Njegova sestra

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
adrianca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 22. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a adrianca* » 07. Jan. 2011 21:30

emanuela napisal/-a:Meni je šlo izjemno na živce, ko me je sestrin fant klical in spraševal kje je.Sem isto izustila pokliči jo sam pa jo vprašaj.Tako da jo razumem...sestro namreč :D



pa se sploh ne gre za to! je blo tok težk povedat da je na treningu? ona mi ZANALAŠČ ni povedla kje je, ker ni hotla da vem in ker hoče da nisva več skup!
i need inspiration, not just another negotiation.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Jan. 2011 21:33

Ja, pa je res ena zlobnica, ki te ne mara in noče, da sta skupaj.Sploh pa tudi če je temu tako, se pač ne vključuj v pogovor preveč z njo, pa ostani prijazna.Če boš preglasna mislim da je jasno da boš odletela :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
adrianca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 22. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a adrianca* » 07. Jan. 2011 21:36

fantu je čist vseeno da sm jst skregana z njo in je reku da se ne bo vmešval in to, tk da z njim ne bo čist nič narobe če jst karkoli ukrepam v zvezi z njo ...
i need inspiration, not just another negotiation.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Jan. 2011 21:38

Verjemi mi, da če je vsaj pribl. normalen, te bo skenslal če se boš spravila na njo ker vama kao hoče škodovati.
Čeprav meni se vse skupaj bere kot eno veliko dramatiziranje in sekiranje za brezveze.Pač pokličeš fanta, če se ne javi, se ti bo ko bo čas za to.Ni potrebno klicat okrog kakor ne veš kje točno je, točno takrat ko bi ti rada vedela kako in kaj.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 07. Jan. 2011 21:41

emanuela napisal/-a:Verjemi mi, da če je vsaj pribl. normalen, te bo skenslal če se boš spravila na njo ker vama kao hoče škodovati.
Tud men se tko zdi.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Jan. 2011 22:07

adrianca* napisal/-a:fora je, da ona me je že pred tem gledala čudno in me zaj* kadarkoli je bla šansa in ni sprejela nbenga vabila kdr smo šli vn. pa smo hodli prej vn in se družl. pol pa kr naenkrat fertik s tem.



In ti jo po tem še kličeš in sprašuješ po fantu?

Mislim, da ima razloge, da te ne mara :P avša ena...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Jan. 2011 22:08

začnita se čim večkrat dobivat pri tebi..
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 07. Jan. 2011 22:14

adrianca* napisal/-a:tk da z njim ne bo čist nič narobe, če jst karkoli ukrepam v zvezi z njo ...


:eek: :eek: :lol:
Kaj je pa pod to mišljen?
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
ujsha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ujsha » 07. Jan. 2011 22:27

Kaj si sploh vmešavala sestro zraven? zakaj rabiš njo da preverja tvojega fanta?
moj bivši je tud imel sestro, ki je bila od mene starejša 5 let. njen nivo obnašanja je bil 15-letnice. isto ukazovalna, use je bilo tko kot je treba. zarad nje sva imela ogromne težave. potem pa je prišel čas ko je moral zbirat jz al ona? žal velik prepozn, šele po enmu letu in pol sm ga prpravla do tega...in seveda izbrau je njo.
kot so že rekle punce požri ponos! ;)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Jan. 2011 15:35

Adrianca- obnašaš se kot 4 leta star razvajen otrok. Kot prvo kaj maš ti njegovo sestro sploh za klicat? Če te zanima kje je pokliči njega.
Drugo mi pa ni jasno a se je res tak težko dobro razumet s sestro/bratom partnerja. Moj je z mojo namreč odlično razume, jz pa sem sicer bolj malo v kontaktu z njegovo družino, ampak se z njegovim bratom tut dobro razumem in normalno menim ko se vidim, je zmer vabljen in dobrodošel, pa čeprav je dost starejši kot jz nama komunikacija lepo steče...

Če je tip kokrtolk pameten te bo prej al slej skenslal, ker pri 21-ih tako dramatiziraš da je grpza, daj se malo skulirat, sej sta le 3 meseca skup in ne 3 leta... Sam za info.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Jan. 2011 19:10

Eni se razumejo s partnerjevo družino, drugi ne. To je vprašanje kompatibilnosti karakterjev, nikjer ne piše, da mora njegova sestra postat tvoja kolegica.
Ampak to, da ti nekdo kot človek ni všeč, še ne pomeni, da se je nujno zapletat v konflikte z njim. Takšno otročje obnašanje do njegove družine lahko tebi in vajini zvezi samo škodi.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 09. Jan. 2011 19:31

Glej jaz mislim, da te tebe bolj matra fant in njegovo obnasanje, kakor njegova sestra, in sestro obtozujes da siher je ona tista, ki pocne nekaj proti tebi in to kao vpliva na tvoj fant.

Jaz mislim da njegova sestra ne samo to, da ne pocne nic proti tebi, ampak se sloh noce niti ukvarjati s tabo. Zakaj bi se ona morala druzit s tabo? Ker hodas z njenim bratom 3 mesece?
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 09. Jan. 2011 19:43

ja vse skupi je mal otročje ane. že to, da ti za njim špijoniraš, če sem prav razumela ... naprej pa niti ne bi ...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Jan. 2011 0:10

kakšni problemi :D
Wau js mam hujšega fantovega brata, pa se ne obremenjujem tok, kokr se ti zato ker se ti je zlagala da neve kje je fant. V življenju ne boš vsem všeč, in se ne boš z vsemi razumela. Če te to moti, najdi takega fanta, da se boš z družino boljše ujela.
Kot so povedale že vse pred mano, če bi mene klicala tako punca mojega brata, ji tut sigurno ne povem. Sej maš bratovo številko, pokliči. Če se ne oglasi, je najbrž razlog za to. Še manj bi prenašala to, da bi se kar morala družit z nekom, samo zato ker je nekako posredno povezan z mano. Pa naj bo to bratova punca, očetova punca ali mamin nov fant. Če se z nekom ne ujamem, se pač ne. In dodatno siljenje v "dobre odnose", bi me sigurno še bolj odvrnilo.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Kleio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kleio » 10. Jan. 2011 0:20

Jaz nevem zakaj ti vidiš svojo NAJVEČJO težavo v sestri... očitno je nek problem med vama, glede na to, da imata takšne težave kot si jih opisala. Če bi se fant točno tisti dan želel pogovoriti s tabo, bi ti povedal KDAJ se dobita, glede na to, da ti ni nič javil, bi lahko sklepala, da za tisti dan to odpade - sploh če se ti ni javljal na telefon, glede na to, da si klicala njegovo SESTRO in ne njega. Očitno se NI želel dobiti s tabo in se je verjetno kaj pogovarjal s sestro, ki ga je, tako kot je ponavadi v družini, podprla. Očitno je želel biti sam, da določene stvari premisli, vsekakor pa je želel imeti mir od tebe- ti pa ga greš čakat pred šolo, s seboj še privlečeš prijateljico, ki nima s tem nobene veze, potem pa še užališ njegovo sestro. S takšnim obnašanjem si si pomoje nakopala veliko - pik, tako pri njemu kot pri njegovi sestri- sploh me ne bi čudilo...
res grozno obnašanje :roll:
Do družine moraš biti vedno nevtralna, če ti ne ugajajo. Ne vpletaj jih v to, kar imata vidva kot partnerja. In potem da je še ne pozdraviš... mislim- ti si tista, ki se tukaj igra neke igrce in slabšaš odnose.
Namesto, da odpiraš tukaj temo o njegovi SESTRI, se raje zamisli v VAJIN odnos, s katerim je nekaj narobe. Tam moraš urediti.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov