Osvajanje dekleta

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kazar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Kazar » 18. Sep. 2016 15:51

Pozdravljeni! Star sem 17 let in mi je zelo všeč punca iz okolice mojega bivanja. Vsak dan se pogovarjava na messangeru in tako dalje, včasih skupaj greva na avtobus in tako naprej. Poznava se že kar nekaj časa, ampak tisto prav pa 3 tedne. Nevem kaj meni ona o meni, več krat ji povem da jo imam rad in dajem določene namige, ona le včasih reče jaz te imam tudi rada... Nevem kaj bi naredil da bi jo res presenetil da bi tudi ona čutila tisto kar jaz do nje, kako bi se lahko potrudil... Imate kakšno idejo kaj naredit? Najlepša hvala za prihodnjo pomoč!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2016 16:55

am..povabi na pijačo?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
ChvarchkA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ChvarchkA » 18. Sep. 2016 22:29

Dej glede pijace.. pomoj sta tisoc krat sla na pijaco pac pa le kot frenda.. z mojim sma bla tut tku doklr nisva se zmenila en dan da grema mau na plazo ( sva na obali) in tko sva se smejala pa sam uprasu naenkrat ce sm kaj njegova..tko d me kr presenetu ker nisem bila ziher da tut on tku cuti do mene.. kot punca ti povem da jo lepo povab na zmenek, pa ji povej.. vem da se bojis da ne cuti isto, da te ma rada sam kot frenda ampak kdo ne riskira-ne profitira.. ne mors celo vecnost bit tiho pac pa povej iskreno d ves usaj kok je ura ce je zainteresirana odlicno, ce ni- tut v redu, mau bos depresivn ampak pol te bo minil, bos vsaj vedu a bi ustrajau al seu naprej..
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 19. Sep. 2016 13:59

Se strinjam s predhodnico - povabi jo ven in ji povej, kaj razmišljaš. Zgubit nimaš kej, dobiš pa lahko punco ;) Če ji poveš, ji vsaj daš material za razmišljanje ... če boš pa tiho, pa lahko čakaš in čakaš in čakaš ...

Kar pogumno ;) Držim pesti!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov