Prijateljicam za r. dan nekaj podariš, one pa nate pozabijo.

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 03. Nov. 2007 16:22

Hm...tudi meni se je to zgodilo. Pričakovala sem darilo, saj je bilo to v navadi, da ena drugi kupimo darilo. Pa ni nič. Saj ne da ga hočem, samo sem ga pričakovala in me je zabolelo ko nisem nič dobila. So res pozabile name? Res, da sem imela roj. dan šele 3 tedne nazaj, ampak...
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 03. Nov. 2007 16:34

Na kratko...je*eš take frendice, ki to sploh niso. Škoda energije za njih.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 03. Nov. 2007 17:44

Ljudje smo pač taki, da vedno (vsaj čisto čisto malo) pričakujemo nekaj "v zameno", oz. da dobimo nazaj vsaj delček tistega, kar razdajamo drugim. Meni se zdi prav, da če mi nekdo podari nekaj za rojstni dan, se potem tudi jaz "spomnim" na njegov/njen rojstni dan in ga/jo obdarim. Še posebej če gre za zelo dobre prijatelje/prijateljice, s katerimi preživim veliko časa. Moram pa povedati, da sem letos bila kar presenečena, ker sem dobila nekaj daril tudi od ljudi, od katerih tega nisem pričakovala (ker se ne poznamo dolgo); tudi npr. moja cimra je primaknila € skupaj z ostalima cimrama, čeprav takrat še nismo bile skupaj v stanovanju.
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 04. Nov. 2007 14:23

jst bi pa na tvojem mestu kr lepo povedala zakaj se gre. naj jih kar malo slaba vest zapeče
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 04. Nov. 2007 15:45

js sm lansko leto preverjala kdo se spomne kdaj imam js rojstni dan :? ...in kaj je bilo: razen družinskih članov mi ni noben čestital...suprca ja! sem jim potem čez 2 dni povedala kaj je bilo :D ...pomojm sem jih dodobra izučila zto ker sem letos začela dobivati sms-e že okrog enih pa celo torto so mi v gimnazijo prnesl :cool:
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Nov. 2007 19:34

SpiCy napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:moram rečt, da imate ene res obupne prijatelje. mene pa vsako leto sproti preseneti, da se folk kljub temu, da sem se rodila sredi poletja, še vedno spomni name. darilo pa res ponavadi dobim z zamudo, ker še denar pobirajo pa se odločajo, kaj sploh kupit. :)
mi je šlo pa včasih ful na živce, da mi je moj "highschool sweethart" vedno 3 dni prepozno sms poslal. ampak zdej sem že navajena.


ja to so uni k smo jih zdej moral oment...
drgač pa nimamo vsi oh in sploh četico klape oz kolegov, k so vsi nori name in sm za njih kralj(primer an )


odpri pa še temo z unimi drugimi prijatelji :D dj no dj:P


jah ja, ampak zakaj bi sploh imel prijatelje, ki jim niti ni toliko do tebe, da bi enkrat na leto žrtvovali 3 evre in ti prinesli čokolado?
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 04. Nov. 2007 21:30

men letos sošolke v večini še čestitale niso, pa so vedle da mam rd...pa še zdej ne vem zakaj...mislim da so mi čestitale vsega skup enih 6 od 29 :roll: ...drgač smo pa s sošolko enkrat eni drugi sošolki kuple tak ful lep prstan pa ne glih pocen, ona pa nama še čestitala ni...zdej bi pa rada, da se za vsak rd obdarujemo in to se je spomnala 2 tedna pred svojim rd in to pravilo bo trajalo točn do rd ko ga ma naslednja...js prjatlce povabm vn, pa mi tud vedn kej prnesejo in to vedn v moji najljubši barvi :D ...kr js vedn dam darilo v eni barvi, ki se navezuje na tisto,ki ma rd( npr. barva sobe, njena najljubša barva...)....
Uporabniški avatar
satisfaction
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a satisfaction » 14. Nov. 2007 10:32

jst mam tud podobn problem ampak sam z eno prjatlco, za katero sm opazla da mi že dve leti ni nič dala za rojstni dan..saj mi je čestitala, samo se spomnim da ko sem praznovala 19 roj.dan me je poklicala in hotela čestitat sam se je pa tako zapletla v pogovor s svojimi problemi da je pozabila in me čez 5 minut še enkrat poklicala in povedala kaj je sploh hotela-sej mi res ni važen daril ampak tista pozornost da si pomemben v njenem življenju in da nisi kar nek neznanec...

isto pa je bilo letos ko sem imela 20 roj.dan in nisem takoj praznovala ker so bili ravno izpiti in me je tri tedne prej zasliševala kaj rabim in kaj hočem.bla bla bla-ko je pa bil moj rojstni dan me ne pokliče, ne sms ne čestitka pa je bil moj 20

takrat mi je pa res dalo misliti če je to prava prijateljica če se ne spomni name in ko pogovor teče le o njenih težavah, najbolj hudo pa mi je bilo ker sem se spomnila da sem se za njen daril zelo potrudila in en mesec skupaj nakupovala da je dobila res tisto kar želi, ker sem hotela da je srečna in da jo daril zelo razveseli.od takrat vedno bolj opažam da ko se dobimo tudi ne vpraša kako pa kaj ti, ampak je tema pogovora vedno ona in njeni problemi-kaj bom storila letos ko ima čez 14 dni roj.dan pa še nevem????- kakšen predlog

samo sem pa srečna da imam res pravo prijateljico (in da ni pozabljivka edina :) )ki se poznava že od malega ona nikoli ne pozabi name, ve vse o meni in se obdarujeva tudi ko ni nič posebnega ampak samo zato ker pač stvar ki jo vidiš te spomni na prijateljico in veš da se bo nasmejala ko ji boš dal darilo
Uporabniški avatar
Fracha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Fracha » 14. Nov. 2007 12:03

Ena moja kolegica ima pa teorijo, da če tisti, ki praznuje nima fešte, potem mu tudi niso dolžni kupiti darilo. Pa tudi če je to ne vem kaki prijatelj..

Meni je to mal hecno, ker nima vsak placa, da bi mel kje za žurat, al pa denarja, da bi folk v gostilni počastil ...

Drgač mam pa isto zgodbo, smo tri frendice, pri vsaki sem se potrudla, kupla darilo ki bi ji blo všeč, al smo pa z drugo dale denar skupaj, ko pa sem lani imela jaz, pa jima je bilo nekako še težko na pijačo pridet, darilo pa tut tako kot da me ne bi poznale, ampak ok, vsej spomnle so se :)

Skratka v soboto mam jst rojstni dan, od nobenga nč ne pričakujem, vrjetno praznovala ne bom nič, samo kakšna pijača, s tistimi, ki se bodo spomnili:) Letos mi je nekako ratalo vseeno za te materialne zadeve.
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 14. Nov. 2007 14:32

Nekaj časa nazaj sem "jokala", da so kolegice pozabile name. No, sem dobila darilo, sicer z zamudo, ampak full izvirno in lepo. :)
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 11. Mar. 2008 20:49

Fracha napisal/-a:Ena moja kolegica ima pa teorijo, da če tisti, ki praznuje nima fešte, potem mu tudi niso dolžni kupiti darilo. Pa tudi če je to ne vem kaki prijatelj..

Meni je to mal hecno, ker nima vsak placa, da bi mel kje za žurat, al pa denarja, da bi folk v gostilni počastil ...


js si tut tko to razlagam. pač če ne praznuje rojsnga dneva to mi pač pomen da ne da nč na to in ji pač čestitam, razn če se z njo res dobr ne štekam in jo tut povabm na mojo feštico. je pa tut res da za tisti kos torte (če jih povabiš recmo 6) ne boš dau ceuga premoženja. kej pa tut dobiš od staršou,...tko da men osebno to ni izgovor.
Love yourself. Be fatal.
Uporabniški avatar
shaikica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: entre amor y el odio

Neprebrana objavaNapisal/-a shaikica » 25. Mar. 2008 23:48

hm,men se je tud od moje najboljše frendice to pripetilo-oz.od dveh!
n vem kaj ti rečt,vem samo da vem,kako boli,kako je neprijetno pri srčku,k mi pomenita vse! ne vem,letos jima bom 'odpustila',ker je to prvič in bom počakala na naslednje leto z upanjem da bo drugače.če pa se ne spremeni,pač edina pamtena možnost je,da tudi ti prenehaš z obdarovanjem!! brezveze govorit,ker nima smisla,ni vredno-moje mnenje.
raje bolj na prefinjen-zgoraj omenjen način no urediš,vrneš,ane?!!!
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 26. Mar. 2008 17:54

tisti najbližji ne pozabijo name. me je pa zjezala ena kolegica letos... prišla je na mojo žurko in mi rekla, da dobim darilo jutri. naslednji dan mi je spet rekla, da ga je pozabila... in 1 mesec mi je govorila, da ga je pozabila... pa ga nisem dobila. ni panike, če ne dobim daRIL, NE pa da se mi lažejo...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 18:37

z mojo "klapo" treh prijateljic smo si 1. letnika cel čas kupovali darila...in vedno smo kej ušpičili, ko je katera od nas praznovala...ampak to smo dzej "prerasle" ( :wink: ) in tega več ne delamo...tudi zmenle smo se, da si ne bomo sploh nč več kupovale, ker je tako itak bolje...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]