Prikrival mi je, kako naj pozabim?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 15. Mar. 2008 18:56

Rabm en nasvet... ok mogoče bo besedilo mal dolgo & se je že pojavilo na forumu, ampak... Res ne vem kaj naj. Z zdajšnjim fantom sva se lepo razumela, dokler pred kratkim ni videl svoje bivše. Seveda mu je začelo srce razbijat, kot noro in vsaj tolk fer je bil, da mi je povedal, da še ga vedno mučijo spomini. Zarad teh spominov so se seveda čustva v neki meri ohladila, prav tako obnašanje. Sedaj se pa sprašujem... Ali ne more ob meni pozabit bivše (vsaj da poskusim), glede na to kar mu je delala zadnjih par mescev? (vrtela okoli prsta) Ali sem res tako naivna in bi se moralo vse končat? Priznam, da sva naredila napako, ko sva prehitro prišla skupaj, ker vseeno ni tako dolgo, kar sta šla z bivšo narazn. Zakaj pa je potem sploh kaj hotel od mene? :cry: Ker po vsej verjetnosti pride študirat v bližino mojega faxa, se bojim da bo po tem hotu kaj od mene. Takrat pa se bodo moja čustva ohladila :( Kaj naj? Hvala za odgovor...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Mar. 2008 18:59

a?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 15. Mar. 2008 19:16

v bistvu je reku, da rabi čas za razmislek. da neb rad reku kaj prehitro, kar bi obžaloval. sam tu je tud kažin (usaj pomoje) da če nardima pavzo ali karkoli s tem, da potem nebo več kot bi naj blo. (da se čustva ohladijo)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Mar. 2008 19:24

to?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 15. Mar. 2008 20:57

z njo je biu skor 2 leti... najina zveza pa še je čisto na frišn... pa mal kot en mesc je kar sta ona dva šla narazn. sj vem, da se use skupi sliši logično:naredi temu konc, ampak po drugi strani pa govori srce. naivno mar ne? :?
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 15. Mar. 2008 22:41

Pusti času čas.
Bodita čim več skupaj, izkazuj mu čim več ljubezni, imej ga preprosto rada.
Sama boš opazila, če ti čustva vrača, če ti jih ne bo (brez skrbi, to boš čutla), boš hitro sama vedla kako naprej. Srečno! :)
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 15. Mar. 2008 22:56

*lilica* napisal/-a:Pusti času čas.
Bodita čim več skupaj, izkazuj mu čim več ljubezni, imej ga preprosto rada.
Sama boš opazila, če ti čustva vrača, če ti jih ne bo (brez skrbi, to boš čutla), boš hitro sama vedla kako naprej. Srečno! :)


Čim več skupaj... To zna bit problem ja [ker jaz študiram na drugem koncu slovenije, oba pa prihajava iz približno istih krajev]. Ampak mislim, da se vse da, če se le hoče. Bojim se, da bo čas predolg in se bodo čustva ohladila, čez par mesecev pa bo me hotel nazaj. Mislim, da ta zveza nima izhoda, čeprav hočem, da se vse dobro konča :( Upam, da se bodo njegova čustva čez čas spet ogrela.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 15. Mar. 2008 23:01

Anja86 napisal/-a:Ampak mislim, da se vse da, če se le hoče.


V tem stavku si si že odgovorila.
Ti se potrudi, da vajina zveza ostane, če ga imaš rada in če se bo trudil tudi on, bo zveza uspela. Če pa se bodo njegova čustva ohladila pa pač to najverjetneje ne bo to. Ne razmišljaj sedaj o tem, kaj bo, ko bo....bla bla..
Ti se potrudi zdaj, kaj boš naredila takrat, v primeru, da bo čez nekaj časa hotel nazaj, pa raje razmišljaj takrat, ko bo čas za to :wink:
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 16. Mar. 2008 14:52

Če mu ne zaupaš posledično tudi srečna ne boš :roll:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 16. Mar. 2008 16:52

uf, ja, absolutno jasno je, da sta prezgodi prišla skup. zdej če ga je ona na koncu res le še vrtela okoli prsta, je sicer zanj boljše, da njo pozabi. ampak če je pa še zaljubljen, je pa vprašanje, če bo to hotel videt. vsekakor NE silit vanj, ne mu govort, kok ga maš rada in podobno, ker s tem v takšnih situacijah ponavadi dosežeš ravno obratno in se dečko ustraši, začne ga dušit. probej poskrbet, da se imata, kadar se vidita, res fino: pejta v kino, bowlat... kar pač rad počne. bivše pa ne omenjat. nej vidi, da se ma tut brez nje lahko fajn. potem boš pa vidla, kako stoji situacija.
...just breathe...
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 16. Mar. 2008 20:40

Hvala za vse nasvete. Ampak ravno danes sva končala in po pravici povedano me ni niti tako šokiralo, ker sem bila pripravljena na to. Narazen sva šla sporazumno in bova ostala v stikih. Za njegovo dobro upam, da jo bo hitro pozabil in se skuliral. Sicer mi je kar hudo, ampak mislim, da se vse zgodi z nekim smislom, ki ga bom spoznala s časovnim zamikom.
Kar te ne ubije, te naredi močnejšega!
bina_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bina_ » 16. Mar. 2008 21:09

bila sem v podobni situaciji,in najina zveza se je tudi danes končala... vse slabo je za nekaj dobro.... :roll:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov