Prijateljica ima težave s fantom

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 09. Apr. 2008 15:07

že res in se nebi umešavala če me nebi ona prosila za nasvet in če ji znam kako pomagat....in ne ne gre se za mene...jst še vedno nism prebolela bivšega po dveh mescih da bi zdej že končavala z nekim novim tipom.... :roll:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 09. Apr. 2008 15:09

Blah, pošle nj ga v tri pm.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 09. Apr. 2008 15:12

ja skensla naj ga a ne ..pa brezveze neki razmišlat kaj pa kako mu bo povedala k itk mu je vseen kaj bo rekla če je to delu
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 09. Apr. 2008 16:13

če ji bo lažje, da mu pove par krepkih, mu naj pove
... če pa ga misli nekaj kao učit potem se naj vpraša, čemu ji je to potrebno

... konec koncev, nobene osebe nima smisla spreminjat. Ali ga sprejme takšnega kot je, če pa ji tak kot je ni všeč, pa naj gre.

...
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 09. Apr. 2008 17:11

naj ga pusti.že to bo dovolj velik udarec zanj, saj tak pras.... vedno ugotovi kaj ima, ko je že prepozno.jaz bi samo rekla...aha...prav, nisem vedela da si tak...adijo.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 09. Apr. 2008 17:12

*arabic_girl* napisal/-a:že res in se nebi umešavala če me nebi ona prosila za nasvet in če ji znam kako pomagat....in ne ne gre se za mene...jst še vedno nism prebolela bivšega po dveh mescih da bi zdej že končavala z nekim novim tipom.... :roll:


No, moj nasvet je, da ji pač poveš kako pomagat - da se umakneš.
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 09. Apr. 2008 18:34

oooooooooo ! :x stari, če bi men kter to delu,bi ga zvezala in vrgla na gnoj. Ne vem, tip bi, namesto da bi "fukaril" z drugmi ženskami , se z njimi še dogovarjal za seks, bi lahko poklical njo pa ji povedal da jo ma rad. Tip je bolan.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 09. Apr. 2008 18:38

Zakaj bi se maščevala? To je otročje :? Pa še sebi boš bolj škodila kot njemu, ker če to dela mu verjetno punca ne pomeni nevem kako veliko :roll:
Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 09. Apr. 2008 18:38

maščevanje not good..
čim dlje od njega.. spoznala boš boljšega.. vsekakor..
Cranberries
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Cranberries » 09. Apr. 2008 18:44

Na ignor ga naj vrže pa čim dlje od njega, ker če tudi bi ostala z njim, pa kar koli on obljublja, bo zmeraj isto. Ni edini, in ni toliko vreden, da ona zaradi njega tako trpi.
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 09. Apr. 2008 18:59

To z zvezovanjem in metanju na gnoj sm sam tko misnla.. ne dobesedno :D Pustila bi ga. Če bi jo mel rad, neb iskal nekih nadomestkov , medtem ko nje ni doma. :?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 09. Apr. 2008 21:01

Js bi mu to kar bi odkrila definitivno omenla, ker ne bi zdržala in mogla bit tiho. Maščevala se mu ne bi, ker se mi zdi totalno brezveze in nezrelo, in bi ga verjetno že s tem da bi ga pustila dovolj prizadela (no ja, tuki je odvisno če jo je imel rad).
rosomah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rosomah » 10. Apr. 2008 23:10

*arabic_girl* napisal/-a:no stvar je taka...prijateljica ma problem z fantom in sama bi ji rada kar se da najbolje svetovala ampak več glav več ve :twisted: ....če bi ugotovile da fant s katerim si v zvezi si medtem ko tebe ni dopisuje z drugimi, se meni da se bi dobil z njimi, govori z njimi o seksu, dobil bi se z njimi in si izmenja tel številko, celo "seksa" z drugo osebo preko kamere, vabi domou ženske na seks itd....in nehote bi zvedla za to ker so pogovori shranjeni na računalniku on pa seveda tega ni vedel in kasneje ustrajno trdi da mu to nič ne pomeni in da mu je strašno žal in celo kakšna lažna moška souza pade medtem....kaj bi ve storile???jaz bi hrepenela po maščevanju....kako bi ve odreagirale oz. kaj bi storile in če bi se kako bi se mu maščevale?? :twisted: :twisted:

jaz bi se delal da sem ena druga bejba, pa bi ga zvabil na en sestanek preko neta, potem bi mu pa j.bal nanu i boga, ko bi se faker privlekel na live sestanek. Brca v jajca je najmanj s čimer bi mu postregel.
Še prej bi mu pa naredil kako štalo.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Apr. 2008 11:25

Naj gre stran od nega. Kar pa se tič maščevanja,... Vse v življenju se enkrat vrne in tudi njemu se bo prej al slej.
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 11. Apr. 2008 11:39

Ma naj gre čimprej stran od njega...prej bo šla bolje in lažje ji bo. Pa ni se ji treba maščevat pa nevem kaj ker bi jo to postavlo na isti nivo kot fanta...tega pa najbrž noče, pa po drugi strani dvomim, da bi tazga tipa kaj remaknlo oz. prizadelo

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov