komad od pink
- da sem bil zopet po dolgem času v fitnessu in prav pasalo mi je.. :)
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 08. Feb. 2013 23:52

Priznam da:

- imam toliiiko dela z učenjem, da ven ne vidim
- posledično sem že dva dni ves čas doma, vendar kljub temu ne napredujem :?
- imam ogromne probleme s koncentracijo, tako, da je skoraj nemogoče kaj narediti
- pri vsem tem mi ne koristi dejstvo, da me čaka še soočenje z njim. Lahko ignoriram njegove smse, ne morem se mu pa večno izogibati. Trenutno se počutim res močno in vem, da je to pravilna odločitev, vendar me je strah soočenje, saj postanem vsa mehka ob njem in se bojim, da ne bom spet sprejela kakšne odločitve, ki bi jo nato obžalovala.
- kljub temu, da ga čisto predobro poznam in vem, da tole ne vodi nikamor več, saj se nikoli ne bo spremenil, še vedno razmišljam kaj pa če bi bilo res drugače..
- komaj čakam, da je konec naslednjega tedna, da lahko vsaj malo zadiham in se začnem ukvarjati še s čim drugim kot učenjem
- mi gre tale sneg že pošteno na živce
- se že veselim naslednjega vikenda, da se odpravim v hribe in preživim malo časa zase
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Feb. 2013 9:57

... da sm čist brez denarja. Na dopustu sem res šla preko svojih zmožnosti.
... da grem danes vseeno ven.
... da me je kar strah kako bom uredila finance ko dobim plačo
... da imam občutek da bom naslednji mesec tudi brez denarja,ker sem se ta mesec že čist zapufala, samo vseh položnic bom imela 18. za cca. 900 EUR
... da pogrešam bivšega ki je ful dobro znal z financami in mi je vedno znal svetovati

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]