Priznam da..#17

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Okt. 2011 17:41

- je Burgos cool mesto, praznoval prvih 300km z Dominikom pijancom/uspesnim slikarjem, obiskal katedralo (nikoli nisem razumel cerkvene razsipnosti, oz. zakaj nikoli noben v Cerkvi ni rekel "ej fantje, a nismo ze malo pretiraval z vsem zlatom!?") ter obiskal umetnostno galerijo. Sem sele po nekaj urah spoznal da bo Burgos evropska prestolnica kulture, tako da mi je postalo jasno zakaj je vse zastonj :D.

- sem slisal da je slabo vreme in zelo hladno v Sloveniji..no tukaj je 29 stopinj, kratke hlace in sladoled v rokah sta del obvezne opreme. Ampak jaz trpim in vam zavidam hladno vreme...(v bistvu ne, to pravim samo zato da se jaz pocutim boljse in vi slabse :P ).

- sem zadnje dni pretiraval s prevelikimi razdaljami in me sedaj bolijo kolena, upam da ni nic hujsega..ponoci sem slabo spal ker je zraven mene spal Pedro (beri; najbolj glasen smrcac na svetu), je pa Pedro pripravil dober zajtrk: toast, ga polijes s olivnim oljem ter gor naribas cesen..odlicno!

- sem vceraj pomotoma rekel najbolj stereotipno in rasisticno izjavo vseh casov, in se zaradi nje skoraj vdrl v zemljo...grem s Izraelkami na kosilo in na koncu vsi damo skupaj denar za kosilo. In steje ena izmed njih denar, in se zmoti: jaz pa pribijem. "sem mislil da ste dobri z denarjem". WTF, so se hvalabogu smejale..sam vseeno :oops: :eek:

-sem imel danes spet en lapsus, tak malo vecji..narocim sladico in preberem na meniju postre, vprsama kaj je to in rece dessert, si recem cool puding a ne. Mi prinesejo mlad sir s karamelo in takoj recem, to ni to kar sem narocil..ker sem narocil puding oz. postre, in on rece ja saj to je to, to je postre, in jaz recem ne to ni dessert (oz. puding po moje :) ), in on rece ja to je dessert..nakar pogruntam po posredovanju ene Spanke da je postre sladica oz. dessert po anglesko ter da je tisto edina sladica ki jo ponujajo. HAHAHA :oops:

- me caka meseta oz. sama ravnina, ki se jo zelo evselim ker se zadnje dneve cjazim po odstavnih pasovih in industrijskim conah, potem pa spet pocitek v Leonu.

- respect patchouli za Ugando
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Okt. 2011 19:09

* tolk me boli glava da se mi bo zmešal... pa nimam nekih pogostih glavobolov
* jutri mam od 11-19h skoz neke obveznosti... crknjena bom
* dns sm vidla eno punco k je mela tolk dobre pajkice... pa ponavadi mi zgledajo cheap neki tigrasti vzorci, ampak te pajkice so zgledale ful kul... tko so ble tigraste, pa na kolenih je mela črne kvadrate... škoda k jo nisem vprašala, kje jih je kupla... mogoče prek interneta
* bi šla v šoping, pa nimam dnarja
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 11. Okt. 2011 19:28

Priznam, da
* se je tudi meni končno začel faks in s tem tudi predavanja. Prav pogrešala sem pogovore med dolgočasnimi predavanji, kavice, kosila in podobno. Lepo je biti študent :megacool:
* se zavedam, da je to zadnje leto, ko imam še predavanja in obveznosti na faksu!
* je za mano ful prijeten vikend. V petek sva šla s fantom, bratom in njegovo punco po dolgem času v kino, v soboto sva se z mojim doma razvajala, v nedeljo pa smo šli na kostanjev piknik. Res je bilo fajn :flower:
* mam občutek, da bom zbolela :( Nooočem :shrug:
* se v petek dobimo na pijači. Me prav zanima kako bo! Ker odkar ima fanta, se je tok spremenila, da ne morem verjet. In z največjim filingom ji bom težila, da je zapečkarica, da nič ne pokliče, da nima časa za kavo. :yernuts: Ko sva z mojim začela, sem to poslušala skoraj vsak vikend, in to samo zato, ker sem bila 1x na mesec doma z njim, ne pa z njo na pijači!:player:
* rabim službo. Zakaj za vraga ne najdem nič pametnega na študentskem servisu? I need money €€€!
* čakam, da fantu pošljejo kartico Visa Electron, potem pa samo še rezervirava karte, hostle in odideva na zaslužen oddih! To bo najlepše darilo za mojo diplomo! :love:
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 11. Okt. 2011 19:43

* :respekt: _patchouli_, super!
* želim LuvDancin čimprejšnje odrešenje od srbenja
* so vse karte pošlihtane in da sem happy happy happy in se lahko vsi, ki so dvomili, kar lepo po vrsti hebejo, ker JE mogoče in grem! :hearts:
* je moj foter car
* je blo fajn ostat doma in počivat, ker sem bla nikakva
* mi je full zabavno brat razdelek Ljubezen&Seks :D
* upam, da majo v Calzedonii kake lepe žabe/štumfe, ker je treba obnoviti zaloge
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
Trixie-bee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 17. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Trixie-bee » 12. Okt. 2011 10:41

- moram kmalu na predavanje in se mi tok ne da
- je danes prav nek zaspan dan
- so vse 3 cimre po faksih jaz pa se doma dolgočasim :zzz:
- odkar sem v LJ je moj bioritem popolnoma na glavo obrnjen...
- so študentska leta res zakon :D
- :love: :P
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 12. Okt. 2011 14:19

× mam tak musklfiber od učer, kaj bo šele dans po tejle "telovadbi"
× ne razumem kdo hudiča je letos sestavljal naše urnike. Vsak dan do 8 al pa 9 zvečer fax. Sej niso resni
× komaj čakam vikend, kostanj, izletke, ...
× pogrešam dragega zelo. Smo se mal razvadli med počitnicami
× še nisem jedla na bone odkar sm v Lj in mi popolnoma nič ne manjka brez tortic in pic.
× mi je menza v Rožni čist preveč overdose. kaka masa folka.omg. študentje so laaačni :)
× rabim novo luč na kolesu, da ne bo kakšna kazen padla (grrr pa policaji, ki lovijo štedente na kolesih!)
× očitno v-e-s-n-a rada priznava, ker je spet prva komentirala v novo 17tič odprto temo. go Girl je zanimivo brat ;)
× bi tud pri nas lahko začel mal kurit, da ne zmrznemo
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 12. Okt. 2011 14:35

- tok rada slism njegov glas po telefonu (ceprou ga bom vidla cez slabe pou urce hehe) :hearts:
- happy ker je dons/jutr se sonck in bom lahk sla laufat, pol bojo baje spet ohladitve/dez :(
- po drugi strani mi je pa prou usec k je tko jesensko hladno in se oblecs in ti nos zmrne in licka hehehe
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 12. Okt. 2011 14:38

-da mam fulsuperkulnajboljse starše na svetu :)
-da sem vzela močan tablet za mojo migreno pa mi ne pomaga popolnoma NIČ!
-da komaj čakam da grem domov iz službe
-da imam dovolj ljudi, ki se vmešavajo v moje življenje
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 12. Okt. 2011 14:52

- se bojim, da bom zbolela... zebe me, grlo me začenja bolet... ahhh :?
- mi je jesen super všeč, ampak očitno je bila prevelika in prehitra sprememba vremena zame
- niti čajčki in vitamini ne pomagajo
- nimam časa bit bolna!!
- moram danes probat še kaj nardit dokler še ni zares hudo
- se nama ta vikend ne bo uspelo videt...spet bo predolga pavzica
- upam, da se bomo vsaj s puncami uspele zmenit in si nardit en fajn ženski večer :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Okt. 2011 15:00

Priznam da:

- se veselim sobote. Končno jih bom spet vse mela na kupu, da se bomo naklepetale in nasmejale :D Zihr bo dež v nedeljo...
- upam, da ne bo slabo vreme spremenilo planov
- moram it kupit darilo....joj, kako sovražim nakupovanje daril, če nimam ideje kaj kupit! :?
- še 2 minutki pa šibam
Uporabniški avatar
black_ariella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 29. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a black_ariella » 12. Okt. 2011 15:29

*sem bla na pregledu pri okulistu, pa mi je rekla, da je vse v redu, da ne rabim nosti očal :eek: sem ji hotla razložit, da mam pogosto glavobole, da sem mela vrtoglavice, da mam občutek, da se mi leča v očesih ne prilagaja zadosti hitro, da mam težave z gledanjem na daleč in na blizu, ampak me je zaključila, da mi tu ne more pomagat in da je z njene strani vse ok. in zdaj?? vem, da me oči bolijo vsak dan (zarad računalnika, branja, službe...). ampak v glavnem, da je "vse ok"! :mad: (verjetno si zmišljujem, da mam probleme z očmi, ja...)
*mam take čudne dni (spet)... naj bodo čimprej mimo
*dragega cel vikend ne bo, ker bo v tujini... smrrrk. še dobro, da mam predavanja, pa da delam, da mi čas hitro mine.
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 12. Okt. 2011 17:31

Priznam da:

*grem čez dobro urco na date in mi je prav slabo :D trema, trema :oops:
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 12. Okt. 2011 19:42

sončnica napisal/-a:Priznam da:

*grem čez dobro urco na date in mi je prav slabo :D trema, trema :oops:


*da prov ful že pogrešam ta filing. pa metuljčke v trebuhu... Zdj je pa res minil že veliiik časa odkar sem bla nazadnje v takem filingu in občutek je tak, k da ga ne bo nikol več. Pa vem da to ni res. Sigurno bo, mora bit!!

*da cele dneve samo delam, in nimam časa za družabno življenje. Ravno danes bi se mogla udeležit enga družabnega dogodka, pa sem tako utrujena od celega dneva, da sem sporočila da ne morem it, zdj ležim v postli in bluzim po netu in res ful pašeeee
*da bi šla v savno, o kako bi blo faaajn, al pa masažo, jaa!!
*da mam zdj v planu pogledat kak dober film, ampak mislm da mi ne bo uspel ker bom zaspala že pr uvodni špici :D
*da mi gre na živce tole prehodno obdobje in to zoprno vreme, še posebej pa jutranja megla v ljubljani... ni varjante da bi se dan dobro začel ob takem bednem vremenu
*da vidm da sam neki jamram, tko da je boljš da neham pisat :)
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 12. Okt. 2011 21:01

Georgia napisal/-a:
*da cele dneve samo delam, in nimam časa za družabno življenje. Ravno danes bi se mogla udeležit enga družabnega dogodka, pa sem tako utrujena od celega dneva, da sem sporočila da ne morem it, zdj ležim v postli in bluzim po netu in res ful pašeeee


- sva na istem kar se tega tiče - moje družabno življenje je tudi na dnu, tolk utrujena sem od službe (in potem še sploh če grem na telovadbo ali na faks), da so vsi ti družabni dogodki čist na stranskem tiru
- se tolažim: bit če bolje...enkrat :)
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 12. Okt. 2011 21:13

- bil v savni prejšni teden :P
- navijam za Vesno v Kmetiji
- že vsak kraj v Sloveniji ima svoj "Oktoberfest" , neke čudne izpeljanke, s slabo organizacijo, ne preveč dobrim vzdušjem.... :roll:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov