Priznam da..#17

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Sportnica26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 13. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Sportnica26 » 12. Jan. 2013 20:08

....
Zadnjič spremenil Sportnica26, dne 12. Jan. 2013 22:15, skupaj popravljeno 2 krat.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Jan. 2013 20:41

^^ Omojbog, kako nisi dojela posta od LZ! :eek:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Jan. 2013 9:42

* da je freaky ko se ti ne da vstat iz postle in jit po Mastercard in vtipkaš kodo po spominu in ti rata prava! I need help :gruebel: :gruebel:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 13. Jan. 2013 12:22

* skos razmišljam o Irski. SKOS. dans sem že gledala slike na internetu, se pozanimala glede cen, hostla.... (karte še nimam, ne denarja, ker čakam na štipendijo). ampak me misel na irsko + španijo res gor drži, ker mi je sicer tako dolgčaaaassssss, morn mal it ven iz Slovenije, duši me. rabim mal vznemirjenja, odkrivanje novih stvari. AH :D
* berem catcher in the rye - dobra knjiga, ampak me gl. lik rahlo nervira s svojim skromnim besediščem, oz. ponavljajočim se besediščem. Če bom prebrala še enkrat besedo "phony" bom znorela.
* včeraj sem gledala Ano Karenino. Meni je bil super film. posebej izmenjava filma pa teatra.... sem pa brala potem na imdb mal mnenja, pa so film totalno spluval - še posebej izbiro igralcev. saj mene je tudi presenetila, posebej vronsky. sam se nisn pretirano pritoževala, ker je vseeno božanski!!!!!
* hočem si kupiti knjigo - edini izvod imajo v Mariboru. Sramota. Klasika, pa majo sam en izvod v Mariboru. Eh. nevem zakaj se potem sploh čudim, da potem ljudje sploh ne vejo kdo je Ana Karenina.
* lepo sneži ^^
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Jan. 2013 12:29

^^ Irska :hearts: Priporočam!

* da sm živčna, ker nimamo še letalske rezervirane, to so pa "skupine"; če bi sama, bi blo že poštimano, ne pa tole čakanje; če se še podražijo, BOM znorela
* da se morm učit, učit
* da sm tak dolg spala, da ne vem če bi jedla zajtrk al kosilo :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 13. Jan. 2013 21:40

> sem lepo stuširana in dišim.
> zdaj mi je zmankalo razlogov za zabušavanje tako da se bom lotila zadeve :)
> dolga dolga bo še noč. tralalalala.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 13. Jan. 2013 22:02

*mala* napisal/-a:^^ Irska :hearts: Priporočam!


Jst pa ne, men ubistvu sploh ni bla ušeč, vrjetn tut zard tega, ker ne pijm piva - tam pa itak pivnica pri pivnici, Guinessova tovarna pa nacionalni ponos :D Edino klifi so res za vidt - magično :hearts:

* da sm prijetno utrujena od treninga in da danes celo nism jedla nič junka. Double victory! :)
* da bi mogla delat za službo pa se mi res ne lub in mirno gledam Prison break.
* da me nervoza in histerija zadn dan pred rokom očitno še nista izučili. Pa sj sm se ubistvu nehala slepit, da me sploh kdaj bo; lena za popizdit!
---) conclusion of the day: tomorrow is a mystical land where 99% of all human productivity, motivation, and achievement is stored.

Jup.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 13. Jan. 2013 22:57

:love:

da grem zdele pod kouter mal brat, dokler ne zakinkam

svet je lep
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Jan. 2013 23:36

Priznam, da:
- je to leto, ki je za mano lepo zaradi večih stvari. Končala sem tretji in s tem zadnji letnik faksa, v svoje življenje sem vključila malo več hoje naokrog po stvareh...najboljša in najlepša stvar je pa moj dragi,
-si nisem mislila, da bo eno leto minilo tako hitro in da se bom z njim naučila toliko novih stvari, od tega, da ni vse česar me je strah en velik bav bav, kako se postavi šotor, da se ne umre ob vsakem malo višjem hribu-od napora seveda do tega kako nekoga imeti res rad tudi po snetih rožnatih očalih. Ja. Srečna sem z njim.:hearts:
Tako da ja, leta 2012 ni bilo konec sveta, mi je pa prineslo njega, ki je prišel od Led Zeppelina, forumaša do mojega resnega fanta, s katerim se imam najboljše kar se sploh lahko imam :D (tudi z mojim zamujanjem in teženjem. Tudi to mora bit. After all, I am not perfect :D :D :D ),
-moram jutri v Lj in mi ni, ker je ful snega in se sprašujem, kako bom prišla potem domov itd,
-sem razprodaje dobro iztržila, posebej z eno oblekco in dolgo želenim temno zelenim blazerjem,
-koooomaj čakam na puuuuust in krofe in šotor in maskiranje in aaa :D :D :D Malo še!!! :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Jan. 2013 8:56

Tako da ja, leta 2012 ni bilo konec sveta, mi je pa prineslo njega, ki je prišel od Led Zeppelina, forumaša do mojega resnega fanta, s katerim se imam najboljše kar se sploh lahko imam


a vidva sta se prav prek tega foruma spoznala?? :D če sta se - kok kjut :D wow

* daaanes sem se zmenila za sestanek z gospodom, ki vodi prostovoljno delo - super! končno se pomikam proti svojim ciljem :D
* pisala sem domu za ostarele, če lahko kako tam pomagam... upam, da mi bodo odpisali - nazadnje mi namreč eni niso. mislim?? dejansko jim ponujam svoj čas, PROSTOVOLJNO bi rada delala, pa mi še odpišejo ne?? -.-''
* pisala sem še enemu društvu... nazadnje je dela namreč zmanjkalo... zdej me pa zanima, če majo kej za mene.
* sem strašno vesela zaradi tega!!!!!
* danes sem spala samo 3 ure. celo noč se mi je bledlo.
* spila dve dozi earl greya, zdej pa še ta vlko šalco kave! (kak je dobra! starbucks blend sem si kupila v Londonu in je res super!)
* uživam ob pogledu čez okno! kak leeeeep snegeec pa kok lepo sneži! po faksu grem mal na sprehod do mesta.
* danes začenjam z branjem the great gatsby (stara 21 pa je še nisem prebrala. c-c-c)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Jan. 2013 8:58

*mala* je napisal/a:
^^ Irska hearts Priporočam!


Jst pa ne, men ubistvu sploh ni bla ušeč, vrjetn tut zard tega, ker ne pijm piva - tam pa itak pivnica pri pivnici, Guinessova tovarna pa nacionalni ponos biggrin Edino klifi so res za vidt - magično hearts


meh js tt nisem glih fanica piva, ne pivnic... ubistvu bom šla bolj zaradi narave hhi.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 14. Jan. 2013 9:25

-naše iskanje službe zgleda približno tako: http://funny-pictures-blog.com/2013/01/ ... this-year/
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 14. Jan. 2013 10:25

... kavo sem polila po računalniku. zdaj par tipk šteka. upam, da bo bolje :(
... sem vstala ob pol šestih. je bilo treba na vlak in v lj.
... sedim v sobi in gledam ven. ne da se mi na faks.
... bom ta teden ful malo spala. preveč dela.
... upam, da se teden bolje konča kot se je začel.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 14. Jan. 2013 11:33

*Sem lena kot kup dr*** na cesti :/ Nikoli, nikdar se ne spravim k učenju dokler ni zadnja minuta pred izpitom :?
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 14. Jan. 2013 12:04

somebody napisal/-a:... kavo sem polila po računalniku. zdaj par tipk šteka. upam, da bo bolje :(


V takem primeru bi mogla takoj komp ugasnt pa okol obrnt, da tekočina vn steče. Pol pa pustit, da se fajn presuši. Zdej pa sam upi, da ni stekl v procesor :? Lani sm jst svoj laptop polila s kefirjem (lej ne vem, če ga je blo pou deci) in je usako uro kaka tipka manj delala; sm po hitrm postopku laufala na servis, pa je šlo 200 EUR :(
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov