Obsedena s svojim videzom

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 03. Jan. 2010 22:04

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 03. Jan. 2010 22:04

Jah če te to moti, pač malo omili svoje navade. Manj make upa, brez nakita, ni treba kupovati novih cot. Sej ne bo noben opazil, ti boš pa tudi pozabila hitro, ko boš zunaj in zamotena z drugimi stvarmi ;)
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 22:05

Horus napisal/-a:
LilBarbie napisal/-a:
Horus napisal/-a:Od zdaj naprej ne sprejemam vec kritik na racun otrocjosti moskih xD Ko katero prime kaka ideja o simfanju tipov, naj pogleda original posterko tule xD


Mislim da si malo napacno usmero vse to. Da sem otrocja, ker se vcasih prevec sekiram s tem ker hocem bit urejena? Svaka cast tvojima glavama, da sta to tak pametno interpretirali :cool:


V primerjavi s tem, kar zenske opisujejo pod definicijo otrocji moski, si ti prava definicija razvajene otrocadi. In to prihaja od edincka xD


Edincek, se mas kaki zanimivi smile za mene? xD Al pa definicijo?
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 03. Jan. 2010 22:07

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 03. Jan. 2010 22:07

joj jst mam pa obraten problem. meni se pa ne da niti lip glossa uporabljat. grem kr v trenirki v trgovino pa na sprehod. boli me k***c kaj si drugi mislijo. mislim kwa čm nardit. pomagiteeeeeeeeeeeeee
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 03. Jan. 2010 22:10

LilBarbie napisal/-a:Besedno malenkostna sem uporabla ravno zato, ker mora bit vse tipi topi in ker je to moj problem, ne razumem v kak namen mislis da sem jo uporabla


Potem ne znaš bit malenkostna, ne pa znaš. Jaz sem si tvoj prispevek potem razlagala popolnoma drugače kot ti.
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 22:10

delusional napisal/-a:joj jst mam pa obraten problem. meni se pa ne da niti lip glossa uporabljat. grem kr v trenirki v trgovino pa na sprehod. boli me k***c kaj si drugi mislijo. mislim kwa čm nardit. pomagiteeeeeeeeeeeeee


Eh, res? Kak se je faaaaajn norca delat :eek: trenirka? Za to se res slisala nisem, jaz pa grem v petkah na sprehod :) smesna si. Tud jaz oblecem trenirko kdaj, ampak okej, naslajajte se vi lepo, dr*k sem pojedla ker sem misla da bo enkrat normalno skomentirana tema. Adijo
Uporabniški avatar
mala-anchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 14. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala-anchy » 03. Jan. 2010 22:12

orhideja1 napisal/-a:
LilBarbie napisal/-a:Besedno malenkostna sem uporabla ravno zato, ker mora bit vse tipi topi in ker je to moj problem, ne razumem v kak namen mislis da sem jo uporabla


Potem ne znaš bit malenkostna, ne pa znaš. Jaz sem si tvoj prispevek potem razlagala popolnoma drugače kot ti.

orhideja če ti ne veš kaj pomeni biti malenkostna je tvoj problem...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 22:13

orhideja1 napisal/-a:
LilBarbie napisal/-a:Besedno malenkostna sem uporabla ravno zato, ker mora bit vse tipi topi in ker je to moj problem, ne razumem v kak namen mislis da sem jo uporabla


Potem ne znaš bit malenkostna, ne pa znaš. Jaz sem si tvoj prispevek potem razlagala popolnoma drugače kot ti.


Očitno tud jaz.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 03. Jan. 2010 22:14

To je neke vrste zasvojenost.
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 03. Jan. 2010 22:15

LilBarbie napisal/-a:
delusional napisal/-a:joj jst mam pa obraten problem. meni se pa ne da niti lip glossa uporabljat. grem kr v trenirki v trgovino pa na sprehod. boli me k***c kaj si drugi mislijo. mislim kwa čm nardit. pomagiteeeeeeeeeeeeee


Eh, res? Kak se je faaaaajn norca delat :eek: trenirka? Za to se res slisala nisem, jaz pa grem v petkah na sprehod :) smesna si. Tud jaz oblecem trenirko kdaj, ampak okej, naslajajte se vi lepo, dr*k sem pojedla ker sem misla da bo enkrat normalno skomentirana tema. Adijo


Tko neumen problem nemore bit normalno skomentiran :D
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 03. Jan. 2010 22:15

LilBarbie napisal/-a:Jaz pa mam en problem, odkar se poznam sem taka, ampak ne najdem pravega razloga za to, ne vem kako bi se tega odvadila...
Moj problem je namrec ta, da zmeraj ko se gre z druzbo ven to predstavlja za mene ogromeeen problem, pa ni to da ne maram plesa, pa glasbe ravno nasprotno. Problem je v tem, da jaz iz hise ne grem dokler ne bom mela 'v nulo' zlikanih las, nalakiranih dolgih nohtov, vse porihtano v nulo, vse kar je na meni mora bit novo (vsaj majca ali cevlji) - da ne bi bilo isto kot kak teden prej, ce mi zmanka pudra ni sanse da bi si ga sposodila od mame, mora bit ravno ta in samo ta. Vse mora bit oprijeto, vse se mora ujemat, se eno leto stare torbice nocem met, ampak zadnji trenutek letim po novo. V solo se nisem sla brez lip glosa. Navelicala sem se tega, ampak se ne znam odvadit, ne znam se vredu pocutit v svoji kozi tud brez verizice, ker mislim da to vsi opazijo... Ampak delam za svojo duso, ceprav se mi zdi da pretiravam


Predlagam ti, da mi vsak mesec nakažeš ene 200€. Pošlji mi ZS pa ti dam moj tekoči račun. :D

Kot so že druge rekle, razvajena si, poleg tega imaš pa veliko denarja, kar samo podpira tvojo razvajenost. Kot drugo si pa pretirano pikolovska, verjetno tudi premalo samozavestna, če se moraš nujno vedno tako urejat. Za svojo dušo je lep izgovor, ampak za to tvojo ubogo dušico ne rabiš vedno top notch pudra, niti vsakič nove majice. Pravzaprav sploh ne vem, kaj je tvoj problem ... preveč keša? Lahko ga daš meni. Razvajenost? Definitivno. Ampak če se je zavedaš (kot je očitno iz prvega posta) in se je želiš otresti, potem bi to lahko že storila, ne pa da nas sprašuješ za nasvet. Likanje las in lakiranje nohtov nista problem, problem je tvoja nizka samozavest. Ne glede na to, kako se tebi zdi, da ti nove stvari pomagajo, ti jaz povem, da ti ne.


Še vedno pa (kot oseba, ki je stalno brez denarja in ima slabo vest vsakič, ko si kupi kaj novega) težko verjamem, da se ne zafrkavaš. Mislim, halo. Tvoj post je izpadel bolj kot to, da se želiš hvaliti.
Every rose has its thorn
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 03. Jan. 2010 22:16

mala-anchy napisal/-a:orhideja če ti ne veš kaj pomeni biti malenkostna je tvoj problem...


Ne ni to moj problem, če se ona ne zna izražat. Poleg tega ni to tvoj problem, če se jaz pogovarjam z njo in ne s tabo.
Uporabniški avatar
mala-anchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 14. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala-anchy » 03. Jan. 2010 22:17

orhideja1 napisal/-a:
mala-anchy napisal/-a:orhideja če ti ne veš kaj pomeni biti malenkostna je tvoj problem...


Ne ni to moj problem, če se ona ne zna izražat. Poleg tega ni to tvoj problem, če se jaz pogovarjam z njo in ne s tabo.

kako se ne zna izražat?? čisto prav je napisala...mogoče pa ti brati ne znaš...
malenkostnež - dlakocepec, človek, ki se spušča v nepomembne zadeve
in ona je rekla da JE malenkostna!
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 22:18

*SunFlower* napisal/-a:
LilBarbie napisal/-a:Jaz pa mam en problem, odkar se poznam sem taka, ampak ne najdem pravega razloga za to, ne vem kako bi se tega odvadila...
Moj problem je namrec ta, da zmeraj ko se gre z druzbo ven to predstavlja za mene ogromeeen problem, pa ni to da ne maram plesa, pa glasbe ravno nasprotno. Problem je v tem, da jaz iz hise ne grem dokler ne bom mela 'v nulo' zlikanih las, nalakiranih dolgih nohtov, vse porihtano v nulo, vse kar je na meni mora bit novo (vsaj majca ali cevlji) - da ne bi bilo isto kot kak teden prej, ce mi zmanka pudra ni sanse da bi si ga sposodila od mame, mora bit ravno ta in samo ta. Vse mora bit oprijeto, vse se mora ujemat, se eno leto stare torbice nocem met, ampak zadnji trenutek letim po novo. V solo se nisem sla brez lip glosa. Navelicala sem se tega, ampak se ne znam odvadit, ne znam se vredu pocutit v svoji kozi tud brez verizice, ker mislim da to vsi opazijo... Ampak delam za svojo duso, ceprav se mi zdi da pretiravam


Predlagam ti, da mi vsak mesec nakažeš ene 200€. Pošlji mi ZS pa ti dam moj tekoči račun. :D

Kot so že druge rekle, razvajena si, poleg tega imaš pa veliko denarja, kar samo podpira tvojo razvajenost. Kot drugo si pa pretirano pikolovska, verjetno tudi premalo samozavestna, če se moraš nujno vedno tako urejat. Za svojo dušo je lep izgovor, ampak za to tvojo ubogo dušico ne rabiš vedno top notch pudra, niti vsakič nove majice. Pravzaprav sploh ne vem, kaj je tvoj problem ... preveč keša? Lahko ga daš meni. Razvajenost? Definitivno. Ampak če se je zavedaš (kot je očitno iz prvega posta) in se je želiš otresti, potem bi to lahko že storila, ne pa da nas sprašuješ za nasvet. Likanje las in lakiranje nohtov nista problem, problem je tvoja nizka samozavest. Ne glede na to, kako se tebi zdi, da ti nove stvari pomagajo, ti jaz povem, da ti ne.


Še vedno pa (kot oseba, ki je stalno brez denarja in ima slabo vest vsakič, ko si kupi kaj novega) težko verjamem, da se ne zafrkavaš. Mislim, halo. Tvoj post je izpadel bolj kot to, da se želiš hvaliti.


Hvalim? Sem napisala bilo kaj o kakem premozenju, avtu al pa bilo cem. Oprosti ce je nova majca poseganje po nekih tebi nedosegljivih ciljih. Ker meni ni. Se pa v vecini strinjam s tabo, o samozavesti in o tem kako mi to pomaga. Hvala

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]