Prevara, oprostiti ali ne?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 09. Apr. 2008 13:07

mala račka* napisal/-a:saj pravim, da njemu ni bilo čisto jasno kako zveza zgleda!sedaj je čisto drugačen kot takrat.nevem....lažje je kritizerat nekaj kar se tebi ni zgodilo kot pa skkušat pomagati nekomu?...ubistvu vas ne sprašijem ali naj ga zapustim ali ne ampak ali je bila to prevara ali ne? :?:


kaj pa ti bo pomagal če ti mi rečemo da je ali ni prevara? za nekatere je, za druge ni.. torej kaj je to zate mi ne vemo..
zdej če napišeš svojo situacijo na forum logično da bomo hvalil in kritiziral, ampak v tvojem primeru ni nč za hvalit, in pol kritiziramo..
ti si očitno že tako al tako odločena da boš z njim ostala ker se je spremenil.. tako da nevem kaj pol želiš od nas?
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
_sanja_*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a _sanja_* » 09. Apr. 2008 13:15

Roberta R. napisal/-a:kaj pa ti bo pomagal če ti mi rečemo da je ali ni prevara? za nekatere je, za druge ni.. torej kaj je to zate mi ne vemo..
zdej če napišeš svojo situacijo na forum logično da bomo hvalil in kritiziral, ampak v tvojem primeru ni nč za hvalit, in pol kritiziramo..
ti si očitno že tako al tako odločena da boš z njim ostala ker se je spremenil.. tako da nevem kaj pol želiš od nas?


No, točno tole sem hotla js povedat, pa nism našla pravih besed. :ja:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 09. Apr. 2008 17:15

---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:23, skupaj popravljeno 1 krat.
unemotional
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a unemotional » 10. Apr. 2008 17:35

mala račka* napisal/-a:evo bejbike tole me že neki časa muči in upam, da mi kera zna pomagati!?stvar je pa taka...s fantom sva skupi dobr let in on me je na začetku prevaral (on sicer to definira takole:skupaj sva bila prib.10dni in nikoli prej še nisem imel resne punce oz.dalj kot en teden, zato to niti ni bila prevara, ker nisem točno bil prepričan kaj hočem niti nisem vedel kako se zveza odvija!!!zame to ni bila prevara ampak samo f*k!).am jaz temu rečem prevara!aha pa še pomemben podatek-bejbo je uvozu iz morja kjer sva bla 10 dni pred tem!!!jaz sem pa tist vikend ravno doma bila in sta baje f**ala na zadnjih sedežih medtem ko ju je kolega peljal tja kjer je ta ženska doma!!!evo tega nikakor ne morem pozabiti!!ker zame to je prevara in vedno bo!sicer sem mu oprostila samo zaupanja vanj nimam več niti nevem kakšna so točno moja čustva do njega!!od tega je minilo več kot 1 leto pa vseeno.povedal pa mi ni on ampak kolega,čisto slučajno 1x!!on pa je nazačetku vse veselo zanikal dokler mu nisem postregla z dejstvi!!mislila sem da bomlahko pozabila ampak nikakor nemorem!!!upam, da mi lahko katera pomaga!!hvala :grosseaugen:



Tega nikakor ne moreš kar pozabiti in jasno da je to PREVARA.
Helou honey on je dejansko SEKSAL z drugo žensko.
Tega ne bi smela odpustiti pod nobenim pogojem. :?
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 10. Apr. 2008 18:06

Sweet Princess napisal/-a:Jah, mala račka - to bi mogla razčistit že takoj na začetku, ne pa zdej čez en let pogrevat nekih starih grehov, za katere u bistvu spoh ne veš da so greh al ne...Pa mu jih metat naprej - zdej. In zdej se žreš zarad zavede ki se je zgodila eno leto nazaj, ampak takrat si to mirne duše požrla, zdej te pa razžira od znotrej. To (žal) ne pelje nikamor,, če že, pa kvečjemu navzdol...Po toči zvoniti je prepozno, žal.

Evo točno to. Tip je bil fer in ti že na začetku povedal (vsaj tako sem razbrala), ti mu oprostiš, en let po tistem pa ti je hudo. Sj verjamem, da je hudo, ampak bi mogla pa že takrat sama pr seb vedit, da tega ne boš prenašala, da to je zate prevara in si tega ne zaslužiš. In ne, še zdelč mu nisi oprostila.
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
rosomah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rosomah » 10. Apr. 2008 19:03

mala račka* napisal/-a:evo bejbike tole me že neki časa muči in upam, da mi kera zna pomagati!?stvar je pa taka...s fantom sva skupi dobr let in on me je na začetku prevaral (on sicer to definira takole:skupaj sva bila prib.10dni in nikoli prej še nisem imel resne punce oz.dalj kot en teden, zato to niti ni bila prevara, ker nisem točno bil prepričan kaj hočem niti nisem vedel kako se zveza odvija!!!zame to ni bila prevara ampak samo f*k!).am jaz temu rečem prevara!aha pa še pomemben podatek-bejbo je uvozu iz morja kjer sva bla 10 dni pred tem!!!jaz sem pa tist vikend ravno doma bila in sta baje f**ala na zadnjih sedežih medtem ko ju je kolega peljal tja kjer je ta ženska doma!!!evo tega nikakor ne morem pozabiti!!ker zame to je prevara in vedno bo!sicer sem mu oprostila samo zaupanja vanj nimam več niti nevem kakšna so točno moja čustva do njega!!od tega je minilo več kot 1 leto pa vseeno.povedal pa mi ni on ampak kolega,čisto slučajno 1x!!on pa je nazačetku vse veselo zanikal dokler mu nisem postregla z dejstvi!!mislila sem da bomlahko pozabila ampak nikakor nemorem!!!upam, da mi lahko katera pomaga!!hvala :grosseaugen:


Kurbir enkrat, kurbir vedno. Ta ti bo še natepaval druge po zicih in še kje drugje. Ti pa to toleriraš in še sprašuješ, kaj narediti, če si naletela na tipa, ki deset dni po začetku zveze pijan f__ukari, ko ga frend prevaža okrog. Očitno ti to kar paše, sicer bi ga sunila v rit takoj ko si izvedela.
Meni se iskreno smiliš, ampak sem videl tudi že večje ovce. So tudi take ki so prevarane in še pretepene povrhu, pa še kar upajo, da bo bolje.

Pojdi na kak ginek pregled, da se boš paravočasno znebila bakterij, ki ti jih bo vsekakor enkrat presadil s kakšnega drugega g(n)ojišča.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 10. Apr. 2008 19:24

Js ne bi oprostila na tvojem mestu. Takega tipa pa res ne rabim. No, niti nasplošno ne bi oprostila prevare, grem isti trenutek stran od tipa. Po možnosti mu še kak šamar prilimam za konec.
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 10. Apr. 2008 20:05

^cherry^ napisal/-a:Js ne bi oprostila na tvojem mestu. Takega tipa pa res ne rabim. No, niti nasplošno ne bi oprostila prevare, grem isti trenutek stran od tipa. Po možnosti mu še kak šamar prilimam za konec.


mam isto mnenje... sploh pa če bi mi še ceu cajt lagal o tem in govoril da ni varal itd... varanje + laganje = katastrofa
Uporabniški avatar
žabica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a žabica* » 11. Apr. 2008 18:58

sej mi ni ves čas lagal ampak zanikal je dokler mu nisem postregla z dejstvi!!.....ok stvar je taka je sinko od enga težkega miljonarja, tastari so se ločl in on je s fotrom šou, uzgajala ga je gospodinja in nikol ni dobil tiste ljubezni, ki bi jo mogle vsak otrok prejeti od staršev.občasno je bil tudi pretepen, oče se je znašal nanj (ko je bil doma!).kje naj potemm človek dobi zgled pa vzgojo???in od takrat se je zeeeeeloooo pozitivno spremenil in če se nebi bi ga že zdavnaj pustila ampak jaz mislim, da si vsak, ki naredi napako zasluži še eno priložnost.in če se bi oz. se bo. oz se je to ponovilo potem sem mu jasno in glasno povedala, da ga niti ne bom poslušala ampak ga bom enostavno izbrisala!!
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 11. Apr. 2008 19:04

žabica* napisal/-a:in od takrat se je zeeeeeloooo pozitivno spremenil in če se nebi bi ga že zdavnaj pustila ampak jaz mislim, da si vsak, ki naredi napako zasluži še eno priložnost.in če se bi oz. se bo. oz se je to ponovilo potem sem mu jasno in glasno povedala, da ga niti ne bom poslušala ampak ga bom enostavno izbrisala!!


ok zaj mi pa ni jasno, kaj hočeš! po eni strani sprašuješ kaj naj nardiš, po drugi strani, pa sta si tak že vse povedala pred enim letom, ko si mu dala še eno šanso! zaj kaj pričakuješ od nas da ti bomo dale potrditev tvojega dejanja, al da te bomo skritizirale! saj si sama nardila, kar si v tistem trenutku čutla! če te pa po enem leto to tako zelo moti in razžira, potem je tak najbolje da prekineta, če mu ne zaupaš!ker mi res ni jasno kak si mu eno leto zaj zaupala, zdaj mu pa več nena!?? :?: :idea:
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 11. Apr. 2008 19:12

Ne si življenja komplicirat po nepotrebnem.

Eno staro zadevo mlatit in mlatit celo leto in še naprej... It's pointless. Če se razumeta popolnoma čudovito, če ga ljubiš, če ljubi on tebe... Kaj bi še rada? Stvar ti je obrazložil, ti si ga sprejela nazaj... Če se že odločiš človeku odpustit, potem mu tudi dejansko odpustiš.

Sicer pa 10 dni zveze res še ni nek definiran odnos... Ni res?
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 11. Apr. 2008 19:15

žabica* napisal/-a:sej mi ni ves čas lagal ampak zanikal je dokler mu nisem postregla z dejstvi!!.....ok stvar je taka je sinko od enga težkega miljonarja, tastari so se ločl in on je s fotrom šou, uzgajala ga je gospodinja in nikol ni dobil tiste ljubezni, ki bi jo mogle vsak otrok prejeti od staršev.občasno je bil tudi pretepen, oče se je znašal nanj (ko je bil doma!).kje naj potemm človek dobi zgled pa vzgojo???in od takrat se je zeeeeeloooo pozitivno spremenil in če se nebi bi ga že zdavnaj pustila ampak jaz mislim, da si vsak, ki naredi napako zasluži še eno priložnost.in če se bi oz. se bo. oz se je to ponovilo potem sem mu jasno in glasno povedala, da ga niti ne bom poslušala ampak ga bom enostavno izbrisala!!


ok, nočem te napadat, sam se mi zdi, da maš ti mal bujno domišljijo :roll:
če se pa motim, pa oprosti
So give me your forever.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 11. Apr. 2008 22:44

Odg.: Da zame je to prevara.
Poleg tega je tip lažnivec, ker ti ni priznal razmerja z njo.
In še bolj čudno, da gre seksat zraven svojega kolega?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 12. Apr. 2008 9:41

sanjaanja napisal/-a:Odg.: Da zame je to prevara.
Poleg tega je tip lažnivec, ker ti ni priznal razmerja z njo.
In še bolj čudno, da gre seksat zraven svojega kolega?

Še najbolj čudno pa je to, da mu je punca oprostila in se odločila z njim nadaljevati zvezo. Sedaj po enem letu pa je v dilemi, če se je prav odločila?? Poudarek je po enem letu. Meni osebno nefer do nje same, do njega in do celega leta. Zakaj mu je šla oproščat, če mu po enem letu še ni oprostila? Če jo tako zelo žre, naj zaključi to poglavje, tako se bo nehala ubadat s to stvarjo in šla bo naprej.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 12. Apr. 2008 10:16

Meni se ne zdi tako pomembno, ali mi, ki ti odgovarjamo v tej temi, dejanje tvojega fanta smatramo za prevaro ali ne, ampak se mi bolj zdi pomembno, da ti sama sebi priznaš, ali je za tvoje pojme to bila prevara ali ne. Po eni strani praviš, da še po enem letu, odkar si mu povedala, da mu odpuščaš, in se odločila, da ostaneš z njim, tega ne moreš pozabiti. Po moje mu takrat sploh nisi odpustila, ampak si morda le mislila, da mu sčasoma boš ... Zdaj pa vidiš, da te stvar vedno bolj razžira. Po drugi strani pa ga braniš na vse pretege in njegova dejanja opravičuješ, da ne bi izpadel tak bad guy. Odloči se, na kateri strani si, ker je tvoj največji problem to, da kolebaš med dvema stranema. Očitno ti razum govori drugače kot srce.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]