Prijateljica ima težave s fantom

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 09. Apr. 2008 13:13

no stvar je taka...prijateljica ma problem z fantom in sama bi ji rada kar se da najbolje svetovala ampak več glav več ve :twisted: ....če bi ugotovile da fant s katerim si v zvezi si medtem ko tebe ni dopisuje z drugimi, se meni da se bi dobil z njimi, govori z njimi o seksu, dobil bi se z njimi in si izmenja tel številko, celo "seksa" z drugo osebo preko kamere, vabi domou ženske na seks itd....in nehote bi zvedla za to ker so pogovori shranjeni na računalniku on pa seveda tega ni vedel in kasneje ustrajno trdi da mu to nič ne pomeni in da mu je strašno žal in celo kakšna lažna moška souza pade medtem....kaj bi ve storile???jaz bi hrepenela po maščevanju....kako bi ve odreagirale oz. kaj bi storile in če bi se kako bi se mu maščevale?? :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 09. Apr. 2008 13:16

*arabic_girl* napisal/-a:no stvar je taka...prijateljica ma problem z fantom in sama bi ji rada kar se da najbolje svetovala ampak več glav več ve :twisted: ....če bi ugotovile da fant s katerim si v zvezi si medtem ko tebe ni dopisuje z drugimi, se meni da se bi dobil z njimi, govori z njimi o seksu, dobil bi se z njimi in si izmenja tel številko, celo "seksa" z drugo osebo preko kamere, vabi domou ženske na seks itd....in nehote bi zvedla za to ker so pogovori shranjeni na računalniku on pa seveda tega ni vedel in kasneje ustrajno trdi da mu to nič ne pomeni in da mu je strašno žal in celo kakšna lažna moška souza pade medtem....kaj bi ve storile???jaz bi hrepenela po maščevanju....kako bi ve odreagirale oz. kaj bi storile in če bi se kako bi se mu maščevale?? :twisted: :twisted:


Prijateljica...yeah right... :cool:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 09. Apr. 2008 13:17

Ne maščevala se mu ne bi,ker se nisem sposobna tako nisko spustiti kot se je ta fant....

Bi pa defenitivno postavila rekord o hitrem bežanju od tega fanta.

Seveda močno upam, da ni vsem tem neumnim izjavam kot so: "da mu je žal, da mu to nič ne pomeni" nasedla.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 09. Apr. 2008 13:17

fant je otročji al pa pač neumen...jaz se mu ne bi maščevela, nebi se spuščala na njegov nivo, bi pa ga odjebala, ker takega luzera nebi hotela imet...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 09. Apr. 2008 13:20

Ne bi se mu maščevala, ker se sploh ne bi več ukvarjala z njim! :wink:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Apr. 2008 13:22

Briga me, koliko to pomeni njemu, mene bi taka stvar preveč ganila, da bi mu še kdaj pustila, da se me dotakne. Naj gre pecat druge, takega ne rabim.
Zadnje čase nasploh dobivam občutek, da je folk čisto preveč toleranten do svojih partnerjev. Jst se do svojega psa ne bi tako obnašala, kot ene pustijo, da tip z njimi dela (in obratno).
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 09. Apr. 2008 13:26

Kot so že ostale pred mano napisale, da se mu ne bi maščevale in bi šle čim prej stran od njega bi tako tudi js naredila.

Res si ne bi želela imet opravka s tipom ki vabi druge ženske h sebi in ima z njimi sex preko kamere (wtf??).Mislim, a ma lahko kej spoštovanja do svoje punce?? :evil:

Js mam eno kolegico, ki je poročena in že celo mesto ve da njen jo na veliko vara in osvaja druge punce, ona pa ne vem a ve al se dela da ne ve.Nimam pojma.
Js sem mišljenja, da tipi počnejo to ker jim punce "dovolijo".Malo potoži da mu je žal, potoči lažno solzo in gremo naprej.Samo ženske brez spoštovanja do same sebe lahko to dovolijo.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 09. Apr. 2008 13:37

Jst bi ga takoj pustla. Nič se ne bi maščevala, bo že pršel trnutek v njegovem življenju, ki ga bo izučil.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Apr. 2008 13:43

Jooj jst bi ga pač pustila pr miru. Sicr pa dvomm,da bi se spuščala njegou nivo pa čakala,da ga neki ponižam..al pa,da bi sam zato kao u zvezi še z njim,da bi se mu lahko maščevala..Tip pač ni dorasel za resno zvezo in pr takem res nimaš kej počet..Razn seveda,če to obema paše :D

Predlagi ji,nej furata odprto zvezo :D :roll:
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 09. Apr. 2008 13:53

vsem njegovim ljubicam bi poslala SMS, da ima njihov faker hepatitis :lol:
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 09. Apr. 2008 13:55

jaz sem ji rekla naj gre stran od njega to v vsakem primeru ampak jaz si želim da bi mu preden odide rekla par stvari v obraz in ga postavi na pravo mesto ampak enostavno nevem kako ji svetovat in kaj rečt :!: in ja je prijateljica, če bi se to meni dogajalo bi to tudi napisala, saj konec koncev nihče ne ve kdo si :!:
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 09. Apr. 2008 13:56

Sharona05 napisal/-a:vsem njegovim ljubicam bi poslala SMS, da ima njihov faker hepatitis :lol:


:D hudaaaaaaaaaa :D :razz:
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Apr. 2008 13:57

Lej takim ljudem ne boš pršla do žiuga..dvomm,da ga bodo kakršnekoli besede spametovale ;) Tko,da sam tačke stran ;) !
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
sexybeyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 3. 2008
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a sexybeyb » 09. Apr. 2008 14:00

No...jaz sem imela podobno izkušnjo, le da moj bivši ni šel tako daleč. Bilo je dopisovanje in dobila sta se. Pol sem 'ponesreči'(slutnja pač) smse prebrala( pol leta jih namreč nisem), in sem ga ujela na laži! Se je tud neki zgovarjal, da ne razumem, da to ni nč itd...vem, da me ni vreden ker se obnaša totalno otročje in sem ga skenslala...pač ni resen in mu očitno manjka še malo svobode in časa za zresnit se!
tako, da prijateljici kar svetuj naj ga skensla, ker nobena ni vredna tega!!
Pa tko kot je že zgoraj napisano, ni vreden, da bi se spuščala na njegov nivo - ga bo že doletelo...slej ko prej.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 09. Apr. 2008 15:00

Pismo, mene bi pa motil, da bi mi en frend tm govoru kaj naj jaz v svoji zvezi počnem.

Jaz osebno, če bi bil na tvojem mestu, bi najprej sam sebi (vkolikor gre res za tvojo prijateljico in ne zate osebno, v kar sem sicer bolj prepričan) svetoval, naj se ne umešavam v to, kako imata onadva zadeve med seboj, ker me to, prijateljica gor ali dol, nič ne briga. :idea:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov