Priznam da..#17

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Jan. 2013 9:13

* danees je daaan, ko se bom skušala distancirat od določenih osebkov. res nevem zakaj pri bogu bi se družla z njimi, ker se mi jih GLEDAT NE DA.
* na živce mi gre, ker eno kolegico vedno čakam. se zmenma, pa ji vedn neki pride vmes. ja ženska ka nej ti js zdej? če se zmenma ob enih, si pol tak porihti, da boš PRIŠLA OB ENIH???
* danes me čaka pisanje seminarske, tema je hvalabogu zanimiva :)
* prav tako me čaka branje knjige za faks. sem mislila d bo kr pain in the ass, pa sem čist padla not v knjigo hihi ^^
* pijem že drugo rundo črnega čaja. spala sem samo 4 ure - posledica uničenega bioritma (v času počitnic sem hodila spat ob 5 zjutraj, pa spala do 2 popoldan - grozno)
* sem vesela, da se vrača vse v normalni ritem, ker to lenarjenje je bilo res... bolano.
* počutim se totalno leno, ker sem delala prek št. servisa leto pa 3 mesce, in mam zdej en mesec že fraj, in mam tok časaaaaa. sej mi paše, sam se res zlo leno počutim.
* štipendije ŠE NE BO JANUARJA! tak da februarja bom dobla en kr lep znesek - taak da si bom res rezervirala barcelono. sem gledala karte prek easy jeta - 40 e povratna - HAHAHAHAH :D super. komaj čakam.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2013 9:46

Exit napisal/-a:(v času počitnic sem hodila spat ob 5 zjutraj, pa spala do 2 popoldan - grozno)


^^ this! tako se mi spi, da se mi zdi kot da mam pesek v očeh. bom šla vsaj danes spat pred 4. uro zjutraj, upam....
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Jan. 2013 11:22

^ enako.

poskus, da bom danes vstala ob 8 se je izjalovil. sem se zbudila ob 11 z budilko ob sebi, ugasnjeno (jo imam drugače na mizi, da moram vstat da jo doesežem). haha. se sploh ne spomnim, kdaj sem jo ugasnila. groza.

da jutri pa res moram zjutraj vstat
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 07. Jan. 2013 12:59

- da se oglasam z drugega konca sveta
- da je razlog, zakaj visim na cosmo forumu to, da se moram v kratkem (like, jutri) odlociti o eni zelo pomembni stvari in odlasam z organiziranjem stvari
- da mi gre na zivce, da sem se ze poslovila od vseh, sedaj pa zgleda, da bom zaradi bedne pocasne birokracije itak se do cetrtka tu v dhaki :mad:
- da bom ta cas izkoristila za dokoncno odlocitev, ceprav zgleda, da sem se ze odlocila, samo dokoncno moram se zbrati pogum
- da gre za to, da se za nedolocen cas selim v banglades :D
- torej, imam ze stanovanje, imam kontakte, pocasi vzpostavljam mrezo stikov... samo se letalsko karto moram spremenit/skenslat let in sporocit domov, da me ne bo marca nazaj...
- da bi za zacetek ostala do zacetka junija, torej 3 mesece, da se malo orientiram, vidim, kaj lahko delam, navezem sodelovanje z nevladnimi organizacijami, vidim, kaksne so moznosti za delat... ce mi ne bi bilo kul, bi se vedno imela dovolj denarja za let domov, ce ne pac ostanem, dokler mi birokracija in zivci dopuscajo.
- da grem sedaj v cetrtek pa najprej proti Indiji, koncno. dhaka je postala ze prevec vsakdanja zame, rabim spet akcijo in sok...
- da pogresam naso druzinico :( ampak tako je s popotniskimi prijateljstvi, itak ze takoj ves, da se bos na neki tocki razsel.
- da je moj morebitni bodoci cimer nevrejetna oseba. tako posebno energijo izzareva, res ga bom pogresala ta cas, ko se bom potepala po indiji. brez njega bi bila moja izkusnja potovanja tako zelo drugacna, bog ve, kje bi bila sedaj. smesno, kako se stvari v zivljenju obrnejo. eno leto nazaj nisem vedela, kaj je glavno mesto bangladesa, sedaj pa razmisljam o selitvi tja.
- da komaj cakam, da se zacnem resno uciti bengalscine. tisti, ki ste se kdaj ucili kak jezik, ki je popolnoma drugacen in neznan, me boste razumeli, kako vesela sem bila, ko sem pravilno zapisala prvo besedo :cool:
- da cutim, da sem tam, kjer moram biti. dober obcutek, res!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2013 20:39

- da sem nekam lenobno razpoložena. čakam, da se stena posuši, da lahko zaključimo z delom in se lotim čisščenja, medtem pa nič pametnega ne delam, ker ne vem kolko časa bo trajalo in se za vsak slučaj ne spravim nič počet, ker se je res brezveze lotit nečesa za pol urce in pol presedlat na drugo opravilo.
in tako je minil dan.
- da je dečko ob vsem tem še ful priden in dejaven.
- mački je odpadla ena brka in zdej jo žgečkam z njo. demit. je že spizdla.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2013 20:39

- da sem nekam lenobno razpoložena. čakam, da se stena posuši, da lahko zaključimo z delom in se lotim čisščenja, medtem pa nič pametnega ne delam, ker ne vem kolko časa bo trajalo in se za vsak slučaj ne spravim nič počet, ker se je res brezveze lotit nečesa za pol urce in pol presedlat na drugo opravilo.
in tako je minil dan.
- da je dečko ob vsem tem še ful priden in dejaven.
- mački je odpadla ena brka in zdej jo žgečkam z njo. demit. je že spizdla.
bucibabyka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 19. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a bucibabyka* » 07. Jan. 2013 20:45

* da se držim diete :D
Nič ni nemogoče....
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 07. Jan. 2013 20:53

floribunda napisal/-a:- mački je odpadla ena brka in zdej jo žgečkam z njo. demit. je že spizdla.


* umiram :loldev:
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 08. Jan. 2013 1:16

Vedno ko misliš, da slabše ne more biti, je lahko.

What more do you want, God? :?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Jan. 2013 10:14

Priznam da:

- sva se zarocila!
- ^^ OMG, se kar ne dojamem :hearts:
- :kuss:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 08. Jan. 2013 11:37

-Čestitam vesna!! :love:
-obenem pa...omg omg omg zaroka, ne, ne, še ful ne, mmm, ne še, nenene. To bi bil moj odziv :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 08. Jan. 2013 13:45

* da bi bil moj odziv na zaroko enak :P enkrat se je moj šalil, da me prosi za roko, pač res se je ful vživel in sem mislila, da je pač zares in mi je dejansko postalo slabo in se mogla na zrak, pa menda sem mela čist zgrožen pogled, kot mi je potem povedal. super šala, res :? ko sva se že davno dogovorila, da se NE bova poročala
* da sem prej zaspala sredi dneva in da sem imela tako neumne sanje, da sem se vsa tresla, ko sem se zbudila
*da hoče sestra gledat film, men se pa ne daaaaaaa
* da upam da jutri kaj dobrega najdem na shoppingu
* da moram dokončat tabelo pa graf za diplomsko
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Jan. 2013 14:57

* vesna čestitke! :)

* da bi lahko vedla že, da ena pijača nikol ni sam ena in da se ga bom spet napila in prespala faks in se nič učila in cel dan vegetirala k kup nesreče
* da sm jezna nase :evil: :evil:
* da ok, je blo vsaj zabavno, to res
* da grem zdele konkretno pod tuš, glavo oprat, ker smrdim, potem mal odspat in se UPAM da kej učit. NUJNO!!
* da me do petka ne spravjo nikamor, sam še dom, faks, knjižnica in trgovina, that's it
* da mi niti na razprodaje ne bo zneslo jit pogledat; mogoče petek, sobota
* da je to skupinsko kupovanje letalskih kart precej annoying...velik lažje je za 1,2 osebi
* da morm šparat, NUJNO!! aaaaaaa, čist se revno počutim in ne vem zakaj mi ne rata nič prišparat
* da me je strah selitve, fajn mi je kle, po drugi strani je pa tam neprimerljivo bolša lokacija in vse, hmm...what to do
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 08. Jan. 2013 18:46

> waaaa kronicno izgubljam lastike!!!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov