Njegova sestra

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Jan. 2011 19:39

:lmao:

Draga adrianca* nočem bit nesramna, ampak že stotič, pomoje je boljše, če nehaš rinit v punco. Če te pač nemara, ima to pravico. Mogoče bi blo boljše, da jo pustiš pri miru.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Jan. 2011 20:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 10. Jan. 2011 20:14

adrianca* napisal/-a:danes ko je šou fant domow sm mu rekla da bi se rada pogovorila z njo.in baje ji je reku.


A imaš ti kakšne težave z direktnostjo? Njej težiš da kje je on, njemu da se hočeš pomenit z njo.... Glede na to da maš njeno cifro, zakaj je ne pokličeš? Skoz morš met neke posrednike vmes. In glede na to kak ponavljaš skoz eno in isto ter da omenjaš da če se ti kdo zameri, ga pri tebi dvojno naj(...ebe tak sn js razumela) in da naj so ljudje direktni do tebe, bi rekla da si ena navadna... kak se naj izrazim.... prpica. V drugih vidiš svojo napako (nedirektnost pristopa).

In njeno obnašanje je opravičljivo, če se ti je odločla zlagat se ti pač je, jaz mislim da je bilo na mestu, da ni ''zašpecala'' brata, če se ji to v danem trenutku ni zdelo prav.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Jan. 2011 20:43

LOL, se strinjam. Jaz si tole adrianco predstavljam kot malo, besno čivavo. Sama sebe pa verjetno vidi kot grozečega pitbula.
Uporabniški avatar
Kleio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kleio » 10. Jan. 2011 21:35

Čeprav te njeno obnašanje "pika", pusti vse skupaj. Imej se lepo s fantom, nje pa ne kliči več. To ti je šola, kaj češ :D
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 11. Jan. 2011 9:19

o jooj kakše težave... Meni po treh letih zveze nikoli ni niti na pamet padlo, da bi klicala njegovo sestro, kje je moj fant... Pa se odlično razumeva, hodimo skupaj na žure, mi barva lase... Če se mi fant ne javi, pač počakam, da me pokliče nazaj. Pika
Moja sestra je imela nekajkrat prebliske, da je klicala mojega fanta, če ve kje sem jaz, ko se ji nisem javila na telefon. To se mi je zdelo brezveze in sem jo nakurla, nej fanta ne kliče zarad takih zadev. Njegovo cifro ma zato, da mu čestita za rojstni dan,če pa rab mene pa nej večkrat pokliče mene.
Tko da pust bogo sestro pr miru in se več ukvarjej z fantom, ker če mata po treh mescih probleme... no, jaz bi se zamislila.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Jan. 2011 10:35

ti adrijanca. če pogledaš iz druge strani, se ti pa sestra ni nič zlagala. ker tudi, če ga je peljala na trening, to še ne pomeni, da je on tam. razen, če bi na klopci zraven sedela. ničkolikokrat me je mama peljala pred štacuno, pa sem šla na kofe. pa me je peljala k sošolki, pa sva šle k tagrugi sošolki, i je bila sama. :D
sestra pač ne more biti ziher, pa je iskrena. ;)

(ti se rajši vprašaj kako kaj zadeve med vama stojijo, da ti on reče, da gre na trening, ti pa kar ne veš kje je in kličeš njegovo sestro.)

ja- pa kupi milko. tavelko.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
adrianca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 22. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a adrianca* » 11. Jan. 2011 13:40

claire napisal/-a:ti adrijanca. če pogledaš iz druge strani, se ti pa sestra ni nič zlagala. ker tudi, če ga je peljala na trening, to še ne pomeni, da je on tam. razen, če bi na klopci zraven sedela.

(ti se rajši vprašaj kako kaj zadeve med vama stojijo, da ti on reče, da gre na trening, ti pa kar ne veš kje je in kličeš njegovo sestro.)



fyi, ona JE tam sedela, na tribuni, in ga gledala,ja? in še neki, midva s fantom NIMAVA problemov, ENKRAT sva se skregala v vseh 3 mescih in zdj se mava ful fajn ker oba veva da se mava ful rada. tko da problemi z mojim fantom NE obstajajo!
i need inspiration, not just another negotiation.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Jan. 2011 13:57

^^ torej te punca ne mara. big deal. 2 velki milki.

no, če nimata problemov, mu pa ne zaupaš. mimogrede- meni je nezaupanje eden večjih problemov. :P

(in ne pozabi dihati.)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Kleio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kleio » 11. Jan. 2011 22:14

adrianca* napisal/-a:
fyi, ona JE tam sedela, na tribuni, in ga gledala,ja? in še neki, midva s fantom NIMAVA problemov, ENKRAT sva se skregala v vseh 3 mescih in zdj se mava ful fajn ker oba veva da se mava ful rada. tko da problemi z mojim fantom NE obstajajo!

če jih še nimata, pa jih bosta očitno kmalu imela, ker drama queen kakršna si ti, zna narediti probleme iz vsega. Tako kot si naredila en velik big deal z njegovo sestro. :schaf:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Jan. 2011 22:24

Če se ne kregata, še ne pomeni da v vajini vezi ni problemov. Lahko da jih ima on v zvezi s tabo, pa je raje tiho, ker te pozna in ve kako odreagiraš (beri: dramatiziraš po nepotrebnem) ob omembi. Ti pa jih očitno tudi maš, da se sekiraš ker se ti ne javi in vohuniš za njim.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 12. Jan. 2011 18:15

adrianca* napisal/-a:...midva s fantom NIMAVA problemov, ENKRAT sva se skregala v vseh 3 mescih
.tko da problemi z mojim fantom NE obstajajo!

SlikaSlika
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Jan. 2011 19:16

to je men tud v oči padlo :lol: ona je v zvezi, prosim lepo :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Jan. 2011 10:32

adrianca* napisal/-a:fyi, ona JE tam sedela, na tribuni, in ga gledala,ja? in še neki, midva s fantom NIMAVA problemov, ENKRAT sva se skregala v vseh 3 mescih in zdj se mava ful fajn ker oba veva da se mava ful rada. tko da problemi z mojim fantom NE obstajajo!


Jebi*a, ona te pač ne mara in je žleht.

Ne razumem pa tega, zakaj ti je sploh treba njo klicat in spraševat, kje je fant, če imata pa tako super vse pošlihtano in brez problemov. Kako to, da nisi vedela, da je na treningu?
Uporabniški avatar
adrianca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 22. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a adrianca* » 13. Jan. 2011 14:47

nisem vedla, ker je še sam reku da ne ve al bo šou al ne, je bil ful neodločen. in jst NISEM vohunla za njim kar eni še zdj ne dojamete ampak me je samo zanimalo, pač tko informativno, ker je tut reku da če gre da naj ga pridm pogledat.
i need inspiration, not just another negotiation.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov