Obsedenost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 13. Mar. 2008 21:43

ne se dat sprovocirat na tak bedn izgovor, če nimaš bit želje z njim te ne more noben prisilit v to zvezo... če bi bila jaz ne tvojem mestu bi storila to kar je bilo že omenjeno- bi ga ignorirala.
Uporabniški avatar
ma.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ma.me » 13. Mar. 2008 21:43

ja res ne vem, kaj naj ti rečem. naj ga kdo poskuša ustrašit malo. jaz sem tudi imela tako izkušnjo.... meni je pomagalo. vendar pazi, da se ne obrne v kaj hudega.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 13. Mar. 2008 22:08

Tip je očitno psihopat. Pazi se, taki so lahko zelo nevarni. Imela sem eno podobno izkušnjo in sem se tipa komaj losala (ni in ni dojel, da sem ga imela samo za seks, čeprav sem mu to 1000x povedala in tudi, da me razmerje z njim ne zanima. Na koncu sem menjala cifro in e-mail).

Zajebala si se že na začetku, ker si sploh šla ven z njim. Itak da je pričakoval nekaj več, ampak normalen tip te 1. ne bi krivil, da je zaradi tebe pustil punco (!?) in 2. po prvi zavrnitvi dal mir. V bistvu imaš samo smolo, ker si naletela na takega bolnika. Jst bi vseeno menjala cifro, veš. Ni vredno sekerancije in živciranja. Če bi ga blokirala, bi te pač začel klicati z druge cifre.

Upam, da ti bo uspelo uredit stvari.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 13. Mar. 2008 23:32

Sam ignorirej, briši, ne javljej se, niti ne beri sms-ov! Ko bo vidu račun in še pogruntal, da ni nč dosegu, bo valda nehal...
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 14. Mar. 2008 8:23

freak! :eek:
upam da model ne ve kje živiš, k takih psihičev se je res treba pazt.
probi ignorerat 2 tedna, zapisuj si čas klicev, blokeri pri operaterju številko, če še ne bo pomagal policija...ČE ŠE VEDNO ne bo pomagal kolega/brat pa mal zagrozit pa bo mogoče ratal....
no mislm da si bo že pr policiji ustavl, če ne že prej.

kok časa te pa že nadleguje?
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 14. Mar. 2008 10:32

prijavi ga na mobitel/simobil in naj ti zablokirajo njegove klice ... pa dala bi prijavo na policijo ...

...
Elle 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle 08 » 14. Mar. 2008 10:44

Nadleguje me že en mesec...na mobitelu pa ga zaenkrat le opozorijo. Včeraj zvečer me je čakal pred hišo ko sem stopila iz avta :eek: ....
Nasilen ni, imel pa je histeričen napad joka dokler sem mu razložila (že stotič!) tudi na grd način... se mi je zdelo da je sprejel nakar se danes zbudim in na gsmu 60 sporočil in ne vem kolk klicev čez noč :? , to je šlo pa sedaj čez vse meje... ni se mi še dogajal to
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 14. Mar. 2008 11:10

Če pregovarjanje in lepe besede ne zaležejo pa poskus kaj druzga...nevem mene bi blo že strah, če bi me čaku pred hišo in bi šla že pomojm na policijo :?
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 14. Mar. 2008 11:17

definitivno prijavi policiji ...
... in če imaš kakšne kolege/brata, ki bi tega dečkota malo stresli.

...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 14. Mar. 2008 11:45

Policija ne bo naredila nic. Ce stoji pred hiso, mu ne morejo nic. Niti ce jo konstantno klice.
Ne vem, mene bi bilo posteno strah, kot bi me bilo vseh ljudi, ki bi vdirali v moj prostor :?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
sexybeyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 3. 2008
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a sexybeyb » 14. Mar. 2008 11:51

tole pa je bolezen pomojem.na mobitelu ti ga lahko zablokirajo,sam pač reč da ti grozi in da se počutiš ogroženo!se strinjam da bi ga kšn kolega/brat moral streznit...če ne pa tko kot je že napisano-policija!
velik sreče, pa poročaj!
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 14. Mar. 2008 14:27

nevem no...meni se zdi klicanje policije malo pretirano...če je šlo že tko daleč, ovej raje kšnemu frendu al pa kšni gorili, k ga bo znal umirit...k tuki bo neki efekta, pr policiji ne bo nič...njim bo samo še en nov primer, ki ga ne bojo rešli...
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 14. Mar. 2008 14:58

60 sporočil?!
Če pa to Mobitelu ne bo zadosten razlog za blokado, pa ne vem ... a ti mora kej nardit (bognedaj!) da se bodo zmigali?

Najemi eni gorilo magari. Nič drugega ne bo zaleglo.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 14. Mar. 2008 15:20

Kakšnemu prijatelju reči naj se pred njim s tabo pojavi, kao da sta par al pa kej. Pa fajn bi blo, da je bolj gorila tip ja :wink:. Al pa nej se en tvoj frend javi na telefon, ko te pokliče in mu lepo pove, da tko ne bo več šlo...
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Elle 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle 08 » 16. Mar. 2008 11:48

Zdaj je pa res šlo čez vse meje, napadel je mojega dobrega prijatelja :eek: ko naju je videl skupaj na kavi!!! Res me je postalo strah česa vse je zmožen in sem ga ovadila.. Policija ni naredila nič, kljub temu da sem povedala vse kar se dogaja... njihov odgovor je bil da dokler ne obračuna !fizično! z mano ne morejo nič. Rekli so naj se na klice ne javljam itd... :? :wall: tako da takšen je sistem v naši državi! Ko te nekdo "ubije" takrat ukrepajo... brez besed sem

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov