Prijateljicam za r. dan nekaj podariš, one pa nate pozabijo.

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 20. Okt. 2007 1:35

sej niso vsi tako grozni.. samo tema je taka da moramo lih une ta slabe omenjat :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
edina21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a edina21 » 20. Okt. 2007 18:27

Punce kako se vam pa to zdi??? Ko sem lansko leto imela rojstni dan, je moja prijateljica iz tega nardila totalno "štalo", dobila idejo da bi naj kupla darilo skupaj z mojim takratnim fantom, jaz sem seveda to potem preprečla, ker sem hotela darilo samo od njega. Ona pa je prišla na rojstni dan brez darila. Potem sem jih povabla na pico, pred vsemi je rekla da smo študenteki res bogi, ker plačujemo zgolj družinsko pico za rojstni dan in nas povabla v kitajsko, ker ima abje več denarja. Seveda pa mesec dni kasneje sploh ni bilo govora o njenem praznovanju in je pozabila na povabilo, častla ni niti ene pijače. :) Saj ne da kaj pomeni to da te kdo kam povabi. Aja pa še pred njenim fantom in mano je mahala s 100 evri češ s ta starimi gremo jest v kitajsko za moj rojstni dan. Potem pa lepo keš v denarnico. Niso eni zabavni?? :lol:
edy21
edina21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a edina21 » 20. Okt. 2007 18:28

Punce kako se vam pa to zdi??? Ko sem lansko leto imela rojstni dan, je moja prijateljica iz tega nardila totalno "štalo", dobila idejo da bi naj kupla darilo skupaj z mojim takratnim fantom, jaz sem seveda to potem preprečla, ker sem hotela darilo samo od njega. Ona pa je prišla na rojstni dan brez darila. Potem sem jih povabla na pico, pred vsemi je rekla da smo študenteki res bogi, ker plačujemo zgolj družinsko pico za rojstni dan in nas povabla v kitajsko, ker ima baje več denarja. Seveda pa mesec dni kasneje sploh ni bilo govora o njenem praznovanju in je pozabila na povabilo, častla ni niti ene pijače. :) Saj ne da kaj pomeni to da te kdo kam povabi. Aja pa še pred njenim fantom in mano je mahala s 100 evri češ s ta starimi gremo jest v kitajsko za moj rojstni dan. Potem pa lepo keš v denarnico. Niso eni zabavni?? :lol:
edy21
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 20. Okt. 2007 18:34

in tem vi recete prijatelji?

aj dont tink sou :nein: Take lahk samo v rit sunem :D Moje prjatlce tega ne delajo...pr nas ni vazno kolk dnara ma kdo, pa kak kdo zgleda, itd.
To so zame prijatelji :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
azuc@r
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: blizu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a azuc@r » 20. Okt. 2007 18:42

točno to, ni važno kolk dnara pa kuko zgleda pa kaj se kupi, men več pomeni če se samo spomni name da mam rojstn dan, to mi je res prjatelstvo...več kot darila...je pa men najbolj zakon to, k zmer kadr ma kdo od naše klape rojstn dan, pa če g apraznuje al ne, mu nardimo kakšno "foro", pel smo podoknice, u ogrooomno škatlo dal črepinje pa k bi mogl nest "darilo" se je edn "po nesreči" spotaknu pa "razbil hudo vazo", pa podobne.... :lol: , to mi je pa vedno super, ker je smeh pa v slavljencu vidš srečo v očkih... :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Okt. 2007 18:52

jullia_ napisal/-a:moram rečt, da imate ene res obupne prijatelje. mene pa vsako leto sproti preseneti, da se folk kljub temu, da sem se rodila sredi poletja, še vedno spomni name. darilo pa res ponavadi dobim z zamudo, ker še denar pobirajo pa se odločajo, kaj sploh kupit. :)
mi je šlo pa včasih ful na živce, da mi je moj "highschool sweethart" vedno 3 dni prepozno sms poslal. ampak zdej sem že navajena.


jap, eni smo nažalost naleteli na totalno bedast krog ljudi.tole z rojstnimi dnevi je v mojem primeru najboljblago jebanje v glavo.
je pa žalostno, tiste ki so res uredu, pa živijo daleč stran, tako da je težko se veliko družiti :? jst se velik boljše počutim zdej, ko ni nobene avše okol mene :)
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 20. Okt. 2007 21:45

pr nas je tko..noben nobenmu ne zamer če mu kej ne poklon in jz tut ne bi, ker velikrat se zgodi, da pač ne kupm..kaj jz vem..nimam dnara, smo na dopustu lih tkrt pol je pa že bedno dat čez par mescou..sej mi je pol bad, zmeri..ful..ampk se zdej trudm da bo v naprej tok bolš :D

med sošolkam mamo pa tko zmenjen, tut sošolci, da se pobira po 2-3€ in gdor da da, drugi ne-jz dam zmeri :D in jaa pol se kupi, tko da prčakujm da bojo zame tut :) kar pa ne dvomm 'ker to pač tko je' in zihr en bojo pozable, ker se že zdej 14dni v naprej govori da bom mela bday :P bhihih ist ponosna da bom 18 :P :P :P :razz: uglaunm.. ja

da bi pa od sorodnikov gdo pozabu uff NO WAY..a to obstaja? dobim od bratranca, strica, tete, pa še kšna familija se najde, sosedov, babica, dedi-dariu pa starši :) itaq pa tamau mi kej posebi prnese, pa sm čist happy :cool:

drgač pa tipa pa družbo k smo z njem kje zun in svoje povabm lepo k smo zuni na drinko, pico in to je to :)
Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 26. Okt. 2007 12:38

men to ,,pozabljenje'' gre zelo na živce. moja ,,najboljša'' kolegica, s katero sma se poznale od vrtca ni po 8 letih prijateljstva niti vedla točenga datuma mojega roj. dneva. :twisted: :twisted: Seveda sem bila razočarana, ampak rekla nisem nič.

Drugače pa sošolke- pomojem redkokatera ve kdaj imam rojstni dan, ker ga imam med počitnicami in me včasih kar malo zaboli ko drugim pojejo za roj. dan in jim vsi čestitajo- tudi tisti s katerimi se ne družijo, jaz pa dobim od sošolk mogoče 4 SMS. :roll: :roll:
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
SpiCy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 16. 10. 2007
Kraj: SpaCe

Neprebrana objavaNapisal/-a SpiCy » 31. Okt. 2007 11:07

jullia_ napisal/-a:moram rečt, da imate ene res obupne prijatelje. mene pa vsako leto sproti preseneti, da se folk kljub temu, da sem se rodila sredi poletja, še vedno spomni name. darilo pa res ponavadi dobim z zamudo, ker še denar pobirajo pa se odločajo, kaj sploh kupit. :)
mi je šlo pa včasih ful na živce, da mi je moj "highschool sweethart" vedno 3 dni prepozno sms poslal. ampak zdej sem že navajena.


ja to so uni k smo jih zdej moral oment...
drgač pa nimamo vsi oh in sploh četico klape oz kolegov, k so vsi nori name in sm za njih kralj(primer an )


odpri pa še temo z unimi drugimi prijatelji :D dj no dj:P
_- I don`t play your rules I make my own -_
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 31. Okt. 2007 12:04

mene pa zanima, kaj kupite za rojstne dneve in kaksno "žurko" nardite?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 31. Okt. 2007 13:18

Tole se nanaša na zgornji post: glede daril... izbira se razlikuje od osebe do osebe, odvisno od tega za koga kupujem darilo. Vedno gledam na to, da bo darilo osebi všeč in da bo nekaj v povezavi s tem, kar ga zanima. Nikoli ne kupim darila samo zato, ker ga moram in kupim prvo, kar se mi zdi kolikor toliko vredu in ugodno. Ponavadi si en dan grem ogledat, kaj bi lahko osebi podarila, potem zadevo prespim in po tehtnem premisleku odidem na lov za darilom. Pazim na to, kaj je za koga primerno in praktično. :wink: Žurk za rd pa ne prirejam. Najožje in tudi najboljše prijatelje povabim na pijačo ali v kino in se imamo super kot vedno. :)
Uporabniški avatar
oleander
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 10. 9. 2006
Kraj: In My World

Neprebrana objavaNapisal/-a oleander » 31. Okt. 2007 16:16

no me ku smo letos praznovale 18 let...nas je blo 6 takih ku smo zmjri bl skupi...pa smo z usako dale 15 €
no uglavnm...usaki smo kuple skupi darilo...eni mp3 + ostale malenkosti ku so se navezovale nanjo, pole eni smo umetnega + ostalo...
jst sm mela zadnja rojstni dan pa so mi kuple ful lepih stvri ( majco, parfum, maskaro, valda kondome in alkohol pa zvezek z matiko ku jo tku obožujm :D pa še neki malenkosti)...
res ful lepa darilca...predvsem taka ku se navezujjo name :D
od enih drugh prjatlu pa sm dobila papagaje...ratla navada da se podarja živali :D

no ampk poleg tega...je blo tisto kr mi je blo nejbl pomembno je blo tu d so mi pršli ob polnoči pojt podoknco in me potem peljali n nek kraj kmr so mi usi čestitli pa še svečke n torti sm mogla piht...res nepozabno...

sej ne gre ztu d dobiš neki materialnega...sam d ti prjatli pokažjo d so se potrudli zate in d jim neki pomenš...
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 03. Nov. 2007 13:37

Oleander, ful lepo to s podoknico. :)
Drugače pa ja, tudi jaz letos nisem nič dobila od "prijateljic", čeprav sem jih povabla na praznovanje in vse. Mislim, sej se res ne gre za to, da bi mogla dobit neka huda darila...Sam jaz se res zmerej ful potrudim, za vsak rojstni dan, vsak božič, veliko noč in ku**c palac, tudi če kam grem jim vedno kupim kakšno malenkost in tko... Pač, bla sem razočarana, ker jim očitno niti tolko ni mar, da bi mi vsaj kakšno kartico prinesle. :(
Da niti ne govorim, da od moje najboljše prijateljice iz SŠ nisem dobila niti SMSa. :( Sej res, da se bolj malo vidiva, ampak jaz sem ji vseeno uspela izdelat darilo v njeni najljubši barvi, ji kupit še par malenkosti in ji vse skupaj peljat domov (živi pa tko cca 100km proč od mene). Pa drugače res nisem zamerljiva, vesela sem tudi tistih SMSov, ki pridejo s pardnevno zamudo, ampak to me je pa res prizadelo. :(
Ampak ok, sem pa od ostalih, ki jim je mar, dobila ful lepa darila. ;)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 03. Nov. 2007 14:06

^^ To, da prijatlce povabiš na praznovanje in ne dobiš ničesar, se men zdi nezaslišano. Sej ne da js pričakujem ne vem kaj, ampak vsaj neko malenkost, ne morš kr pridet na praznovanje praznih rok, sploh če se gre za tvojo dobro prijatlco. Če pa npr. ne bi mela darila za nekoga, pol js rajš sploh šla ne bi.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Nov. 2007 14:37

Tiavanna napisal/-a:Oleander, ful lepo to s podoknico. :)
Drugače pa ja, tudi jaz letos nisem nič dobila od "prijateljic", čeprav sem jih povabla na praznovanje in vse. Mislim, sej se res ne gre za to, da bi mogla dobit neka huda darila...Sam jaz se res zmerej ful potrudim, za vsak rojstni dan, vsak božič, veliko noč in ku**c palac, tudi če kam grem jim vedno kupim kakšno malenkost in tko... Pač, bla sem razočarana, ker jim očitno niti tolko ni mar, da bi mi vsaj kakšno kartico prinesle. :(
Da niti ne govorim, da od moje najboljše prijateljice iz SŠ nisem dobila niti SMSa. :( Sej res, da se bolj malo vidiva, ampak jaz sem ji vseeno uspela izdelat darilo v njeni najljubši barvi, ji kupit še par malenkosti in ji vse skupaj peljat domov (živi pa tko cca 100km proč od mene). Pa drugače res nisem zamerljiva, vesela sem tudi tistih SMSov, ki pridejo s pardnevno zamudo, ampak to me je pa res prizadelo. :(
Ampak ok, sem pa od ostalih, ki jim je mar, dobila ful lepa darila. ;)


dobrota je sirota :wink: jst se še zdej tepem po glavi za ves dnar ki sem ga kdajkoli dala za njih :roll:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov