Priznam da..#17

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bucibabyka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 19. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a bucibabyka* » 02. Jan. 2013 23:06

- da mam glavobol pa še kr nemorm it spat čeprov vem da je to od utrujenosti

- da mam mail pa ga ne upam prebrat haha :D

- da sem začela že držati nekatere obljube ... ne gre glih super nekaj vmes .. se bom še trudla

- da komaj čakam vikend :love:

- da mam res best šiht ever :)

- da bi rada mela srečo v tem letu res
Nič ni nemogoče....
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 03. Jan. 2013 8:23

- da celo noč nisem spala niti minute
- da sem posledično zdaj kot zombi
- da je mela prav, ko je rekla,d a mi je naredil uslugo
- da ok, slabe stvari smo dali skoz prva dva dni novega leta....od zdaj naprej bo pa awesome! :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Jan. 2013 11:48

- me je dans budilka zbudila iz sanj, k bi ble najverjetneje res awesome ugh!
- mi gre na živce, ko ovinkari in postavi 10.000 vprašanj, predn pove kaj hoče
-se veselim današnjega srečanja, i missed them
-morm začet gledat Girls spet..
-moram v letu 2013 delat na samozavesti :/
-sm cosmo koledarček preuredila, si nredla elastični trakec, polepla gor dve slikci in zdaj je mega usefull, aja pa strgala sem ven crap neki v takem smislu: "zgrabi ga sredi noči, takrat je najbolj trd, čeprav tega ne ve", kaj hudiča mi bo to v plannerju!? res bom napisala datum, kdaj se morm zbudit ponoči in ga v spanju poseksat, JAO. So bli pa vsaj tok fer, da takšnih zadev in reklam niso dal na iste strani, kot so datumi..
-se verjetno kdo sprašuje why the fuck ne kupm normalnega planerja in nebi mela teh težav..jah tko je, mela sm enga super, sam je bil iz leta 2012 in ppisan s samimi grdimi, groznimi rečmi, ki so se mi zgodile v tem letu in sem se odločila, da bom novega vzela in obenem mal bla šparovna in kr porabla, kar je pr roki.
-sem res vesela, da mam spet dolge lase, sam moram mal postrič konice, ampak..najraj nebi
-sem zdaj že parkrat vidla delu na fotkah enega kluba, pa je kr luštna
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 03. Jan. 2013 13:10

*Da mi je 2013 prineslo eno veliiiiko presnečenje, ki sem ga zelo zelo dolgo čakala :flamingdev:
*Da je lepo videti sadove vztrajanja pri lastnih prepričanjih.
*Da imam veliko nove volje in motivacije :mrgreen:
*Da mislim, da sem danes naredila dober vtis.
*Da so ljudje do mene prijazni, kar mi dosti pomeni.
*Kadar niso, tega ne jemljem kot slabo, ne vpliva na moj odnos do njih, ostajam močna in znam iti naprej. Vsak ima svoj križ na ramenih.
*Vsak je tudi sam svoje sreče kovač.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Jan. 2013 11:57

_* je bilo novo leto super: ona, družba, mir, dobra hrana, aja pa xbox pa 2 modela da nabijamo FIFA 13 :D

_* sva šla včeraj v šoping z boni ki sva jih dobila za božič in sem si kupil odlične hi-fi slušalke za rock glasbo, ne vem kako sem lahko živel brez tako kvalitetnega zvoka na poti.

_* sem po enemu mesecu nazaj dobil svojega smartphona, končno

_* sem včeraj videl tipa ki je bil oblečen v: rapersko trenerko, hipi pulover ter rastafari kapo, aja pa še all starke je imel..torej je: družbeno ozaveščen raper ki posluša glasbo o reševanju deževnega pragozda, ki jo poje reggae band z pridihom rocka?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Jan. 2013 21:38

- je bilo silvestrovo veselo in debelo in sem se šele danes zares spravla v pogon
- želim vsem kozmokuram in kozmopetelinom srečno 2013! floribunda loves you all!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Jan. 2013 12:46

* da se poskušam prepričati, da se bo letošnje leto nadaljevalo boljše, kot se je začelo, verjamemo v to! NUJNO!!
* da se izpitno obdobje začenja, ouuu yeah, vsaj mal denarja bom prišparala (upam), kar je nujno potrebno za moje potovalne plane
* da je lahko iskanje letalskih kart izčrpajoče, zelo; še posebno ko si omejen z datumi in ti cene niso všeč
* da sem vesela, da vsaj zagon za faks spet dobila, že dolgo ga ni blo (čeprov me bolj veselijo "novi" predmeti, kot pa stari, ki so bolj nujni)
* da se veselim filma Django unchained v kinu, pa še The life of Pi morm pogledat, nujno
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 06. Jan. 2013 13:28

* ta teden sm sama in mi grejo same neumnosti po glavi, zato se poskušam čim bolj zaposlit. Skor use sm že nardila za službo (tko da ne vem kaj bom delala do četrtka, ko morm oddat), zato sm se začela učit za en izpit, ki ga grem pisat čez 2 (!) mesca. No, če se barvanje prve strani gradiva šteje za učenje.
* ponoč spet nism mogla spat in sm se ob pol 5ih zjutri spravla muffne pečt za sestrco, ki se trenutno utaplja v knjigah in jih bo zihr vesela :)
* da se s težavo držim novoletne zaobljube in vem, da jo bom večkrat kršla (glede na to, da sm jo že 1.1. navsezgodi mirno ignorirala), ampak se trudim :D
* mela bi še en tattoo, pa si ga zard službe ne morm prvoščt - vsaj ne na tem mestu, kjer bi ga mela :cry:
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 06. Jan. 2013 18:26

haylee napisal/-a:* mela bi še en tattoo, pa si ga zard službe ne morm prvoščt - vsaj ne na tem mestu, kjer bi ga mela :cry:


Mene tut spet matra ... Dejva skupi zignorirat to tattoo-is-a-big-no-no pravilo ;)
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 06. Jan. 2013 18:45

legally blonde napisal/-a:
haylee napisal/-a:* mela bi še en tattoo, pa si ga zard službe ne morm prvoščt - vsaj ne na tem mestu, kjer bi ga mela :cry:


Mene tut spet matra ... Dejva skupi zignorirat to tattoo-is-a-big-no-no pravilo ;)


in kje bi ga radi imeli????????
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 06. Jan. 2013 19:29

^^ Midve ga ne "smeva" met (oz. je bol da ga nimava) nikjer, kjer se vid (kar glede na to, da poleti tut v službi nosimo bolj malo oblačil, izključi kr velik "lepih" mest). Men je recimo lepo na zapestju, notranji strani roke, na tilniku (problem, ker mam velikrat čop)...

Legally blonde - lahko se tolažva, da bomo mel itak vsi tattooje, ko bova enkrat uspešne in velike in to ne bo "nč kej tazga". Ma ja... :D

:ontopic:

* priznam, da sm ponosna nase, ker se silm hodt na ene treninge, ki se mi res gabjo - ampak tok bolj sede, ko je mem :)
* da bi mogla delat za službo, pa grem raj gledat nadaljevanke. Al pa kak film. Bluzit uglavnm :D
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jan. 2013 19:31

Kje pa delata?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 06. Jan. 2013 21:49

Priznam da sem smotana!
:D
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 06. Jan. 2013 23:47

..Evelyn.. napisal/-a:
-sem zdaj že parkrat vidla delu na fotkah enega kluba, pa je kr luštna


* o gad help me, meni pa glih te fotke niso vąeč, pa se vedno znova slikam, ker sm tolk prbita
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 07. Jan. 2013 7:53

haylee napisal/-a:^^ Midve ga ne "smeva" met (oz. je bol da ga nimava) nikjer, kjer se vid (kar glede na to, da poleti tut v službi nosimo bolj malo oblačil, izključi kr velik "lepih" mest). Men je recimo lepo na zapestju, notranji strani roke, na tilniku (problem, ker mam velikrat čop)...

Legally blonde - lahko se tolažva, da bomo mel itak vsi tattooje, ko bova enkrat uspešne in velike in to ne bo "nč kej tazga". Ma ja... :D

:ontopic:

* priznam, da sm ponosna nase, ker se silm hodt na ene treninge, ki se mi res gabjo - ampak tok bolj sede, ko je mem :)
* da bi mogla delat za službo, pa grem raj gledat nadaljevanke. Al pa kak film. Bluzit uglavnm :D


hm, ne razumem, zakaj ga ne "smeta" imeti...jaz ga imam na zapestju...imam redno službo...vidi se tako poleti kot pozimi...poleti se pa še en na lopatici vidi..aja, piercing imam v obrvi..nihče mi še ni nikoli ničesar rekel...pravzaprav veljam za izredno mirno in nežno in tiho osebo...

Priznam, ... da komaj čakam vikend ... pa četudi ne gremo smučati ...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov